122. Dotazník

5.7.2015 v Čtenáři 51

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

 

1. Co říkáš na směnnost v práci, jako jsou noční či 12ti hodinovky. Jak moc stresující, nebo jaký dopad to má na tělo? Popř. jak dlouho se z toho tělo vzpamatuje a najede do normálního režimu?

Lidé jsou různí, někteří na to mají, nějakou dobu vydržet. Jiní by umřeli za týden a mezi ně patřím já. Takže velká poklona všem, kteří něco takového dávají, já bych na to neměla. Chápu že noční/12hodin člověk dělá protože z nějakého důvodu musí, ne že by si to sám vybral, ale i tak je to výkon, který se nemůže brát jako samozřejmost, nebo standard. Pro tělo to samozřejmě devastující je, extrémě vyčerpávající a oslabující imunitu i psychiku. Dlouhodobě a často se to dělat nedá, člověk z toho pak onemocní, nebo zblbne. To nemluvím za sebe, ale za zkušenosti jiných, kteří si tím prošli a chtěli o tom mluvit.

 

2. Jak na cloveka pusobi, kdyz se narodil 6.6. .. A kdyz se narodil 6.6.1996?

Můžeš si udělat numerologický rozbor, jsou na internetu zadarmo. Jenom zadáš čísla a čteš si… Pokud se ptáš vyloženě na šestky, nevím o tom že by lidé narození k červnu měli víc problémy než jiní. Číslo 6 samo o sobě problém není, problém je kombinace 666 a tu do narození jen tak nedostaneš, ne v této době a při tomto značení.

 


 

 

3. Co bys řekla na to, kdyby někdo přišel s nabídkou, že chce zfilmovat Svět za oponou? Já bych na tu knížku moc ráda udělala alespoň krátké video. Je opravdu moc pěkná 🙂

Díky za poklonu 🙂

… Byla bych určitě proti. Pokud zfilmovat, tak pouze profesionály a jako vysokorozpočtový celovečerní film. Jinak to nemá smysl, nekvalitní film může ublížit kvalitní knize. Nedám autorská práva něčemu u čeho bych si nebyla jistá, že bude perfektní. Navíc je zcela jasné, že film si to upraví a tím se vytratí celá řada důležitých rozhovorů a momentů. O to více bych trvala na kvalitních efektech a grafice, ne že tam budou pobíhat holky v záclonách. Ta kniha je samozřejmě o ději, ale hlavně má obrovské poselství, které zabere čas, který si film dovolit nemůže. A to je škoda. Myslím si že na filmování vhodná není jako celek. Některé pasáže si ve filmu představit umím, ale za jakou cenu?

 

4. Máš prosím nějakou babskou radu proti migréně? (myslím fest migrénu, ne bolení hlavy).

,,Fest migréna“ kdy člověk někdy i omdlévá nebo zvrací, je ve většině případů způsobená problémy s krční páteří. Objednej se k chiropraktikovi a nech si napravit páteř.

 

5. Když píšeš, že kříž na náhrobku duši ubližuje, tak jak moc ten kříž a vůbec celý ten hřbitov, kde se pohřbívá většina lidí ovlivňuje duši, která už odešla do Světla, tam se přece už netrápíš ne? A v případě, že má někdo na hrobě jenom jméno a fotku, ale urnu s popelem má rodina doma, tak to přece není totéž..? Jak moc je pro duši, která už opustila tento svět důležité jak vypadá místo, na kterém jsou uloženy ostatky jeho těla? Jak je duše spjatá s tímto místem, když většinou opouští tělo ještě před pohřbem? A pak už by měla být navedena nebo sama vycítit správnou cestu..

Toto se individuálně liší, je potřeba si uvědomit, že duše člověka po smrti ještě 1-2 týdny běžně zůstává tady a sleduje, co se děje nejenom s tělem, ale i v rodině. A pokud se v tomto období prokleje jeho hrob křížem, může to zde duši spoutat a uvěznit. Patrně je to také jeden z důvodů, proč jsou hřbitovy plné přízraků.

(pozn. z roku 2021 – otázka i odpověď č. 6 je smazána z důvodu změny kvality služeb, které již nedoporučuji)

7. Když tě náhodou potká člověk, který ti v e-mailové poradně tykal/tyká… Jak tě má vlastně oslovit, když jsi jeho obličej nikdy neviděla? Raději Vykat? :))

To je dost podle věku daného člověka. Cítím se dost divně, když mi vykají děti a moji vrstevníci cca okolo dvaceti let. My si přece určitě mezi sebou tykat můžeme… A cítím se divně, když mi zničehonic tykají lidé nad 30 let, protože těm já vykám taky, tak by oni měli i mně. Zato svým vrstevníkům a dětem taky tykám. Takže to beru podle sebe. Jak já na toho druhého, tak čekám, že on na mě.

 

8. Jak vypadají lidé z povrchu, Alue? Jedí zvířata, jako my? Jak žijí? Připojíme se k nim někdy? 🙂

Lidé na povrchu mají všichni modré oči a světlé vlasy. (Základní vzhled mají jednotný lidé i na jiných planetách, pouze tady existuje tak obrovská pestrost. Takže například černochy, asiaty, zrzky, cikány, indy atd. můžeš vidět jenom tady jako ,,vzácnost“, jinde ve Vesmíru nejsou.)

Jelikož nejsou součástí stejného pokusu jako my a nevládnou jim temné mocnosti, jsou to lidé svobodní, neomezení, s kompletními schopnostmi mozku. Takže veškeré paranormální schopnosti jsou jim vlastní.

Co jsem se pídila ohledně jejich potravy, tak se tam nic nekouří a nepije se vůbec alkohol, prakticky to ani neznají. Jídlo si zhmotňují díky svým schopnostem, takže není nutné likvidovat přírodu aby se založila pole a není potřeba zabíjet zvířata. Údajně nějaké maso sem tam jedí, ale žádné zvíře za to nezaplatí svým životem. Ani tam nemají vyšlechtěné druhy na chov/užitek jako my, takže pes, evropská barevná kočka, růžové prase a flekatá kráva… taková zvířata tam nejsou, pouze divoké původní druhy. Vlci, divoké kočky, kanci atd.

Jejich populace se drží na určité dané úrovni v souladu s ideální kapacitou planety, takže se k nim asi těžko připojíme, my máme za úkol dát dopořádku nepořádek, který tady máme.

 

9. Z jaké učebnice se učíš němčinu? Jsi s ní spokojená?

Moje jazyková škola používá Tangram Aktuell. Podle mé spokojenosti se to určitě nevybíralo, je to dané v rámci kurzů a věřím tomu, že kvalitní učitel pozná kvalitní učebnici. Já jsem student, asi těžko budu posuzovat dostupné učebnice.

 

10. Milá Alue, odkud nakupuješ bylinky?

Já bylinky ještě donedávna hlavně sbírala, ale od té doby co jsem objevila kouzlo e-shopu prodejbylin.cz, už to nedělám, protože jsou kvalitativně někde jinde, než to co jsem sušila já. Třeba šalvěj jsem měla nejakou ulepanou, od bordelu a hmyzíků, květ černého beru mi loni ve sklenicích dodatečně zhnědl a zhořkl, takže jsem to všechno musela vyhodit a vůbec nevím proč! – S jejich produkty se mi to ale nestalo a navíc není úplně jednoduché sehnat volně v přírodě například heřmánek, takže když člověk chce bylinky používat a nemá svoji zahrádku dost velkou, jednoduše se nakupování základních bylinek nevyhne. 🙂

 

11. Chtěla bych si koupit bezbarvou hennu. Dáš mi prosím nějaké doporučení?

Na už zmíněném e-shopu kupuji Cassie celé kilo za bezkonkurenční cenu. (Henna neutral, Cassia obovata)

 

12. Co si myslíš o stopování. Máš s tím nějaké zkušenosti?

Ty znáš někoho kdo stopuje? Já fakt ne, indiáni žijou daleko 🙂

 

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fred 2015-07-17 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]: Rozdíl je jen v kmitočtu. Obě freekvence rezonují s kosmickou harmonií.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek