10 Úžasných podmořských objevů

20.11.2016 v Zajímavosti 2

Objevila jsem moc pěknou a moc zajímavou dvoudílnou kompilaci. Některé objevy vám vyrazí dech, ale je to pochopitelně jen zlomek z mnoha úžasných objevů a zajímavých projektů… mnoho jich ještě čeká na objevení.

V dnešním videu nahlédneme pod vodní hladinu. Podle některých odhadů jsme prozkoumali jen 5 procent našich oceánů a jelikož 71 procent Země se nachází pod vodou, o naší planetě toho stále moc nevíme. Dnes vám představíme 5 celkem záhadných objevů, které byly pod vodou nalezeny. Některé byste zde dokonce ani nečekali.

TOP 5 záhadných podvodních objevů 1

https://www.youtube.com/watch?v=Fea-PJZRGhM


TOP 5 záhadných podvodních objevů 2

https://www.youtube.com/watch?v=iRbjCQdAKik

Komentáře

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2016-11-21 05:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Tak kdyby to někoho zajímalo tak ta tzv. Mimozemská loď je pozůstatek po staré civilizaci. Nevyznavačovala se vysokým počtem svých staveb. Mohutnost však byla a je pro člověka ohromujici. Při blízkém opravdovem pohledu to nahání hrůzu i obdiv zaroven. Není to loď,jak můžeme podle kamenného schodiste vidět. Je to asi jen její socha nebo misto setkávání tehdejších obrů. Tak ci tak to je zhmotnění neceho duleziteho pro ne. Meli o několik metrů více než my a anatomicky se od nas lišili jen trochu. Stejne jako teď vznikají filmy o obrech např. Obr dobr, jack a obři, jack a stonek fazole tak se probouzí energie jejich civilizace a stavby postupne vstupují do reality člověka. Kdysi velmi dávno na začátku, to byli oni kdo dali naší planetu do této podoby s pomocí duchovních bytostí prirody a své moudrosti, kameny a hory i podzemí prošli jejich rukama,  byli to oni kdo ji zazili v plné záři a mohli ovlivňovat výrazněji její podstatnou strukturu. Bylo jich více generací. Ted jsou jejich těla spicimi strážci planety a tváře jsou toho důkazem.

Ikona diskutujiciho Siren 2016-11-24 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to hezká představa ,že je ještě tolik místa někde kde nezasahovali ani nečenichali lidé…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek