Zrcadlová cesta

2.11.2010 v Zážitky 16

Zažila jsem zvláštní sen, který možná nebyl tak úplně snem. Vlastně si vůbec nejsem jistá, co to bylo. Jisté je, že jsem astrálně cestovala, ale proč takovým podivným snovým způsobem, to zůstává ve hvězdách. Posuďte sami:

thresholdoflight

Ležela jsem na posteli a byla v takovém podivném ztuhlém stavu. Měla jsem otevřené oči a viděla okolí denním světlem. Jenomže nevím, kde jsem ležela. Byl to můj pokoj, nebo nebyl? Nebo byl pokoj změněný s mým vnímáním? V astrálu přece vidíme a slyšíme věci jinak, než v hmotě.

Cítila jsem, že moje vnitřní rozpoložení a zvláštní vnímání světa je v té správné úrovni pro noční dobrodružství. Rozhodla jsem se, že se pokusím vycestovat. Zvláštní je, že jsem necítila žádné brnění, ani motání. Tato cesta byla velmi klidná, čistá, bez zmatených zádrhelů a nechtěných návratů do těla, či propadání vědomí.

Ze zkušenosti už vím, že chci-li se někam v astrální sféře dostat, musím vše ovládat svým chtěním, nikoliv snahou zatnout sval a pohnout rukou. Byla jsem jako hadrová panenka, která jen touží. Nehýbala jsem se.

Dívala jsem se před sebe a vyslala co nejsilněji myšlenku, že chci oddělit duši od těla a že se chci proletět. Najednou se stalo něco, co jsem nikdy v životě nezažila. Můj pohled na okolí se rozdvojil, jako když máte na nose 3D brýle. Jedno sklíčko modré, druhé červené. Jeden obraz byl více do červena a druhý do modra. Věděla jsem, že se v tuto chvíli dívám dvojím zrakem. Jeden je nehmotný a druhý jsou moje oči. Když jsem znovu myslela na to, že chci letět, pomaličku se dvojité vidění rozešlo od sebe a zůstalo jen jedno. Potom už jsem viděla normálně, bez barevného zabarvení.

Cítila jsem, se mám zvednutou astrální hlavu a chtěla jsem pokračovat. Pomaličku jsem vylézala ven z fyzického těla, až jsem se dostala do polosedu, kdy mě za ruce neviditelná síla táhla nahoru.

Viděla jsem své ruce úplně normálně. Byly světlounce béžové, holé a k ramenou jsem viděla krajkové zakončení rukávků. Vypadalo to, že jsem měla na astrálním těle oblečenou nějakou košili. A to je právě to, co mi vrtá hlavou, protože v astrálu si sebe samu pamatuji jako modrou nahou postavu a vůbec jsem zvyklá na jiný průběh cestování.

Pořád jsem myslela na to, že mám mít otevřené oči. Pomaličku jsem vylétla z těla ven. Prošla jsem stropem, zdí a vylétla mimo dům. Tady se mi naskytl pohled na okolí mého domova v noci. Všechno bylo tmavé a modré. Svítily světla a ve vzduchu se vznášel opar. Něco mě táhlo pryč od domu, ale já věděla, že se nemám nechat. Bála jsem se vzdalovat se někam daleko, protože den předtím jsem zažila něco velmi nepěkného. Bála jsem se o sebe. Rozhodla jsem se zůstat, takže jsem si přála vrátit se do domu a stalo se.

Zvláštní je pocit, který máte, když procházíte jako nehmotná duše hmotnou zdí. Cítíte trošku strach, protože za normálních okolností byste do zdi narazili a procházet jimi jako máslem je velký nezvyk. Když prolétáte zdí, cítíte to jako jemný tlak, nebo dotek na těle i uvnitř něj. Není to nepříjemné, je to jako když vás někdo pohladí postupně po celém těle.

Prolétla jsem zdí  a objevila se najednou v místnosti, kterou vůbec neznám. Byla to veliká síň, všude starý dřevěný nábytek. Byl hodně bohatě zdobený různými vyřezávanými ornamenty a semtam i zlatem. Podlaha byla dřevěná, tvořila nádhernou mozaiku. Vypadalo to jako na nějakém panském sídle, skoro jako na zámku. Pomalu jsem letěla kousek nad zemí touto místností a směřovala k protější zdi. Přede mnou bylo v místnosti zrcadlo, takže když jsem procházela zdí do další místnosti, viděla jsem sebe samu v tom zrcadle. Měla jsem svůj obličej, dlouhé zlaté vlasy i postavu jako v normáním životě. Na sobě jsem skutečně měla něco jako noční košilku. Měla kraječky a byla čistě bílá, na těle jemně zvlněná, ale nehýbala se ve větru, jak jsem letěla. Celé mé zjevení bylo opravdu zajímavé. Skoro takové, jak vidím anděly, s tím rozdílem, že já jsem neměla křídla. Přesto ten pohled nemůžu dostat z hlavy, byla to fakt nádhera.

Nikde jsem neviděla náznak noci, v této místnosti byl den. Přilétla jsem pomaličku k zrcadlu, dívala se na svůj odraz, který byl v zrcadle vidět a prošla jsem jím, potom i zdí.

Vlétla jsem do další místnosti a ta vypadala úplně stejně, jako ta, ze které jsem právě přišla. Stejný nábytek, stejné světlo, stejná podlaha a přímo přede mnou zase to zrcadlo!

Proletěla jsem jím a znovu se objevila v té samé místnosti. Už mi to přišlo divné a přemýšlela jsem, jestli jsem se nedostala do nějaké smyčky, když jsem se takhle objevila na tom samém místě a prolétla zrcadlem po čtvrté.

Rozhodla jsem se, že ze smyčky vystoupím. Otočila jsem se od cesty k dalšímu zrcadlu a letěla k jiné zdi. Prošla jsem jí.

křišťál

Najednou jsem ztratila vědomí. Nepamatuji si svůj návrat do těla. Paměť mi slouží až od chvíle, kdy jsem se objevila v nějakém snu a říkala lidem, kteří tam byli, že jsem astrálně cestovala a dostala se do časové smyčky. Nikdo na to nereagoval a potom sny ubíhaly normálně…

Když jsem se ráno probudila, čekalo mě další překvapení. Na radu o nebezpečí ve spánku jsem usínala s krystalem v ruce. Můj krystal je velmi zajímavé stvoření, protože když s ním spím, objeví se vždy na úplně jiném místě. Na okně, vedle postele, pod polštářem… přestože jsem usnula s krystalem v dlani, uviděla jsem ho ráno položeného na nočním stolku. Vždycky když v noci pokládám někam svůj krystal, dávám ho na ležato, aby nemohl spadnout. Je velký a těžký. Vím, že můj krystal nemá rád teplou vodu. Už od ní jednou odskočil, když jsem omylem místo studené na něj pustila horkou, aby se vyčistil. Můj krystal očividně chce stát tak, jak vyrostl – vzpřímeně. Na ležato to nemá rád a tak jsem ho ráno potkala na svém nočním stolku postaveného pěkně do pozoru. Jak to dokázal, abych ho ve spaní takto položila, to mi zůstává rozum stát. Očividně v noci dělám spoustu zajímavých věcí, možná by to chtělo skrytou kameru.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-11-02 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vdaka, princezna… osvetlila si mi co sa stalo kedysi mne samotnemu v sne, ktory zrejme nebol tak celkom snom… tiez som totiz svoje telo nedokazal ovladat "svalmi", ale aby som sa ubranil bytosti, ktora sa ma snazila napadnut, musel som ho ovladat myslou, inak by som sa nepohol… dakujem :-)

Ikona diskutujiciho Zoltan 2010-11-02 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekne astralne cestovanie. Ale odkial vies, ze si cestovala astralne a nie na nejakej inej rovine bytia?

Ikona diskutujiciho Verča 2010-11-02 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, tohle bylo fakticky zajímavý. Ostatně jako všechny tvoje zážitky. Zajímalo by mě, proč si do té podivné smyčky vstoupila. Je to hodně zvláštní. A jakej máš krystal? Broušený, nebo nebroušený? V knize Poslové světla od Dorén Virtue jsem četla, že je dobré si koupit zašpičatělý krystal, ale takovej jsem zatím nesehnala, tak jsem si koupila nebroušený. Je mezi nimi výrazný rozdíl? Pokud ano, který si myslíš, že je lepší na zbavení se destruktivní energie a lepší propojení se s duchovnem?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-11-02 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Musí být VŽDY NEBROUŠENÝ. Jakmile se obrousí byť jen na jediné straně, ztrácí sílu a můžeš ho vyhodit. To totiž naruší jeho přirozené energetické toky.

Ikona diskutujiciho Saila 2010-11-02 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky se mi to obcas stane ze vylezujakoby do astralu pres sen akorat vzdycky tam resim nejakej problem muj pruvodce tohle velmi rad vyuziva na overeni jestli jsem se uz opravdu zvavila toho strachu nebo mi tam predklada jiny vyukovy material:-D

Ikona diskutujiciho Billinka 2010-11-03 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

wow 🙂

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-03 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Eh? A jak teda stál na výšku?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-11-03 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Ondro, ty občas plácáš takové věci, že jedem přemýšlí, kde na to chodíš. Nuf má všechno NEUPRAVOVANÉ! Počítají se SVISLÉ HRANY, KTERÉ NESMÍ BÝT OBROUŠENÉ.

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-03 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: domluvte se vy dva spolu jo? Nuf několikrát říkal, že ty krystaly vibrují protože jsou zrovna správně zabroušený na správnou výšku – jedna strana je ubroušená naplocho. Nebo si myslíš, že takhle už vyrostly v zemi? Jsou to krystaly uštípnutý z drůzy.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-11-03 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Tak se ho běž zeptat, že se nesmí brousit, když mi nevěříš :D O spodní straně, na které to stojí vůbec není řeč, ta nehraje energetickou roli.

Ikona diskutujiciho Bajnar 2010-11-03 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cav alue, proc mas ve svym znaku webu aluska.org same pyramidy ? Myslel jsem ze to je symbol iluminatu.

Ikona diskutujiciho ok 2010-11-03 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda fuj Aluš, samé pyramidy! :))

Ikona diskutujiciho martos 2010-11-03 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

skvělý článek

Ikona diskutujiciho Alue 2010-11-04 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Já tam nemám pyramidy, ale sluníčko. To by tam musela být jedna jediná pyramida a ještě s vševidoucím okem.

Ikona diskutujiciho Jitka 2010-12-28 02:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Ahoj, tak uplne presne se mi odstartovala serie astralnich cestovani. Normalne si spim a tu se mi zda, ze lezim u sebe v pokoji a nekdo tam je. Tma a v tichu slysim mekke kroky po koberci, citim velke nebezpeci, ztuhnuti, pak nekolik ran nozem a krik. Zadny zvuk vsak z mych ust nevychazel. A pak ten tah…a bylo to..jako na Mesici. Podivne vznasive.

Ikona diskutujiciho Nika :-) 2011-03-08 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni.Tak ja som sa asi pred dvoma dňami snažila astrálne cestovať a nič a nič.A to som si len myslela že nič.Ja som už mala niekoľko zážitkov čo už asi môžem považovať za AC.Lenže….je podľa teba normálne keď počas AC chodím napr v našom dome a veci sú úplne iné?A že veci a deje vidím tak trocha nečisto….napr keď si spomínaš na sen a nie je to také jasné ale také ,,nečisté" obrazy.Je to normálne?Dá sa to vôbec považovať za AC keď popritom aj si trocha uvedomujem a vnímam istou svojou časťou že som v posteli?A je AC založené hlavne na našich predstavách,ako by čo malo vyzerať alebo by sme všetky deje mali vidieť ako v realite?Veď ako ináč by to vedeli jasnovidci?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek