10. Péče o morče: Chování a chytání

25.9.2016 v Poselství 4

V pořadí už desátý díl, který se věnuje péči o morčátka.

Tentokrát si ukážeme, jak morčíka správně chovat a odchytávat. Morčoseriál je na mém účtu youtube asi nejúspěšnější ze všeho, každé video má nyní přes 7 tisíc shlédnutí a třetí díl má dokonce 19 tisíc 😀 Většina diváků seriálu jsou pochopitelně děti, protože děti nejčastěji mají doma morčíky, ale jsem ráda za zájem a hlavně za konstruktivní vliv na publikum, protože seriál už změnil život k lepšímu nejednomu morčátečku, jak mi diváci píší 🙂 A to je super, proto ho točím! 🙂

Pro čtenáře Aluška.org bude následující video snad příjemné odlehčení obsahu, protože na morčátka se vždycky moc dobře kouká. Jsou to úžasná stvoření..

10. Péče o morče: Chování a chytání

https://www.youtube.com/watch?v=w2qON_fxs6g

Jak morčátko správně chytat a chovat, aby mu bylo pohodlno a abychom ho nesprávnou manipulací neohrožovali na fyzickém či psychickém zdraví? Co nikdy morčeti nedělat a jak ho šetrně vylovit z domečku, i když nechce?


Komentáře

Ikona diskutujiciho Simona 2016-09-25 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všetko najlepšie Aluška!:)

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-25 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milé…, a myslím si, že keď budeš mať bejby, zvládneš to bravúrne :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-25 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Radši morčata, protože ty neřvou, nesmrdí a nemají pubertu… Jo a taky si je může dovolit i chudý člověk.

Ikona diskutujiciho esterka 2016-09-26 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekné video, poučné. Neznášam pohľad na morča alebo zajaca položeného na chrbte a paralyzovaného strachom, to by som tých ľudí prefackala najradšej. Tvoje morčinky sú tie najšťastnejšie na svete, že majú takú super paničku.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek