135. Dotazník

10.1.2016 v Čtenáři 51

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mailovou poradnu.

1. Putin je člověk?

Ano.

2. Je možné vidět kolem měsíce auru?

Když vypustíme pojem ,,aura“ a nahradíme ho pojmem ,,energie“, tak ano. Protože všechny věci živé i neživé vyzařují energii, ze které jsou stvořené. Já vidím energii i okolo nábytku, což teprve měsíc který zastupuje velkou přírodní sílu.

3. Jednou jsi psala, že teorie, že vesmír vznikl výbuchem – velkým třeskem, není pravda. Jak vznikl?

Když jsme u toho, můžu i vysvětlit PROČ výbuchem nikdy nic nemůže vzniknout: Viděla jsi už někdy, jak se výbuchem zrodí dítě, jak se výbuchem postaví barák, jak se výbuchem vyléčí nemocný člověk, jak výbuchem vyroste strom?

Velký třesk je pouhá smyšlenka, kterou si vymysleli nějací polomozci, kteří si buď dělají z lidí sradnu a zkoušejí jak moc blbí jsme, nebo jsou opravdu tak hloupí a nechápou ani základní vlastnosti hmoty, ve které žijí a ze které pochází. Exploze je ničivá síla a nemá schopnost cokoliv stvořit a už vůbec ne tak harmonický a obrovský kompletní Vesmír, kterého jsme součástí.

Ve Vesmíru neexistuje čas, čas jsme si vynalezli my na této planetě. Kde je začátek tam je i konec, ale Vesmír konec nemá, tudíž nemá ani začátek. Tedy nevzniká ani nezaniká. Lidstvo je pomíjivé, život je pomíjivý, ale samotná podstata všeho stvoření je věčná.

Další zákon který platí: Energie nikdy nikam nemizí, pouze se změní, vyzáří jinam, přesune, transformuje, změní formu… Ale nedá se zničit, nebo zrušit. To samé platí i o lidské duši. Dá se přesunout, uvěznit, ukrást, ale nedá se zničit, protože je to energie. Celý Vesmír je energie a energie je přenosná, transformovatelná, avšak nezničitelná.


4. Jak se cítíš, když tě někdo obere o energii? Mně bylo po setkání s jedním člověkem špatně celý týden, jakoby od žaludku. Mohlo taky jít o krádež energie?

Já mám celou řadu projevů, které se mění podle toho, do jaké míry mě někdo vysál. Co mám vždy, je syndrom neklidných končetin a nespavost. Ležím v posteli, škubou mi svaly a prostě neusnu, i když jsem strašně unavená. Rozladěné energie mi to nedovolí. Podle toho jestli usnu ve tři nebo v sedm poznám, jak silný energetický upír to byl. Když byl silný, udělá se mi špatně od žaludku, to většinou vrcholí kolem 1.-2. hodiny v noci. Většinou to ustojím, ale nedávno jsem z toho už zvracela. Mám v noci i teploty a horečky.

Druhý den jsem bez nálady, bez energie, je mi špatně tak piju mátový čaj, nemůžu se na nic soustředit, nemůžu pracovat, bolí mě hlava a nechci už nikoho vidět. Tahle nechuť nikoho vidět trvá třeba dva dny, někdy i týden, podle toho jak moc zle mi dotyčný člověk udělal.

V poslední době se dostávám do fáze, kdy omezuju kontakt s cizími lidmi a zaměřuju se na svoje vytipované, kteří jsou silně konstruktivní a po setkání s nimi se cítím naopak dobře. Přechodem na vegetariánství se moje problémy s destrukcí z lidí zhoršily. Jsem o něco citlivější a moje energie se díky vynechávání masa opět o něco posunuly dál. Tím vzniká ještě větší propast.

Už se přistihuju, jak s někým sedím a aniž by mi nějak ubližoval, nebo na mě zle působil, dělám preventivně vajíčko a myslím na to, že mu nechci bát ani prd. Když to udělám u upíra kterého jsem odhalila už předtím, problém se minimalizuje, protože se zároveň snažím v jeho blízkosti být maximálně 10 minut a pak mizím.

Co mi nejvíc pomáhá na ranní kocovinu po vysátí (opravdu se to chová jako kocovina) je můj energetický krystal. Který si stačí dát ráno na krk a přejde pocit na zvracení asi za 3-30 vteřin a hlava přestane bolet asi za 1-5 minut. Mám energetických pomůcek vícero, jako třeba brazilské křišťály, prsten atlanťanů nebo kartičku od TM, ale vyloženě na tento druh problému se mi nejvíc osvědčil krystal. Ty ostatní jmenované pomáhají někdy, nebo trošku, nebo až za delší dobu, ale moje krystaly mě v tomto zatím nikdy nezklamaly.

Ale přestože dělám vajíčka a vyhýbám se upírům jak na minovém poli (lidé jsou pro mne minové pole, energetičí upíři jsou pro mě většina), stejně nakonec to co zabírá vždy spolehlivě, je zůstat doma a radši si nějakou akci nebo setkání nechat ujít. Nakonec moje zdraví a můj spánek je pro mě důležitější než se s někým jednou vidět, udělat mu radost a pak to takhle odskákat. Nejhůř mě kdysi vysála moje kamarádka, byla jsem vyřízená 4 týdny než jsem se zase mohla začít soustředit, spát a normálně fungovat. Měla jsem s ní problémy už delší dobu, ale tohle překročilo únosnou mez. Tehdy jsme se viděly naposledy a dneska už tak shovívaná nejsem. Když vidím že je mi z toho člověka zle, přeruším to dřív, než vůbec něco vznikne. Nemám zájem dělat někomu pravidelnou baterku a pokud nerezonuje jako já, pak je jedno co mezi náma bylo, ten člověk ke mě prostě nepatří.

5. Chtěl jsem se tě zeptat, co si myslíš o tomto tvrzení, které mně začalo obhajovat nějak nepříjemně mnoho holek, které znám osobně:

Britská studie odhalila, že všechny ženy jsou buď bisexuálky, nebo lesbičky, heterosexuálky nikdy. I respondentky, které označily, že je přitahují muži, totiž kromě nahých mužů na videu vzrušovaly i nahé ženy.

Vědci z univerzity v Essexu do svého výzkumu zahrnuli 345 respondentek různého věku. Ženy nejdříve odpovídaly na otázky ohledně své sexuality a uvedly svou orientaci.

Poté jim odborníci pustili různá videa – na některých byly nahé ženy, na dalších nazí muži. Jejich reakce pak sledovali pomocí speciálních přístrojů.

A hypotéza se potvrdila – heterosexuální ženy přitahovali muži, ale také stejné pohlaví. „Přestože se většina žen označila za heterosexuální, náš výzkum ukázal, že když dojde na to, co je vzrušuje, jsou bisexuální nebo homosexuální, nikdy čistě hetero,“ uvedl doktor Gerulf Rieger z katedry psychologie, který studii vedl. Šlo o 74 % respondentek.

zdroj: http://tn.nova.cz/clanek/vedci-zeny-jsou-bisexualky-nebo-lesbicky-nikdy-ne-hetero.html

Myslíš, že ženy tímto evidentně více podlehly nějakému novodobému škodlivému faktoru, nebo tak vážně dokáže pracovat zdravý ženský mozek?

Tak buď má Velká Británie vážný problém a měla by ubrat na ultrazvucích, protože se jim očividně už rodí všechny děti poškozené, nebo ta studie byla provedena špatně (o lidském mozku nevědí vědci vůbec nic), nebo je to jenom další zkouška toho, jak moc blbí lidé jsou.

Když to vezmu na sebe, kdyby na mě přilepili nějaká čidla a ukazovali mi obrázky hezkých nahých ženských, pochopitelně můj mozek bude reagovat také, protože ženy jsou krásné a dívám se na ně jako na umělecké dílo přírody. Stejně se ale dívám i na pěkné muže a stejně se dívám na sebe v zrcadle. Ale představa že bych měla mít něco s ženou se mi hnusí a nikdy ani v pubertě jsem neměla potřebu zkoušet se líbat s kamarádkou, nebo s někým lézt do trojky. Tohle jsou prostě věci, které v mém vesmíru vůbec neexistují.

A pokud nějaké holky po přečtení tohoto článku začnou tvrdit že je to pravda, tak buď dostaly moc velkou pecku ultrazvukem, nebo chtějí vypadat zajímavě. Nebo potvrzují onen pokus, který zkouší, jak moc blbí lidé jsou.

6. Víš pravdu o Titaniku?

Celé je to lež od A do Z. Nebyla to nehoda, ale předem velmi dobře naplánovaná akce. Která se dokonce provalila a před Titanikem byl i člověk, co varoval lidi ať tam nenastupují, že se loď potopí. Tuším že ho poslechl tak jeden, zbytek na znamení nedbal. Plavila se na něm tehdy smetánka, kterou elity nepotřebovaly a které se chtěly zbavit. Další věc, Titanik nikdy na ledovec nenajel, ale vybouchl zevnitř. Pravdivé tedy na té pohádce není opravdu vůbec nic, možná tak počet mrtvých.

Komentáře

Ikona diskutujiciho aves passeria 2016-01-10 00:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co nějaká ochranná opatření proti "upírům"… tedy něco ještě silnějšího než vajíčka a krystaly?? Přece se nebudeme zavírat před lidmi doma jen protože jsme citlivější?? Tak jistě, říká se, že člověk se má těm negativním vyhýbat a těmi pozitivními se obklopovat. Většina lidí je ale podle mě jaksi černobílá :-) Nebo spíš barevná :-)

Ikona diskutujiciho Jarda 2016-01-10 01:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 5) http://medzicas.sk/klenot-internetovej-publicistiky-velrybie-spermie-v-hlbke-troch-kilometrov/tn.cz nemá cenu číst. Nezajímá je pravda. Chtějí jenom čtenost.

Ikona diskutujiciho shallote 2016-01-10 04:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue co si myslíš o rockovém zpěvákovi Marilynu Mansonovi?Je to destruktivní hudba?

Ikona diskutujiciho Bogy 2016-01-10 06:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Je to o tom Atlantském prstenu pravda? Nechce se mi věřit, že je všechno tak špatné.

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-01-10 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, vážil bych si toho kdyby jsi odpověděla ještě než bude další dotazník.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-01-10 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A Aluško, když něco říkáš (třeba o vzniku Vesmíru nebo o tom Titaniku), tak jak víš, že je to stoprocentně pravda? Vždyť tys tam přece taky nemohla být, tak jak jsi to zjistila?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-01-10 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

6. No jo s tým Titanicom sa mi to nikdy nepozdávalo, že by tú nepotopiteľnú ľoď potopil nejaký blbý ľadovec.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-10 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Prsteny máme otestované a jsou vysoce konstruktivní, autor zmíněného blogu vůbec nechápe zákony vesmíru.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-10 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Na planetě zemi existují stovky tisíce nebo i desetitisíce lidí co ti sednou a se kteýrmi můžeš být šťastný. Jenom se najít… Ale něco jako druhá půlka tebe je blbost, jsi kompletní tak jak jsi, jak jsi se narodil.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-10 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Na tohle je odpověď v dalším dotazníku.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-01-10 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za zodpovězení :).

Ikona diskutujiciho :) 2016-01-10 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu vyzkumu, vubec bych se nedivila, jen to skoro zadna neprizna, prijde mi to uplne normalni a nechapu proc by mely byt ty zeny blbe. Kdyby to bylo z ultrazvuku, tak to pusobi i na muze a kazdy chlap by byl vodvarenej z hezkyho chlapa, coz je asi celkem nesmysl…

Ikona diskutujiciho Myšák 2016-01-10 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dostala mě otázka o Putinovi :D

Ikona diskutujiciho myshoolka 2016-01-10 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsi na tom s novým webem? Chápu, že je toho hodně ale před pár měsíci jsi o tom psala pořád a teď ticho… stalo se něco?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-10 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Druhý pomocník mi nějak vypadl ze spojení, takže se to opět protahuje…

Ikona diskutujiciho myshoolka 2016-01-10 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Děkuji za odpověď 🙂 rozhodně držím palce ať se to časem podaří

Ikona diskutujiciho Lena 2016-01-10 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, co si myslíš o palmovém oleji v jídle, vyhýbáš se mu? A o vypalování pralesů a protestům proti tomu?

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-01-10 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta otázka o Putinovi :D

Ikona diskutujiciho Al One 2016-01-10 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue to s tím vysáváním ( bod 4) znám moc dobře a taky se tomu čím dál víc vyhýbám. Funguje to tak, že si vytvořím vysokou vibraci ( hudbou, sportem, věcmi co miluju) a když se pak dostanu do kontaktu s většinou lidí a naladím se ně, tak úplně cítím, jak mi to vědomě i nevědomě berou a to tím způsbem, že oni to člověku prostě vědomě i nevědomě závidí a tenhle typ závistivé pozornosti upřené na rozzářeného člověka funguje jako vysavač. Vždy je to tak, že ta druhá osoba vycítí štěstí a radost, které sama nemá a rejpne si ostnem závistivé pozornosti více či méně skrytě do čehokoliv , co je mi vlastní nebo příjemné, mě tím nálada(energie) klesne a druhá osoba má tu škodolibou upírskou radost (mojí energii) z toho, že mi moje energie (nálada) klesla. Hnusná technika, kterou používá kdekdo proto na většinu lidí seru a jsem nejradši sám se sebou.

Ikona diskutujiciho CD5 2016-01-10 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pochází každá rasa, co žije na Zemi (černá, bílá, žlutá, "indiánská"), z jiné planety?

Ikona diskutujiciho Raja 2016-01-10 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napada me…

Ikona diskutujiciho aneta 2016-01-10 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, když říkáš, že homosexualita vzniká z ozáření ultrazvukem, tak jak bys vysvětlila homosexuální chování u zvířat? je třeba známo, že takoví tučnáci a delfíni tyto dispozice ve dvojici se stejným pohlavím mají.

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-01-10 18:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Aha. 🙂

Ikona diskutujiciho aneta 2016-01-10 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Takto je bohužel se všemi českými médii, od televize, přes "seriozní" noviny k bulváru. Věř mi, že v v česku žádný "oficiální seriozní" zdroj zpráv neexistuje, všude je zajímá hlavně čtenost, když není čtenost nebo sledovanost, nejsou peníze a tak to médium samozřejmě končí. Co se týče české televize, tam jedou propagandu jak svina, jednostranné informace, objektivita nulováa

Ikona diskutujiciho Iruš 2016-01-10 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen jsem nasla neco k Velkemu tresku.Uz je to trochu jinak.Viz http://www.novinky.cz/veda-skoly/363000-velky-tresk-nikdy-nebyl-tvrdi-nova-studie.html

Ikona diskutujiciho Renata 2016-01-10 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:ja mam pocit, ze to vysavanie funguje aj cez foto, z toho dovodu uz si zasadne ani na FB nedavam ziadne foto, ak chcem, poslem len dobrym kamosom mailom z dovcy fotecku ako pozdrav a viem, ze ich to potesi, ako aj mna ked poslu nieco mile,  kdezto na FB je vela snoricov a zavistlivcov "priatelov", ktory vam  mozu pri pohlade na vase stastne foto poslat zlu energiu, uz som si to 2 x odsledovala normalne pri zmene profilovky mi zostavalo blbo a uz to nedavam vobec nikde. Tiez som na to posledne roky citliva ze sa mi pri niektorych ludi robi mdlo a mam chut utiect, zalezi od rozpolozenia, ked mam den ze som uplne v pohode nema to na mna dosah, ale ked som rozladena, uplne ma taketo stretnutie odrovna, naopak s prijemnym clovekom ma to dokaze posilnit a citim sa potom dobre.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-01-10 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj! Na tyhle stránky chodím už pár let, dost mi ovlivnily život, (samozřejmě konstruktivně)ale mám menší problém s tím, že mám díky Alui  jiný (lepší) názory, pohled na věci… A ostatní lidé, kteří nesmýšlí podobně jako Alue, já a  lidé, kteří na tyhle stránky nechodí mě nechápou. Ráda bych poznala podobně smýšlející lidi, co kdybych založila na FB skupinu?? 🙂

Ikona diskutujiciho Lukáš K 2016-01-10 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Líbí se mi tématicky tento použitý obrázek hada, který se kouše do ocasu , který je považován za symbol vesmíru, ale působí na mě destruktivně, jelikož je had zobrazen v opačné svastice než by měl, ve směru proti hodinovým ručičkám.

Ikona diskutujiciho F.F. 2016-01-10 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Počkat takže ty jsi proti homosexualitě? … Achich ouvej. A já myslela, že vše je o lásce a láska je správná. No, očividně asi ne.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-10 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Na novém webu bude sociální síť, tak se hlavně modlit, aby to už konečně bylo hotovo… A pak ani skupinka nebude potřeba. Mimochodem na FB má Aluška.org fan stránku, dělá ji jedna holčina 🙂 – se můžete i domluvit.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-01-11 04:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Super, něco takového bylo potřeba 🙂

Ikona diskutujiciho Arael 2016-01-11 06:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdesi jsem četla něco o tzv. detoxikačních náplastích. Slyšela jsi o tom někdy? Pokud ano, co si o tom myslíš? Může to opravdu fungovat?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-01-11 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, dneska se mi zdál hodně zajímavý sen. Bylo mi v něm řečeno od nějakýho chlapíka že na povrchu planety jsou jakoby lidi rozdělení na dvě rodiny, a říkal že "nějakou dobu" to tam měli tak že se mohli rozmnožovat ty rodiny jen mezi sebou, ne navzájem. A že to tam není jako tady kde podle toho co mi řekl je 6 rodin které vládnou světu, oni prý nemají potřebu nikomu vládnout, jsou tam prý spolu všichni v pohodě. A pak mi řekl že Katy Perry (mám v herečkách a zpěvačkách zmatek) proto se mi v tom snu vynořila Dakota Fanning. Předpokládám tedy že mluvil o Dakotě. No řekl mi že "Dakota" je mimozemšťanka z povrchu země. Hned jak jsem se probudil jsem našel že hrála v seriálu Unesení. Nevím jesti ho někdo z Vás viděl? Stahuju ho, těším se co se dozvím. Jinak jsem na netu našel že její rodina jsou členové Baptistické církve. Takže otázka pro Tebe: Máš nějaká data o tom že by Dakota byla z povrchu země? A jsou tam opravdu nějaký dvě rodiny který se mezi sebou nemají rozmnožovat? Děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho Raja 2016-01-11 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napada me….

Ikona diskutujiciho Arelia 2016-01-11 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna otázka…

Ikona diskutujiciho F.F. 2016-01-11 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Ok, takže řekněme že já jsem pansexuál. Přijde mi to jako to nejlepší a nejkrásnější, co může člověk být, protože v lásce a přitažlivosti neřeší, jestli je člověk holka, kluk nebo něco mezi, ale prostě miluje toho člověka. Vím, že netvrdíš, že homosexuálové nejsou špatní lidi, ale co ti sakra přijde špatného na tom, když někdo miluje kohokoliv a podle toho ho ten člověk i přitahuje? Tvůj názor na tohle mi přijde trochu jako křesťanský, což mě teda dost překvapuje.

Ikona diskutujiciho Amon 2016-01-11 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden čas jsem už už přestala jist maso, ale poslední dobou jsem se k němu zase vrátila. Prepadavaji mne hrozně silné chutě na řízky a karbanatky, sem tam na párek. K tomu už asi 2 mesice min jim a méně pociťuji hlad. Můžu se jezenim masa chránit proti vetší citlivosti na energie ? Napadlo mne to, když jsem četla Tvou odpověď na otázku výše. Poradis mi, prosím,  co s tím a čím to muže být ?

Ikona diskutujiciho sladkymesic 2016-01-11 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Á, tak přesně k tomu samému s vesmírem jsem dospěla asi před měsícem, když jsem přemýšlela o ženských cyklech a cyklech přírody a všechno se mi to tak nějak propojilo. Že nic živého, co známe, nemá doopravdy začátek, pokud se tedy nedíváme jen na tu odseknutou polovinu kruhu… baví mě, jak "věda" o vesmíru vykládá samé pohádky, je to jako seznam bajek, které si navzájem protiřečí.

Ikona diskutujiciho Ameline 2016-01-12 01:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ohledně toho vysávání přišla na výbornou věc. Člověk není rezervoár energie, není jako nádrž, do které se naleje palivo, které se postupně spotřebovává. Spíše je jako jezero na řece. Stále přitéká a stále odtéká voda, která všechno udržuje v dobrém stavu, čisté, v pohybu. A čím víc proudu jde ven, tím více se celý systém rozšiřuje, tím více toho vtéká a tím více se to hýbe, čistí, léčí atd. Pokud jde o člověka, který chce vampýřit, zabráním tomu, abychom se oba zatížili krádeží tím, že jej prostě zahrnu energií, aniž by musel vysávat. Tady jde o to, že takový člověk nemá zdroje a má pouze omezené strategie, jak energii získat, a tyto strategie poškozují okolí. Tím, že energii nezištně poskytnu, naruším mu systém, najednou není interakce o pokoutném přiživením se, ale může mít i nějaký smysl, což je dobré i pro mě, protože komunikuju s člověkem a ne s jeho hladem -to je někde úplně jinde. A jakmile není nedostatek tak palčivý, můžou se i otevřít dveře k řešení. A mě to nic nevezme, protože tu energii dostanu zpět během pár minut, jelikož jsem ji volně darovala. Win-win situace.

Ikona diskutujiciho Hukvald 2016-01-12 07:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není pravda, že při explozích nic nevzniká, je to přesně naopak – co taková termojaderná fúze v jádrech hvězd, při které vznikají všechny prvky a při které se uvolňuje obrovské množství energie (takže jde vlastně o explozi)?

Ikona diskutujiciho Hukvald 2016-01-12 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a jak prosím vysvětlíš rozpínání Vesmíru?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-12 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho bnt 2016-01-12 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, máš nějakou zkušenost se zelenými potravinami typu chlorella, mladý ječmen, spirulina apod? Díky.

Ikona diskutujiciho jk 2016-01-12 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj. chtěl bych se zeptat na tip ke čtvrtému bodu. co dělat, když se s někým, kdo si mě zjevně vybral jako cíl svých (správně řečeno) pozitivních nálad, "musím" potkávat denně v kanceláři? jde o kolegyni, takže agresivním přístupem to řešit nechci a kdybych změnil působiště, coby ješitný chlap bych to bral jako porážku :).. zatím se mi nejlíp osvědčilo ignorování, ale stejně mám v její přítomnosti často podrážděný žaludek a tep na 200… pomohl by rituál s růží?

Ikona diskutujiciho Hukvald 2016-01-12 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No zrovna ta rozpínavost se dá sledovat a potvrdit 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2016-01-12 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, proč lidé z povrhu, či jiné konstruktivní rasy s náma neprovádějí stejnou taktiku jako reptoši, když nám chtějí pomoct? Proč prostě nevezmou pár jejich lidiček a nedosadí je na klíčové posty, tak jako si to obsadily reptoši? Alle asi odpověď znám, něco podobnýho myslím zkoušeli s Teslou a jak chudák dopadl, a dosadit nikoho nemůžou,, protože je to všechno obklíčený Iloušema. Achjo.

Ikona diskutujiciho Kešu 2016-01-12 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"a stejně se dívám na sebe v zrcadle"

Ikona diskutujiciho aneta 2016-01-13 00:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, co to znamena kdyz se nekdo budi porad ve stejny cas, treba kazdou noc ve 2:16, znamena to, ze nam chce nekdo neco sdelit pomoci numerologickeho vyznamu?

Ikona diskutujiciho Amálka 2016-01-14 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co bys dělala, kdyby u Tebe zazvonil pošťák Ondra s pozváním do pošty pro Tebe? Šla bys? :-)

Ikona diskutujiciho Magma 2016-01-14 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o psychedelických drogách jako LSD nebo lysohlávky, případně o marihuaně?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek