Voda je nejsilnějším vodičem jemných a kosmických energií

22.7.2020 v Zajímavosti 4

Stalo se už obvyklou samozřejmostí opakovat, že voda vládne hojivou mocí a někdy až zázračnými vlastnostmi. Dnes vám chceme říci něco o zvláštních schopnostech vody, o jejím umění zpomalovat čas, a to znamená i stárnutí.



Velryby, které mohou žít padesát až devadesát let, přičemž někteří jedinci druhu velryby grónské dosáhnou až dvou set let, stárnou prakticky bez nějakých viditelných tělesných příznaků. Jako kdyby se v těle osmnáctiletého mladíka ukrýval devadesátiletý stařík. To by nebylo špatné, co říkáte?
Samozřejmě, že v těle stárnoucí velryby dochází k odpovídajícím procesům stárnutí, vždyť jinak by žila věčně, ale její vzhled se skutečně mění jen málo.

A co ostatní obyvatelé vodních ploch, velkých i malých? Tak třeba štika žije na rybu dost dlouho – dožívá se až dvaceti let. A co teprve mořské želvy! Karety se kupříkladu v pohodě dožijí sedmdesátky. Konec konců, většina ryb vypadá daleko mladší než my, hříšní obyvatelé souše.
Japonští kapři jsou ozdobou mnoha rybníčků a hravě zvládnou věk vysoko přes stovku – nejstarší skutečně doložený věk u nich je 226 let. Rekordmany bychom našli i mezi mlži.

Tradiční věda, především pak medicína, přichází ohledně dlouhověkosti vodních tvorů s různými možnými vysvětleními, ale nic konkrétního a srozumitelného zatím říci nemůže.

Avšak vědy okultní, alternativní, mají své vlastní vysvětlení tohoto fenoménu. Tvrdí, že pozoruhodná dlouhověkost vodních tvorů je způsobena samotnou vodou. Důvodem je skutečnost, že voda je nejsilnějším vodičem jemných a kosmických energií. Člověk, když se dostává do vodního prostředí, si svým způsobem zkouší pobyt v astrálu, kde čas plyne mnohem pomaleji a nemá žádný podstatnější vliv na vnější vzhled.

Bohužel však člověku není dána možnost rozhodnout se k trvalému pobytu ve vodním světě, nemůže se sebrat a přestěhovat se někam do oceánu. Nejsme obojživelníci – a navíc má souš pro nás tolik přitažlivosti, že bychom se života na ní asi jen těžko chtěli zříci.

Takže nám nejspíš zbývá jakýsi zlatý střed. Nikoli náhodou různí záhadologové přišli s hypotézou, že mýtičtí dlouhověcí Atlanťané zřejmě žili střídavě na souši i v moři.

Takže bychom se všichni měli stát plavci a celý rok pobývat každodenně hodiny ve vodě? Ale copak skuteční plavci žijí nějak neobvykle dlouho a vypadají pozoruhodně mladě? Nic takového se nedá tvrdit.

Ale kdybychom se už opravdu chtěli zaměřit zrovna na plavce, všimli bychom si, že jejich kůže bývá zpravidla pružnější. A smýšlejí v zásadě více optimisticky, než bývá zvykem u ostatních lidí. Voda jako kdyby smývala z mysli destruktivitu, všechny zlé myšlenky a záludná přání. Výjimky jsou potvrzením pravidla.

Ve své většině jsou plavci samozřejmě obyčejní lidé, jako my všichni, jakkoli nadaní určitými zvláštními předpoklady. A možná bychom je mohli nazvat fanoušky vody. Jsou však i takoví lidé, kteří mají k vodě vztah zcela vědomě příznivý, kteří s vodou komunikují, protože jsou si dobře vědomi, že voda je vodičem jemných i kosmických energií a retardérem stárnutí.

Takoví lidé se často spolčují ve skupinách těch, kdo sdílejí stejné smýšlení, kdo na svět nazírají alternativně.

Když tihle lidé plavou, v myšlenkách meditují. Ve vodě spatřují obrovský, živý a vědomý rezervoár svého dlouhého věku a krásného vzhledu. Jejich energetické zásoby jsou neobyčejně vysoké.

Každý člověk, který má vědomý vztah k vodě, se dokáže obejít bez společnosti jiných lidí. Když vstupuje do vody, ať už je to oceán nebo jezero, cítí se jako bytost, která sem vešla, aby poprosila Matku Vodu o životní sílu a dlouhá léta nebo o neuvadající mladost.

Samozřejmě, že se žádný bazén se svými energetickými a hojivými kvalitami nemůže rovnat přírodní, přirozené vodě. Především pak vodě v druhé půlce, nebo zv ávěru léta.

Za celý letní čas se totiž voda nejenom dobře prohřála, ale také bohatě nasytila paprsky slunečního záření. Energie slunce způsobila, že voda vypadá jako pozlacená. A zlato pokládají alternativní vědy za ještě silnější vodič jemných energií, než jakým je voda. Vzniká tak dvojnásobný efekt.

Dovádět ve vodě je pěkné, ještě pěknější však je vědět, co pobyt ve vodě člověku dává…

převzato ze zdroje astroplus.cz
opraveno



Komentáře

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-22 13:52:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že voda je jedna z nejzáhadnějších věcí na této planetě, ale bohužel jí dnes všichni bereme jako samozřejmost a ani nad tím nepřemýšlíme a ve škole nám o ní taky moc neřeknou. Doporučuji skvělý Ruský dokument s názvem: Voda , odkaz nemám, někde snad dohledáte.

Dokonce i každá voda má různou energetickou hodnotu a ty nedotčené v přírodě jí mají fakt vysokou. Pamatuji si, když sem cestoval s kamarádem a kamarádkou v Alpách ve Slovinsku a byli jsme u řeky Soča. Mimochodem asi nejkrásnější a nejčistší řeka, kterou jsem kdy viděl. No a já cca 5 dní vůbec nejedl a jen chodil po horách a jen pil tu vodu z té Soči a měl sem pořád ohromné množství energie jenom z té vody. Doteď na její úžasnou chuť vzpomínám a těším se až se jí někdy napiju znova.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-07-23 10:38:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jestliže naše tělo je cca 80% voda, není o čem moc přemýšlet. 😊 Ze zkušenosti- pít denně aspoň 1 litr vody , dávám i víc- je to znát nejen na pokožce. Prostě aby naším “rybníkem “ neustále protékala voda čistá.
ps- jen žluče vyprodukuje žlučník denně 1 litr…..

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-23 13:35:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro NamurM: A jak pravděpodobně víš, tak tu vodu z kohoutku je dobré dát nejdříve do džbánu a nechat aspoň chvíli odstát, aby vyprchal alespoň ten chlór a já ještě miluji, když si tam přidám okurku (BIO), plátek citrónu (BIO) nebo pak meduňku a mátu. To je pak ta chuť vody dokonalá a vypil bych ji kvanta.

A úplně nejlepší „voda“ je voda z ovoce a zeleniny. Tedy čerstvě odštavněné štávy.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-07-23 23:05:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono taky záleží kde kdo žije. Nám v K.Varech teče voda z kohoutku lahodná. Stejně ji léta již dávám do džbánu a oknu.
V Praze se z kohoutku pít nedá. Ale dělával jsem to zak, že jsem crnknul trochu octa a trošku jedlé sody- a světe to chlór ihned vyprchal a vida výborná.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek