Zlatý věk lidstva: Doplnění, zprávy ze světa a osobní svědectví – DOPORUČUJI (3.díl)

16.2.2019 v Spiritualita 16

Toto je třetí díl série. Zde najdete: 1.díl a 2.díl

Milí čtenáři,

asi vás mile překvapily zajímavé zprávy o začátku Zlatých časů lidstva. I já mám z toho dobrý pocit a pevně věřím, že opravdu přijde doba, kdy se zbavíme sebedestruktivního chování a začneme se chovat tak, jak by se na vyspělé lidské bytosti slušelo a patřilo. Že si přestaneme navzájem ubližovat, přestaneme se napadat, pomlouvat a přestaneme bojovat jeden proti druhému. Místo toho začneme spolupracovat a otevřeme svět zatajovaným a zadržovaným datům, která by nás posunula k autonomnímu ekologickému způsobu života, bez závislosti na velkých firmách a jejich dodávkou energie či potravin… To by byl opravdu krásný svět.

Pokud přemýšlíte nad tím, které zdroje jsou nejvíce relevantní, tak bych ráda zdůraznila indigovou dívku. Dneska už je to spíš slečna, či žena. Zatím vše co řekla, bylo velmi přesné (pokud bychom se nebavili vyloženě o tomto ,,novém” poselství, o nástupu Zlatého věku). Za mě je to rozhodně nejplatnější zdroj dat.


Ostatní překlady z němčiny a angličtiny které jsem dělala ve druhém dílu, jsou pro mne spíše doplnění k tématu, protože kdo mě delší dobu čte a trochu zná, ví že se dívám na channelingy před hodně jemné síto. 🙂 Speciálně když o sobě autor napíše, že je první, kdo přijímá transformační vlny ze slunce. Připadá mi to na stejné rovině, jako když o sobě někdo řekne že je jediný člověk na planetě Zemi, který vidí anděly. Prostě věta pro pobavení, ale určitě ne pravdivá.

Občas chodí dotazy, jak to vypadá na praxis-umeria. Pro zopakování: Po několika letech denního překládání, přepočítávání a vystavování grafů jsem se unavila a odkázala čtenáře s vážným zájmem, aby dál sledovali německý zdroj sami. Někteří to dodnes dělají. Občas na umeria kouknu. Jejich bovisové měření totiž s tématem transformace a Zlatým věkem velmi úzce souvisí.

Zde je aktuální graf ke dni 10.2.2019:

Jak vidíte, pořád to leze nahoru a progres je stále stejný. V porovnání s několika předešlými dny, to letí vzhůru jako blázen a tak to jde už celé roky. Nadpis nad tabulkou mluví o energiích přijatých Gaiou od Yeshua (praxis zaměňuje slovo yeshua za kosmický zdroj)

Novinka je graf nadepsaný jako síla vědomí Gaia. Povšimněte si, že letí nahoru, ale v době kdy proběhla sluneční erupce cca 8.2., se jakoby zastavila. Zvláštní.

Grafy pocházejí ze zdroje https://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html

Další zajímavost je předpověď odborníka, který už v prosinci 2018 varoval, že v roce 2019 přijal varování před silnou sluneční bouří, která by mohla zasáhnout infrastrukturu a sateliny v Severní Americe. Je to jeden z nejhorších možných závěrů, který vyplynul ze studie zaměřené na sluneční aktivitu v roce 2019. (Zatím se ke mně žádné zprávy o výpadcích nedostaly, ale je to zajímavá shoda náhod.)

Říká, že existuje možnost, že zemi zasáhne podobná sluneční erupce jako v roce 1859, což by pro dnešní přetechnizovanou dobu mohlo být dost problematické a může to poškodit elektroniku, GPS, sateliny. Také říká, že toto riziko bylo i v roce 2012, ale ,,naštěstí” jsme se takovému výpadku vyhli. (A že zrovna 2012?? Tehdy byly přece velmi silné energie, které nás mohly přenést, ale lidé nebyli konzistentní a nepřáli si to, pamatujete?)

V roce 2019 však údajně nebudeme mít takové štěstí. Silnou erupci by údajně měli pověření lidé vysledovat předem a vydat včasné oznámení pro vypnutí všech ohrožených systémů.

Pobuřující zpráva pro rok 2019: Sluneční bouře způsobí chaos a škodu ve výši 2 trilionů dolarů

https://www.youtube.com/watch?v=ijAZOiLrE-o

Ve stejném slovasmyslu hovoří další video (dole) ze září 2018, které si moc nebere servítky a říká, že existuje riziko, že Zemi doslova zničí sluneční erupce v roce 2019… (Zničí spíš naši elektroniku, ale zemi určitě ne 🙂 ) Video prezentuje silnou sluneční bouři jako současnou největší hrozbu pro moderní lidstvo, která může zničit všechny naše navigační systémy, mobily a sateliny (hurá, zbavili bychom se hrozby 5G sítě a špionážní techniky).

Nevyhnutelná sluneční bouře v roce 2019

https://www.youtube.com/watch?v=tlStRUJnBKs

Když se na to podíváme střízlivě, jde sice o závěry profesionálních badatelů, meteorologů, profesorů atd. ale všude se hovoří o tom, že je to nejhorší možný scénář, který by teoreticky mohl nastat. Co je pro média typické? Samozřejmě se nechytí obecně nepravděpodobnějšího, ale toho extrémního méně pravděpodobného scénáře. A máme z toho bulvárně nafouknutou apokalyptickou zprávu, ze které můžete mít pocit, že všichni bídně zhyneme. Je potřeba chápat, že média reflektují velmi velmi velmi zkreslený obraz reality a vše je potřeba si pořádně přefiltrovat, než z toho vyvodíme nějaké závěry. Obecně se více alarmuje aby se vzbudil zájem a realita bývá jemnější, ale někdy je to přesně naopak, záleží podle toho, jaký je záměr média. Vyprovokovat, nebo naopak otupit masu.

– Závěr tedy je, že se v roce 2019 očekává nebývale silná sluneční erupce. Odborníci to vědí a vydali oznámení. Zpráv o tom není mnoho. Blbnutí elektroniky a blbnutí lidí připadá v úvahu.

Snažila jsem se najít v oficiálních zdrojích zprávu o sluneční bouři okolo dne 8.2. jak uvádějí alternativní média, ale nenašla jsem ji. Grafy oficiálních stanic zobrazují normální data bez větších skoků až ode dne 9.2. a dozadu jsem se nemohla dostat. Pokud byste někdo něco měl, pošlete, můžeme téma doplnit o další postřehy. Jediný zajímavý graf, který vykazuje anomálii v tomto čase, je ten od praxis-umeria. Může to být cenzura, ale také nemusí. Bouře mohla být, ale třeba byla moc slabá na to, aby vzbudila mediální zájem. Ta údajná ,,devastující bouře” může být klidně ještě před námi, do konce roku 2019 je přece času dost.

Co se mého sledování týče, zrovna se mi to nějak sešlo dohromady s dobou, kdy zkouším pro mě novou metodu a v rámci výzkumu si denně zapisuji všechno zajímavé. Spánek, míru energie, náladu, produktivitu, fyzické symptomy.

Od začátku února jsem začala s autopatií. Pokud takový pojem neznáte, je to v kostce řečeno domácí výroba homeopatika z esence vaší prány, nebo ze sekteru vašeho těla. Existuje mnoho metod: nastudeno, zatepla, z různých sekretů s různým ředěním. Podle stupně vitality, podle typu vašeho problému atd. Je to téma nadlouho, až ho dobře nastuduji, ještě se k němu vrátím, abyste se mohli taky dát dokupy 🙂

Takže v rámci autopatie samozřejmě dělám průzkum sama na sobě a každý den si večer napíšu co jsem připravila, z čeho, jak jsem ředila a co mi bylo přes den, nebo v noci. Takže můžu velmi přesně říct co se dělo a nemusím to lovit v paměti a domnívat se který to byl vlastně den.

První dávku jsem měla 3.2. a hned na to jsem cítila velmi konstruktivní efekt na svoji náladu a svoji energii. S každou další dávkou se efekt velmi zesiloval.

Díky tomu jsem stihla za týden enormní množství práce, uklidila celý barák, nadělala články na dva týdny dopředu což se mi nepodařilo díky rozbitému adminu už celé měsíce, zateplovala jsem dveře, tmelila okna.

7.2. jsem zorganizovala knihy v knihovnách podle barev duhy… to jsem chtěla dělat už tak rok, ale nebyla na to síla navíc. Vždycky se našlo něco, co víc hořelo. Najednou jsem cítila obrovskou chuť se do toho dát. Dělala jsem to tři hodiny, všechno vytřídila, oprášila, šíleně mě to bavilo a když jsem se pak na knihovnu podívala, byla jsem tááák spokojená! Protože teď je to hotové umělecké dílo, které úplně vyzařuje harmonií. Cítím se dobře a uspokojeně, kdykoliv se na ni ohlédnu. Jak je krásná a duhová…

7.2. jsem prožila doslova maximální explozi kreativní energie, kdy jsem od rána do večera lítala po domě jako fretka na kofeinu a pořád jsem měla chuť něco dělat. Měla jsem úžasnou energii, extrémě dobrou náladu a naprosto nic na světě mě nežralo.

Tato energie byla tak silná, že mi vydržela i přes noc. Šla jsem spát v 11, ale do dvou do rána jsem byla strašně rozdováděná, takže jsem se mrskala v posteli co deset minut, hlava plná myšlenek, nápadů, inspirace, tělo plné energie, pořád by ještě chtělo pobíhat a pořád něco dělat… Nepomohlo mi na stažení energie nic. Kartička tm mě naopak ještě víc rozjuchala tak jsem ji dala pryč a křišťál dělal, jakože ho v ruce nemám, protože neměl co stahovat. Byla jsem prostě až moc energetizovaná. Tryptofan nepomohl, vyprchal ze mě bez efektu.

Ve dvě ráno mě to přestalo bavit, lehla jsem si na záda a začala meditovat v šuplíčku ,,nic”. To je ten pověstný šuplík, co mají pánové, když koukají do zdi a mají nepřítomný výraz. Vlastně je to meditativní uvolněný stav mysli, kdy nemyslíte, jen pozorujete náhodně přicházející myšlenku, ale nerozvíjíte ji dál a necháte ji odejít. Po asi dvaceti minutách meditace jsem sice usnula, ale budila jsem se po deseti minutách totálně rozjařená a tak to šlo až do rána. Nad ránem jsem usnula asi na hodinku.

8.2. jsem myslela, že budu úplně zničená z nevyspání, ale nic mi nebylo. Byla jsem akční, se skvělou náladou, předvedla jsem vysoký pracovní výkon, uklidila, všechno vyřídila, to vše s úsměvem a dobrou náladou. BYLO MI TAK DOBŘE!!

Od 9.2. nastal pokles fyzické energie, to už ale bylo přirozené v rámci ženského cyklu. Dobrá nálada a vysoká produktivita nespojená s přílišným pohybem, však zůstala beze změny.

Explozi energie jsem původně přisuzovala silnému efektu autopatie. Jsem strašná cíťa, takže zrovna toto je druh léčby, na který jsem velmi vhodná a dopředu mi bylo jasné, že na to budu skvěle reagovat. Že až tak moc, jsem si neuměla ani představit. Ale po setkání s předchozími daty si říkám, že šlo možná o spojení více konstruktivních efektů dohromady, kdy se autopatie dala dohromady se sluníčkem, můj organismus tu energii nasál jako houba a pak začal hyperaktivně sršet v míře, která je pro mne naprosto abnormální, přestože jinak makám pořád.

Až na ten pokašlaný spánek, to bylo velice příjemné a také harmonizační, měla jsem ze sebe opravdu skvělý pocit.

Ne všem však sluneční bouře udělala dobře. Kolem 8.2. jsem slýchala zprávy, že lidi pořád něco bolelo, píchalo, byli zblbnutí, chodili podél zdí, motali se, naráželi do futer, byli unavení, zmatení, špatně se dýchalo.

Nechci si tady honit triko, ale asi to vypadá, že někoho sluneční erupce pročišťuje od destruktivní energie a někoho prostě jenom nabila.

Za mě velký palec nahoru a těším se na další sluneční erupci. 🙂

Alue, www.aluska.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-16 01:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Zničí spíš naši elektroniku" … No tak toto by bylo boží :D chtěla bych lidstvo v takové situaci vidět. Museli bychom ven a komunikovat… O né!:O juch na to. (samozřejmě velice zkresleně shrnuto, ale neudělejte si z toho srandu. fakt bych to chtěla vidět. někteří lidé by možná zjistili, že bez googlu a youtube si připadají jako bez smyslu života)

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-02-16 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těším se na tvé zkušenosti s novou metodou. Ty to máš vždycky hezky zdokumentované a vysvětlené. Všimla jsem si včera odkazu, který jsi na ni dala a zaujalo mě to. Taky si to vyzkouším, objednala jsem si knížku a lahvičku. Budu si to muset všechno nějak zorganizovat. Já mám rozečtených takových věcí, že nevím co dřív. Někdy mám pocit, že bych potřebovala všechny aspoň na týden vyházet z bytu, nechodit do práce a být v něm jenom sama, abych si mohla v klidu studovat a zkoumat. 8-)

Ikona diskutujiciho Jana 2019-02-16 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za seba viem napisat priznaky, posledne tyzdne som bola velmi precitlivela aj bez priciny. Je to ten stav, kedy clovek place, ani nevie preco, stav len tazko kontrolovatelnej precitlivenosti. A vrcholilo to cca 5.2. kedy som to zo seba dostala vsetko von a na druhy den som sa uz na veci pozerala trochu inak a precitlivenost zmizla.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-02-16 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paráda, já těmto datům věřím a věřím že svět se posune do nového věku. A i kdyby ne, tak věřit v to nejlepší člověku dodá sílu. Moc si přeju aby se to stalo, nebo aby nám aspoň bylo pomoženo. Že někoho sluneční erupce čistí od destrukce, to můžu potvrdit, jsem přesně ten exemplář. Celý týden před erupcí jsem měla slabou bolest hlavy a byla jsem hrozně unavená, polevilo to až 8.2. ráno s tím jak mi došly určité věci, všechno se mi uvnitř uvolnilo a zmizel tlak. Pak jsem si uvědomila že musím pít vodu a to hodně, začala jsem pít minimálně 2 litry denně ale čisté vody, nahradila jsem čaje, vody s citronem…jenom čistou vodu. A je to neuvěřitelný rozdíl. Množství tekutin je jen o málo vyšší než co jsem pila za den dřív, ale čistá voda má úplně jiný efekt než čaj. První dny to bylo dost detoxikační, ale teďka po týdnu se cítím výborně a už tento zvyk nebudu měnit. Cítím v hlavě občas takový jemný náznak bolesti nebo tlaku, jsem přesvědčená že kdybych nepila vodu tak se trápím bolestí. Ta voda je fakt zázrak. Cítím jak se všechno uvnitř povoluje a odchází. A pokud se někomu špatně dýchá může to být taky dehydratací (jsem se někde dočetla).

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-16 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Uzdrav se s autopatií je sice vyborná kniha, ale to hlavní je až na konci, takže nejlépe nezačínat s léčbou, než ji celou dočteš, je toho strašně moc co člověk potřebuje načíst aby to mohl dělat dobře a vybrat pro sebe ten vhodný druh a vhodné ředění atd.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-16 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jedna erupce už proběhla a bylo to cítit ale podle mého názoru se další nechystá z mnoha důvodu třeba ten že by zničila veškerou elektroniku a hádejte jak by by lidi rágováli pozabíjeli by se navzájem myslíte že by to přineslo zlatý věk spíš holý boj o přežití tohle by z lidi uvolnilo takové množství destrukce system by samozřejmě padl ale ocitli byste se ve středověku ti uvědoměli co to přežijou  ti teprve boudou budovat nový světa a co elity schovaný v bungrech nepokusí se opět vybudovat novy metrix elity by museli shořet samozápalem a různí zlí lide, pokud k tomu nedojdte tak tyto energie lidem způsobí ztuhlost bolesti unávu a o to lidi pak budou podrážděnější

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-02-16 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho tm 2019-02-16 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Milá ježovko,

Ikona diskutujiciho Marionete 2019-02-16 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, že naši generaci čekají dost nemilé věci a bojím se, že se dočkáme záhuby. Dost se toho bojím 🙁

Ikona diskutujiciho Peace 2019-02-16 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se tu řešilo to zkracování času, tak mě k tomu napadla taková myšlenka. Vzhledem k tomu, že žijeme uvnitř toho systému a nemůžeme se podívat zvenčí, neexistuje žádná lidstvu dostupná(alespoň ne "běžným" lidem) technologie jak to změřit. Jedině se člověk může zaměřit na své pocity, případně trošku přesněji kolik se toho dnes dá za den stihnout. Je třeba i zajímavé, že jsem si nevšiml v písních starších řekněme 50 let, že by se tam zpívalo něco s touto tématikou. V současných písních je to relativně často, neposlouchám moc střední proud, ale i tak mě hned napadají dvě: Ujel mi vlak od Xindla X, Potkal jsem tě po letech od Chinaski.

Ikona diskutujiciho aston 405 2019-02-16 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Taky moc děkuji za zprávy o zkušenosti s autopatií :). Někdy bych si to chtěl nastudovat.

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-02-16 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Zdraví z boží lékárny od Marie Treben

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-16 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jé, to určitě zkusíme! :0 Moc vám děkuji, pane marný.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-17 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: sestřelena lod anymus laserem pracující na implozivní energii po které nezustavaj trosky

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-17 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:ale otazka že je furt baví sem chodit když na zemi je plno zelených laseru a + ochrana lidi z povrchu země

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek