Ztrácím energii po kontaktu s určitými lidmi?

5.11.2013 v Poradna 17

Dotaz:

Ahoj Alue,

Začínám si uvědomovat, že ti píši dost často, tak se omlouvám, ale jsi opravdu jedna z osob, ke kterým mám stálé nutkání chodit si pro radu. Potřebovala bych poradit ohledně energií.

Mám takový pocit, že jsem nedávno byla napojená na energetický kanál, mohla jsem si energie vzít kolik jsem chtěla, stále jsem měla dost i pro všechny ostatní, cítila jsem se jako ztělesnění světla.

Pak sem se však začala scházet s lidmi, co se zajímají o vysávání lidí apod. Nikdy mi s nimi nebylo nepříjemně, ale občas jsem cítila únavu, tak jsem se začala zabývat ochranou a od té doby co jsem se před nimi svou energii nutila chránit, mě jakoby opustila.

Jakoby se přede mnou energetický kanál uzavřel. Čím myslíš, že to mohlo být a jak to napravit?

Přeji pěkný den 🙂


Odpověď:

Ahoj,
Je nutné dávat si pozor na lidi, se kterými se setkáváš. Když se setkáváš energeticky nízkými lidmi, vysají z tebe postupně energii a ,,srazí“ tě na jejich úroveň. Ty potom ztrácíš různé své vlastnosti.
Velmi dlouho se takto ukradená energie získává zpátky, trvá to i roky, podle toho jak moc jsi byla okradena.

Já to znám z vlastního života. Občas nešťastným omylem navážu kontakt s někým, kdo mě vysaje. Já pak další noc vůbec nemůžu spát (prostě neusnu, celou noc čučím do zdi), jsem úplně vyřízená a nic mi nejde. Když s ním utnu kontakt, postupně energii zase musím nabírat zpátky, abych se dostala k tomu ,,svému“.
Každý energetický upír je jinak silný a proti některým mnohé ochrany vůbec nepomohou.

Stýkej se s lidmi, se kterými se cítíš vitální. Když se s nimi rozloučíš, odcházíš s úsměvem, radostí a dobře potom i spíš. Nestýkej se s takovými, co vysávají jiné lidi. Není to pro tebe dobrá společnost. Kdo chce být ,,dál“ než ti ostatní, musí si umět vybírat svoji společnost.

Hodně štěstí 🙂

Alue

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Inalyn 2013-11-05 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Škoda len, že medzi takých ľudí u mňa patrí aj rodina 🙁 Nerobia to síce naschvál, ale po kontakte s určitými osobami sa cítim hrozne unavená, tak ako to popisuješ a ešte mám pri srdci také to chladno…A v škole je to rovnako :/ Dúfam, že keď dosiahnem kúzelnú vekovú hranicu a stanem sa plnoletou, tak už si budem môcť svoju spoločnosť vybrať 🙂

Ikona diskutujiciho onni 2013-11-05 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ze mne takhle vysal energii muj sef v praci, ted jsem na nemocenske a zkousim se z toho dostat.. docela me ale desi, ze on ma dve male dcerky..

Ikona diskutujiciho Lysnyt 2013-11-05 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Suhlasim s tym, ze sa nesmies slepo drzat nejakej skupinky ludi, alebo jednotlivca ak ti nejakym sposobom skodi. Ak to aj napriek tomu robis, si vo vztahu. Vztah = kanal na dotycneho ci dotycnych. Chranit sa potom je "neucinne". Strhnut ta na "nizsiu" uroven (i ked sa mi bridi takto hovorit) je mozne iba ak tomu sama dovolis. Energeticky vampiry su vacsinou ludia, ktori to nerobia vedome (tazke choroby, dusevne traumy..). Dovolim si tvrdit, ze takych ludi pribuda, pretoze takmer kazdy mysli iba na seba.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2013-11-05 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Často to vysávání probíhá i tak, že tě ten druhý něčím naštve. A ani nemusíš vylítnout (pak je asi každýmu jasný, že z tebe ta energie odchází v jeho prospěch), ale bohatě stačí, aby jsi začala trochu být naštvaná vnitřně. Pak taky můžeš cítit úbytek energie, i když nemusí být velký. Ale když se sejde víc takových situací za den, tak už to je sakra poznat. A tohohle vysávání se dá celkem efektivně zbavit pouhou prací na sobě. Tím, že mákneš na vnitřní vyrovnanosti a vnitřním klidu. Pak s tebou už tolik věcí nehne a uvidíš, že se zmenšilo i množství energie, které ostatním nevědomě odevzdáváš.

Ikona diskutujiciho Naty 2013-11-05 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Horší je že když jdu do školy vysávají mě 2 učitelky, a pořád chodit na záchod asi nepomůže 🙂

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-11-06 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Inu, ale tohle není jednoznačné… na prstech jedné ruky bych spočítala lidi, se kterými se mi to nestává. Na prstech jedné ruky slepého dřevorubce bych spočítala lidi, se kterými se mi to nikdy nestalo.

Ikona diskutujiciho honzi3 2013-11-06 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to o té ztrátě vlastností je hustý o tom jsem nevěděl,ale mám alespon odpověď na jednu mojí zkušenost.Ted to praktikuji tak,že podobný vztahy při opakovaných energetických útocích nekompromisně ruším.Minule jsem si povšiml že někteří experti přenáší na druhé i své nemoci.To už je vrchol drzosti.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-06 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Čím víc podobných slimáků potkám, tím líp se snažím vybírat. Nekompromisně ruším všechny nové známosti, po kterých nemůžu v noci spát a druhý den je mi blbě od žaludku. – Ne díky nechci, raději budu mít jen pár skvělých přátel, než kopu nasávačů. Od čeho potom je takové přátelství, kdy celou dobu nesmíš dělat nic jiného, než si bránit vlastní energie… Taková permanentní křeč.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-11-06 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: A nemusí jít o naštvání. V tomhle je třeba soucit strašně zrádnej. Na druhou stranu, když nad tím přemýšlím – jsou tam možná takové neintenzivní "naštvanosti". Zcela obecně – je mi nepříjemné, když se někdo pokouší získat převahu, s tím – že většina lidské interakce skutečně je neviditelná silová hra a já nesnáším, když to vidím – jakože čím víc na sobě dělám, tím víc si všímám věcí kolem.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2013-11-06 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Na dálku to je možný taky, ale to už ten člověk musí mít určité schopnosti. Ve tvém případě to bude asi tím, že ses prostě nechala naštvat a tím jsi o trochu energie přišla. Nic víc bych v tom nehledal.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-11-06 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Když tě naštve někdo konkrétní – i přes komentáře to platí – tak ta energie o kterou přijdeš, na něho přechází. Proto je spousta trollů, kteří to nemají na kšeft, ale vyloženě jako koníček.

Ikona diskutujiciho Libby 2013-11-06 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to mám ve vztahu se svou dcerou a myslím si, že už to po těch létech dělá vědomě. Dokáže perfektně vycítit mé "slabiny" a tnout. A nejvíc to na mě hraje přes vnoučky, to je pak doslova citové vydírání. Přerušila jsem veškerou komunikaci, ale vím, že když ji obnovím, začne to nanovo. Cizí člověk si to na mě už nedovolí, umím se účinně bránit, ale u nejbližší rodiny je to o citu a tam je každá rada drahá.

Ikona diskutujiciho M. 2013-11-06 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Že to máte s dcerou je sice zvláštní, ale některé lidi nezměníme, a nejlepší obrana je utnout kontakt, i s dcerou.

Ikona diskutujiciho Annamarie 2013-11-06 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím o radu: totéž zažívám ve vztahu s matkou. Jak se ubránit? Energetické vysávání s kombinací opičí lásky je naprosto patová situace. Přijde mi nemožné s ní zrušit všechny kontakty, bydlíme v jednom domě, je jí 77 let a sama žití nezvládá. Co teď? Dobrá rada drahá… Máte nějaký recept?

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-11-07 00:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: přísnost a nepřistupování na její podmínky. Babička byla taky taková, u všech jí to procházelo celý život, ale u mě ne.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-11-08 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Překvapivě se situací v rodině jsem si poradila. Tady už nebyly ty iluze, které by mi byly bořeny, takže dobrý.

Ikona diskutujiciho Ivča 2013-11-11 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:: Být v roli pozorovatele, jak píše komentář 16: Je to nebohý človíček, neví si se sebou rady, a když zůstaneme "nad věcí" v roli pozorovatele, zklidní se. Neutrálně se zklidní. Na hádku či cokoli je potřeba minimálně DVOU lidí. Když jsme v roli pozorovatele, v nadvědomí, nepadáme do podobných "her", dáváme vyšší energii a pozitivně to působí na okolí a nás to posiluje. Vnitřně děkovat, že tu hru vidíme, že víme: nešťastný človíček, kdož ví, odkdy to má, co se jí kdy stalo…. a dáváme energii naší duše, nadjá. Je plně na ní, případně na komkoli v okolí, zda tu vyšší energii přijme, či nikoli: my ji ztratit nemůžeme, nejsme v té hře…. Krásně to píše Spiiiidy.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek