Seznam potravin, které při výrobě použily buňky z lidských potratů, je šokující

21.9.2019 v Zprávy 24

Následující článek popisuje produkty na americkém trhu, ale buďte opatrní, protože některé výrobky na seznamu se prodávají i u nás.

Pokaždé, když nakoupíte masově vyráběné zpracované „jídlo“ od společností Kraft, Pepsi Co nebo Nestle, krmíte svou rodinu nejen geneticky modifikovanými jedy a chemickými přísadami, ale také různými aromatickými látkami vyrobenými z tkáně potracených lidských dětí.



Je to pravda. Společnost se sídlem v Kalifornii, známá jako Senomyx, se zabývá používáním potracených embryonálních buněk k testování umělých aromatických chemikálií, jak slaných, tak sladkých. Ty se pak přidávají k nealkoholickým nápojům, bonbónům a sušenkám. Senomyx uzavřel partnerství s řadou významných výrobců potravin, aby své kanibalistické přísady zavlekl do všech druhů potravin, které každý den jedí miliony amerických spotřebitelů.

HEK-293 je buněčná linie vypěstovaná z potracených lidských embryí, používaná Senomyxem k tomu, aby se vyhodnotilo jak bude lidská chuť reagovat na syntetické příchutě používané při výrobě zpracovaných potravin. Protože většina zpracovaných potravin na současném americkém trhu má se skutečným jídlem pramálo společného a obvykle jim chybí chuť nebo přitažlivost, jsou chemické společnosti jako Senomyx najaty, aby vyvinuly umělé příchutě (které jsou často klamně označeny jako „přírodní“) aby výrobky chutnaly jako skutečné jídlo.

Protože však lze tyto přísady legálně zakrýt neurčitými názvy, jako jsou „umělé příchutě“ a dokonce i „přírodní příchutě“, většina spotřebitelů netuší, že tyto přísady jsou v některých případech skutečně vyráběny pomocí buněčné tkáně nenarozených dětí, které byly zavražděny potratem. Je to hrozné, ale pravdivé. Lidé se musí dozvědět pravdu, aby se vyhnuli účasti na tomto satanistickém rituálu.

,,Veřejnost neví, že HEK-293 pochází z lidské embryonální ledvinové buňky, odebrané z elektricky potraceného dítěte, k vytvoření pokusných receptorů,“ řekla Debi Vinnedge z pro-life group Children of God for Life. Ošklivá pravda o aromatickém chemickém průmyslu. ,,Mohli si snadno vybrat zvíře, hmyz nebo jiné morálně získané lidské buňky exprimující G protein pro receptory chuti.“

Vakcíny a kosmetické výrobky jsou plné chemikálií vyrobených z nenarozených dětí
Zpracované jídlo není jediným skrytým zdrojem přídavných látek vyrobených pomocí potracené lidské fetální tkáně. Mnoho kosmetických přípravků a vakcín je také založeno na potracených aditivech získaných z dětské tkáně.
Podle EndAllDisease.com jsou „kosmetické“ produkty a krémy proti vráskám Neocutis vyráběny z potracených mužských dětských buněk získaných po 14 týdnech těhotenství. Konkrétně jsou to Bio-Gel Prevedem Journee, Bio-Serum Lumiere, Bio Restorative Skin Cream.

Mnoho vakcín, včetně vakcíny MMR II společnosti Merck & Co. pro spalničky, příušnice a zarděnky, jakož i vakcíny ProQuad (Merck), Varivax (Merck), Pentacel (Sanofi Pasteur) a Havrix (GlaxoSmithKline), obsahují také deriváty z potracených dětí.

Následující seznam popisuje výrobky, o nichž je známo, že obsahují složky z potracených dětí (a je jich pravděpodobně mnohem více, nejlepší je vyhnout se všem zpracovaným potravinám obecně):

PEPSI NÁPOJE:
• Všechny nealkoholické nápoje Pepsi
• Sierra Mist nealkoholické nápoje
• Nealkoholické nápoje Mountain Dew
• No Fear nápoje
• Nápoje Ocean Spray
• Seattle’s Best Coffee
• Tazo nápoje
• AMP Energy nápoje
• Voda Aquafina
• Ochucené nápoje Aquafina
• Energetické nápoje DoubleShot
• Frappuccino nápoje
Lipton čaj a další nápoje značky Lipton
• Propel nápoje
• Nápoje SoBe
• Gatorade nápoje
• Nápoje Fiesta Miranda
• Džusy a nápoje Tropicana

NESTLE PRODUKTY:
• Všechny kávové krémy
Instantní polévky značky Maggi, kostky bujónu, kečupy, omáčky, koření, instantní nudle.

Výrobky firmy KRAFT – CADBURY ADAMS jsou též plné těchto látek.

VAKCÍNY:
• MMR II (Merck)
• ProQuad (MMR + drůbeží neštovice – Merck)
• Varivax (drůbeží neštovice – Merck)
• Pentacel (Polio + DTaP + HiB – Sanofi Pasteur)
• Vaqta (hepatitida-A – Merck)
• Havrix (Hepatitida-A – Glaxo SmithKline)
• Twinrix (kombo hepatitida-A a B – Glaxo)
• Zostavax (Šindele – Merck)
• Imovax (vzteklina – Sanofi Pasteur)

DALŠÍ LÉČIVA:
• Pulmozyme (cystická fibróza – Genetech)
• Enbrel (revmatoidní artritida – Amgen)


přeložila aluška.org vr 2019 podle zdroje: https://healingoracle.ch/2019/01/27/fetal-food/



Komentáře

Ikona diskutujiciho Danny 2019-09-21 07:16:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nemůžu uvěřit, jaké lidi vymýšlejí blbosti. Čaj Lipton jsem měla párkrát koupený, ale teď se tomu budu vyhýbat. Naštěstí pepsi a podobné přeslazené sajrajty nepiju.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-09-21 07:53:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevěřím tomu, co čtu! Chce se mi z toho zvracet….

Ikona diskutujiciho Luk 2019-09-21 11:50:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem narazil předtím dávno na článek s tou pepsi, jsem zmatený z toho protože článek křičel názvem,, pepsi je vyrobena z buněk potratů,, přitom jsem se tam dočetl, že netvoří obsah té tekutiny, ale aby chuť pepsi vůbec vznikla, testují ty chemické chutě a td ve svých laboratořích na játrech z potratu. Aby prostě vznikl dobrý produkt tak to odzkouší na těch tkáních z potratu.
Tak teď nevím jeslti při vaření kotle Pepsi tak výrobci hodily buňky z potratů, nebo prostě se používá jako pro test produktů.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-21 13:03:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady se píše, že je to testované na potratech, ale jinde se zase dočteš, že ty potraty jsou tam jako příchuť, možná něco jako umami. Odporné mi připadá oboje.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-09-21 11:53:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem si to přečetl už XD ale to používání těch slov mate, jestli prostě člověk nemá tohle to v jídlu rovnou. Ale prostě pokud by to netestovaly takhle, tak by to testovali na zvířatech nebo lidech, tak mě to nepřijde tolik jako problém..

Ikona diskutujiciho kiana 2019-09-22 15:26:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžou to testovat na lidech tak, že jim dají ochutnat různé verze nového jídla (testeři přesně znají složení i postup výroby) a dobrovolníci řeknou, co jim chutná a co ne. Je to neetické? Nebo jaký by v tom byl problém? (mluvím o testování jídla – testování kosmetiky by muselo najít dobrovolníky, kteří např. mají rádi tu značku a vědí přesně do detailů složení i postup výroby výrobku a pokud jim to připadá ok, tak čeho by se měli při testování kosmetiky bát? Maximálně alergické reakce, kterou může dostat náhodně skoro každý na nějakou složku již otestované kosmetiky, která jemu zrovna nesedla, i když ta složka není škodlivá).

Ikona diskutujiciho Luk 2019-09-22 16:10:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Kiana, jakože jak jsem si četl o tom články, tak jsem si dočetl very když se to nepoužívá ty buňky jako lidskou příchuť, ale že na těch buňkách když jsou,, čerstvé,, tak kapají ty chutě jako ty chemické látky a jeslti nezpůsobují třeba na buňkách jaterních nějaké poškození. Kdyby to tak bylo, tak to znamená že lže si slovně hrát a napsat,, potraty se používají při výrobě příchutí,, chápeš a teď nevíš jeslti je to ta samotná příchuť a nebo jen součást testování, pokud by neměli potrat tak nějaké právě zvíře co je živé nebo rovnou dospělé lidi. Ale Alue napsala že neví jaká z těch verzi to je a že obojí je prostě nechutné. Mě to přijde trochu vych*cane z těch strany výrobců, kdyby součástí těch testu použili plod a říkali že oni přece můžou a že je to lepší než na někom živém to testovat, tak mají výhodu. Že mohou vlastně už z podstaty škodné chemické látky jako příchutě, aroma a td, testovat tak, aby to ničilo lidi vybalancovaně pomalu a společnost by se pomalu v tom vařila a necítila že jim to dělá zle. Možná i alergici co jsou nyní na to hákliví by cítili, že vlastně jim nové vzniklé příchutě nic nedělají, ale všechny něco dělají, aspoň trochu, jen my jako lidi to trochu či více špatné reakce můžeme pozorovat méně či více. Potom více lidí v budoucnu se může řídit tím tak, že budou umělé výrobky konzumovat,, bezbolestně,, ale chronicky, dlouhodobě se jim to vrátí za několik let, to co si způsobili pomalím působením těch “ trošku “ nepozorovaně škodlivých látek.

Když to shrnu, buď se teď vykonává satanáš rituál na lidech a nebo se vytváří budoucí špatná technologie, co nás v budoucnu přechytračí k újmě.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-09-22 18:26:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud musí někdo testovat novou příchuť, jestli neničí jaterní buňky, tak takovou příchuť by neměl dávat do jídla (ani ji vyrábět) = a tedy není co testovat. Testovat se u jídla může pouze chuť, protože když např. rozemelu borůvky, abych udělala borůvkovou příchuť, tak je jasné, že to játrům (ani jiným orgánům) škodit nebude. Pokud ale vyrábím nějakou chemickou patlaninu, u které nevím, jestli neškodí zdraví – rozhodně ji nebudu dávat do jídla.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-09-22 18:54:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jistě, my to chápeme, ale třeba většinová společnost ne, alergické reakce jsou jen výjimky, ale podle mě reakci prožívá každý, jen se takhle moc neprojevuje. Každému to tam dělá zle, ale ti výrobníci se nezastaví když lidi si myslí že je to v pohodě a kupují si to a diskutuji nad tím,, že jsou některé éčka v pohodě, schválená doktory a td,, chápeš víš co a takhle tím testováním chtějí ulovit lepší chutě co se budou projevovat méně agresivně, ale pořád to s lidmi vyje*ava.

Ikona diskutujiciho ginze 2019-09-21 13:08:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak to je hnus 🙁 Ještě, že si sajrajty nekupuju, ale překvapilo mě, že jsou to docela známé věci.
Mimochodem, dovolím si opravu – coffee creamer neni kávový krém, ale sušená smetana do kávy. Smetanu to sice vidělo z rychlíku, ale ten název se používá 😀 A pak si lidi ještě myslí, že je to fakt smetana 🙁 https://www.vitalia.cz/clanky/test-susena-smetana-do-kavy-belidlo/ … zde se o tom lze něco dočíst, je to fakt sajrajt.

Ikona diskutujiciho armag 2019-09-21 15:25:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pepsicola je nápoj vyrobyný z kyseliny fosforečné, vody, cukru, kofeinu. Fakt nevidím důvod, proč by v něm měly být nějaké zárodečné buňky z lidských embryí.

Výrobky z těchto buněk najdete hlavně ve farma přípravcích, které způsobují regeneraci organismu – tzn. různé kvalitní krémy potlačující stárnutí pleti, některé hormonální přípravky, které vylepšují celkový stav organismu a zpomalují stárnutí.

Fakt není vůbec žádný důvod, proč by měly být v pesicole.

Ikona diskutujiciho Coubee 2019-09-21 21:31:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlastně možná tam důvod je. Pepsi pije hodně lidí, jejich těla si zvyknou konzumovat lidskou složku, třeba si na tom vypěstují i závislost, pak už stačí odstranit pár zábran, možná pomocí viru napadajícího mozek, nebo za použití zvukových frekvencí, co já vím. No a máš tady zombie apokalypsu jako z filmu. Třeba je to přehnaný ale je to to první co mě při tomhle článku napadlo, vidím v tom souvislost.

Ikona diskutujiciho armag 2019-09-22 09:01:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Coubee: V masově vyráběných potravinách to není, protože je to drahé.
Tyto věci z potratů a placent se dávají pouze do exkluzivních výrobků, kde ty ceny jsou hodně vysoké.

Do běžných potravin to nikdo nedá, protože v Americe jsou neuvěřitelné pokuty jen za to, že někdo najde v jídle třeba chlup od myši. Tam si to prostě nikdo netroufne udělat. A hlavně obyčejní lidi si přeci nezaslouží něco, co je určeno jen pro nejbohatší, aby vypadali mladší…

Nesmíte vidět bubáky za každým rohem. Lidskou krev okusila většina ldí už jen tím, že si olízli třeba ránu po zranění.

Jinak to, že někdo pomele do salámu nebo párků věci, které by tam neměly být je jasné, ale to není úmysl, to je prostě tím, že pracovníci na lince byli líní ji vyčistit, a tak někdo nemá salám jen z vepřového, ale má tam zbytky masa z potkanů a myšiček i o nějakých broučcích raději mluvit nebudeme.
Dobrou chuť přejí masokombináty ANOfertu…

Ikona diskutujiciho anelie 2019-09-22 09:59:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadlo mě totéž, co Armaga, že výrobky či potraviny, kde jsou potratová embrya, musí být hodně drahé, takže u nápojů, které nejsou nijak drahé, to nedává smysl. Ale jinak jsem v klidu, stejně z toho nic nepiju ani nejím (až na ten Lipton občas).

Ikona diskutujiciho df 2019-09-23 23:28:45
Ikona diskutujiciho
sipka

No a co když tam toho dávají stopové množství, jen aby „namočili“ konzumenty. „Měls kousek člověka, měl, tak to máš jasný, jó žes nevěděl? ale to je tvoje věc“. Nikdy sem neměl žádnou tyčinku typu mars a podobně. Žádné omáčeky, dressingy, když to vidím na regále nic mě nevede ke koupi, uvařím to z komponentů. Navíc od těch dob co to zde přebraly korporoce, tak nekupuju ani „naše“ (prostě bývalé) potr. výrobky. Kdysi sme kupovali v tuzexu kindr vejce, ale jen kvůli tomu žlutýmu vajíčku, pač se používalo v rybařině, tehdy ještě těch vychytávek nebylo.

Nemám moc času na rozepisování se do podrobna.

Ikona diskutujiciho renata369 2019-09-21 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vie niekto skutocny dovod, preco to tam davaju? myslim, ze za tym bude nejaky „duchovny“ dovod, ze toto nevedome konzumujeme a dostavame do tela…..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-21 17:28:42
Ikona diskutujiciho
sipka

zlepšuje to chuťový zážitek a jinak že je to satanistický rituál, se píše přímo v článku

Ikona diskutujiciho Luk 2019-09-21 18:06:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je průser. Tak chuť lidská chuť umami je dost psycho už samo o sobě. I testování je taky nechutné, jen mi přišlo že testovat to na potratech může být lepší, než třeba na živých lidech a zvířatech pokud by šlo jen o ty testy. Ale pokud se skrývá za tím něco horšího, myslím že jsem někde četl že se kupují i pozdně potracené děti, tak to si myslím že taky není v pohodě. Třeba že ta žena za nějakou cenu si počká o měsíc nebo kolik dní navíc a pak jde až na ten potrat.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-09-21 18:10:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ale pokud nějaké výrobky to jen testují ty své příchutě na těch potratech, to potom není nějaký ten rituál ne? Když vlastně zkoumají nějakou příchuť a jak reaguje na různé další látky a tu příchuť mnění aby případně lidi z toho neměli,, větší,, alergické reakce 😀 než vůbec je to dráždí jako každé jiné éčko. V tom případě že si děláme z nás samotných pomalu příchuť je fakt satanášsky brutál a mělo by se fakt na to apelovat že to není vůbec v pohodě

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-09-22 00:05:26
Ikona diskutujiciho
sipka

To záleží, co tím mají za úmysly. Vzhledem k tomu, co obsahuje i takové embryo, tak i DNA danné osoby, která se nám dostane do těla a tím i programuje naše tělo. Takže většina takových bude duchem ochuzená osoba, co neví, že sex není jen na hraní,a le k početí duchovně vyspělé osoby a mělo by to být něco víc, než si jen užít a odkopnout. Dále smrt jedince a jeho energie taky nebude vibračně na výši..Takže do sebe dostáváme nejen jednodušší DNA, ale i energii „smrti“, která trpěla, jelikož byla nechtěnná a ufiknutá…

Ikona diskutujiciho Hana 2019-09-22 08:23:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O dost šílenější ke, že si někdo koupí krém z lidských potratů. Anebo se látky z něj píchání injekčně do kůže. Protože ten člověk dobře ví, co v tom je. Magořina. Připomíná mi to tu panovníci, co se koupala v krvi svých poddaných, aby byla krásnější a mladší…

Ikona diskutujiciho kiana 2019-09-22 15:11:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lipton je myslím ten čaj, který v sobě neobsahuje žádné konzervanty, ale když jsem si ho párkrát koupila, nemohla jsem ho dopít (protože mi nechutnal). Byla to záhada (většinou s potravinami, které mají podle mě „bezpečné složení“ problém nemám). HEK-293 ale Lipton (ani Pepsi, Maggi, Nestlé..) ve složení uvedené nemá – proč?

Když jsem byla dítě, tak jsem občas pila Coca colu, ale nesnášela jsem Pepsi (a později i Kofolu). Kofolu kvůli chuti a také proto, že na mě obsahuje až moc kofeinu. A Pepsi kvůli sladidlu + mi nikdy nechutnala. Značku maggi nekupuji, protože používá jodovanou sůl. Ostatní produkty ze seznamu jsem asi ani nikdy neochutnala (možná párkrát něco od Nestlé, ale tuto značku nemám ráda, protože většina produktů je hnusná, takže se jí vyhýbám velkým obloukem).

Ikona diskutujiciho armag 2019-09-22 19:50:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Pepsi jako sladidlo obsahuje sacharózu, což je klasický cukr.
Coca cola i kofola používají glukózo-fruktózový sirup, protože je levnější a ahlavně je to větší svinstvo než sacharóza, protože má vyšší glykemický index. Takže vše, na čem je napsáno glukozo-fruktózový sirup vede k tloustnutí, protože když má něcohodně vysoký glykemický index, tak to znamená, že se to rychle dostane do krve a buňky nejsou schopné ten rychlý cukr zpracovat, takže se mění na tuk.
To je také důvod, proč tak stoupá množství diabetiků a tlouštíků, protže v poslední době se většinou přešlo právě na ten glukozo-fruktózový sirup.

Takže z hlediska zdraví je ta pepsi na tom lépe než všechny ty další výrobky, které přešly ze sacharózy na ten glukozo-fruktozový sirup.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-09-22 15:36:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z jiného článku o tomto tématu: „LIDSKÉ BUŇKY REAGUJÍ NA UMĚLÉ PŘÍCHUTĚ, A PROTO SE POUŽÍVAJÍ TYTO LIDSKÉ TKÁNĚ“ (z potratu) – dle vlastní zkušenosti s chutí pepsi, lipton, nestlé a maggi bych řekla, že lidská buňka ucunke/stáhne se či nějak zareaguje „fuj to je hnusné“ a vědci si řeknou „zareagovala – tak to bude super chuť“! Je to samozřejmě odporné byť i jenom to takto testovat (a nepřidávat do jídla – to by bylo ještě horší). Podle mě musí být veškeré složení dle zákona vypsáno na obalu, takže kdyby se do jídla přidávaly lidské buňky, musely by tam být (např. pod nějakou zkratkou/kódem/éčkem) uvedené.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek