Seznam mimozemských ras, se kterými se lidstvo setkalo

27.1.2023 v Záhady 52

Mimozemské rasy ve Vesmíru: Kolich je, jak vypadají a kde sídlí?
Následující popisy mimozemských ras jsou založeny na překladu příspěvku z kanálu na Telegramu a na dodatečném dohledávání po internetu. Obrázky jednotlivých ras jsou většinou spíše pro vaši představu. Nezaručuji vám, že jsou tyto popisy na 1000% přesné z důvodu velmi omezených možností si všechna tvrzení ověřit. Co jsem věděla, to jsem spravila nebo doplnila, ale pokud jsou zde chyby a nějaký mimozemšťan si to přečte, tak se mu předem omlouvám.Dávám seznam k dispozici, protože mi toto téma připadá velice zajímavé a připadá mi škoda, že mimozemské rasy nejsou lépe prozkoumané a popsané.

Jaké známe mimozemské rasy? Jsou to konkrétně:

Andromeďané
původ: galaxie Andromeda
agenda: pomáhají lidstvu
délka života: pravděpodobně 1000 pozemských let
tvar lodi: neznámý

Pohybují se ve vícero dimenzích. Mnoho jich je inkarnováno na zemi v lidských tělech. Velmi vyspělá rasa, technologicky i duchovně.

Pravděpodobně jsou to lidé. Umělci je často vykreslují se světle modrou pletí a modrýma očima. Někdy jsou vykreslováni i s větší hlavou a bez vlasů.

Annunaki
původ: planeta Nibiru
agenda: manipulace s DNA
délka života: 1000 pozemských let
tvar lodi: oválný a kulatý

Jsou to mistři technologie. Byli považováni za „temné pány“ lidské rasy, ale nedávno údajně změnili stranu. Je to velice mocná, technologicky vyspělá rasa. Jejich planeta a populace je mnohem větší než naše.


Annunaki bývají vyobrazováni jako oškliví bledí mimozemšťané s velkou plešatou hlavou (někdy jsou na vyobrazeních podobnější lidem, někdy vypadají fakt hrozně), nebo jako okřídlení bohové se zvířecími hlavami podle dochovaných vyobrazení od starých kultur. Pestrost a variabilita jejich podob dává tušit, že lidstvo asi přesně neví, jak vypadají, spíš se to odhaduje.

Aviani
Některé zdroje je uvádějí jako samostatnou rasu (bývají ale spojováni s Annunaki). Jsou to mimozemšťané s ptačí hlavou. Prokázaně naši planetu v minulosti hodně navštěvovali a učili lidstvo pokročilým znalostem. Byli uctíváni starými kulturami jako bohové a mísili se s lidmi. Z těch dob se dochovalo mnoho jejich vyobrazení. Zřejmě je to velice vyspělá inteligentní rasa, která dokáže cestovat mezi dimenzemi.

Greys (Šedí)
původ: Orion
agenda: únosy a nadvláda
délka života: 150 let
tvar lodi: disk, kapka

Jsou specialisté na ovládání mysli, technologie a genetické manipulace. Spolupracují s Reptiliány. Jsou malého a šedivého vzrůstu.


Přesný vzhled této rasy je asi nejlépe zdokumentován, protože tito mimozemšťané byli mnohokrát natočeni na kamery, havarovali v plavidlech na zemi a našly se jejich ostatky, případně je mnoho svědků, kteří je viděli a dokázali je popsat. Na internetu najdete mnoho jejich fotografií i filmových záznamů.

Reptiliáni
původ: Alfa Dragonian
agenda: dobývání a ničení
délka života: 500 let
tvar lodi: doutník a kapka

Jsou to odborníci na astrální technologie. Pohybují se ve čtvrté dimenzi a zde se mohou materializovat.

Reptiliáni mají plazí zelenou šupinavou kůži a sytě oranžové nebo žluté oči s černou hadí svislou zorničkou. Jsou skutečně děsiví. Někdy mají kulatý tvar hlavy, ale byly spatřeny i formy s protáhlým, jakoby krokodýlím čumákem.

Capellini
původ: Capella a Auriga
agenda: vést a chránit
délka života: 1500 let
tvar lodi: doutník, ovál a slza

Pravděpodobně se jedná o rasu, která vznikla dalším vývojem z reptiliánské. Uvádí se, že na rozdíl od reptiliánů jsou tito mírumilovní.

Drakoniánci
původ: Alpha Dragonis
agenda: duchovní a genetická manipulace
životnost: 1000 let
tvar lodi: talíř a doutník

Dragoniáni se považují za královskou linii reptiliánů, respektive jejich vyšší evoluci. Obývají těla anglických monarchů, nejslavnější byla zesnulá královna Alžběta. Jsou též experty na astrální (4. dimenzionální) technologie.

Vypadají jako reptiliáni, ale podle svědků je to verze s protáhlým krokodýlím čumákem. Nemají prsty ale pařáty s drápy a disponují dlouhým ocasem podobným krokodýlímu.

Plejáďané

původ: Plejády
agenda: vést a léčit
tvar lodi: disk
délka života: 1000 let

Jsou to lidé. Působí jako léčitelé a duchovní průvodci lidstva.

Starověcí
původ: paralelní vesmír
agenda: pozorovat a pomáhat
délka života: neznámá
tvar lodi: neznámý

Údajně jsou duchovně velmi vyspělou rasou. Jsou strážci vesmíru, míru a harmonie. K pozemšťanům mají neutrální postoj.

Agarťané
původ: vnější strana Země
agenda: průvodci a ochránci lidstva
délka života: 1000 pozemských let
tvar lodi: disk

Mají základny také uvnitř Země, u otvorů na jižním a severním pólu. Jsou to lidé nordického typu.

Arkturiáni
původ: planeta Arcturus
agenda: léčení a vedení
délka života: 1000 let
tvar lodi: disk a trojúhelník

Jsou to skvělí léčitelé a diplomaté. Technologicky velice vyspělá a konstruktivní rasa, která byla představena i ve filmu Men in Black IV v postavě Griffina, který viděl do budoucnosti.

Jsou to lidé, ale většinou jsou v uměleckém pojetí vyobrazováni jako modří mimozemšťané s velkou plešatou hlavou a velkýma modrýma očima. Kde tato představa o modré pleti pramení se mi zjistit nepodařilo.

Venušané
původ: Venuše
agenda: léčení a vedení
délka života: 1000 let
tvar lodi: disk a trojúhelník

Další známá lidská rasa ve Vesmíru. Konstruktivní a velice technologicky vyspělá. Údajně by také měla být nordického typu.


Vysocí bílí
Připomínají Greys (které stvořili genetickou manipulací), ale jsou vyšší, měří do 2,5m. Mají velké oči, při narození modré, v dospělosti zrůžoví. Tělesně jsou slabí, ale díky dlouhým končetinám umí utíkat rychleji než člověk. Spolupracují s lidmi v Area 51 a předali lidem různé technologie.

Zetové
původ: Zeta reticulli 1 a 2
agenda: vést a chránit
délka života: 1000 let
tvar lodi: diskový a oválný

Říká se jim také Šedí ze Zeta Reticuli. Jsou považováni za mírumilovnou evoluci původně z Velkých Šedých – zvaných také Vysocí bílí. Zetů je více druhů, vesměs jsou světlí, mají veliké oči, velké hlavy, 3-5 prstů. Jsou technologicky velice vyspělí, umí cestovat mezi dimenzmi a v čase. Komunikují telepaticky.


Essasané

původ: hvězdný systém Orion
agenda: duchovní vedení
délka života: neznámá
tvar lodi: disk

Jsou výsledkem křížení (hybridů) Zetů s lidmi.

Akartiané
původ: hvězdný systém Sextant
agenda: pomáhat
délka života: neznámá
tvar lodi: talíř

Rasa byla zachycena poblíž obce Varginha v jihozápadním státě Minas Gerais v Brazílii, protože zde havarovala jejich loď. Údajně zde byli na misi a nálezci s nimi zacházeli špatně.

Akartiané patří do širší větve šedých mimozemšťanů, kterých je ve skutečnosti mnoho druhů:

Kočičí lidé
původ: hvězdný systém Sirius
agenda: je to příznivá rasa. Říká se, že na Zemi kdysi přinesli kočku jako živočišný druh
délka života: neznámá
tvar lodi: neznámý

Umí cestovat mezi dimenzemi. Hojně navštěvovali a ovlivňovali lidstvo ve starém Egyptě. Říká se, že patří mezi mimozemšťany, kteří se také inkarnují do lidských těl. Mají vysoce vyvinuté smysly.


Humanoidi pohybující se po dvou nohách, s rysy podobnými pozemským kočkám a lvům. Mají dlouhý ocas, dosahují výšky okolo dvou metrů. Údajně vznikli křížením s člověkem. Nevíme, jestli jsou opravdu podobní filmovým avatarům a jestli jsou modří (mají prý různé odstíny), ale je možné, že se jimi film inspiroval.

Mantisové (Kudlankovití)
původ: galaxie Sombrero, 28 milionů světelných let vzdálená. Mají základny i na Marsu (vnější vesmír)
agenda: zkoumají a osidlují nová místa
délka života: neznámá
tvar lodi: neznámý

Jsou velice technologicky vyspělí a inteligentní, silně citliví na světlo a barvy. Spolupracují s šedými, kteří jim slouží. Na lidech je fascinuje duše, kterou zkoumají. Jsou experti na genovou manipulaci.

Hmyzu podobní (insektoidi), chodí po dvou a velice připomínají kudlanku nábožnou, podle které dostali svůj název. Dosahují výšky okolo 2,7 metru.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho adria 2023-01-27 03:27:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nemáš tam lidi z alfa centauri 🙂 a je pravda že melanie trump je ze siria? 😮
skvělý článek a pěkné obrázky, kujeme

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-27 08:26:40
Ikona diskutujiciho
sipka

tak sorry jako… 🙂

Ikona diskutujiciho Petr C 2023-01-27 13:20:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, a co pozemšťané? Mám na mysli zvěsti, že třeba Němci nebo staří Řekové či Římané se snad také dostali mezi hvězdy. Jsou nějaké zprávy, jak se jim daří a kam to dotáhli, jak vypadají?

Ikona diskutujiciho Terezka 2023-01-28 11:06:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějaké nepřesnosti tam budou. Pokud by byla Melanie ze Siria tak tam nemůžou být kočkolidé. Pokud by na Plejádách byli lidé tak na počet nevychází lidské planety. Je jich prý 5. Kdyby se přidali z alfa centauri tak je jich 6 i se Zemí.

Velice oceňuji tento seznam a věřím se zabral celý den. Muselo být těžké ho sestavit. O to víc když se neví přesně jak to je.

Ikona diskutujiciho Hkhjk 2023-01-27 06:11:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, když jen jsem zahlédl první obrázek mimozemšťanů, tak ve mě hrklo. Dělá mi to i u filmů s nimi. Jde to vyléčit? Asi bych to přirovnal ke strachu.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-01-27 12:44:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež som to mal ale prešlo to. Pomohlo mi uvedomenie že jediné čoho sa treba báť, sú ľudské bytosti. Nieje dôvod mať strach z mimozemšťanov. Poznáte osobne niekoho komu mimoni ublížili, koho uniesli alebo mu zvýšili faktúru za plyn,..?

Ikona diskutujiciho kiana 2023-01-30 18:44:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek.. Ale také ve mně některé obrázky (které jsem viděla ve vizích) vzbudily šok/trauma – třeba toho hnědého drakoniána jsem hodně podobného viděla vnitřním zrakem (měřil ale jen asi 180cm). Zatímco u býv. illum. jsem viděla vnitřním zrakem tenkrát silného zeleného drakoniána vysokého přes dva metry (a to jsem o mimoz. ještě nečetla). Takže jsem nikdy neviděla reptiliána, ale drakoniána (do teď jsem si myslela, že drakonián = reptilián s křídly, a proto jsem nevěděla, kam zařadit ještěra, který nemá lidský tvar postavy..jako mají reptiliáni..nýbrž vypadá jako dinosaur s /oproti tělu/ drobnějšími pařáty s drápy a mohutným ocasem). Takže mi to článek osvětlil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-30 19:29:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni jsou skutečně děsiví. Jednou jsem ho viděla a obrázky nevyjadřují tu hrůzu dostatečně.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-01-27 10:58:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už minule ma napadlo že na internete chýba niečo ako Atlas mimozemšťanov. Aj keď mal som trochu náročnejšiu predstavu, že by ku každému druhu bol i nejaký príbeh prípadne obrázok UFO typického pre danú rasu. Ale vlastne ani nevieme ktoré príbehy sú založené na pravde, veď o Roswelli je niekoľko odlišných príbehov, raz sú tí mimozemšťania malí inokedy veľkí a inokedy je to len nejaký špionážny meteorologický balón bez účasti mimozemšťanov, takže pekne sa nám tu klame. Takže aj takáto odľahčená verzia je fajn.

Pravda o mimozemšťanoch je taká že oni sú na inej úrovni a na nás sa pozerajú asi tak, ako my pozeráme na zvieratá. Chránia ľudstvo pred celoplanetárnou skazou a úplnym vyhynutím, ale nechávajú nás zredukovať ,,menšími“ katastrofami zasa aby sme sa moc nepremnožili. Podobne ako my redukujeme ,,nižšie“ živočíšne druhy. Takže nemal by som od nich nejaké očakávania že nás budú zachraňovať a liečiť. To len aby sme neboli naivní.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-27 11:19:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Průzkum kromě nedostatku zdrojů komplikují i matoucí umělecké adaptace (nevím jak to vypadá, udělám to modrý s nafouknutou hlavou) a duchovní lidičkové co channelují a ano, jejich vyprávění by tě možná uspokojilo, ale nemáš šanci poznat, do jaké míry je to jenom jejich fantazírování a takové materiály se mi překládat fakt nechtělo. Asi nejspolehlivější jsou svědectví insiderů, při skládání seznamu jsem narazila třeba na půlhodinový dokument, kde mluví bývalý pracovník z Area 51, spolupracoval s vysokými bílými a vyprávěl jak to funguje. To je asi jediný typ zdroje který by mi stál za překlad, protože lepší asi k dispozici nemáme. A i ten insider nemusí říkat pravdu. Však jsme tady jednoho „insidera hadr“ měli a nakonec se z něho vyklubal podvodníček. Dneska zase hlubiny internetu vyvrhly týpka, co o sobě tvrdí že je asexuální mimozemšťan a realita je taky úplně jinde. Čemu se dneska dá věřit, když i slovo insider se zneužívá.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-01-27 19:58:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako viete, že svedectvá insiderov sú autentické? Každý insider je podchytený tropísmenkovou agentúrou začínajúcou na C a končiacou na A. Agenti tejto agentúry čítajú všetko čo by chcel akýkoľvek vedec publikovať, alebo hovoriť na verejnosti. Mnoho týchto insiderov pochádza priamo z tejto agentúry, alebo je inštruovaných čo je potrebné podsunúť verejnosti. To sa týka aj mnohých spravodajcov. Ak chce niekto vedieť ako je to s týmto problémom, musí najprv zistiť pravdu o tom, ako je to s pristánim američanov na Mesiaci. Nepýtajte sa či tam boli, to je špatná otázka. Hľadajte prečo tam boli a čo tam mali nájsť.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-27 20:27:47
Ikona diskutujiciho
sipka

dodo dočti můj koment do konce než na něho zareaguješ

Ikona diskutujiciho dodo 2023-01-27 20:47:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Som rád, že vám to konečne dochádza. Žiadna Galaktická federácia nepríde zachraňovať ľudí s tými miliónmi vesmírnymi korábmi veľkosti 1/4 Zeme ako hovoria insideri. Títo ľudia tiež hovoria, že slnečný záblesk je úžasná vec na čo by sme sa mali tešiť. Aj to je insiderský blud, bude to práve naopak.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-27 22:19:35
Ikona diskutujiciho
sipka

?? takový obsah tady nikde není

Ikona diskutujiciho dodo 2023-01-28 02:25:06
Ikona diskutujiciho
sipka

To by ste museli mať prehľad o čom tí insideri hovoria. Možno by bolo vhodné napísať, ktorých insiderov uznávate, aby sme nehádzali všetkých do jedného vreca.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-28 10:59:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádné konkrétní insidery neuznávám. Pokud je komentář mířen na mě.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-01-28 03:16:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak by niekto chcel pátrať po tom, odkial sa tieto veci berú, tak tu je to rozobrané celkom detailne
https://adoc.pub/fenomen-ufo-identifikovan.html

Niektoré veci tam uvedené idú proti srsti, ale to môže byť len preto, že moje znalosti nie sú na takej výši ako má autor. Tiež je pravda, že nikto nevie všetko. Každá publikácia tohoto typu obsahuje nejaké percento nejasností, alebo neprávd. Záleží na pomere z akej časti je tam pravda a z akej nepravda.

Ikona diskutujiciho Květa 2023-01-27 11:23:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji vám za moc zajímavý seznam, určitě dal spousty práce. 🌹

Ikona diskutujiciho tauri 2023-01-27 11:47:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všchny bytosti mají výhodu v tom, že mají svobodnou vůli a dlouhý věk. Kdybychom se dožívali 1000 let a ne 60-80, tak bychom taky chápali duchovní život jinak. Takhle, když se narodíme, zjišťujeme, jak funguje svět, než máme čas se doučit, příjde práce, rodina a už jen čekáme na stáří, kdy to zabalíme a ještě se strachem, zda nám vystačí důchod. Mají to dobře udělaný, aby lidstvo bylo stále zaovcovaný. Ono když nám někdo nastaví uměle tak malý věk, není divu, že jsme pro ně blbci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-27 11:57:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to zrychlený život. Vykulíš se a jedeš brrrrr škola, makat, množit, platit. Stále mě fascinuje paradox, kdy i zrychlený život, který má přesto potenciál života do 100 let, od člověka žádá, aby se nejpozději do 30ti rozmnožil (aby to šlo a bylo to zdravé přece), ale nesmí se množit dřív než ve 20ti, protože to už by zase bylo nezodpovědné dítě co vychovává dítě… A těch zbylých 70 let je na co? Aby člověk odchoval generaci (-20 let) a pak si zbylých 50 let užíval jak mu praská v kloubech? A spousta lidí je za chvilku tak sedřená, že to v 60ti zabalí a ten potenciál ani nevyužije.

Ikona diskutujiciho tauri 2023-01-27 21:32:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, to jsem měl taky na mysli. Produktivní věk člověka je tak do 35let, (ideál do 25) pak postupně vyhoří a už jede takřka na autopilota. Spousta věcí tu nemá smysl a věčně bojovat s idioty se nedá. Opravdu nechápu, jak může vesmír dopustit až tuto mez, kdy blbec si dělá co chce, není potrestán a ten, co na sobě pracuje, pomáhá druhým je „ukamenován“ a znemožněn. Ve výsledku to vesmír vidí tak, že je to naše blbost, protože pomáháme na špatném místě a ponaučení pro nás, že si máme vážit sami sebe a dávat energii jen tam, kde je ji třeba. Jenže paradox je, že sice to tak je, ale v prostředí, ve kterém žijeme, by se stalo silně toxickým a nedalo by se v něm být. Takže ať se člověk snaží, nebo ne, vždy je potrestán.
A ti, co hrajou tuto hru mají silnou podporu a daří se jim. Pokud ji odmítáš, jsou ti odepřena skoro veškerá práva na štěstí a radosti ze života. Když si vezmu, že už po 30.věku člověka ho sem tam píchne a je rád, že občas vstane, budovat vztah, mit děti, řešit práci, sebezdokonalování a ještě ostatní a v 50 už člověk nemá energii skoro na nic je děsná myšlenka.
Zatím stále nechápu, že má být z tohoto lidstva supercivilizace…Prostě za tak krátký život, kdy mu většina lidí háže klacky pod nohy není možný. A když vezmu, kolik vitamínů by člověk musel brát, aby alespoň měl dobré zdraví i v pozdním věku je alarmující. I z hlediska peněz co vydělá a co to stojí…Ano, hraje v tom hodně psychika, ale kdo ji má dneska v pořádku, i když na sobě pracuje…Pokud se nestane záblesk, nebo jiná, konstruktivní věc, alespoň pro nás, nevidím to zatím dobře.

Ikona diskutujiciho edmee 2023-01-28 17:29:55
Ikona diskutujiciho
sipka

👍👍👍 výstižné

Ikona diskutujiciho anelie 2023-01-30 11:49:27
Ikona diskutujiciho
sipka

tauri: jak píšeš o tom všeobecném úpadku člověka po třicítce: zbytečně si to tak neprogramuj. Když žiješ meditativní způsob života, tak se zpomaluje stárnutí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-30 13:06:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyhoření je následek příliš těžkého, traumatického nebo smolného života. Dá se řešit a zaléčit. Je úplně jedno kolik komu je. Vyhořet se dá kdykoli a pokud se někdo vláčí s lejnem na botě odmala a nepodaří se mu z toho dostat, jasně že někdy ve 30ti mu dojde benzín. Tělo má taky svoje limity… Tak ho bude muset někde natankovat.

Ikona diskutujiciho tauri 2023-01-30 13:29:51
Ikona diskutujiciho
sipka

anelie:
Ano, dá se to naprogramovat..ale řekněme spousta lidí si chce něco dokazovat(kvůli druhým), dělá víc, než je zdrávo. Jedni jsou vysmátí a druzí jsou absolutně v pořádku a pohrdají těmi, kteří dělají poctivou práci. Tato nerovnováha musí být stejně jednou srovnána, kdy kancelářské krysy jsou dnes zvýhodněny nad těmi, kteří něco budují a musí budovat stále, protože šéfům je to málo.
To samé, když na sobě člověk pracuje a matrix mu schválně háže klacky pod nohy a všemožně mu to zněsnadňuje. Říká se, že diamanty se tvoří pod největším tlakem. Jenže nejsme diamanty a lidské bytosti, s citama a empatii. Tohle Matrix prostě nechápe..Takže stále je to všemožně nastavené, aby to člověku zlomilo mysl a když mu to nenastaví matrix proti „vůli“ tak si to tam člověk doprogramuje sám. Když má někdo úmyslně nastavený nízky věk, nutí ho to na sobě pracovat..ale zde je tomu uplně jinak. Nějštastnější lidé jsou nevědomé a sluníčka. Sluníčka jsou stále plní elánu, ale díky tomu, že neřeší vůbec nic kolem, duchovně nerostou a prostě žijou svým zakrnělím životem. Proto je Matrix nechává se množit, protože jsou stejní, jako NPC i když mají rádi přírodu. Takže kdo hold chce vidět za „oponu“ má to větišnou vždy těžší. A čim že vyhoří…co dám, to by mělo přijít..ale v Matrixu to tak nechodí. Proto s přibívajícím věkem jde energie dolů..vše se kupí a čim víc bude člověk mezi těmi, co jen berou, tim víc bude strádat i on. Takže ano, dá se tam něco naprogramovat, ale je to na hraně a povětšinou to tak funguje v ideálním světě.

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2023-01-27 12:03:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, chci se zeptat, dříve jste Alu psala, že na Plejádách žijí jen Šedivci. Jak to tedy s těmi Plejáďany je?
Děkuji. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-27 12:36:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezaručuji vám, že jsou tyto popisy na 1000% přesné z důvodu velmi omezených možností si všechna tvrzení ověřit.

Ikona diskutujiciho Q 2023-01-27 12:52:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Záleží z jakého zdroje zrovna čerpáte. Vzájemně se rozcházejí. Určitě ale snad nikdo od Alue neočekává že sedne do UFO a pojede to ověřit.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-01-27 12:03:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak tohle bylo parádní pošušňání! Článek ukládám. A zrovna včera jsem vydal písničku o vlaku, který cestuje mezi planetami. To nebude náhoda, ale asi druh synchronicity…

Ikona diskutujiciho Radmil 2023-01-27 12:51:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Seznam působí moc zajímavě. Nejsem si jenom jistej těma kočkolidma, jestli to není něčí fantazie. Zajímám se o tohle téma a ještě jsem neviděl žádný záznam který by je zachycoval. Nebo dokument. Přál bych si aby existovali.

Ikona diskutujiciho lou 2023-01-27 18:34:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na téma ET je v přednáškách od matrix-2001:
https://uloz.to/file/PCYwEiVbR8ao/blue-avian-anunnaki-elohim-c-18-zapis-prednasky-1-rtf#!ZJD5LwR2AQqzZ2V3Z2HmATMzZmV4AJ9uBSWBq1N0EzMOZ2MzZD==

https://uloz.to/file/UlzmAEUS9WTY/blue-avian-anunnaki-elohim-c-18-zapis-prednasky-2-rtf#!ZGMuZQR2AJVkZGOxMTD0BJRlZmx1Z1yHImyDHScFF3V4p2DlLt==

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-01-27 19:55:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je pěkny článek musím uznat že mě překvapila rasa Venušané jelikož Venuše je vulkanická planetaa povrch dosahuje obrovských teplot a život v podzemí mi přijde taky obtížny vždyt se lává tlačí ze země takže pro život je to tam krajně nevhodné a i kdyby to za pomocí technologii v podzemí nějak skrotili a uzpůsobili to tam byla by to zbytečná práce mohli by si najít lepší planetu vhodnější pro život ve vesmíru jich je mnoho pravděpodobně by tam mohli mít těžěbní kolonii třeba je ta planeta bohata na nerosty

Na kočkolidi o nich nevím co si mám myslet možná by se tim dalo vysvětlit odkud se vzali kočky ale tato rasa je podle mě smyšlená a když se ukáže že sem se mýlil jako omluvu jim pošlu 50 kilový pytel granulí pro kočky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-27 20:32:30
Ikona diskutujiciho
sipka

To říká oficiální víra. Pokud žijeme uvnitř, tak ji v životě nikdo ani neviděl. Dokud o něčem nemáš důkaz, bavíme se pouze hypoteticky a teoretizujeme. Ještě jsem nikde neviděla důkaz o tom, že to co tvrdí vědci o stavu a obyvatelnosti jiných planet nebo nekonečnosti a skladbě vesmíru nějak dokázali. Čili jsou to jen teorie.

Ikona diskutujiciho Robin Hood 2023-01-28 13:12:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Pavel, reaguji na tvůj komentář: A co Český LEV“ co máme ve znaku, není to náhodou nějaký odkaz odkud třeba pocházíme… ?

Ikona diskutujiciho Jana 2023-01-27 21:53:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Raz som mala pekný zážitok, rozprávali sme sa večer o rôznych veciach a zapozerala som sa na taký „trojuholník“ zložený z jasnejších hviezd než boli ostatné. Neviem na ktorej z trojice hviezd mi zostal zrak a intenzívna myšlienka, čo je asi tak na tej druhej strane (teda na tej hviezde) a v tom som pocítila ťažko opísateľný pocit, ako keby sa priestor medzi mnou a tou hviezdou zmenšil. Na webe Stellaria som sa neskôr pokúšala nájsť tie tri hviezdy a mohla to byť Vega, Arcturus a tretia neviem presne. Každopádne som to brala ako odpoveď smerujúcu celkovo z vesmíru, že je živý a reaguje na moje myšlienky.
Ako som už tu na stránke raz písala, poznám človeka, ktorý videl lietajúci objekt, škoda, že som vtedy nebola s ním 😀 Podľa slovenského ufológa neidentifikovateľné objekty vo zvýšenej miere lietajú v okolí atómových elektrární a poznatky ľudí ma najviac presviedčajú o existencii mimozemšťanov, je zaujímavé ich počúvať i o tom čítať a verím, že sa ešte mnohé dozvieme 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-27 22:21:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Může to být i znamení. Všechno je tu živé. Dokonce i vaše tělo má svoji inteligenci a svoji vlastní mysl.

Ikona diskutujiciho tauri 2023-01-27 23:06:44
Ikona diskutujiciho
sipka

A já zas jednou, kdy byl pozdní večer z ničeho nic vnímal něco nad sebou a byl to blikající trojůhelník. Blikal červeně, neslyšne. Z ničeho nic o 90° otočil a letěl dál. Takže to nejspíš bylo pozemský plavidlo.
A podruhý jsem jel na kole, bylo odpoledne a najednou silný pocit, že nademnou něco je…a byly to nejspíš maskovaný reptiliáni. Podle mě to bylo velký a hnusný, ale ta energie byla i těžká.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-01-28 07:52:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím minimálně o dvou případech UFO v oblasti kde žiju, ale atomová elektrárna tady není.
A osobně jsem měl možnost vidět „flotilu“ trojuhelníkových UFO vystupujících z mateřské zamaskované lodi (byl vidět akorát kruh, ze kterého „vystupovaly“ a po dvou odlétaly směrem na východ. Jak vypadaly si pamatuju dodneška, trvalo to skoro 10 minut

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-28 11:00:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem je potkala i u obyčejného vysílače, nebo směrovače signálu. Obecně různé kovové stožáry.

Ikona diskutujiciho Jana 2023-01-27 22:18:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte trochu mimo tému, kto má možnosť ísť do hvezdárne alebo cez ďalekohľad pozrieť si kométu, ktorá aktuálne po 50 000 rokoch letí ponad nás 🙂

Ikona diskutujiciho Gabriela 2023-01-28 10:41:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu,
moc děkuju za skvělý článek ❤️ Určitě je za tím spoustu času a energie, kterou jsi tomu věnovala.
Ještě jednou moc díky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-28 10:59:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-01-28 10:52:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

myslím že i my už potřebujeme druhou planetu až zde bude poražena hydra otevře se nám možnost cestovat do vesmíru dokonalé lékařské péči a zvýšení délky života na 1000 let nás čeká velký populační Boom lidi budou v absolutní jistotě beze strachu z existenčních problemů technologie replikátoru které umožní replikovat vše v nejvyší kvalitě bude stane se normou že rodiny budou mít třeba 5-7 dětí budeme muset hledat jednu planetu za druhou doufám že jich vesmír vytvořil dost

Ikona diskutujiciho Akolita 2023-01-28 11:15:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc se mi tenhle článek líbil. Musela to být hrozná piplačka. Díky! 😀

Ikona diskutujiciho Robin Hood 2023-01-28 11:24:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím a děkuji za tohle téma. KOČKY MEZI NÁMI – základní informace o Kočičích a Lvích lidech : http://new.exopolitika.cz/kocky-mezi-nami-zakladni-informace-o-kocicich-a-lvich-lidech/3913 KOČIČÍ BYTOSTI – pozitivní stránka a také zápory – co je dobré vědět : https://www.exopolitika.cz/kocici-bytosti-2016-pozitivni-stranka-a-take-zapory-co-je-dobre-vedet/3901 Základní druhy mimozemských civilizací – http://n-l-o.narod.ru/rasa.htm

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-01-28 11:56:22
Ikona diskutujiciho
sipka

no hele, to by se taky někdy mohlo přeložit. dík 🙂

Ikona diskutujiciho anelie 2023-01-30 11:55:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký seznam mimozemšťanů. Kdysi se mi zdál takový velmi živý sen, ve kterém byla obrazovka s takovým tím černobílým zrněním, co dřív bývalo, když nebyl v televizi signál. Do toho mi pištěl vysoký zvuk v uších a přes celou tu obrazovku byla hlava mimozemšťana. Podle obrázků to mohl být nějaký šedivý anebo jeden z těch bílých s velkýma očima, těžko říct, co to bylo za rasu, nepředstavil se:-) Když jsem se probudila, tak jsem seděla na posteli, koukala do tmy a pořád v hlavě ten pištivý zvuk a kolem mě černobílé zrnění. Říkala jsem si, co to mělo znamenat, to se na mě napojil nějaký mimozemšťan nebo co:-) Je to už přes dvacet let, ale takový zážitek se nezapomíná.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-01-30 16:21:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hodně zajímavé téma. Myslím, že jsi trefila hodně, někteří jsou k lidem přátelští, jiní méně. Věk z těch vyspělejších je od tisíce let výš. Někteří, třeba i z Agarthy pamatují i zánik Atlantidy a to je pár desítek tisíc let. No tuším, že hodně brzy s nimi přijdeme do kontaktu. Díky za super článek.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-01-30 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na nete bolo čiernobiele video jedného mimozemšťana vo väznici (niektoré zdroje uvádzali že to bolo americké väzenie a niektoré ruské). Bol vysoký a jeho výzor si neviem vybaviť. Takže aj keby som nejakého videl, nevedel by som si ho zapamätať a zaradiť. Ony sú tie rasy vlastne dosť podobné. Rozdelil by som to na štyri základné skupiny.
1/ ,,podobné“ ľuďom
2/ reptiloidné
3/ šedé (tie s veľkými hlavami a očami a tenkým šedivým telom)
4/ zvieracie (vtáčí, mačací ľudia)

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-01-30 21:44:58
Ikona diskutujiciho
sipka

zabudol som, 5/ hmyzáci.

Ikona diskutujiciho Akimo 2023-02-06 12:11:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi mě některý z těch šedých večer navštívil a zkoumal moji hlavu, protože po noci se mi na čele objevil z ničeho nic škrabanec a kocour mi packu na čelo nedával.

Ikona diskutujiciho LUBOMIR MAKOVEC 2023-03-15 18:00:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://marta-l2.wbs.cz/tajemstviamenti1.pdf
V tomto dokumente je odpoveď v podstate na všetko.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek