Zjevilo se v Anglii (fotografie čtenářky)

30.5.2012 v Čtenáři 13

Dneska mám pro vás moc zajímavou a speciální fotku, na které je hned několik duchů. – A jsou naprosto skvěle zachycení.

Jestli jsou dobří, nebo ne… jestli je to dobré znamení, nebo ne.. to zatím visí ve vzduchu, ale můj osobní názor je v obou směrech konstruktivní.

Pouze dobří a konstruktivní duchové se totiž zjevují jako bílá/namodralá mlhovina. Zlí a destruktivní jsou zkrátka černí, takže nevidím žádný důvod, proč by to mělo někoho děsit… jsem zvědavá, jak tuto fotku budete vnímat vy.

Ahoj Alue,

velice ráda chodím na Tvé úžasné stránky, jsi moc šikovná. Chtěla bych vědět Tvůj názor na moji fotku, kterou Ti v příloze posílám. Asi před 5 lety jsem ji uveřejnila na stránkách ,,záhady a mystéria”, chtěla jsem vědět, co na mé fotce ostatní vidí bez toho abych je já nějak ovlivňovala.

Bohužel mi tam lidé psali, že se jedná o fake, fotomontáž a nebo cigaretový kouř, to mě zklamalo a nechala jsem to být.. Stále ve mně ale hlodá ten malý červíček zvědavosti a proto zkouším ještě Tebe, přijde mi, že jsi taky hodně citlivá a vidíš dál než ostatní..

Tu fotku jsem pořídila asi před 7 lety, když jsem v UK pracovala jako au-pairka, tady v tom domě jsem téměř rok bydlela, můj pokoj byl ten s malým okýnkem nahoře vpravo..


Nejedná se o žádný podvrh a ani nekouřím, tu fotku jsem pořizovala den před mým odletem domů na vánoce, chtěla jsem si ten dům jen vyfotit pro rodiče, fotila jsem to digitálním foťákem, nejdříve jsem vyfotila tuto fotku, zkontrolovala jsem ji, viděla nějakou ,,mlhu” a vzápětí jsem to vyfotila znovu, ta ,,mlha” už tam nebyla, byla to normálně čistá, jasná fotografie..

Budu moc ráda, když mi odpovíš. Pokud Tě ta fotka zaujala, tak si ji můžeš dát i na své webovky.
Měj se hezky.
Em.

Odpověď:

Ahoj,

Tohle určitě podvrh není, zjevila se ti tam energie a bytosti. Všimla sis vůbec, že ti tam nahoře vpravo mává andělíček? – Ten dům se s tebou snad i loučil, je to krásné… tuhle mlhovinu velice důvěrně znám, to není podvrh.
Nemáš to někde ve větším rozlišení? Podle mě to čtenářům na webu vytře zrak 🙂

Hodně štěstí 🙂
Alue

Reakce:

Ahoj Alue,

děkuji za odpověď, jsem opravdu moc ráda, že Tě ta fotka zaujala a že si nemyslíš, že je to nějaká hloupá fotomontáž. V příloze Ti posílám fotku ve větším rozlišení a těším se na reakce Tvých čtenářů.

Domů z Londýna jsem odjížděla pouze na Vánoce a po vyfocení této fotky jsem se hodně rozmýšlela, zda se tam ještě vrátit – byla jsem z té fotografie vyděšená, bála jsem se… nebyla jsem znepokojené pouze z té fotografie, ale během mého pobytu mi několikrát přišlo, že tam s námi ještě ,,něco/někdo” je, občas se tam i něco nevysvětlitelného událo..

Ano, také vidím u toho malého okénka kráčející postavu, která jakoby mává.. ale koukni se, prosím, jakoby do tmy za ní, nevidíš tam vyděšený obličej starého muže – oči strachy vytřeštěné, ústa otevřená dokořán, dokonce tam vidím i zuby, ten muž má vousy.. jedna z mých kamarádek ho také tak popsala poté co jsem ji na to místo navedla… ale většina mých známých se spíš jen smála, že to je mlha, že nic nevidí a jedna kamarádka mi dokonce řekla, že je tam duch dinosaura :))

Měj se hezky a hodně štěstí s webovkama.

Odpověď:

Ahoj,

Asi záleží skutečně na úhlu pohledu, ale já na fotkách vždy první hledám to dobré a tady žádný rozšklebený obličej vážně nevidím… podle mě je zkrátka nádherná 🙂

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Vyfotili jste i vy zajímavý snímek? Chcete ho ukázat lidem? – Pošlete mi jej na [email protected] org a pochlubte se svým úlovkem 🙂

Otevřít rubriku ,,Nehmotný svět” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dragell 2012-05-30 05:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to opravdu nádherné – i když já to najít na své fotce, tak se asi vyděsím, narozdíl od tebe mám tendence za ve všem nevysvětlitelným hledat nejprve to špatné. Strach a úlek udělá své 🙂

Ikona diskutujiciho Babe 2012-05-30 07:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli to bylo na vánoce, tak je možné, že je to dech fotografky 🙂 Ale i ten by mohly bytosti použít, aby byly vidět na fotce, nebo ne?

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2012-05-30 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, když to srovnám třeba s tou fotkou s tím děsivým černým něčím za mladou slečnou, tahle ve mě nic podobného nevyvolává.

Ikona diskutujiciho Saila 2012-05-30 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nevim prijde mi to spis jako dym od vonny tycinky:-D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-05-30 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to energia ľudí čo v tom dome kedysi žili a zomreli, je možné že sa nemôžu dostať na druhú stranu a toto je ich volanie o pomoc.

Ikona diskutujiciho Míša 2012-05-30 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten andělíček vypadá krásně 🙂

Ikona diskutujiciho Jita 2012-05-30 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádný vyděšený obličej se mi najít nedaří, ale na druhou stranu každý správný dům v UK má svého ducha :o)

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-05-30 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow, úžasná fotografie! Anglie je místem, kde se hodně často vyskytují paranormální jevy a to je jeden z mnoha důvodů, proč mám tuto zemi tak moc ráda 🙂

Ikona diskutujiciho Monča 2012-05-30 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

wow:)

Ikona diskutujiciho Em 2012-05-31 06:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

fotila jsem to digitálním foťákem, vracela jsem se z centra Londýna, kde jsem si chtěla nafotit vánočně ozdobené město v noci (Saila – když jste v cizině tak foťák máte stále při sobě a fotíte,co je na tom k nepochopení?!)Tu ,,mlhu" jsem samozřejmě neviděla,to bych brala nohy na ramena 🙂

Ikona diskutujiciho Em 2012-05-31 07:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

DRAGELL: však jsem se vyděsila a ne málo :D byla jsem ráda, že hned druhý den odlétám do Čech na vánoce…už je to 7 let a byla bych ráda, kdyby mi tu fotografii mohl někdo trochu objasnit… s vonnýma tyčinkama jsem po Londýně nechodila :D

Ikona diskutujiciho Em 2012-05-31 07:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: ano, fotka s tou černou bytostí přímo za slečnou je příšerná.. 🙁

Ikona diskutujiciho Lukas 2012-06-01 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Em, ber to jako zajímavé, pravděpodobně se s tebou loučil Londýn svym osobitým způsobem:-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek