Spolupráce

Obsah:

  1. Spolupráce s nezávislými autory – a:), b:), c:)
  2. Příspěvky na provoz
  3. PR články
  4. Umístění reklamy a:), b:)

 

  1. Spolupráce s nezávislými autory

 

a:) Jste nezávislý autor a potřebujete čtenáře?

Na Aluška.org může být uveřejněn i váš článek. Máte pěkné stránky, které lidé neznají, píšete kvalitní články, kterým však chybí pozornost? Napište na [email protected], a pošlete svůj text, který byste rádi ukázali lidem. Zbytek záleží na společné domluvě. Pokud bude článek dostatečně dlouhý a zajímavý, může vyjít na titulce se vší parádou. Umístění dobře viditelného zdroje a autora naspod článku je samozřejmost. Nebojte se formy, váš článek projde korekturou a případné chybky se vychytají.

 

b:) Můžete psát přímo pro Aluška.org

Prožili jste něco zajímavého, nebo máte důležitou zprávu ke sdělení? Máte nárazově spisovatelské střevo? Potřebujete čtený prostor, kde bude vaše autorské dílo dobře vidět? Aluška.org je k službám. Napište na mail(@)aluska.org, přiložte svůj text a dále vše záleží na domluvě. Bezplatné korektury textu v případě potřeby jsou samozřejmost. Uvedení autora bude podle vašeho přání.

 

c:) Nejste autor, ale máte konkrétní přání, nebo zajímavý objev?

Obsah stránky Aluška.org můžete pomáhat tvořit také zpoza opony. Pokud narazíte na zajímavé téma, nebo zajímavý článek, který byste chtěli vidět i na titulce Aluška.org, pošlete tip nebo přání na mail(@)aluska.org. Případné sepsání nebo převzetí článku závisí na dalších okolnostech, jako jsou například podmínky pro sdílení obsahu u příslušného autora či webu, nebo chytlavost tématu, ke kterému bude co říci.

  1. Příspěvky na provoz stránek Aluška.org

Aluška.org je nezávislé médium, které nabízí veškerý svůj obsah zdarma. Provoz takového webu však není jednoduchá záležitost. Pokud stránce Aluška.org fandíte, pokud jste stálý čtenář a jste rádi za obrovská kvanta obsahu která zde od roku 2006 vyšla, zvažte prosím možnost sponzorského daru. Jednorázového, nebo pravidelného. Radost udělá i pár korun.

Své příspěvky můžete posílat na účet číslo: 242302976/0300

Děkuji

 

  1. PR články: Placená propagace, reklama

Stránka Aluška.org nabízí možnost vystavení PR článku. Reklamní článek musí tématicky zapadat do obsahu webu. Nesouvisející produkty a podezřelé reklamy budou zamítnuty.

Váš článek uvidí v jednom průměrném dnu 2500-3000 návštěvníků, na hlavní stránce bude vystaven v první pozici 24 hodin, poté klesá na nižší pozice, na hlavní stránce bude viditelný 10 dnů. Reálná čtenost článku závisí na vhodně zvoleném nadpisu a poutavém obsahu, které tvoří inzerent. Provozovatel na čtenost neposkytuje záruku.

Pevná cena za vystavení jednoho PR článku: 700kč, tato cena zahrnuje vystavení již hotového materiálu dodaného inzerentem v podobě vizuálně pěkného článku s obrázky.

Inzerent dodá hotový článek k uveřejnění, zašle obrázky které si přeje v článku umístit, případně si může vybrat konkrétní datum publikace článku a náhledový obrázek. Náhledový obrázek musí být orientován na šířku a musí být dostatečně velký (Například 700x500pix, ideálně 900x700pix). Gramatické, pravopisné a stylistické úpravy jsou zahrnuty v ceně, délka jednoho článku není omezena.

Před uveřejněním PR dostane inzerent finální náhled článku, aby odsouhlasil jeho podobu i obsah a bude sděleno datum, ke kterému je článek nastaven. Faktura bude zaslána elektronicky, inzerent dodá svá data k vyplnění dokladu. Po uhrazení poplatku za zveřejnění PR bude článek zveřejněn.

PR články starší než rok se nearchivují a zpětně neupravují.

 

 

  1. Umístění reklamy

 

a:) Placený banner

Web v současné době neposkytuje prostor pro placené reklamní bannery jednotlivců a sponzorů. V budoucnu můžou proběhnout změny.

 

b:) Vzájemná výměna odkazu

Aluška.org nenabízí možnost vzájemné bezplatné výměny odkazů, nebo proklikových bannerů.