134. Dotazník

30.12.2015 v Čtenáři 108

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mailovou poradnu.

1. Chtěl bych se zeptat, jak je to s genetickou degradací, pokud manželé zjistí, že měli např. stejné prapraprarodiče? Nevíš prosím, kde je hranice, kdy už společní předci nevadí a nejedná se tak o vzdáleně-příbuzenský incest?

Tvoje starosti bych chtěla mít 🙂

2. Zajímalo by mě jestli bys napsala článek o symbolismu v různých náboženstvích?

S výukou symboliky jsem skončila už před lety a cíleně se k ní vracet nechci. Problém je že i když ještě dnes k nějakému tématu lehce symboliku nakousnu, reakce vypovídají o tom, že taková data na internet zkrátka nepatří. Leda něco napsat a zakázat pod tím diskuzi, protože pak místo abych četla poděkování, jenom kvetu a kvetu… Nad komentáři lidí, kteří rozporují vše za každou cenu a snaží se vnutit nesprávnou symboliku, která byla lidem daná za účelem zmatení.


3. Dnes jsem četla ve wikipedii o protokolech sionských mudrců. Padlo na mě trošinku smutno a beznaděj. My „obyčejní“ lidi z davu se těžko dozvíme pravdu…Hned mě napadli uprchlíci a že když ti nahoře rozhodnou že jsou „zlí“ a vezmou je jako záminku pro rozjetí třetí světové, podstrčí falešné dokumenty a my jako lidská spodina se pravdu nedozvíme (i kdyby šlo o nejhodnější lidi na světě) Po přečtení docela chápu, proč se Hitlerovi podařilo úspěšně vyburcovat polovinu světa proti židům. Co když se teď děje něco podobného s uprchlíky?

Obyčejní lidé z davu se mohou pravdu dozvědět velice snadno, nejenom díky internetu. Stačí se jen zajímat, případně nebýt líný investovat čas + peníze a ověřovat si data, přemýšlet, skládat si mozaiku dohromady. Problém je, že masa je vychována k nemyšlení. Základní povinnou školní docházkou kde se utlačí individualita a zábavou na každém kroku, která zabaví mozek, utlumí ho a pak už člověk nemá kdy, přemýšlet nad důležitými věcmi. A i když má kdy, je ze školy a od rodičů tak perfektně domestifikovaný, že i když se mu ta pravda naservíruje na stříbrném podnose, dostane strach a bude se držet toho, čím mu předtím vymyli mozek. Začne útočit, nebo se posmívat.

Elity nám už teď ke konci časů lidstva vůbec nic netají, ale jak vidíš moc se toho nezměnilo, protože masu ta pravda nezajímá!!! A místo aby se lidé spojili, napadají se navzájem nálepkami islamofob xenofob rasista, aniž by si uvědomovali, že skutečný nepřítel je někde jinde a perfektně mu to vyhovuje.

Speciálně já kvetu nad komentáři na moji osobu typu ,,ty jako duchovní člověk bys neměla mít takové názory“, jakobych ze sebe snad někdy dělala pannu Marii a jakoby snad oni měli právo diktovat jiným lidem, co mají dělat, nebo jak mají myslet… Duch-hovno také zatemňuje mozek, lidé přestávají přemýšlet normálním selským rozumem. Rozdávat lásečku, kytičky a psát channelingy od Zadkiela je stejně špatně, jako nechtít nic slyšet. Ocitáte se totiž mimo realitu. Být duchovní člověk, neznamená být slepý idiot co popírá pravdu.

Uprchlíci jsou kapitolou v protokolech sionských mudrců, jede se přesně podle scénáře. A ten zatím vychází. S čím ale nepočítali je Putin, který se tentokrát nenechal koupit ani zastrašit. Je to zachránce Evropy a možná celého lidstva, jak ukáže čas.

4. Když někdo naklonuje člověka, tak jak a jaká duše vstupuje do klonu? Přece nemůže ta samá i přestože klon je identický podle vzoru?

Klony, bioroboti a údajně dokonce i děti ze zkumavek duši nemají. Fungují podle určitého pole ve kterém jsou data o tom jak se mají chovat, ale to je vše. Duši mají pouze organismy, které vznikly přirozenou cestou.

5. Když jsou opice zmutovaní lidé, tak co se do nich vtěluje? Nějaká zvířecí duše? A taky…jaktože je tolik druhů opic… lemuři, malinký opičky…c o to má znamenat? Jak všechny ty druhy mutantů vznikly?

Možná že v každé části je to zasáhlo trochu jinak. Já na konci pátého matrixu, který skončil atomovou válkou, nebyla. 🙂 Opice mají povětšinou duše zvířat, ale vsadila bych se že větší a inteligentnější exempláře by lidské mít mohly.

6. Má vůbec cenu jít studovat dějepis, když říkáš, že dějiny se neodehrály tak, jak nás učí ve školách? Historie mě moc baví, ale jen jestli to vůbec má cenu.

Jestli tě to baví a vidíš v tom budoucnost, klidně do toho jdi. Ale na rovinu ti říkám, budeš studovat smyšlené falešné ,,dějiny“, spíše tedy budeš studovat materiály které někdo sestavil tak, jak se to tehdejším elitám hodilo. Pravdu ti tam na 100% neřeknou, po té bys už musela pátrat v tajných archivech. A když se jí dopátráš, většinu z toho stejně nebudeš moct vynést na veřejnost, protože by tě mohli odstranit. Alespoň tak to platilo doposud, ale aktuálně se poměry zvolnily, tak by to nemuselo být tak ostré… možná bys jenom dostala bludný balvan od Sisyfa za pokrokové myšlení.

Jestli to chceš studovat protože tě to baví, klidně to studuj. Jestli to chceš studovat protože chceš znát pravdu a skutečné dějiny lidstva, nechoď tam, bude to pro tebe mnoho let ztráty času nad nesmysly a výmysly.

7. Někde jsem četla že ruština a islandština jsou vysoce konstruktivní jazyky, je to pravda? A to mě přivádí k otázce, jestli je možné jazyky rozlišit podle toho nakolik jsou konstruktivní nebo destruktivní. Jak je na tom třeba latina, hebrejština a arabština?

Nejvíce konstruktivní jsou slovanské jazyky spolu s ruštinou. Takže česko, polsko, slovensko to jistí na 100%. Konstruktivní jazyk a jeho konstruktivní rezonance pomáhá utvářet inteligentnější, konstruktivnější a vyspělejší společnost, než jazyk destruktivní.

Lehce destruktivní je například celosvětově rozšířená angličtina (což je škoda, protože je to jazyk snadný, který se lze snadno naučit a já osobně jsem za to například vděčná že celý svět umí anglicky, protože kam člověk přijede, tam se díky tomu snadno domluví).

Latinu, hebrejštinu, islandštinu a arabštinu jsem nezkoumala, ale slovanským jazykům a ruštině se určitě nevyrovnají. Vsadila bych se, že arabština bude pořádně destruktivní, soudě podle toho co se tam děje s lidmi.

8. Aluško, ráda bych byla vegetariánkou, ale nevím jak na to. Vždyť naše tělo maso potřebuje, ne? A když je soja špatná, čím ho mám nahradit?

Tělo maso nepotřebuje. Potřebuje kvalitní stravu bohatou na živiny. Důležité je jíst domácí vajíčka s obsahem přírodního K2, a s mírou mléčné výrobky. Maso není potřeba ničím nahrazovat a už vůbec ne sojou. Ta ničí kompletní hormonální systém. Existuje spousta jiných surovin, ze kterých se dá chutně uvařit bezmasé jídlo. Stačí zagooglit a zkoušet nové recepty.

9. Zajímalo by mě,co si myslíš o betlémském světle.

Náboženská záležitost, která jde úplně mimo mě.

10. Co znamená, když cítím na čele mezi obočím tlak např. když se pokouším o AC nebo když jsem si srovnávala myšlenky?

Tam je třetí oko, resp. určité energetické centrum. Když je tam cítit tlak, znamená to že centrum je aktivní, nebo je někým/něčím aktivováno.

12.Stává se ti někdy, že se vzbudíš, ještě máš úžasný pocit ze snu, ale nemůžeš si vzpomenout, co se ti vlastně zdálo?

Ne, vždy vím co se mi zdálo, pokud to ve mě zanechalo nějaký dojem.

13. Kreslíš ještě?

Téměř veškerou moji kreativní energii aktuálně zabírá moje práce, případně domácí práce stylu vaření a úpravy oděvů. Tedy dřív jsem se ventilovala přes obrázky, teď se ventiluji písmem. Oboje naráz se stíhat nedá. Jeden obrázek jsem nedávno nakreslila předem, že bych ho zařadila do připravované třetí knihy, takže ho mám schovaný bokem.

14. Máš teď nějaké oblíbené písničky?

V podstatě teď pořád poslouchám to samé, ale mám tisíce skladeb které jsem postupně za mnoho let posbírala, takže se nedá říct, že by to byla nudná kolekce.

15. Proč některé články publikuješ 0:54 místo obvyklých 2:54?

Protože to je lepší systém kvůli správnému vyhodnocení návštěvnostních počítadel a počítadel na čtenost článků na den. Interval se počítá v režimu 24 hodin a ne od času kdy byl článěk zveřejněný. Takže čím později vyjde, tím nižší, resp. nepřesnější výsledek tam je. Čím víc k půlnoci, tím reálnější čísla vyjdou.

Upozorňuji čtenáře, že oblíbená rubrika Dotazníky bude možná v blízké době uzavřena, protože chodí málo nových použitelných dotazů. Dotazníky si drží permanentně vysokou čtenost, ale pokud na ně nebude materiál, nemohou dál vycházet. Já si otázky sama nevymýšlím, odpovídám pouze na to, co mi přijde. Když dnes každý z asi 750ti pravidelných čtenářů této rubriky vymyslí jeden použitelný hezký dotaz, bude materiálu na dalších 75 článků. Opravdu to není moc práce. Pouvažujte, jestli se vám vyplatí v tom angažovat….. 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bent 2016-01-05 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Dá se nějak zbavit náklonnosti k druhé osobě? Myslím zbavit se zamilování a tak. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-01-08 06:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[101]: Podle mě to vyléčí jen čas a značné sebezapření a taky ne uplně.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-01-08 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Natočíš ještě prosím nějaký filmeček jako jsi točila dřív ( komunikace se stromy, jak se vyrovnat se smrtí atd.. ? )Nebo třeba Alutijátr?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-01-08 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo a jak postavil pyramidy?

Ikona diskutujiciho Arleta 2016-01-09 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste jednou dobry den, na muj predchozi dotaz uz mi mezitim zvrchu dosla odpověď :-D I tak dekuji, kazdopaadne mam dalsi: Pokud nezvladnu zneskodnit rozbite zrcadlo v tentyz den dle navodu, jsem v deli? Mam ho schovane v pytlicku…co s nim?

Ikona diskutujiciho Rory 2016-01-09 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazníky jsou mé oblíbené, snad bude dost otázek na další. 🙂

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-04-01 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děti ze zkumavky taky duši nemají? Z toho mi je smutno… Tuhle možnost volí docela dost lidí

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-04-03 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[107]: A co se stane, pokud člověk narozen "ze zkumavky" http://ona.idnes.cz/ivf-umele-oplodneni-leslie-bownova-prvni-dite-ze-zkumavky-pn3-/zdravi.aspx?c=A130722_122640_zdravi_jup zplodí zdravé dítě už přirozenou cestou? Taky nemá duši?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek