Aktuálně


Dobrovolné dary na provoz stránek můžete posílat na účet: 242302976/0300
Podrobnosti Zde Děkuji!

Sledujte Aluška.org na:

Aluška.org & Alue

Poslání projektu Aluška.org

Aluška.org je přední český magazín o zdravém a alternativním životním stylu. Hlavní témata jsou osobnostní rozvoj, psychologie, spiritualita, herbální medicína, aromaterapie a nezávislé zpravodajství. Posláním projektu je poskytnout čtenářům možnost hlubšího poznání a sebevzdělání v alternativní tématice prostřednictvím kvalitních odborných článků, které jsou srozumitelné a snadno uplatnitelné v praktickém životě.

Aluška.org vyznává svobodu v myšlení, svobodu slova, vzájemné porozumění, vzájemnou podporu a konstruktivní sdílení znalostí. Stránka Aluška.org za nic nebojuje, nic nepropaguje a nehlásí se k žádnému vyznání, ani k náboženství.

Přestože je obsah vybírán co nejzodpovědněji, berte prosím na vědomí, že se jedná o prostor svobodného sdílení poznatků, který by vám měl posloužit pro rozšíření obzorů, měl by do vašeho života vnést inspiraci, dobrou náladu a užitečné znalosti. Z toho důvodu by obsah webu neměl být brán jako neměnné skálopevné dogma, váš odlišný názor je vítán a výskyt chyb je možný.

Historie

Aluška.org byla založena 9. srpna 2006 ve 12:08 hodin. V době, kdy byla alternativní tématika na česko-slovenském internetu pouze v plenkách. Průkopnický web s originálním obsahem si proto rychle získal velký věhlas.
Dnešní podoba stránek je výsledkem mnohaletého vývoje, který se nezastavil, neboť vždy je co zlepšovat.

Autorka stránek Alue K. Loskotová

Je česká spisovatelka, publicistka a duchovní léčitelka.
Od narození má senzibilní a jasnovidné schopnosti. Tyto dary tvoří základ pro veškerou autorskou tvorbu a poradenství v oblasti duchovního rozvoje.
Má mnohaletou praxi v oblasti alternativní medicíny, přírodního a energetického léčitelství, po maturitě se zaměřila na studium jazyků a přírodních věd.
Je autorkou tří duchovně laděných knih a odborně-naučného seriálu o péči a ochraně morčete domácího, který čítá téměř 80 dílů a je vysoce ceněn chovnými stanicemi, ochránci zvířat a v neposlední řadě samotnými chovateli.
Je certifikovanou absolventkou kurzu vidění třetím okem.

Ve volném čase se zajímá o permakulturu, aromaterapii, domácí přírodní kosmetiku a pracuje jako dobrovolnice na obnově českých lesů.
Se svou rodinou žije na horách v panenské přírodě, kde sbírá energii a inspiraci i pro svoji práci.

Milníky

V prosinci roku 2011 vydává svou první knihu Svět za oponou. Kniha obsahuje částečně pohádkový příběh zasazený do současné doby, který je inspirován zážitky ze skutečného života. V roce 2014 vychází druhé vydání knihy Svět za oponou, s novou obálkou.
V roce 2011 zakládá e-shop Alue.cz.
V roce 2013 vydává druhou knihu Svítání. Kniha je založena na osobních zkušenostech a je sepsána jako podrobný průvodce a návod na cestě za sebeláskou a sebepřijetím. Obsahuje mnoho zážitků a návodů. Radí, jak se zbavit sebedestruktivních či nenávistných vzorců chování a myšlení.
V roce 2014 uvádí do nabídky unikátní výrobek s názvem Energetický krystal, vyráběný metodou ozáření skalárním polem.
V roce 2016 vydává třetí knihu s názvem Anděl strážný. Kniha je založena na osobních zkušenostech a shrnuje také poznatky z profesní praxe. Učí čtenáře práci s intuicí, vlastním vyšším zdrojem vědomí, pomáhá navázat kontakt se strážnými anděly a radí, jak čistit, harmonizovat a chránit svou konstruktivní bioenergii. Ucelený průvodce a komplexní návod, který je proložený množstvím poutavých zážitků a krásnými vlastními ilustracemi. Ideální kniha pro citlivé lidi, kteří vykazují spirituální a senzibilní nadání, avšak potřebují radu a vedení k tomu, aby je mohli rozvíjet a aplikovat v praxi.
V roce 2016 zakládá seriál na youtube věnující se chovatelství morčat. Videa mají obrovský úspěch pro jejich originalitu, praktičnost a silné charisma. Scházejí se desetitisíce fanoušků a okruh působení se tak rozšiřuje o vzdělávání veřejnosti o správné péči a ochraně drobných zvířat.
V roce 2017 se opírá o mnohaleté zkušenosti a začíná se profesionálně věnovat přírodním křišťálům, za kterými cestuje do světa. Nabízí speciálně vybrané silné křišťály a učí, jak s nimi zacházet a jak se s jejich pomocí energeticky harmonizovat a čistit.

Zajímavosti

– Stránka Aluška.org používá doménu aluska.org přesně od 29. října 2010, dříve se stránky jmenovaly Alue.cz
– Doména Alue.cz slouží pro provoz oficiálního e-shopu od roku 2018.
– Stránka Aluška.org má současnou podobu od 5.4. 2019.
– Aluška.org je jediná webová stránka svého druhu, psaná senzibilní osobou opírající se primárně o přímé zkušenosti, s kvalitní čtenářskou podporou a poradnou, která úspěšně překonala mnoho let a mnoho nástrah bez jakéhokoliv pozastavení. Dle čtenářů ze zahraničí nemá stránka Aluška.org obdobu ani jinde ve světě.
– Aluška.org dlouhodobě drží silnou návštěvnost a obdržela celou řadu drobných ocenění.