Aktuálně

Nově v eshopu: Šungit z Karélie!

KoupitDobrovolné dary na provoz stránek můžete posílat na účet: 242302976/0300
Podrobnosti Zde Děkuji!

Sledujte Aluška.org na:

Aluška.org & Alue

Poslání projektu Aluška.org

Aluška.org je magazín o zdravém a alternativním životním stylu. Hlavní témata jsou osobnostní rozvoj, psychologie, spiritualita, nezávislé zpravodajství a zdraví. Cílem je poskytnout čtenářům možnost hlubšího poznání a sebevzdělání v alternativní tématice.

Aluška.org vyznává svobodu v myšlení, svobodu slova, vzájemné porozumění, vzájemnou podporu a konstruktivní sdílení znalostí.

Stránka Aluška.org za nic nebojuje, nic nepropaguje a nehlásí se k žádnému vyznání, ani k náboženství.

Historie

Aluška.org byla založena 9. srpna 2006 ve 12:08 hodin. V době, kdy byla alternativní tématika na česko-slovenském internetu pouze v plenkách. Průkopnický web s originálním obsahem si proto rychle získal velký věhlas.
Dnešní podoba stránek je výsledkem mnohaletého vývoje, který se nezastavil, neboť vždy je co zlepšovat.

Autorka stránek Alue K. Loskotová

Je česká spisovatelka a publicistka.
Od narození má senzibilní a jasnovidecké schopnosti. Tyto dary tvoří základ pro veškerou autorskou tvorbu a poradenství.
Ovládá angličtinu a němčinu, ze kterých také překládá na web.
Příležitostně točí videa, nebo se věnuje umělecké tvorbě. Své knihy sama ilustruje.

Milníky

V prosinci roku 2011 vydává svou první knihu Svět za oponou. Kniha obsahuje částečně pohádkový příběh zasazený do současné doby, který je silně inspirován zážitky ze skutečného života. V roce 2014 vychází druhé vydání knihy Svět za oponou, s novou obálkou.
V roce 2011 zakládá svůj první e-shop, kde nabízí knihy a své výrobky.
V roce 2013 vydává druhou knihu Svítání. Kniha je opět založena na osobních zkušenostech a je sepsána jako podrobný průvodce a návod na cestě za sebeláskou a sebepřijetím. Obsahuje mnoho zážitků a návodů. Radí, jak se zbavit sebedestruktivních či nenávistných vzorců chování a myšlení.
V roce 2014 uvádí do nabídky e-shopu unikátní a dlouhodobě velmi úspěšný výrobek s názvem Energetický krystal, vyráběný metodou ozáření skalárním polem.
V roce 2016 vydává třetí knihu s názvem Anděl strážný. Kniha je založena na osobních zkušenostech a shrnuje také poznatky z profesní praxe. Učí čtenáře práci s intuicí, vlastním vyšším zdrojem vědomí, pomáhá navázat kontakt se strážnými anděly a radí, jak čistit, harmonizovat a chránit svou konstruktivní bioenergii. Ucelený průvodce a komplexní návod, který je proložený množstvím poutavých zážitků a krásnými ilustracemi. Ideální kniha pro citlivé lidi, kteří vykazují spirituální a senzibilní nadání, avšak potřebují radu a vedení k tomu, aby je mohli rozvíjet a aplikovat v praxi.
V roce 2016 zakládá seriál na youtube věnující se chovatelství morčat. Videa mají obrovský úspěch pro jejich originalitu, praktičnost a silné charisma. Scházejí se desetitisíce fanoušků a okruh působení se tak rozšiřuje o vzdělávání veřejnosti o správné péči a ochraně drobných zvířat.
V roce 2017 se opírá o mnohaleté zkušenosti a začíná se profesionálně věnovat přírodním křišťálům, za kterými cestuje do světa. Nabízí speciálně vybrané silné křišťály a učí, jak s nimi zacházet a jak se s jejich pomocí energeticky harmonizovat a čistit.

Zajímavosti

– Stránka Aluška.org používá doménu aluska.org přesně od 29. října 2010, předtím se stránky jmenovaly Alue.cz
– Doména Alue.cz slouží pro provoz oficiálního e-shopu od roku 2018.
– Stránka Aluška.org má současnou podobu od 5.4. 2019.
– Aluška.org je jediná webová stránka svého druhu, psaná senzibilní osobou opírající se primárně o přímé zkušenosti, s kvalitní čtenářskou podporou a poradnou, která úspěšně překonala mnoho let a mnoho nástrah bez jakéhokoliv pozastavení. Dle čtenářů ze zahraničí nemá stránka Aluška.org obdobu ani jinde ve světě.
– Aluška.org dlouhodobě drží silnou návštěvnost a obdržela celou řadu drobných ocenění.