1. / Tichá smrt: Wi-fi a mobily

5.12.2012 v Prevence 37

Hodně se snažím dát lidem možnost zjistit si, jak moc je pravidelné používání wi-fi a telefonů nebezpečné. Považuji to za velice závažné a aktuální téma, ke kterému se budu snažit vracet, co nejčastěji to půjde.

Z minulosti pouze připomenu a znovu doporučuji pročíst:

,,Plný signál: Film o nebezpečí mobilních telefonů a elektromagnetického záření“

,,Zdraví škodlivé wi-fi?“

a ještě okrajově: ,,Rakovinu způsobující mikrovlnné trouby byly v Rusku zakázány“

Ještě připomenu důležité shrnutí z prvního uvedeného článku:

,,Vliv záření na naše zdraví: Poškození DNA (riziko genových mutací). Při vyšší koncentraci zahřívá tělesné tkáně zevnitř, jako mikrovlnná trouba (Poškození mozku při častém telefonování). Telefonování s mobilem u hlavy narušuje schopnost pamatovat si, učit se, snižuje pozornost a čilost. Poškození nervových buněk, narušení kvality spánku, neplodnost, narušení menstruačního cyklu, rakovina, alzheimer, poruchy metabolismu, parkinson. Mozkové nádory, nádory příušních žláz, leukémie.“

Když sleduji reakce čtenářů těchto stránek, velmi často se opakuje jeden a tentýž dotaz, který se pro některé stal argumentem:

,,Když jsou tedy antény mobilních telefonů, mobily, wi-fi a mikrovlnky tak nebezpečné, jak je možné, že většina lidí to necítí?“

Upřímně se nedivím, že mnoho lidí má po seznámení s touto problematikou právě tuto otázku. Odpověď na ni je však mnohem jednodušší, než by člověk předpokládal…


Lidské tělo je velmi geniální systém, který má skvělou schopnost přizpůsobování. Jsme sice zhýčkaní teplem, teplou vodou a až příliš často sterilním prostředím, ale uvědomme si, jak moc se naše tělo muselo přizpůsobit pro moderní způsob života:

Vstáváme na budík – pro tělo absolutně stresující, šoková záležitost. Není divu, že do sebe většina lidí lije po ránu kafe. Tělo se má správně probudit samo přirozeně. Když se ze spánku vytrhne, není připraveno vstávat… cítíme se potom jako praštění paličkou po hlavě a našemu zdraví to ani trochu neprospívá. Přesto to vydržíme desítky let.

Byli jsme stvoření pro trvalý pobyt venku: Přirozený zemský magnetismus je nezbytně nutný pro detoxikaci buněk. Proto kosmonauti umírají ve vesmíru na intoxikaci vlastními jedy. Jsme také stavění na neustálé přijímání léčivých slunečních paprsků.

Místo toho sedíme v barácích z betonu, které přirozený zemský magnetismus odstiňují – proto jsme hodně nemocní a plní toxinů, na slunce chodíme jen občas. Ti hloupější z nás si ještě berou ochranné blokátory, protože už jsou tak zmatení masmediálními pohádkami o ozonových dírách, že si neumí dát jedna a jedna dohromady.

Nedostatek slunce znamená nedostatek přirozeného vitamínu D. Jak moc je pro nás důležitý, se dočteme zde: ,,Svět zachvátila epidemie nedostatku vitaminu D“

Dále bylo naše tělo původně stvořeno pro neustálou aktivitu, ale nebylo stavěno na neustálý stres, pracovní vytížení a sezení 8-9 hodin denně v kanceláři. – Přesto to tak dlouho vydržíme.

Vlivem chemické, umělé a nekvalitní stravy většina z nás trpí nedostatkem různých výživných látek a nepijeme dostatek čisté vody. Máme až příliš často zanesená játra, oslabené ledviny a nemocnou štítnou žlátu.. Přesto tak dlouho vydržíme.

Když si toto vše člověk uvědomí (Přitom VĚDĚT a UVĚDOMIT SI není tatáž stejná věc), pochopí nakonec, že když si tělo dokáže přivyknout a vydržet toho zacházení a stav, je schopné si přivyknout i na elektrosmog a ozařování.

Ovšem pozor: Tak jako naše tělo poškozuje sezení v betonovém domě, nedostatek slunce, nedostatek živin, vody a pohybu, poškozují ho i tato umělá záření a vlnění.

Tělo pouze potlačuje naši schopnost je vnímat, stejně tak jako potlačuje všechny ostatní projevy při špatném zacházení. A když je nepotlačí tělo, potlačíme to my: Ibalgin, kafe, léky, alkohol, cigarety, drogy… Máme různé metody, jak se nadopovat a dočasně neslyšet, že naše tělo bije na poplach.

Při prvním setkání se zářením z mobilního telefonu člověk tělesně vnímá nepříjemné stavy, ale nepřikládá jim váhu. Chybí mu interakce mezi mobilem a zdravotním problémem, aby si je mohl spojit dohromady a pochopit.

Z nedostatku uvědomění si člověk nedomyslí co s ním mobil dělá a proto ho dál používá. Za nějaký čas si tělo na záření zvykne a přestane bolet, přestane se projevovat. Poškození však stále pokračuje dopředu, aniž by to člověk tušil.

Projevy buď zmizí, nebo hodně ustoupí do pozadí. Člověk si nic neuvědomuje.

Typický příklad: Po hodině telefonování ho sice rozbolí hlava, ale řekne si, že to bude nízkým tlakem, nebo z únavy. Že se mu to ale stává pravidelně, už si dohromady nespojí (Mobilem ozařovaný mozek ztrácí trvale schopnost dávat si věci do souvislostí.)

Stejně funguje i Wi-fi, anténa mobilního telefonu, nebo mikrovlnka.

Moje zkušenosti mluví jasně:

Já osobně jsem získala alergii na mobilní telefony poté, co jsem dva roky trvale nepoužívala ten svůj. – Teprve za tuto dlouhou dobu moje tělo přestalo blokovat projevy a já je konečně začala znovu vnímat naplno a vědomě.

Když sedím v dopravním prostředku, cítím, že každý má zapnutý mobil v kapse, ale není to tak zlé, protože přijímají mnohem méně signálu při neaktivním stavu. Jakmile ale někdo za mou začne telefonovat, ucítím tlak zezadu na hlavu, ta mě rozbolí a já se přesouvám do jiné části dopravního prostředku, abych tomu nebyla nadosah. Přitom ideální bezpečná vzdálenost je minimálně 1,5-2 metry od telefonujícího.

Mé setkání s Wi-fi signálem bylo pro mne velice tvrdé

Nikdy jsem nevyrůstala v domě, kde by se Wi-fi používalo. Všechno se vedlo přes kabely. A po následném stěhování jsem přešla do absolutně čistého prostředí, kde nic nerezonuje a vše vedu opět jedině přes kabely. Moje tělo proto nikdy neznalo návyk na Wi-fi a nemám proto žádnou blokaci projevů.

Pokud se ale občas pohybuji ve velkém městě, postupně během asi půlroku jsem vypozorovala, že když přijdu na určitá místa, dějí se mi pořád ty samé věci dokola.

Trvalo mi několik měsíců, než jsem přišla a to, že jde o Wi-fi signál.

Například jsem přišla na návštěvu a aniž bych byla nervozní, nemocná, nebo aniž bych vyvíjela fyzickou námahu, začala jsem se potit, celý obličej mi strašně zrudnul a já se začala cítit otupěle. Toto zčervenání přichází zákonitě do půl hodiny od příchodu do blízkosti Wi-fi signálu.

Je to velmi nepříjemný pocit. Člověk se strašně potí, cítí horkost v obličeji a nemůže se na nic soustředit. Po delší době mě navíc rozbolí hlava.

V době kdy jsem tyto projevy začala pozorovat, jsem shodou okolností ,,přespala“ jednu noc v bytě v centru Brna.

Na tu noc do smrti nezapomenu. Byt byl totiž celý absolutně prozářený.

Celý večer mi bylo horko, špatně od žaludku a měla jsem strašlivou migrénu. Pití vody nepomáhalo.

Když jsem lehla do postele, ačkoliv bylo pozdě a byla jsem strašně moc unavená, nedokázala jsem usnout. Tělo chtělo, já jsem chtěla, ale mozek nedokázal vypnout. Jakoby byl pořád ve stresu, pod tlakem a jakoby ho pořád něco rušilo.

Celou noc jsem se převalovala z jednoho boku na druhý, počítala ovečky (to mi zabere vždy spolehlivě) a nešlo to. Prosila jsem anděly za spánek, brala do ruky krystal, přikládala na hlavu rezonanční karty – NIC.

Veškeré odzkoušené a perfektní metody selhaly na plné čáře.

Nakonec jsem o půl čtvrté ráno (po šesti hodinách usínání) vstala, došla si pro vodu, a jelikož nesu ponocování velmi špatně, rozbrečela jsem se. To je u mne poslední stav vyčerpání. Za dvě hodiny jsem – spíš než usnula – propadla do nouzového podřimování.

Po dvou hodinách jsem ale zase byla vzhůru a už to znovu nešlo.

Už jsem tam nikdy znovu spát nechtěla a vždy když jsem se tam vrátila, rudnutí se vracelo…. Později jsem tam už ani nechtěla chodit.

Na tyto projevy nepomáhá absolutně nic. Jediné řešení je za 1. Vypnout Wi-fi, nebo 2. Odejít z blízkosti antény mobilních telefonů.

Wi-fi způsobuje, kromě rakovinového bujení, také nespavost.

Mobil způsobuje (kromě toho co je vyjmenované v úvodní části článku kurzívou) likvidaci šišinky mozkové, ztrácení zraku, sluchu, poškozuje klouby (Mnoho lidí, kteří nosí mobil v jedné kapse u kalhot, si po letech nechává vyměnit kyčelní kloub.), poškozuje ozařováním štítnou žlázu a zabíjí spermie: Způsobuje neplodnost.

Všechny tyto závěry plynou z dlouhodobého pozorování a výzkumů. Existují spousty alarmujících studií se strašnými výsledky, ale nejsou lidem dány k dispozici.

Tak jako všechno na tomto světě, jsou i mobily o penězích: Telefonní operátoři, výrobci mobilů a komponent, výrobci antén, instalatéři antén… Z toho všeho plynout OBROVSKÉ peníze, které si tyto společnosti nenechají vzít. Spočtěte si, kolik ročně utratíte za používání mobilního telefonu… U většiny dnešní ,,moderní“ populace to nejsou nízké částky.

Vaše zdraví nikoho nezajímá. Je to obyčejný kšeft.

Pokud každý den používáte mobilní telefon (Největší blázni s ním dokonce spí pod polštářem, to znamená trvalé ozařování 24hodin denně!), nebo ho nosíte u sebe, pokud jste často vystaveni záření Wi-fi signálu a pokud máte u domu anténu mobilních telefonů, je samozřejmostí, že vědomě necítíte projevy: Vaše tělo si zvykne a přizpůsobí se, což vás uklidní. Zdravotní následky platí však pro každého bez rozdílu.

Pokud pozorujete nebo jste dřív pozorovali některý z popsaných projevů, jednejte rychle. – A pusťte si film z prvního odkazovaného článku.

Pokračování příštěKam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

http://www.simira.cz/happy-sunshine
.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2012-12-05 07:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak a ted mam o duvod vic, proc se pohybovat venku, protoze tam, kde bydlim si nemuzu dovolit zavest draty, majiteli by se to asi nelibilo o.O Ale fakt sila, jeste vic, nez jsem si myslela, kdyz nepomaha ani krystal. Kdyby zabral, tak by to byla znamka toho, ze se jde vuci wi-fi energeticky zastitit…ale bohuzel.

Ikona diskutujiciho Lana Lasthovicka 2012-12-05 07:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve škole, kde strávím minimálně 6 hodin denně, má s sebou telefon každý, téměř vždy dotykový a o přestávce ho většina z nich vždy vytáhne, jde na internet nebo začne telefonovat. Doma v paneláku, pak má několik sousedů wi-fi a když dám s notebookem vyhledat bezdrátové sítě, najde jich to ještě víc, ke kterým by se dalo připojit. Na střední, kam půjdu, bude trvalé připojení na wi-fi kdekoliv…Žiju v té nejhnusnější městské díře! Bohužel, v patnácti letech s tím nic neudělám. Jediná možnost je se nějak chránit. Asi před rokem jsem si k Vánocům pořídila orgonitový přívěšek na krk, myslíš, že to může trochu pomoc? Pak mě napadlo, že to bytu bych koupila několik velkých orgonitů a třeba každému z rodiny koupila orgonitový přévěšek na klíče… Já wi-fi a mobily občas pořád cítím. Sice ne tolik, jako ty, ale v jejich blízkosti mě tak divně "tlačí" v hlavě a hrozně rychle se unavím. Sama telefon používat potřebuji, ale mám naprosto obyčejný, jeden z nejlevnějších, s normálními tlačítky, malou obrazovkou – zkrátka ty tupci s dotykáči říkají, jakou mám šunku. A také by mě zajímalo – co mp3?

Ikona diskutujiciho D. S. 2012-12-05 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já spím s mobilem u hlavy, protože mě něco prostě musí vzbudit. A nebudu se ráno zvedat a chodit na druhou stranu pokoje.

Ikona diskutujiciho Auri 2012-12-05 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musim souhlasit. Kdyz s nekym volam dele jak deset minut, okamzite mi naskakuje strasny bolehlav a otupelost. A taky uz vim, co znamena nebyt navykly na wifi. Kdyz jsem bydlela doma, meli jsme ji a nevnimala jsem to, ale ted uz trictvrte roku pobyvam s pritelem v domku, kde vedou kabely, coz jsem opravdu uvitala, vazne je to rozdil, citim se tu mnohem lepe. Bohuzel ale nyni chodim temer denne na brigadu do nakupniho centra, kde je wifi naprosto vsude, takze po osmi hodinach sezeni je mi pokazde dost zle, boli me hlava a doma pak priteli brecim na ramenou, ze uz tam nechci. Kazdopadne by me docela zajimalo, jestli se treba mobily ve sve skodlivosti nejak lisi? Jestli takovy, co je "nabuseny" a supermoderni, dela na zdravi vetsi skody nez mobily ve stylu Nokia3310 nebo je to vsechno na stejne brdo.

Ikona diskutujiciho Anub 2012-12-05 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bych chtěl vidět jak bys v pražské MHD utíkala před mobilem na 1.5 – 2 metry daleko :D:D Jinak, je třeba si ovšem uvědomit, že mobil, antény, mikrovlnky jsou to nejnitěrnější zlo…ty supersilné GPSky, satelity, včetně těch průzkumných, HAARP, vysoce výkonné antény rušící jiné státy napříč Zemí jsou daleko horší, než obyčejný signál z mobilu, bohužel. Ale jako prevence dobrý, leč utneš jedno, doběhne tě druhé.

Ikona diskutujiciho Arvari 2012-12-05 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, divný, podle všeho bych už dávno měla bejt slintající živá mrtvola nevědomá si vlastní existence. Nejsem.

Ikona diskutujiciho Ruis 2012-12-05 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, pro mně to není nic nového o negativních účincích těchto vymožeností vím poměrně dlouho jaký máš názor na takzvané odrušovače mob.tel. a el.smogu (http://www.esoterickyobchudek.cz/esoterickyobchudek/eshop/50-1-Odrusovace-mob-tel-a-el-smogu )? Já se telefonováním živím je podle tebe používání například sluchátek polehčující okolnost?

Ikona diskutujiciho Bílej vlk 2012-12-05 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chuťovka je spát v místnosti s kolegou, který má zaplou Wi-Fi a do čtyř ráno čučí na akční seriál (jako bonus obrazovka hází po místnosti v různorodá prasátka 🙂 )

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-05 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jo, na to už mě někdo odkazoval.. je to pořádná hovadina, nechápu, že tomu někdo fakt věří. Rokajlový krokodýl, co odrušuje elektrosmog, no LOL!! :D:D !! – XD!!

Ikona diskutujiciho Miloslav Ponkrác 2012-12-05 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím Vás, jak beton odstiňuje přirozený zemský magnetismus?

Ikona diskutujiciho Eliška 2012-12-05 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wi-fi je největší svinstvo.Pracovala jsem

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-12-05 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každý mobil vyžaruje inak, tie čo vyžarujú silnejšie majú asi výhodu v tom že majú lepší signál v lese alebo vo výťahu ale viac nám ožarujú hlavu. Tu je prehľad tých naj… http://mobil.idnes.cz/mobily-ktere-nejvice-zari-0ys-/telefony.aspx?c=A120725_075256_telefony_kor

Ikona diskutujiciho Tralala 2012-12-05 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes jsem jel po dluhe době do Brna busem a nestačil jsem se divit jak už maji skoro v každem autobusu možnost wifi pripojeni, to už neni normalni. :/

Ikona diskutujiciho Karel DC 2012-12-05 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže nás to jednou všechny dočista zabije.

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-12-05 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ještě, že nás nikdo nevaruje před tím, že už jen pouhým narozením vlastně umíráme :D :D

Ikona diskutujiciho P. 2012-12-05 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: ahoj 🙂 a chtěla bych se zeptat co orgonit? 🙂 ten funguje? jeden jsem si pořídila tak doufám že ne nadarmo.. :D mobil jsem před 3 měsíci ztratila a nový nemám :D a jsem tak spokojená, nechybí mi :D ale spíš to Wi-Fi doma máme..

Ikona diskutujiciho Markéta 2012-12-05 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem myslela, že wifi je záležitost teprve několika let a mobily asi tak dvaceti, takže taky nic moc-jak to teda můžou být mnohaleté výzkumy a tak přesné? Jinak wifi nepoužívám.

Ikona diskutujiciho K. 2012-12-05 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My jsme taky neměli vždy Wi-fi, ale po jejím zapojením se nic nestalo. Žádná změna, cítil jsem se v pohodě, spal jsem jak zabitej jako obvykle. Proč?  Můžeš sem prosím tě hodit nějaký odkaz, kde umřel kosmonaut  ve vesmíru kvůli chybějícímu mag. poli?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-12-05 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A pak má člověk rád chodit do školy, kde je po celé třídě nejméně dvacet mobilních telefonů zapnutých celý den. Pak se ze školy nemá člověk nemá vracet jako zmrzačený. A nás ve vesnici je anténa na mobilní signál. Tak nějak přemýšlímm… Jestli se do 21.12., tak nevím co budu dělat. Přece se kvůli tomu nepůjdu oběsit. Tím nic nezlepším.

Ikona diskutujiciho Tina 2012-12-05 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo sa dá robiť keď je wi-fi všade navôkol? – v škole, na príváte, doma, zo susedných domov chytám niekoľkko signálov. O mobiloch ani nehovorím – všetci ho majú zapnutý – spolubývajúca telefonuje niekoľko hodín denne, ja len v nevyhnutných prípadoch (5 min týždenne). Na prednáškach majú všetci do jedného zapnuté mobili a to je nás v miestnosti dobrá stovka… je to všade navôkol, wi-fi spolubývajúcim vypnúť nemôžem a školu študujem preto, že naozaj chcem a tam sa tomu nevyhnem.

Ikona diskutujiciho Evaneese 2012-12-05 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Dovolila bych si nesouhlasit, lidské tělo sice potřebuje stres, ale ten, který je mu přirozený, tzn. zima nebo horko, velká fyzická námaha a podobně. Stres, který každodenně zažíváme např. v práci nebo ve škole je pro nás naprosto nepřirozený. Ve stresové situaci se totiž tvoří adrenalin, rozšíří se cévy, zrychlí se dech a tep… – tedy rozeběhnou se procesy nutné pro "únik" nebo "útěk" ze stresové situace. Pokud ale nic takového nenásleduje a my jen sedíme na židli a stres prožíváme pasivně, dost to škodí našemu zdraví a je to mnohokrát prokázaný. Naopak ten přirozený stres nám zase chybí…

Ikona diskutujiciho Pavel 2012-12-05 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ne, že bych se škodlivosti mobilů nějak bál, (i když bych asi měl) ale to, že kvůli vypnutí budíku musím přejít přes pokoj, mě probudí dokonale, dělám to tak vždycky :D Jinak bych ho vypnul ale spal dál :D

Ikona diskutujiciho Kamča 2012-12-05 23:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Taky se musím přidat, co si myslíš, Alue, o orgonitu? Taky mám jeden doma, a taky mám wifi, snažila jsem se to sabotovat a alespoň na noc vypínat, bohužel moje rodina je plná bezohledných lidí, ale nemá cenu se rozčilovat, že… Mohla jsem brečet jak jsem chtěla. Tak jsem to vzdala. Těším se až se jednou odstěhuju, pořídím si baráček nejlíp někde na samotě bez wifin a podobných svinstev! :-(

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-12-06 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bydlím v malé vesnici, všichni sousedi okolo mají stejný (drátový) internet, jako my, ale přesto u sebe v pokoji chytnu 2 wifiny… tak kam potom před tím zdrhat?? =D

Ikona diskutujiciho Ewetha 2012-12-07 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Strašně ráda bych ti tohle všechno věřila, ale bohužel vůbec nevím, kde jsi na tohle přišla, spousta výzkumů má výsledky založené na náhodě… Samozřejmě, já vím, že závislost na mobily a wifi je špatná věc obecně a mělo by se s tím něco dělat, ale co se týče nějakého záření.. V tuto chvíli je to pro mě jen tvrzení proti tvrzení.

Ikona diskutujiciho Tom 2012-12-08 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sranda taky je, že ikdyž vám někdo pošle zprávu a vy máte mobil v pokoji a nepoužíváte ho, je to defakto jedno, protože zpráva tam defakto je, jen čeká na přijetí mobilem, třeba až ho zapnete. Ikdyž je mobil vyplý, stejně vás ohrožuje.

Ikona diskutujiciho herky-jerky 2012-12-09 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To co popisuješ je tzv.: rezonanční pole (rp), které vzniká jestliže se protnou dvě a více polí o stejné frekvenci. Zdroje můžou být různé:

Ikona diskutujiciho Lekno 2012-12-13 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiez citim v hlave ziarenie z mobilu po chvilke, pouzivam ho minimalne. Ked mam ten zvlastny pocit, tak mobil oddialim a normalne dokoncim hovor.

Ikona diskutujiciho Ferdik 2012-12-13 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-04-19 01:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ovšem přirozený akutní stres, že mě zrovna teď honí něco, co mě chce sežrat, je mnohem méně škodlivý než nepřirozený, permanentní stres, že potřebuju splácet úvěr a šéf se divně tváří. Tělo má své mechanismy a při stresu hromadí energii, kterou bude potřebovat k útěku nebo obraně. Pokud je ale stres dlouhodobý a energie se nemůže intenzivně fyzicky vybít (při čemž dojde k uvolnění a ukončení stresu), je pro tělo škodlivý, protože se nenaplní scénář, k němuž se tento přirozený mechanismus vyvinul. Což následně způsobuje různé zdravotní potíže prostřednictvím nevyužitých chemických látek, které při tomto procesu vznikly.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-04-19 01:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje zkušenosti s mobily a wifi: když jsem se přestěhovala do bytu, kde jsem poprvé v životě byla dlouhodobě v kontaktu s wifi, zvýšila se moje potřeba spánku a ani po deseti hodinách jsem se necítila odpočatá a svěží. Taky jsem byla pořád nemocná. Když jsem si koupila orgonity (3 HHG a asi 20 TB), budila jsem se vyspaná a svěží po osmi hodinách i míň.

Ikona diskutujiciho JanaMarie 2014-11-21 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak byste vyřešili ten problém s wifi.. máte nějaké FUNKČNÍ odrušovačky?? (všude je hodně článků, ale žádné funkční řešení). Děkuji.

Ikona diskutujiciho Michal 2015-01-10 00:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teda nevím. Nechci zpochybňovat Vaše názory, ale jak dlouho trvá než dojde k poškození spermií? Protože telefon vlastním již od 15ti let. Nosím jej pořád ve stejné kapse v kalhotách. Teď je mi 30. To znamená, že víc než půlku života mi různé typy telefonů ozařují varlata a i přesto máme s manželkou dvě zdravé děti. 3letého chlapce a 11měsíční dcerku. S otěhotněním nebyl problém, v podstatě to bylo na první pokus v obou případech. Jsem tedy odolný jedinec?

Ikona diskutujiciho Tomáš Búran 2015-04-15 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím vás. Akurát píšem o bezdrôtovom prenose energie bakalársku prácu. S údivom čítam tieto texty. Takže aby som to vysvetlil:

Ikona diskutujiciho Jaruška 2015-04-15 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenže kabely vyzařují stejně jako mobil a wifi… Můj přítel se živí lokalizací patogenních zón a jejich vyrušením – říká nejhorší je to v rodinných domech, kabely si tam natáhne každý jak chce, bez ohledu na zóny. Pak se patogenita sčítá se silnoproudem i datovými liniemi (v paneláku je to alespoň částečně odsáváno armaturami v panelech a vyzářeno ven – taky si všimněte jak u paneláků špatně rostou rostliny a u rodinných domů vše jen kvete – všechno špatné totiž dostane lidský organismus) Proti mobilu, wifi a radiovému signálu je jednoduchá pomoc – náramek z dvou až třech závitů měděného drátu (může být i povrchově upravený – vzhled) musí být ale spojený pájením. Na těch třech závitech je navlečený měsíční kámen (každý má svůj – kameník ho provrtá). Funguje naprosto spolehlivě bylo vyzkoušeno mnoha lidmi citlivými na vyzařování a všem se pronikavě změnil život – dokonce ti, kteří měli odvahu to zkusit se už nebojí použít mobil. Ale bohužel to funguje dost špatně na záření kabelů. Ale přítel mi říká, že i to je řešitelné pomocí napojení na energetické dráhy…

Ikona diskutujiciho TT 2016-07-05 22:38:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek