Zúčastněte se soutěže ,,Víly na jaře“ a vyhrajte parfém!

21.3.2015 v Aluška.org 8

Milí čtenáři,

v období Vánoc jsem vám slíbila, že na jaře budu dělat tématickou soutěž. Základní téma je naprosto jednoznačné – JARO. A protože jsou tohle stránky Aluška.org, zní kompletní téma ,,VÍLY NA JAŘE“.

Zadání: Stvořte dílko na téma Víly na jaře. Vzhledem k tomu, že s obrázky se obecně v soutěžích pracuje nejlépe, platí prakticky stejná pravidla, jako u většiny soutěží, které jsem v minulosti pořádala. Může to být nakreslený/namalovaný obrázek libovolnou technikou. Můžete kombinovat fotografii s grafikou, přestrojit se za květinovou vílu a poslat fotografii, složit kratší básničku a implantovat ji do obrázku… Originalitě se meze nekladou. Obrázek však musí být od vás (nebo vašich dětí případně kamarádů), stvořený pro účely této soutěže.

– Vaši tvorbu mi prosím posílejte na e-mail [email protected].

– Do předmětu e-mailu vyplňte heslo SOUTĚŽ. Díky tomu bude zpráva v rámci této akce vyřízena přednostně.

– Do vaší zprávy napište, jak se váš obrázek jmenuje, nebo jednoduše pod jakým názvem chcete být uvedeni. Pokud nenapíšete nic, budu se orientovat podle podpisu, mailu, jména, nebo přímo názvu obrázku.

Další podrobnosti o soutěži zobrazíte rozbalením celého článku ↓↓↓↓↓


Termíny:

Soutěžní práce můžete posílat až do 5.dubna 2015 (neděle) do 14:00 hodin. Pak už nebude možné se do soutěže přihlásit.

Poté zpracuji článek, a vaše práce seřadím tak, jak mi chronologicky byly doručeny (čím dříve, tím vyšší pozice). Tento článek spolu s hlasovací anketou zde vyjde 7.dubna, v obvyklou dobu 02:54 hodin.

Od 7.dubna do 17.dubna bude možné hlasovat o prvním výherci. – HLASOVÁNÍ BUDE UKONČENO VE 14:00 HODIN

Vyhlášení soutěže a výherců vyjde 18.dubna.

Hlavní výhra:

Určit výhru do této soutěže byl oříšek. Napadlo mě využít e-shop a nabídnout knížku, nebo slevový poukaz na určitou částku. Napadlo mě uplést náramek, protože z náramků jste vždycky byli nadšení, ale pak mi došlo, že než ho upletu, už bude dávno jaro pryč. Napadlo mě něco hezkého pro vás koupit, ale pak jsem váhala co… Napadlo mě oslovit nějaký e-shop, jestli by nám výhru daroval, za uvedení sponzorství… Napadlo mě sestavit tajný box. Udělat výhru, jejíž obsah nikdo nebude dopředu vědět… Napadlo mě dát jako hlavní výhru hennu Cassii a nějaké pečovátko k tomu, ale pak mi došlo, že ne každý se chce s hennou patlat…. Zkrátka nápadů bylo tolik a žádný pořád ne a ne dost dobrý… Říkala jsem si, že úplně nejlepší by bylo, kdyby došel nějaký sponzor a nabídl mi něco super, jako to tehdy vyšlo s nakladatelstvím Kazda, který nám do minulé soutěže daroval knihy… A tak jsem si říkala že chvilku počkám, že ta cena snad nějak přijde sama.

Až se mi ozvala jedna firma, že jestli nechci zkusit nové speciální sérum pro pleť a pak napsat recenzi. A že by mi poslali i vzorky luxusních českých parfémů, že to je nová firma a chtějí ji zavést na trh… Inu, zkoušení biokosmetiky a její recenzování je můj koníček, takže když mě ujistili, že to je přírodní sérum, šla jsem do toho. Ale vzorky parfémů jsem odmítla s tím, že je nepotřebuji, protože parfémů mám opravdu hodně a jsem vybíravá (miluju květinové vůně), takže bych je nevyužila.

Firma mi přesto parfémy poslala spolu se sérem na odzkoušení.. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že neposlali pouze vzorky, ale jeden parfém kompletní. A žádný pidi tester, originál 🙂 – Přiznávám se, že krabičku jsem otevřela a parfém očuchala a pak mě napadlo, že by to byla vlastně super výhra pro jarní soutěž!

A právě parfém, který takto kouzelně přišel sám, můžete vyhrát v této soutěži

Parfém je české značky Charismo. Charismo nedává svým parfémům klasicky názvy, ale čísla. Mně byl darován dámský parfém číslo 5.

Popis výrobce:

,,Ucítíte tlukot svého srdce, zažijete opojný pocit jistoty a sebevědomí. Vůně květinová ovocná, zelené jablko. Cítíte, jak slastně tato parfémová kompozice voní? Nechte se svést vůní zeleně…“

Charismo je ryze českou značkou parfémů. Už od začátku bylo naším cílem uvést na trh luxusní značku parfémů českého výrobce a také chceme navázat na méně známou tradici parfumářského řemesla v Čechách. I u nás se v 19. století začaly průmyslově vyrábět parfémy a další kosmetika a tehdy nejznámějším výrobcem exkluzivních parfémů byl pan Adolf Brichta. Ten vyvinul exkluzivní řadu vlastních, většinou květinových vůní. A jak se na tehdejší luxusní podnik slušelo, měl pobočku také v Paříži a jeho firma dokonce v roce 1874 získala titul c. a k. dvorní dodavatel parfémů.

Další podrobnosti o firmě a tomto parfému najdete tady: charismo.cz

Vůně mi připadá sportovní, moderní a poměrně intenzivní (ale ne těžká). Výdrž má opravdu pořádnou, kdo ho vyhrajete, tak to dělejte jako v pohádce Sůl nad zlato, když zadělávali lívance: ,,Přiměřeně, přiměřeně…“ 🙂

….. To ale ještě není všechno

Parfém vyhraje autor(ka), který vyhraje hlasování.

V této soutěži budou ale výherci dva, přičemž druhého výherce si určím já a cenu si může vybrat sám. (Je to stejný žolík, jaký byl v zimní soutěži)

Druhý výherce ode mě dostane možnost vybrat si na e-shopu kramky.cz/alue jakoukoliv jednu knihu s dodáním zdarma. Přičemž cena nebo druh knihy nehraje roli, to je podle toho, jakou by si výherce chtěl přečíst 🙂 Jestli moji, nebo jinou…

+ Oba výherci ode mě dostanou malilinkaté tajné překvapení.

….. Soutěže se mohou zúčastnit i lidé ze Slovenska a jiných sousedních států. Výhra půjde jako doporučený balík na vámi určenou adresu.

Pevně věřím že vás tato výhra nadchla a rádi se zúčastníte.

A teď už je na čase vzít útokem pastelky, nažhavit foťáky a tvořit tvořit tvořit! 🙂

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ayeri 2015-03-21 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jůů, už se těším, co vytvořím 🙂

Ikona diskutujiciho José 2015-03-22 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě zaujalo, že je to česká značky, na francouzské parfémy je člověk zvyklý, ale tohle je pro mě novinka 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-22 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To jo… Dostala jsem i vzorky unisex a pánský a připadají mi dobré. Rozhodně je to jiné, než co člověk běžně čuchá. Voní mi devítka, ale je taky celkem silná. Jsem totiž zvyklá na slabší, věrně květinové… Třeba někdy v budoucnu zavedou i slabší růžičku pro cítě jako jsem já 🙂

Ikona diskutujiciho Malina 2015-03-22 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

woow tak to se určitě zúčastním,vypadá to pěkně 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-03-24 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvořím, tvořím, mám problémy s anatomií, tvořím, tvořím, co tam nacpu ještě, tvořím, tvořím, jo, jdu barvit :D

Ikona diskutujiciho Myšák 2015-03-25 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

První výtvarná soutěž, do které jsem se přihlásila dobrovolně a nebylo to nucené učiteli ZUŠ. ;-)

Ikona diskutujiciho betrusgar 2015-04-04 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tomu nerozumím… můžu se přihlásit do 4. 4. 14:00 v sobotu, nebo do 5. 4. v 14:00 v neděli? o.O Sobota není pátého. Děkuji za upřesnění 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2015-04-04 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Překlep opraven, díky za připomínku

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek