Zvonění v uchu – slyšíte ho také? Co to vlastně je?

29.3.2007 v Bytosti 16

Zvonění v uchu

Většina služebníků světla slýchá vysoký zvonivý tón v uchu. Je to pronikavý zvuk, který může být bolestivý a rušivý. Když uchu prohlédne lékař, většinou vyloučí podráždění sluchového nervu. Zvonění je totiž nefyzického původu.

Zvonění představuje přenos informací zakódovaných v elektriských impulsech. Neseba nám na této vlnové délce posílají rady, podporu a informace. vuk připomíná počítačový modem, který se připojuje k internetu.

Někdy je zvonění doprovázeno pocitem štípání nebo tahání za lalůček. To znamená, že se andělé a průvodci obvzláště snaží upoutat naši pozornost. Něni nezbytně nutné poselstvím, která k vám prostřednictvím zvonění přicházejí, pozumět. Stačí, když ho budete ochotni přijmout. Informace budou uloženy ve vašem podvědomí, odkud pak pozitivně ovlivňují vaše činy a zajistí tak, že nebudete otálet se svým posláním ve službě světla.

Nemějte prosím strach, že zvonění pochází z nějakého nižšího nebo temného zdroje. Zvonění naopak ukazuje, že energetická frekvence zakódované informace přichází z vysokého zdroje božšké lásky. Nižší síly nejsou schopny pracovat s tak vysokou frekvencí.

Zvonivý zvuk je vlastně odpovědí na modlitby o pomoc s vaším životním posláním. Jestliže je příliš hlasitý, bolestivý nebo rušivý, povězte v duchu svým andělům, že vás to bolí a požádejte je, aby zvuk trochu ztlumili. Informace vám bude stejně předána, jan k vám přijde o něco tišeji. Pokud se štípání a tahání za ucho stane příliš bolestivým, řekněte svým andělům a průvodcům o bolesti a požádejte je, aby přestali.

Od té doby, co jsem požádala své anděly a rádce o to, aby ztišili zvuk a přestali mi ubližovat štípáním do lalůčku, mě už nikdy nezlobilo hlasité zvonění ani bolavé uši. Naše požadavky anděly určitě neurazí. Potřebují naši odezvu, aby věděli, jak nám mohou nejlépe pomáhat.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mia 2008-10-26 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem se vzbudila pravděpodobně mezi druhou a třetí hodinou ranní.. měla jsem zvláštní sen,..bylo to dejavoo. Ovšem nebylo jediné. Opakovalo se to ještě dvakrát, přičemš jsem vykonala ten samý pohyb, nežli jsem si uvědomila napotřetí, že ted už jsem opravdu vzhůru..(v tom okamžiku mi něco v pokoji spadlo, až ráno jsem zjistila, že to byla krosna, kterou jsem měla opřenou v rohu pokoje)

Zmocnil se mě jakýsi zvláštní neznámý pocit, nemohla jsem se pohnout a věděla jsem, že nejsem v pokoji sama,..v uších mi zvonilo,..spíše hučelo, že jsem vůbec nic neslyšela, přepadl mě vnitřní třas, jako když  vás něco prostupuje,..nevím co to bylo,ale modlila jsem se a prosila, at to skončí, protože se bojím.

Po chvíli to zmizelo. Za normálních okolností bych strachem ani neusnula, ale nějak se mi ulevilo.

Usnula jsem :-)), jenom pořádně nevím, co to znamenalo, měla jsem ztrach, že mě napadají nějácí zlí duchové,..

Druhý večer se to opakovalo,ale nebylo to tak intenzivní..

Ikona diskutujiciho Dajna 2009-11-29 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

me kdysi v noci sem fubec nespala pac sem slysela strasne moc zvoneni v usich proste to bylo hrozny ja sem to nevydrzela a ako to sem byla mala a nevedela som co to je ae jedno sem vedela nebyl to budik bo venku ae ve me blo to neco nadprirozeneho :D tak ted uz fim co to bylo a kdby to prislo znova fim co delat, diky tobe :D

Ikona diskutujiciho Linh 2010-10-16 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím, jestli se mezi tyto zvuky počítá i pískání v uchu, protože to mám často a někdy je to opravdu bolestivé ….

Ikona diskutujiciho oddaná čtenářka tvého blogu 2010-12-24 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj ,prosila sem anděly ,aby mi ztlumily frekvenci toho pískání ,ale nic se bohužel nestalo ,štípání do lalůčku se ještě zvýšilo ,myslíš ,že mi chtějí něco naznačit ,ale já nevím jak to přijmout..

Ikona diskutujiciho Tina 2011-01-29 01:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od kedy som sa začala intenzívnejšie zaoberať o nehmotný svet (asi 2 týždne) tak mi v kuse zvoní alebo tak píska v uchu, alebo skôr v mojej hlave. Ja neviem. Je to zaujímavé, ale nemôžem povedať že nepríjemné 🙂

Ikona diskutujiciho Hans 2011-03-06 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvonění spojené se spirituálními prožitkem mívám od mala, čím dál tím častěji. Před chviličkou se mi stala zajímavá věc – silné zvonění mi začalo přesně ve chvíli, kdy odplul ze slunce mrak, a světlo mi prudce zasvítilo na hlavu. Jakoby mi to přímé fyzické světlo ze slunce teď to pískání přímo spustilo (je to možné?).

Ikona diskutujiciho Frise 2011-03-06 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mi docela často pískává v uchu, jenomže já ten zvukový nerv podrážděný mám…

Ikona diskutujiciho Šárka 2011-12-20 05:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I mně píská v uchu . Párkrát se mi stalo , že jsem v polospánku slyšela zvuk , jako když nalazujete jiné rádio . Takovej ten šum , ale naposledy to byl i nějaký ton .

Ikona diskutujiciho Josef 2012-07-02 01:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: to se mi stalo taky už několikrát uplně nejvic prudce jsem se probudil a pak sem slyšel jen hučení a po celým těle husina :D

Ikona diskutujiciho Pavla 2012-10-05 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to přesně tak. Já jsem buhžel Anděli ještě neviděla, ale vím, co mi pomáhá. Chci se s vámi o to podělit. Pravou rukou chytněte levý lalůček palcem a ukazováčkem a levou rukou udělejte totéž na pravém lalůčku. Se skříženýma rukama se předkloňte, natáhněte krk kupředu co nejvíc můžete a zkuste říct co nejhlasitějěji iii..gooo. A zůstaňte v této pozici asi 2 minuty, pak pět minut dejte pauzu a vše opakujte 3x. nejlepší je každý den před spaní a těsně po pobruzeni. Asi po pěti dnech jsem pocítila velkou úlevu a za deset dní zvonění bylo skoro neslyšitelné. Velmi to pomohlo i mámě od kamarádky Katky. Zkuste to, určitě to zabírá. A děkuji Alušce, že píše o tak důležitých věcech s kterými si doktoři neví vůbec rady a při tom je to tak jednoduché.

Ikona diskutujiciho Věř sama sobě .. 2014-12-20 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný večer přeji Všem . Mám poslední dobou silněji stavy a někdy i dokonce několikrát za sebou … Začlo to zhruba před 6 lety a to jsem měla křeče do celého tela  a nemohla jsem se pohnout a velice hlasyte pískání uši a tlak v hlavě jakoby mi měla prasknout , zatle zubky … Teď po druhem porodu mám jiné uz to mám bez křeči v celém tele , ale slyším hrozne silné pískání v uši tlak v hlavě a nemůžu se pohnout i když mám pocit ze se hýbu , pak to pomalu odezniva a pak najednou znova ( někdy to mám i 3 krát za sebou) mívám to pouze ve stavu ušinani … Vydim u toho přez zavřené oči jakoby nademnou  někdo stal či prožívam jiné věci … Třeba pravé včera v noci to byla tak hrozne silné až jsem se lekla a vydělá jsem v mysli 3 zářiči osoby jak nademnou stojí a koukají … Většinou když úleham tak vím ze se dnes bude toto dít …Po dvou smutných spontánních potratech se mi objevovali určitě schopnosti jiného vnímáni ….. ( atd) ale postupně je vnímám jak se rozvíjí ve mne 😉 přeji krásný večer Veronika

Ikona diskutujiciho Věř sama sobě ... 2014-12-20 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po prvním spontánním potratu se me dcerce ( sarinka 4 roky ) objevila epilepsie ( měla jednu křeč venku na procházce ) a když jsme leželi v nemocnici tak nechali vyšetřit i mne jelikož jsem zrovna tyto křeče prožívala a chtěli vedit zda to nemá odemne a u mne se nic neprokázalo po několika vysetrenich nikde nic bála jsem se ze s křeče ma souvisi i mě potraty … V sobě jsem chápala ze potraty byli kvůli něčemu úplně jinému bylo to zaslané z visiho světa jelikož přítel si nepřál syna tak nás to potrestalo tímto …. Po třetí když jsem otěhotněla ptala jsem se anděla zda uz mě těhotenství bude v pořádku a zda to bude holcicka sitila jsem ženské pohlaví v sobě  ( před tím jsem věděla ze to budou kluci ) a on odpověděl ze ano ze to bude v pořádku a bude to holcicka ….

Ikona diskutujiciho Věř sama sobě 2014-12-21 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera večer když jsem se snažila usnout tak to neslo ( více méně jsem se po par minutách budíla) vnímála jsem sumeni v hlavě jako každy den a k tomu zase vibrace ( ty cítím i během dne) … Více méně proč píšu chci se vrátit k tomu co jsem včera psala – když jsem vnímála pískání a tlak v hlavě tak jsem prez zavřené oči viděla 3 bílé naklanejici se osoby nademnou , hrozne jsem se vylekala a prosila ať uz to přejde ( povídám si s andilkama většinou každy večer ( aspoň je po zdravím atd) . Včera ty vibrace byli sylne můj mozek zažíval jak to popsat restart věděla jsem co se děje ale třeba jen to ze chci otevřít oči nebo se otočit na druhy boj tak to trvalo dlouho jakoby mě fizicke tělo vypovědělo …

Ikona diskutujiciho Ver sama sobě 2014-12-21 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se mi pak provedli oci otevřít viděla jsem jak se vedle mne trochu vlni skříňka …

Ikona diskutujiciho slunečňan 2017-02-13 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně také předávají. A už jako dítěti předávali, ale to jsem ještě netušil oč se jedná a bál jsem se toho. Jsme vyvoleni zde naplňovat poslání ve jménu světla a probouzet nebdělé. Nemůžeme myslet jen na sebe a svůj růst. Máme-li tyto informace, budeme je šířit. Hodnotí se motivy, ne výsledek, obsah, ne forma, cesta, ne cíl, a říkáte-li čemu věříte, vězte, že pak je to dobré.

Nezanechej nás v nepochopení prázdných a temnotou stižených. Odmilosrdni naše činy a zbav nás věčného zatracení.

I řekl on. Ať tedy neštěstí a zmaru marné pomíjivosti, navždy očistí plameny světla od všeho nečistého a nepravého.

Ikona diskutujiciho Pavel 2017-09-19 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Většinou když mi začne zvonil v levém uchu je to předzvěst negativní události.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek