NASA přiznává: Ano, hledění do slunce může aktivovat mozek i vyživovat lidské tělo / DOPORUČUJI!

13.6.2013 v Léčba 33

Superschopnosti díky zírání do slunce – potvrzeno NASA


Chtěli jste někdy být na více místech najednou? Správně, mluvím tu o superschopnostech. Některé můžete získat díky metodě, jež je známa pod názvem „zírání do slunce“ a jejíž přínosy nedávno potvrdila i NASA. Mnozí propagátoři této prastaré techniky, která byla provozována mj. starými Máji, Egypťany, Aztéky, Tibeťany a Indy, hovoří nejen o léčení běžných nemocí, ale i o možnosti získat díky ní nadpřirozené schopnosti, k nimž patří například rozvinutá telepatie nebo naprosté odbourání potřeby jíst.

Co je zírání do slunce?

Zírání do slunce je technika spočívající v tom, že člověk očima přijímá sluneční světlo v době, kdy obsahuje nejméně ultrafialových paprsků, tedy při východu či západu slunce. Učitelé této metody výslovně doporučují dodržovat tato pravidla: Zaprvé, provádějte ji během hodiny po východu resp. před západem slunce, abyste předešli poškození očí. Zadruhé, musíte být bosi, v přímém kontaktu se zemí (míněn je holý povrch jako písek, hlína nebo bláto), a zatřetí, je nutné začít s pouhými 10 sekundami denně a tento interval postupně navyšovat o další 10sekundový úsek každý následující den (tzn. 2. den 20 sekund, 3. den 30 sekund atd.). Budete-li dodržovat tato pravidla, nebude pro vás zírání do slunce představovat žádné nebezpečí.

Nikolaj Dolgorukij z Ukrajiny je označován jako sun-eater („pojídač slunce“). Zírání do slunce se věnuje již 12 let a žije z větší části pouze ze sluneční energie. I jiní „zírači“ potvrzují, že po pouhých 9 měsících praktikování této metody se u nich vytratila nutnost přijímat potravu – za 9 měsíců se adept dopracuje k maximální době zírání, což je 44 minut. Po této 9měsíční intenzivní praxi už postačí k udržování získaného stavu pouze 45 minut denně chodit naboso, a to vždy 6 dnů v řadě za sebou.


Zírání do slunce se označuje také jako fenomén HRM – podle Inda jménem Hira Ratan Manek, jenž díky svému nadšení pro tento podivuhodný postup získal onu téměř „nadlidskou“ schopnost, obejít se bez jídla. Toto potvrdil i výzkum financovaný NASA, k němuž se Hira dobrovolně přihlásil. Tým lékařů z Pensylvánské univerzity jej pozoroval celých 100 dnů – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a nakonec musel potvrdit, že Hira skutečně po tuto dobu potřeboval ke svému životu pouze sluneční světlo občas doplňované trochou podmáslí nebo vody.

Co se během zírání děje v lidském těle?

Zastánci této metody tvrdí, že během prvních 3 měsíců praktikování zírání do slunce se sluneční energie dostává skrz oči do retinohypotalamického traktu, který nabíjí energií. Tento trakt je, laicky řečeno, cesta vedoucí ze sítnice do mozku. Mozek se časem díky tomuto přísunu energie ze slunce stane aktivnějším. Jako první pocítíte úlevu od duševního napětí a starostí, neboť většinu starostí přiživuje energie pocházející z pokrmů, které jíme. A protože jídlo získává svou energii ze slunce, „zírači“ si ušetří námahu spojenou se zažíváním tím, že tuto energii přijmou rovnou od zdroje. Ačkoli pocit hladu by měl nakonec zmizet, je zcela v pořádku během počátečních stadií pravidelně jíst a vyčkat, než chuť k jídlu sama od sebe přirozeně zmizí.

Dalším přínosem, který se objeví již po krátké době, je zvýšení sebedůvěry a schopnosti řešit problémy. Každý z nás je aspoň trochu neurotik, ale díky stavu bez psychického napětí, získanému během prvních několika měsíců praktikování, se osobnost stabilizuje a staré strachy jsou k naší úlevě postupně nahrazovány optimistickým přístupem k životu. Na konci 3. měsíce už bude každodenní interval zírání dlouhý 15 minut.

Ze zpráv o zírání do slunce víme, že špatné vlastnosti adepta se pozvolna rozplynou, zatímco ty dobré zůstanou. Špatné vlastnosti se totiž rozvíjejí pouze při nedostatku slunečního světla. Takže ty horší projevy naší osobnosti, mezi něž patří hněv, strach, žárlivost a chtíč, zmizí a budou nahrazeny určitou sebedůvěrou a „duchovním věděním,“ díky němuž dokážeme přirozeným a čistým způsobem uchopit jádro každého problému.

Studie ukazují, že po 3 až 6 měsících zírání začínají mizet fyzické choroby. V době, kdy interval zírání dosáhne 30 minut (opakuji – přidávat pouze 10 sekund denně), už bude mozek umět vstřebat všechny barvy světla. Při barevné terapii je využíván k léčbě určitých nemocí postup, kdy jsou tělo a mozek zaplaveny konkrétní barvou, která organismu chybí – v závislosti na druhu onemocnění. Například nemocná játra vyžadují zelenou, ledviny červenou a srdce zas žlutou. Každý orgán našeho těla údajně reaguje na jinou barvu duhy. To je také jeden z důvodů, proč by náš jídelníček měl být barevně různorodý. Doporučuje se, využívat během tohoto 3-4 měsíce dlouhého období autosugesci – představovat si, že tělo je vyléčeno a všechny choroby i slabosti jsou pryč. Autosugesce usnadní náš návrat k celistvosti.

Další průběh procesu je neméně zajímavý. Po 6 měsících už tělo nemusí energii „investovat do oprav,“ a tak může být využita k jinému účelu – může nám pomoci získat superschopnosti.

Co následuje po fázi léčení?

Kolem 7,5 měsíců zírání (denní interval 35 min.) klesá potřeba jíst i touha po jídle. Podle odborníků na tuto techniku tělo ke svému fungování v podstatě nepotřebuje jídlo. Zapotřebí je pouze energie, a tu nám právě zírání dodává. Kolem 9 měsíců zmizí komplet chuť na jídlo – veškeré touhy, chutě i hlad. Ti, kdo se dostali takhle daleko, vyprávějí o markantní změně pocitů – „jako by měli nabitý mozek.“ Po 9 měsících zírání, kdy už byla dosažena maximální doba (44 min.), je záhodno zanechat zírání do slunce a přesměrovat svou pozornost na zemi.

Vždy 6 za sebou následujících dnů je nutné 45 minut denně chodit po zemi bosi. Během chůze naboso je údajně aktivována šišinka. Profesionální zírači do slunce a badatelé v tomto oboru tvrdí, že každý prst na noze je propojen s určitou žlázou a tím, že po zemi chodíme bosi, tyto žlázy aktivujeme. Takže palec je spojen se šišinkou, ukazovák s hypofýzou, prostředník s hypotalamem, ukazovák s talamem a malíček s amygdalou. Zkušení zírači jsou přesvědčeni, že kráčíme-li po zemi bosi se sluncem nad hlavou, v našem těle i kolem něj vzniká jakýsi druh magnetického pole, které dobíjí nás i náš mozek.

Tato fáze spočívající v chůzi naboso je zřejmě nejdůležitějším aspektem celého postupu. S každým dalším dnem se blížíte získání skutečně magických schopností. Šišinka je chůzí čím dál tím více aktivována. Inteligence údajně roste, paměť se zlepšuje. V šišince sídlí navigační a mimosmyslové schopnosti – to znamená telepatii, možnost létat…to je už přece něco! Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, kdyby vaše tělo umělo být na více místech najednou? Nuže, zírání do slunce by mělo být tím magickým klíčem k takovým schopnostem.

Pokud vydržíte denně 45 minut chodit bosi po celý rok, máte vyhráno. Pak už vám budou stačit pouze 3-4 „bosé“ dny k udržení vašich nových schopností.

Existují nějaká nebezpečí?

Oční lékaři a optici varují před přímým pohledem do slunce, neboť by mohlo dojít k poškození sítnice. Studie však ukazují, že budete-li dodržovat doporučený postup a dívat se do slunce ve správnou denní dobu, žádné riziko poškození očí neexistuje. Nebylo objeveno ani při prohlídkách dlouholetých „zíračů.“ Doporučujeme však, abyste si během prvních týdnů nechali raději oči vyšetřit, ať máte jistotu.


Abychom to shrnuli…

Takže nezapomenout: první den 10 vteřin při východu nebo západu slunce a každý další den plus 10 vteřin k tomu. Až po 90 dnech dosáhne tento interval 44 minut, přestanete zírat a místo toho začnete s chůzí naboso – 45 minut 6 dnů v řadě za sebou. Dokážu si představit, že si myslíte: když už je člověk tak daleko, tak jaký problém může být denně chodit bos tři čtvrtě hodiny? Vyzkoušejte si to a uvidíte.

Pokud máte skutečně zájem získat superschopnosti, navíc pomocí metody, jejíž efektivitu potvrdila i tak renomovaná organizace jako NASA, zírání do slunce podle všeho představuje celkem přímou cestu k osvícení. Na těchto stránkách (Sun-Gazing) se můžete dozvědět více o této technice i o zkušenostech lidí, kteří ji osobně vyzkoušeli.

Napsala: Stasia Bliss

Zdroj

P.S. Tímto děkuji serveru OSUD.CZ za laskavé vypůjčení článku.

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Věrka K. 2013-06-13 05:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jsi ten nejlepší učitel, kterého jsem kdy poznala. Do slunce se dívám od doby, kdy jsi článek zveřejnila a skutečně se mi zpravil zrak. Brýle už nenosím.Děkuji ti za všechno co pro nás děláš. Lidí jako je Grygar a podobní přisluhovači režimu a vymývyči mozků, těch si nevšímej. Je to pro tebe ztráta času. Přinášíš nám suprové informace a moc jsi mě a mé přítelkyni radami pomohla. Za všechno ti mnohokráte děkuji.

Ikona diskutujiciho Spyro 2013-06-13 06:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen při západu nebo východu? To na něj u moře zírám v kuse :D ale dokážu se na něj podívat i v normální denní dobu. I když teď zrovna ne…teď ty oči neotevřu pokud nejsem ve stínu =D

Ikona diskutujiciho mg 2013-06-13 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak. A toto by som poslal na SISYFOS a požiadal o oficiálne stanovisko.

Ikona diskutujiciho Ausila 2013-06-13 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu mi připadá, že titulek článku je o něčem jiném, než zbytek článku.

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-06-13 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wau, super článek, děkuju! Akorát v našich podmínkách si to neumím moc představit… Každou chvíli je zataženo (klidně celý den) a chodit venku bosá v zimě při mínus dvaceti? :-D tři měsíce klidně, ale těch devět měsíců mi připadá bohužel nesplnitelných

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-06-13 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem v pokušení to vyzkoušet o letních prázdninách… nezkoušel to někdo v našich podmínkách-to je v ČR? Pokud jste to už zkoušeli-máte nějaké praktické zážitky a nevadilo by Vám se o ně podělit, můžete mi napsat na email: [email protected]?

Ikona diskutujiciho Naso 2013-06-13 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško mě by zajímalo co mám dělat s tím, pokud prší je zataženo apod.? Podle nějakých studií od roku 1990 nám ubylo v ČR cca 80dní přímého slunečního světla a to díky jenom reptiliánům a jejich chemtrails, nemluvě o NWO a celkových plánech na snižování populace.

Ikona diskutujiciho Venëa 2013-06-13 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jak mám chodit po zemi bosa třeba v zimě??

Ikona diskutujiciho Jan Keller 2013-06-13 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za zajímavý článek. Jsem rád, že ne každý se nechá svazovat upachtěně omezenými obzory spolku Sysifos a má odvahu posouvat hranice lidských možností.

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-06-13 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že stejně konstruktivně působí i strava pránou (čchi/kosmickou energií/…), jen moc nevím, jaký je v tom rozdíl (totiž ve výsledku, ne v práně a slunečním světle). Rozhodně je to ale zajímavé a nějakou dobu uvažuji, že bych do toho šla, ale s tím ranním zíráním a 45-ti minutami chůze naboso tedy nevím, kvůli škole bych tedy musela vstávat hodně brzo (ovšem kdybych chodila spát za setmění a vstávat za svítání, času by bylo dost, ale takovéhle posuny já nerada :D) každopádně někdy v budoucnu do toh rozhodně půjdu =)

Ikona diskutujiciho konechledani 2013-06-13 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevyjadřuji se k Sungazingu, jen pár faktických informací:

Ikona diskutujiciho Martina 2013-06-13 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

většinu starostí přijímáme kontaktem s špatnými lidmi, né z potravin…

Ikona diskutujiciho mk 2013-06-13 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím všechny a díky za článek. pokud je jasno, zírám před západem taky, ale vydržím třeba i půl hodiny, tak nevím, zda si nezadělávám na problém, zatím vše v pohodě, naopak mě to úžasně uvolní, uklidní a srovná každodenní změť myšlenek. škoda, že toho slunce nemáme víc.. nebo ty "zírací" dny nemusí následovat bezprostředně po sobě?

Ikona diskutujiciho Lil 2013-06-13 20:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj Alue, chtěla bych se zeptat jak je to s tím, když je zamračeno.. ráda bych tuto metodu vyzkoušela, ale nenapadá mě co s tím, když se zrovna do Slunce dívat nedá 🙂

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-06-13 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám s tím menší problém, neumím si představit, že budu v zimě ve sněhu, nebo třeba jen v té zimě dřepět někde venku a holé nohy budu mít na zemi… asi bych hodně rychle skončila v teplé posteli nemocná. A i kdybych s tím praktikováním začala v teple léta, tak během těch 9 měsíců ona zima proběhne a stát na studené zemi třeba 30 minut… A pak ta 45 minutová chůze na boso? No já teda fakt nevím. Tahle věc mě na tom zaráží, nebo jsem málo kreativní na to, abych vymyslela, jak to provádět a přitom nedostat horečky z totálního prochlazení. Vůbec ten článek nekritizuji, zdá se mi to velice zajímavé i bych to ráda vyzkoušela, ale toto mě docela odrazuje… je na to nějaká rada?

Ikona diskutujiciho Kulich 2013-06-13 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uplne staci zacat chodi naboso a nechat na seba svietit slnko. Uz vtedy clovek zacne citit prilev energie. A prakticky okamzite, ked s tym zacne. Vyborny pocit.

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-06-13 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:[5]: Toto jsou přesně výmluvy ega, které se nás snaží odradit od duchovní cesty. Je jistě mnoho lidí, kteří to praktikují klidně i za polárním kruhem.

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-06-14 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro všechny, když ej zamračeno, tak stačí do vzduchu dostat pár litrů octa a zase se udělá pěkně…

Ikona diskutujiciho Lenka 2013-06-14 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek je zcestný, protože nikde, ani v odkazech není potvrzené, že NASA něco takového potvrzuje. Tak nechápu, proč ho tady dáváš. A co není možný potvrdit, to se nemusí zakládat na pravdě. Takže sorry. Jinak, taky se do slunce koukám, ale nejsem bosky, protože to bych se tak akorát nachladila. Hodně štěstí.

Ikona diskutujiciho Gri 2013-06-14 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Když se začneš otužovat, budeš chodit venku bosky po sněhu  úplně klidně :-)

Ikona diskutujiciho foxcz 2013-06-14 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co v zimě? 🙂 to máme chodit bosi ve sněhu ? :O

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-06-14 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Tak je pravděpodobné, že když to budeš dělat celé léto poctzivě každý den, že se postupně otužíš a nebude ti to tak vadit, ale v pdostatě s tebou souhlasím, taky mě to odrazuje… Navíc je otázka nakolik je to opravdu potřeba, nevím, možná to zkusím až si načtu co nejvíc informací a rozmyslím si, co z toho všeho se zakládá na pravdě…

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-06-14 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:: A vy to praktikujete, že mluvíte o výmluvách? Mě jen zajímá, jestli jste to fakt provádíte v zimě ve sněhu třeba těch 30 minut a jste zdráv/a. Protože já si opravdu neumím představit, že bych neskončila s horečkou, když mi stačí v zimě běžet a dýchat pusou ledový vzduch a jsem z toho do druhého dne nemocná…To pak nejsou výmluvy ale zdravý rozum…

Ikona diskutujiciho Merrie 2013-06-14 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A dalo by sa to praktikovať aj nepravidelne? Teda napríklad len cez víkendy, potom cez letné prázdniny častejšie a potom zase hocijako? To by som ale asi musela každý deň pozerať len desať sekúnd však?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-15 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Tohle není zdravý rozum, tohle je ve vašem případě slabá imunita. Pouhé dýchání studeného vzduchu v zimě správně nemoc způsobit nemá. Dělejte něco se svým zdravím.

Ikona diskutujiciho Lily 2013-06-15 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám taktiež výborné skúsenosti s pozeraním do slnka, ale tento článok je, ako sa to už písalo, nedá sa nikde naozaj overiť, že NASA to naozaj potvrdila… taktiež by som to rada našla… ale ako sa snažím, nikde na nete to neviem nájsť, tak kto to nájde hoďte potom link sem, prosím 🙂

Ikona diskutujiciho MKultra 2013-06-15 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ale no tak, nemůžeme přeci žít jenom ze sluníčka, páč nejsme rostliny a nemáme schopnost fotosyntézy, ne?

Ikona diskutujiciho Mája 2013-06-15 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo výmluvy, ale tady je kolikrát sluníčko jen 1 až 2 krát do týdne. Nebudou ty přestávky vadit, abych pořád jen nezačínala.

Ikona diskutujiciho konechledani 2013-06-15 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Nelze to najít, NASA to totiž nikdy nepotvrdila.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-06-15 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: : Ano, vím, že mám nic moc imunitu, a dělám s tím něco. Ale chtěla bych se potkat s člověkem, který to fakt zvládne ve zdraví, ten musí mít imunitu silnou jak sto volů. :-) Zeptala bych se ho, jak to dělá.

Ikona diskutujiciho Lily 2013-06-16 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Predpokladám, že Aluška bude mať nejaký dôverihodný zdroj kde by sme to mohli nájsť, inak by ten článok ani neuverejnila, keby to bola blbosť

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-06-16 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tam kde nechodi Slnko chodi lekar.

Ikona diskutujiciho 123 2013-06-23 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co když je  to jindy, než hodiu po východu a pře západem?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek