Aktuálně

Novinky na Alue.cz: Orgonity a Výrobky z polodrahokamů

Vstup do nabídkyDobrovolné dary na provoz stránek můžete posílat na účet: 242302976/0300
Podrobnosti Zde Děkuji!

Sledujte Aluška.org na:

Aluška.org & Alue

Primární poslání projektu

Aluška.org je magazín o zdravém a alternativním životním stylu. Hlavní témata jsou osobnostní rozvoj, psychologie, spiritualita, nezávislé zpravodajství a zdraví. Aluška.org je od samého počátku tvořena jedinou bytostí a má proto osobní charakter. Obsahuje mnoho materiálů spojených se životem, prací a koníčky autorky stránek. Není to běžná neosobní stránka, je to unikátní Aluška.org: tvořena s láskou a od srdce.

Stránka Aluška.org za nic nebojuje, nic nepropaguje a nehlásí se k žádnému vyznání, ani k náboženství.
Aluška.org vyznává svobodu v myšlení, svobodu slova, vzájemné porozumění a konstruktivní sdílení.

Začátek stránky Aluška.org a její vývoj

Aluška.org byla založena 9. srpna 2006 ve 12:08 hodin. Byla to skromná osobní stránka, která sloužila zejména k vypsání se z myšlenek a zážitků, také to byla směsice různých témat duchovního charakteru. V roce 2006 toho bylo z alternativy na českém internetu velmi málo, většinou ve formě krátkých opisků z knih, vše bylo v plenkách. Aluška.org byla v roce 2006 zejména deníček, kam bylo možno vypsat spirituální zážitky, o externí zdroje se neopíral, z knih nečerpal a tím byl velice unikátní. Nikdo nepsal takové zážitky a takové deníčky přímo z první ruky, aby zároveň byl schopen odpovídat na doplňující otázky, nebo vytvářet návody. Tehdy si stránka začala získávat první čtenáře a přitahovala postupně stále větší pozornost. Bylo cosi kontroverzního na dítěti, které psalo o astrálním cestování, o svých rozhovorech s anděly a s přírodními bytostmi.
Jak postupně stránka získávala na popularitě, jak přitahovala stále větší množství čtenářů a jak autorka postupně dospívala, měnil se přirozeně i obsah stránky Aluška.org. Dokonce i její názvy, slogany, používané domény, design. Dnešní podoba stránek je výsledkem mnohaletého vývoje, který se nezastavil, neboť vždy je co zlepšovat. Každý přibývající rok přináší stránkám něco nového.

Autorka stránek: Alue K. Loskotová

Je česká spisovatelka a publicistka.
Ovládá angličtinu a němčinu, ze kterých také překládá na web.
Od narození má senzibilní schopnosti. Astrálně cestuje, má lucidní sny, vnímá energie, komunikuje s bytostmi z vyšších světů.
Tyto dary jsou pevný základ pro autorskou tvorbu, vzdělávání veřejnosti v tématice spirituality a poradenství.
Příležitostně točí videa, nebo se věnuje umělecké tvorbě.
Své knihy sama ilustruje.

V prosinci roku 2011 vydává svou první knihu Svět za oponou. Kniha obsahuje částečně pohádkový příběh zasazený do současné doby, který je silně inspirován zážitky ze skutečného života. V roce 2014 vychází druhé vydání knihy Svět za oponou, s novou obálkou.
V roce 2011 zakládá svůj první e-shop, kde nabízí knihy a své výrobky.
V roce 2013 vydává druhou knihu Svítání. Kniha je opět založena na osobních zkušenostech a je sepsána jako podrobný průvodce a návod na cestě za sebeláskou a sebepřijetím. Obsahuje mnoho zážitků a návodů. Radí, jak se zbavit sebedestruktivních či nenávistných vzorců chování a myšlení.
V roce 2014 uvádí do nabídky e-shopu unikátní výrobek s názvem Energetický krystal, který již pomohl mnoha lidem. Je to ladička, která vyzařuje silně konstruktivní energii, s výborným efektem na psychickou a fyzickou pohodu svého majitele. Výrobek se postupně rozvíjí do mnoha variant.
V roce 2016 vydává třetí knihu s názvem Anděl strážný. Kniha je založena na osobních zkušenostech a shrnuje také poznatky z profesní praxe. Učí čtenáře práci s intuicí, vlastním vyšším zdrojem vědomí, pomáhá navázat kontakt se strážnými anděly a radí, jak čistit, harmonizovat a chránit svou konstruktivní bioenergii. Ucelený průvodce a komplexní návod, který je proložený množstvím poutavých zážitků a krásnými ilustracemi. Ideální kniha pro citlivé lidi, kteří vykazují spirituální a senzibilní nadání, avšak potřebují radu a vedení k tomu, aby je mohli rozvíjet a aplikovat v praxi.
V roce 2016 se vrací zpět ke svému milému koníčku z dětství a chová morčata. Nadšení je tak silné, že zakládá seriál na youtube věnující se chovatelství morčat. Videa mají obrovský úspěch pro jejich originalitu, praktičnost a osobní kouzlo, což je pro celkovou tvorbu Alue K. Loskotové typické. Scházejí se desetitisíce fanoušků a okruh působení se tak rozšiřuje o vzdělávání veřejnosti o správné péči a ochraně drobných zvířat.
V roce 2017 se opírá o mnohaleté zkušenosti a začíná se profesionálně věnovat přírodním křišťálům, za kterými cestuje do světa. Nabízí speciálně vybrané silné křišťály a učí, jak s nimi zacházet a jak se s jejich pomocí energeticky harmonizovat a čistit.

Zajímavosti

– Stránka Aluška.org používá doménu aluska.org přesně od 29. října 2010, předtím se stránky jmenovaly Alue.cz
– Doména Alue.cz slouží pro provoz oficiálního e-shopu od roku 2018. Oficiální e-shop by doposud dvakrát přestěhován, pokaždé s jiným názvem.
– Stránka Aluška.org získala současný moderní responzivní web 5.4. 2019.
– Aluška.org byla (a doposud je) jediná webová stránka svého druhu, psaná senzibilní osobou opírající se primárně o přímé zkušenosti, s kvalitní čtenářskou podporou a poradnou, která úspěšně překonala mnoho let a mnoho nástrah bez jakéhokoliv pozastavení. Dle čtenářů ze zahraničí nemá stránka Aluška.org obdobu ani jinde ve světě.
– Aluška.org dlouhodobě drží silnou návštěvnost a obdržela celou řadu drobných ocenění.