Fetální produkty: Omlazující kosmetika, která obsahuje buňky z potratů

15.9.2019 v Zprávy 8

Hlídáte si složení vaší kosmetiky? Dnes si řekneme, pod jakými názvy se skrývají složky pocházející z potratů a jak se vlastně takový materiál získává. Není to moc pěkné počtení. Těžko tomu uvěřit, ale buňky z potratů (i lidských) se používají v celé řadě výrobků. Není to jen pleťová kosmetika, ale spousta druhů potravin a nápojů.
Fetální produkty (z Latiny Fetus – plod) jsou produkty získané z potracených lidských embryí a plodů. Patří mezi ně placenta, kmenové buňky a další tkáně. Podobné produkty je možné získat i po narození dítěte, v tomto případě se však už nenazývají ,,fetální“ a mají mnohem menší hodnotu. Embrya mohou být nejen lidského, ale i živočišného původu (nenarozená jehňata, telata, selata).Většina „fetální“ kosmetiky, kterou si běžný člověk může koupit v obchodě, je živočišného původu. Označená může být například: Placenta, Cutis, Hepar, amnion, Liquor amnio, placentární proteiny, proteiny fetální kůže atd. Produkty lidského původu jsou označeny jako Human nebo Fetal.

Výrobci často neuvádějí, že kromě produktů živočišného původu (jejichž použití může také být eticky sporné), se mohou ve složení nacházet i lidská embrya (takové kosmetické výrobky jsou zpravidla mnohem dražší). V podstatě jde o kosmetické řady švýcarských, francouzských, německých a ruských výrobců. Jsou to pleťové vody a krémy proti svědění, oční krémy, krémy proti celulitidě a dokonce může jít i o zubní pasty.

Kmenové buňky
Jsou schopny neomezené reprodukce a transformace do jakékoliv jiné specializované buňky lidského těla. U dospělých jsou takové buňky v kostní dřeni, kde se neustále transformují na krvinky. Embryo jich samozřejmě má více, protože dochází ke zvýšenému růstu malého organismu.

Proto je lze získat různými způsoby. U dospělých při transplantaci kostní dřeně při leukémii a jiných chorobách, u novorozeného dítěte odebírají pupečníkovou krev z odříznuté pupečníkové šňůry, která obsahuje i kmenové buňky a nakonec od nenarozených dětí z potratů.

Posledně jmenované jsou mnohem dražší, protože mají mnohem větší vitalitu ve srovnání s buňkami dospělých a mají větší vyhlídky na použití (například při léčení takového vzácného, ​​ale závažného onemocnění, jako je Alzheimerova choroba). Někteří vědci pochybují o léčebném a zejména o omlazujícím účinku kmenových buněk, protože mají dočasný charakter a nevedou k úplnému uzdravení.

Injekce proti stárnutí
Pacientovi se do břicha injekčně aplikuje preparát připravený z orgánů potracených plodů z pozdních měsíců těhotenství. To se provádí například v Ruském vědeckém centru pro porodnictví, gynekologii a perinatologii pod vedením Dr. Genadija Suchich. Ve většině zemí je takový postup zakázán, proto se Rusko stalo největším dodavatelem potratového materiálu ve světě. V Rusku už existuje asi třicet takových klinik.

Když se na produktu uvádí „Placenta“
Placenta se nemusí vztahovat na fetální produkty z plodů, pokud byla získána přirozeným způsobem po narození dítěte. Ale může, pokud výrobce vyrábí produkty i fetálního původu, pak se placenta získá také potratem a nikoliv přirozeným způsobem.

Vakcíny se složkou získanou z potratu
Některé vakcíny obsahují buňky získané z tkání potraceného lidského embrya (např. zarděnky, neštovice, hepatitida A). Aby se získaly kvalitní embryonální buňky, musí být děti zcela zdravé. To znamená, že potrat je proveden na žádost matky.

Jak se získávají fetální produkty
Všechny takové produkty musí být získány od zdravých jedinců (lidí nebo zvířat). Pokud se tedy jedná o produkt živočišného původu, vyberou se ze stáda zdravá zvířata a usmrtí se.

Přirozenými dodavateli tohoto produktu lidského původu jsou kliniky, kde se provádějí potraty. Plod musí být zcela zdravý, to znamená, že potrat se neprovádí ze zdravotních důvodů. Fetální preparát je nejúčinnější, pokud jsou látky získané z plodu v pozdních stádiích těhotenství. Jak uvádějí odborníci, skutečné fetální produkty (z potratového materiálu) jsou „všelékem“, „elixírem mládí“ se širokou škálou použití – od Alzheimerovy choroby po impotenci.

Náklady na fetální terapii jsou také působivé. V Rusku jedna injekce stojí od 500 do 2 000 dolarů. Podle oficiálních údajů se v Rusku provede šest milionů potratů ročně, z toho jeden a půl procenta (90 tisíc) v pozdních stádiích těhotenství.

Primární zdroje:
1. «Что такое стволовые клетки?» (По статье д-ра Луиса Раэса «Стволовые клетки и человеческий эмбрион»). ПМПЦ «Жизнь». Информационный листок №29. С.48
2. М Назаров «Что такое« омолаживающие уколы »? (Из книги «Вождю третьего Рима»). ПМПЦ «Жизнь». Информационный листок №29. С.48
3. Миронов Б.С. Приговор убивающим Россию. М: ФОРЖИ.-2005. С. 14
4. Суббота Н.П. Перспективы создания нового класса лекарственных соединений на основе фетального сырья.
5. Шруб К. Зародыш «в розницу».
6. Алешина И. Красота на клеточном уровне. (По материалам журнала «Новости в мире косметики»).
7. Московский Патриархат. Совет по биомедицинской этике. Заявление о фетальной терапии.
8. Биокосметика Ney Skin.
9. Биктимир

připravila aluška.org podle zdroje biosferaklub.infoKomentáře

Ikona diskutujiciho @ 2019-09-15 12:13:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strašný článek.Ještě,že nejsem ženská.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-09-15 17:04:07
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 koment roku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-15 20:51:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jaký je v tom rozdíl? … jestli to v tobě rostlo, nebo jestli jsou to buňky z dítěte co jsi stejně pomohl založit?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-09-16 13:17:58
Ikona diskutujiciho
sipka

„Ale jaký je v tom rozdíl? … jestli to v tobě rostlo, nebo jestli jsou to buňky z dítěte co jsi stejně pomohl založit?“ – ty nikoho nenecháš vyhnout se zodpovědnosti, co? 😄 to je dobře.

Ikona diskutujiciho niky 2019-09-18 21:03:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že když nějaký pár zažije potrat, tak je to přece jen mnohem více psychicky devastující pro tu ženu. Já nemůžu vědět, jak to mají všichni muži, ale z vyprávění z rodiny znám, že chlap si prostě řekl, tak co, tak to zkusíme za pár měsíců znovu no, nic se neděje, kdežto žena úplně z toho v háji. A taky známe ty případy, kdy žena jde na potrat z donucení chlapa….smutné…..
Jestli to zavináč náhodou nemyslel tak, že není žena, takže nehrozí, že by si na sebe patlal nějaké kosmetické blbosti.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-09-15 12:40:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Opäť mimo téma ale je to podľa mňa zaujímavé. Včera som mala veľmi silný sen o mojej budúcnosti. Zobudíte sa a neveriacky krutite hlavou. Bol super. Zobudila som sa a prvé čo- siahla som po mobile že koľko je hodín. Ukazoval 00:54. Prekvapená naň hladim, pretože bolo jasné ráno, už slnko na oblohe a hneď som si spomenula na teba Alue. že Ty číslo 54 považuješ za super znamenie. Aj som sa potešila. Klikla som ešte na notebook koľko je teda presne hodín a bolo 8:31. Mobil sa nedal ani resetnúť, nič nereagoval. Tvrdošijne ukazoval stale 00:54. žiadne tlačitko ani dotyk naň nefungovalo.
Dnes v noci som mala tiež sny ktoré boli zaujimavé inak stále som v ňom okrem iného mala šteňa ktoré sa ma držalo a nechcelo bezomňa nikam ísť najskôr bolo biele ale potom hnedé. Krásne. Zobudila som sa pozriem na hodinky a ukazovali datum môjho narodenia. Vravím si, to už nie je náhoda. Šteniatka sú dobré zanemenie.
A nemala som Čas písať to keď vyšiel tvoj článok o motýoch tak to napíšem sem. Ako som večer dočitala ten článok vravím si, „Bože ja som už živého motýľa nevidela niekoľko rokov. Fakt.“ A zaspala som. ráno ma čakalo prekvapenie. Bola som vlastne na návšteve u známich a v to ráno maliv kúpelni poodchýlene okienko na vetranie a ako si tak fenujem mokré vlasy pozriem na obklad nad vaňou a tam krásny živí motýl. Úžasnutá naň hľadim. Ako mohol vletieť tou malou škulinkou poodchýleného okna tak vysoko nad zemou? Bolo to na treťom poschodí vysokého rodinného domu. Ani mucha tam snáď nedoletí. A zrazu krásny motýľ. Bol krásny biele krídla lemovane hnedou farbou s krásnymi ornamentami. Poletoval si tam a potom si sadol na bateriu u vane a celý čas na mňa hľadel až kým som neodišla z kúpelne. Vravim si ale ako to mám teraz chápať ako bieleho alebo ako hnedého motýľa. A ako som o to premýślala bola som už firme a tam zas na toalete zavriem dvere a na nich hnedy ale tmavohnedý motýľ s oranžovou bodkou. Sedel na dverách akoby spal. Fakt je že som dostala v tie dni správu ktorú som uradne vybavovala niekoľko rokov a konečne došla. A ja som zbavená všetkých dlhov proste už môžem dýchat volne. A motýl mi to bol povedať si myslím. Bola to správa doporučená na pošte už niekoľko dní .

Ikona diskutujiciho Tom 2019-09-15 22:15:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, co ten sen, ale s motýlem bych se „netrápil“, to může být přirozená věc. Začíná být v noci zima a motýlci se začínají stahovat do teplých míst, aby přezimovali. Každý rok jich máme několik v baráku na zdi, a celou zimu jim fandíme, aby je nesežral nějaký pavouk. Jak jsou podchlazení, klidně si na ně můžeš sáhnout, ani se nepohnou. Podchlazený bude rád, že může někde být, třeba v koupelně. Ale s těmi hodinkami, to je zajímavé. To asi bude nějaké sdělení. Záleží, o čem to všechno bylo. Datum narození, stěně je také čerstvě narozené, … třeba se rodí ve tvém životě něco nového. Nějaká šťastná změna. Třeba se z nějakého tvého přítele vyklube něco víc. 😀

Ikona diskutujiciho Věra 2019-09-19 19:10:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

54alice,nenapadlo vás tomu motylovi otevřít víc okno,aby mohl ven?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek