Získej sebevědomí / VIDEO

23.3.2015 v Zajímavosti 6

Něco hezkého pro váš příjemnější den

Na youtube působí zajímavá žena (jmenuje se Lara), která mluví plynně německy, česky – a mám dojem že snad ještě i rusky a anglicky. Zkrátka úžasně vzdělaná. Má na youtube.com několik kanálů a každý v jiném jazyce. Před časem jsem i sledovala její německý kanál, protože mluví srozumitelně a hezky…

Její čeština je zajímavá. Mírně s přízvukem, cizí slova říká nepočeštěná, občas hledá slovíčko, ale o to je zajímavější ji poslouchat.

Neříkám, že bych byla fanda až za hrob, ale řada videí která udělala mi přišla zajímavá a občas si ji moc ráda poslechnu, protože je svá, upřímná, celkem ví jak to na světě chodí a to je mi moc sympatické. Dokonce se mi i líbilo, když otevřeně udělala video kde povídala o svých plastikách. Bylo to také zajímavé a hodně upřímné.

A nedávno jsem u ní našla následující video, které se jmenuje ,,Získej sebevědomí“ a připadá mi přínosné, srozumitelné. Říká to hezky po svém, shrnuje své názory jak by to šlověk měl v životě vidět a cítit. To je ta pravá jarní vzpruha pro nás všechny, hezké téma, které potěší a přiměje k zamyšlení.


Jistě, neříkám že pokud někdo trpí nízkým sebevědomím, že ho to spasí, ale jako inspirační, motivační video a jako možnost lépe si některé věci uvědomit, se mi zdá toto povídání moc pěkné. I příjemné na večerní poslech k čajíčku.

I jsou tam hezké věty o tom, jak mít nepřejícné závistivky z okolí (a z internetu) na háku… To je pro mě dlouhodobě aktuální téma, učila jsem se to totiž celé roky! (teď už umím být mistr ignorant a dokonce se občas zasměju)

Tak mě to tak hezky pohladilo a myslím že nás bude víc, kdo se učí mít nepřejícníky a záškodníky na háku.

Myslím, že takové pěkné upřímné povídání si zaslouží pozornost a může vás pěkně potěšit, namotivovat a vzpružit. Materiálů na toto téma, které mají hlavu, patu a jsou řečené tak pěkně od srdce, příliš moc na internetu není.

V souvislosti s tímto tématem připomínám svoji knihu na podobné téma. Je to praktická kniha, která řeší příčiny problémů nízkého sebevědomí a učí sebelásce. Jmenuje se Svítání, a jsou na ni výborné ohlasy 🙂

Získej sebevědomí – tipy a co pomáhalo mně

https://www.youtube.com/watch?v=CKiRB4XyIAk

Lara zmiňuje také své starší video o ,,pozitivním myšlení“. Kdybyste se na něho chtěli také podívat, najdete ho zde: ,,Abyste se cítily skvěle“ … Je hezké, jak za ty 3 roky krásně vylepšila svoji češtinu. Pokud vás její osobnost zaujala, český kanál má tady: MondbergVienna. Možná najdete ještě další témata, která by se vám mohla líbit.

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-03-23 06:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, ty ji znáš taky!! Viděla jsem skoro každé její video :D Líčící videa mě ale nebaví, protože se nelíčím, hlavně mě zaujaly vykecávací videa, účesová videa, jazyková videa a především cvičící videa. A taky mi do hlavy dala nápad, že bych se mohla naučit pole dance :D

Ikona diskutujiciho Ella 2015-03-23 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alus tak jsem se na to video podivala a zjistia jsem,ze to musi byt ceska jak poleno,davala jsem si pozor,jak vyslovuje r(s hackem),coz je jenom ceska specialita,nikdo z jinych narodu to nevyslovi a ona to vyslovuje perfektne,no a pak jsem se jeste divala na jeji kanal a tam pise,ze je modni navrharka ceskeho puvodu,ja totiz znam nekolik cizinek,co uz leta jsou vdane za cechy,ale zadna z nich se neumi tak perfektne vyjadrovat,jako ta Lara,to proste nejde,to uz bys musela ten jazyk ovladat od malicka.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-23 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jo, čeština je její rodný jazyk 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-03-23 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jojo, ona má německý, anglický a český kanál…:-)

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2015-03-23 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: a nově i ruštinu! :D

Ikona diskutujiciho Ayeri 2015-03-26 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé, Lara se dostala až sem :D Taky ji znám a její videa jsou fakt skvělý 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek