Léčba přecitlivělosti na energie 13. díl: Láska je odpověď

3.6.2025 v Nezařazené 4

Další věc, kterou považuji za velmi důležitou zmínit, je význam lásky na cestě k uzdravení se z energetické přecitlivělosti: Kde sídlí hluboká láska, tam není prostor pro patologii.

Představte si sami sebe jako prázdnou nádobu. V době, kdy došlo k vaší traumatizaci, k potlačení vaší sebeúcty, jste se obrazně „vyprázdnili“. Vyčerpali jste své energetické zásoby, vyčerpali jste všechnu lásku kterou jste dokázali cítit k sobě a možná i k druhým lidem, úplně vás to zruinovalo… To je popsaný nedostatek jinu v TČM. Co teď?
Naplňte tuto nádobu čistou, hlubokou láskou. Uděláte to tak, že budete vše hodnotit z pozice lásky k sobě. Nedovolíte, aby vás ovládalo něco, co vám zřejmě nedělá dobře a co vás přivádí do úzkosti. Tímto způsobem pěstujete vnitřní jin, protože jin je klid, mír.

To bude dlouhý proces. Jako první musíte začít hluboce milovat sami sebe. K tomu vám může pomoci uvědomit si, že jste milované boží dítě, že jste nesmrtelná duše která přišla na Zemi prožít svůj osobní příběh a že jste zázrakem stvoření.
Jedinečnou duchovní bytostí, která je věčná, moudrá, která svým bytím přesahuje omezení času i prostoru. Jste celistvá dokonalá bytost. Vy sami nejlépe víte, co chcete prožít a kým chcete být. Nikdo na světě vám do toho nemá co mluvit, protože čas který jste dostali, je pouze váš k použití, ne někoho jiného. Začněte hluboce milovat svou samotnou existenci.

Jakmile vstoupíte alespoň na chvíli do pozice hluboké lásky, začnete si lépe všímat a začnete chápat, co je patologie. Věci, které jste předtím považovali za normál, vám přestanou připadat normální. Docílit toho můžete hlubokou prací sám na sobě (jděte na youtube a začnete poslouchat přednášky odpovídající vašemu tématu, nebo studujte příslušnou literaturu, hodně materiálů najdete také na stránce aluska.org), nebo tím, že odjedete pryč, změníte sociální okruhy a zažijete hezčí (normální) realitu s lepšími, slušnějšími (normálními) lidmi.

Já vám nemůžu v tomto bodu stanovit, jestli vaši poruchu způsobují lidé okolo vás, nebo je to váš životní styl, nebo máte toxickou životní filozofii, nebo máte tohle všechno dohromady. Toto musíte rozklíčovat a nastavit vy. Podle toho, co je váš ústřední toxin, se ho na pár týdnů zbavte, abyste se kalibrovali na svou novou realitu. A pak se vraťte zpět do hrůzy, která způsobila vaši nemoc. A najednou to uvidíte. Bude to jako zázračné prozření. Najednou si řeknete: „FUJ! Jak jsem mohl snášet něco tak hrozného! Ti lidé okolo mě jsou naprosto hrozní! Jak jsem si mohl myslet takovou blbost!“ A začnete se proti tomu bránit, přestanete to do sebe pouštět, začnete se toho cíleně zbavovat. Tím vzniká hranice mezi vámi a okolím. Začíná se budovat vaše osobní bariéra před hnusem. A jakmile tento proces spustíte, bude to jako lavina. Nic na světě už vás nezastaví. Možná to bude trvat celé roky, možná budete muset udělat i pár krkolomných kotrmelců, ale půjdete tímto směrem jistě. Budete cítit ten příznivý vítr a půjdete za ním.

Poté svoji lásku přeneste na vnější svět. Když začnete vnímat a cítit boží přítomnost ve světě okolo vás a uvidíte se jako jeho přirozenou součást, z vaší mysli odejde velký kus patologie spojený s představami o tom že život je prokletí, člověk je parazit a svět je satanský. Tím se zacelí vaše duchovní tělo a vy přestanete být propustní pro patologické energie, protože si je v sobě podvědomě nenosíte, ani je do sebe nepouštíte.

Život je opravdu zrcadlo. Nemáte možnost ovlivnit, jak se chovají jiní lidé, nebo jaké věci se přihodí, ale můžete si vybrat kde a s kým budete, co budete dělat, jak prožijete svůj čas na této planetě. Může to být super plodný čas, nebo to může stát totálně za houby. Rozhodující je vaše mentální nastavení a důležité je vybrat si k sobě správné lidi, se zdravou psychikou.

Znala jsem v minulosti lidi, kteří promrhali svůj život a svoje nejlepší roky čekáním na zázrak, vytržení, nebo schizofrenickými představami o světě, paranoidními představami o tom že svět po nich jde a jsou pronásledovaní, že je svět a život zlo… a všichni tito lidé pochopitelně měli tomu odpovídající problémy. Někdo umřel, někdo skončil v kriminálu, někdo utekl do zahraničí, někdo se zbláznil, z někoho se stal zloděj, někdo prožil celý svůj život sezením na zadku a nic z toho nemá že je naživu, někdo padl do sekty, nebo ji dokonce vede… znovu a znovu jsem byla svědkem následků toxické mentality a nikdy to nebyl pěkný pohled. Každé takové pozorování se mnou otřáslo a vyděsilo mě. Ukazovalo mi, jak nechci skončit a zároveň to byl i můj symptom, který mi ukazoval, že jsem ve špatných okruzích, že je nutné se jich zbavit… což jsem udělala, když pohár mé trpělivosti přetekl. Moje zkušenost je specifická, protože jsem se odmala pohybovala mezi lidmi s aktivním zájmem o alternativu, takže jsem měla větší šanci potkat i vychýlenější typy povah. A nebylo to dobré. Berte prosím toto mé varování vážně, nejsou to planá slova a s přecitlivělostí na špatné energie to úzce souvisí. Dokud se budete bát sebe, života, lidí, budoucnosti, státu, reptiliánů, třetí světové… tak budete oslabení, a může vás to zavést do moc nepěkných zkoušek.

Popsané psychospirituální potíže odejdou samovolně, když dokážete své nitro naplnit hlubokou láskou k sobě a k životu. Pokud budete dost plní lásky, patologie ve vás nenajde místo a nebude se mít kde uchytit. Budete vůči tomu rezistentní a budete na to velmi jasně a jednoznačně reagovat, protože se to bude vylučovat s vaší vysokou rezonancí a s vaší zdravou a střízlivou myslí.

pokračování příště

O autorce

Alue K. Loskotová je holistická léčitelka a spisovatelka. Zabývá se duchovním rozvojem, psychospiritualitou, mimosmyslovým vnímáním a poradenstvím. Pomáhá klientům v nalezení duchovní a energetické harmonie prostřednictvím terapií na duchovniterapie.cz a článků na aluska.org. – více

Komentáře

Ikona diskutujiciho Terez 2025-06-03 09:42:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, tak tento seriál Léčba přecitlivělosti je pro mě osobně a v mé aktuální situaci to nejhodnotnější, co mě v řádech posledních měsíců potkalo… Zvlášť tento 13.díl. Nejvtipnější a zázrak potvrzující je to, že jsem za poslední dobu přečetla /asi vedením své intuice, Andělů, vesmíru?/ hodně literatury a všichni autoři se nakonec a vždy skoro téměř na konci publikace shodují v bodě Láska, sebeláska, sebeúcta, uzdravení sebe sama. To, co jsi zde popsala je naprostá pravda a alfa omega k fungujícímu životu a mezilidským vztahům – no a já už se to snažím žít…. Na konci jedné z knih, co jsem přelouskala stálo doporučení na ne-lehké cvičení: Každý den, kdykoliv projdete kolem zrcadla, podívejte se sobě do očí, myšleno hluboce do očí – do záře svojí duše, vnitřní bytosti (nekoukejte na pihy a vrásky a nevytrhané obočí :-)),usmějte se a řekněte si: „Miluji Tě xxxxx (doplň své jméno), jsi úžásný/á, jsi krásný/á, jsi v bezpečí a všechno zvládneš“. Zkouším to už 14 dní a přijde mi, že mi to jde z úst lépe a lépe a začínám tomu věřit. Je to součástí uzdravení mé zbité duše – a kdo ji aspoň trochu zbitou nemá, ať se přihlásí :-). Myslím, že máme tady na Zemi na výběr, buď si zvolíme lásku, světlo, přítomnost a vědomé žití a nebo strávíme roky čekáním na něco, co možná nikdy nepřijde (ať už dobré a nebo zlé). Všem přeji tu první volbu. Děkuji za krásné články a těším se na další! 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2025-06-03 10:26:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, jsem ráda že se ti série líbí a že ti téma sedne 🙂

Ikona diskutujiciho veron 2025-06-03 20:27:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

toto som potrebovala počuť..dáva mi to zmysel

Ikona diskutujiciho Pavel 2025-06-05 12:18:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádhera děkuji.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek