1. Zasvěcení jako podvod: REIKI

24.1.2012 v Spiritualita 0

1. Zasvěcení jako podvod: REIKI

Světem se už spoustu let jako mor šíří všelijaká zasvěcování. Mějte Reiki, mějte Shamballu, Merkabu, běžte na Reconnection a podobné ptákoviny, přitom stačí krátký kritický pohled na to, co tyto praktiky slibují a okamžitě je vám jasné, že jde o obyčejný podvrh a způsob, jak ze zoufalých lidí dostat peníze.

Na zasvěcení jdou hlavně lidé, kteří už si v životě neví rady a doufají v zázrak, který odněkud přijde a vytáhne je z problémů. Jde o jakýsi pokus o únik, nebo jsem se také ve velkém setkala s lidmi, co si na počtu a stupních různého zasvěcování postavili ego a pyšní se tím jako páv s roztaženým ocasem.

Jenomže každý z nás musí nést zodpovědnost za své chování a žádný zázrak v podobě zasvěcení, které vám odblokuje, propojí a pročistí kdeco, opravdu neexistuje.

Naopak s tím přichází mnoho dalších problémů a pak, až když je pozdě, se lidé začnou ptát, jak se toho zbavit. – Nejlepší prevencí je vůbec do toho nejít a nenechat si patlat med okolo pusy lidmi, co vám slibují to, co se dozvíte níže.

Projdeme se od jednoho ke druhému, ale pozor, bude to čtení pro silné žaludky…..Reiki

V podstatě nejrozšířenější a nejzhoubnější zasvěcení, na které lidé mohou natrefit, je Reiki, jelikož speciálně o tom se ví, že významně poškozuje zasvěceného, aniž by to tušil.

Co slibuje:

Reiki vám slibuje v první řadě napojení na jakýsi druh univerzální léčivé energie, která vám pomůže od nemocí, psychických problémů a pomáhá při úrazech. Harmonizuje a očišťuje také energetický systém těla.

Proč Reiki nikdo z nás nepotřebuje:

Každý z nás je přirozeně napojený na univerzální sílu Vesmíru, která léčí a má přesně takové účinky, které Reiki slibuje. My všichni jsme bytosti automaticky a celoživotně napájené univerzálním energetickým kanálem a kdykoliv můžeme začít s touto energií pracovat vědomě. Za tímto účelem jsem sepsala velice jednoduché návody na základní práce s energií. Tento seriál jsem napsala v srpnu 2009, kdy mi ještě nebylo ani 18 let. Přesto tento seriál nikdy nebylo nutné dodatečně upravovat a stále se díky němu u mě lidé učí s touto energií pracovat. Není to vůbec nic složitého, zvládají to dvanáctileté holčičky, je to zdarma, nemusíte za to nikomu platit a je to zcela přirozené a bezpečné. Nikdo z nás Reiki nepotřebuje. My jsme všichni na univerzální energii vesmíru už napojeni. Stačí si to jen uvědomit.

– Návody najdete zde: ,,Jak pracovat s Energiemi – seriál“

Co za tím stojí ve skutečnosti:

Reiki bylo ve skutečnosti vyvinuto jako způsob zavádění oveček do bludného kruhu. Mnoho lidí začíná ,,duchovně žít“ až na základě prožitých problémů, traumat, na základě kterých zjistí, že svět je o něčem jiném a že se nelze zaměřovat pouze na hmotu. Většina proto vstupuje do tohoto způsobu života plná bolesti a traumat. Začátky bývají velice složité, protože když nováček nemá na čem stavět, stává se snadno obětí šarlatánů, sekt a podvodných směrů, kterých je duchovní sféra plná. – Na tomto problému staví zasvěcování.

Mnoho nováčků v naivní víře doufá, že to bude pro ně dobrý start, anebo se nejsou schopni vyhrabat ze svých traumat, svět esoteriky jim nepřinel kýžené výsledky, protože nešli tou správnou cestou. Léčení nenastalo, takže ze zoufalosti jdou za tím posledním, co jim slibuje modré z nebe.

Mnoho lidí tím naopak pěstuje své ego: ,,Hele, já mám všechna možná zasvěcení, podívejte, jak jsem nadčlověk a jak jsem strašně duchovní!“ Tito lidé zkrátka nechápou, že o tom duchovní cesta není. Je to normální pokrytectví.

Ovšem zoufalé doufání v zázračnou metodu zasvěcování a nabytí speciálních schopností za pár tisícovou úplatu, je velice nebezpečné.

Ve skutečnosti při Reiki zasvěcení dochází k černé magii. Reiki existuje jako obrovská nádrž energie, která se dá použít na léčbu sebe sama a jiných, ale tato energie nepatří konstruktivní síle Vesmíru, ale destruktivním entitám, které tuto energii postupně získaly a stále získávají ze svých oveček.

Když chce Reiki ovečka použít léčení, požádá o odebrání z této nádrže. Energie je ovečce poskytnuta a dočasně pomůže, ale tato energie je na dluh a musí být vrácena. Po použití Reiki proto přijde vždy něco, co ovečce její energii vezme i s úroky. Do nádrže se vrátí to, co bylo vypůjčeno ovečkou a ještě něco navíc.

Být praktikujícím v Reiki je proto neustálé vytváření energetického dluhu u destruktivních bytostí, které nic nedávají zadarmo.

Z mojí praxe:

Další problémy spojené s Reiki je strašné pálení konečků prstů, bolesti v celém těle, pálení 1. a 7. čakry. – Jedná se o energetické bloky, které mají nutit zasvěceného k tomu, aby se dobíjel energií Reiki a tím zesiloval svůj dluh a přivolával na sebe stále další a další problémy.

Ztráta komunikace s andělem: Někdo se není s ním schopný po zasvěcení spojit, jedna osoba mi dokonce sdělila, že praktikující anděla odehnal a to vědomě.

Dále to byly silné deprese a rozpady vztahů: Reiki mistr by to vysvětlil jako očišťující proces starého, zablokovaného, nebo nepotřebného. Ve skutečnosti jde o efekt, který přichází, když uzavřete pakt s temnými bytostmi.

Pamatujte, že kráčení po správné cestě vám nikdy nepřinese očistu ve stylu depresí a rozpadů dosavadního života. Má přinést spokojenost a řád, ne utrpení a ztrátu toho, co jste milovali.

Možné řešení existuje:

Po Reiki zasvěcení vzniká v játrech černý kamínek, který slouží jako spojovací a ovládací médium. – Pokud se chce ovečka zasvěcení zbavit, musí si kompletně vyčistit játra od kamenů.

Závěr:

Vy Reiki nepotřebujete. Na univerzální léčivou energii Vesmíru už napojeni jste. Návod jak s ní pracovat (pokud to chcete) u mě máte zdarma. Není důvod riskovat a ohrožovat se na zdraví pro něco, co už dávno máte.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Náboženství, sekty, zasvěcení“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek