Jsme pod palbou zločineckých jogínských sekt, pravda konečně vychází na světlo

25.12.2019 v Čtenáři 33

Ukazuje se, že jsme pod kobercovým náletem celé řady guru (převážně pocházejících z Indie), kteří provozují černou magii a pod záštitou duchovního rozvoje vytvářejí sekty, na kterých bohatnou. Po uveřejnění prvních článků, které rozkrývaly tyto sekty a jejich vůdce, mi začali čtenáři psát svá svědectví a posílat další materiály. Není v mých možnostech všechno v krátkém čase zpracovat, ale o dvě svědectví bych se s vámi dnes ráda podělila. Jedno formou psaného dopisu, druhé formou podrobného videa – na stopáž je dlouhé, ale věřte, že jakmile si to pustíte, budete přikovaní a šokovaní od začátku až do konce hrůzou z toho, co uslyšíte.
Neuvěřitelné! – Je načase, abychom se navzájem varovali. Toto se nemůže donekonečna zametat pod koberec.Zdravím Aluško,

Píši Vám tento dopis jako svědectví. Moje svědectví je o tom, co se děje v naší zemi. Jde o řádění démonských jogínských sekt, které jsou řízeny tzv. „gurui“ z Indie. Ve skutečnosti se však jedná o černé mágy, spolupracující i s démony.

K dané situaci mohu sdělit, že tito černí mágové – jogíni z Indie v naší zemi beztrestně likvidují naše nevinné české lidi černou magií. Na každého člověka, který odejde ze zločinné jogínské sekty, jsou na něj, jeho rodinné příslušníky, nebo přátele, dělány duchovní energetické útoky, nebo jsou energeticky vysáváni. Tyto útoky jsou velmi destruktivní na celý organizmus.

Takto postižení lidé takovéto útoky dlouho nevydrží. Nejvíce jich skončí na psychiatrii, neboť mnohdy ani neví, co se s nimi děje. Další dostanou rakovinu, nebo umírají na infarkty, nebo mrtvice. Pochopitelně všechno jsou přirozené diagnózy a nikdo nikoho nemůže z ničeho obvinit. Všechny tyto věci mi byly sděleny. Nikdo o tom však nemluví veřejně, neboť se všichni bojí.

Údajně by měla jóga posilovat zdraví, jak fyzické, tak duševní. V démonických jogínských sektách, tvářících se navenek mírumilovně a lidumilně, vedených tzv. „guruem“ z Indie, je však opak pravdou. Nejhůře jsou na tom ti, kteří dostali a praktikovali nějakou mantru. Těm trvá velmi dlouho, než se z těchto temných osidel vymaní. Útoky jsou na tyto lidi však stále vedeny. Cílem těchto útoků je donutit tyto lidi, aby se vrátili zpět do organizace černého mága, aby je mohl opět energeticky vysávat, nebo je zlikvidovat.

Téměř před dvěma lety jsem některým lidem, kteří odešli z jedné takovéto organizace, počal pomáhat, i když jsem v žádné takové organizaci nebyl. Okamžitě jsem začal být také napadán energetickými útoky a energetickým vysáváním. Černý mág posílá destruktivní programy, kvazibytosti (podrobnosti o těchto bytostech viz pan Zelenka), nebo démony. Dokáže také působit na myšlení člověka a jeho emoce. Je to vtělený reptilián do lidského těla. Má tzv. sidhy – nadpřirozené schopnosti. Vzhledem k tomu, že o těchto věcech jsem něco věděl a navíc pracuji, mimo jiné, s metodou SRT, tak se mi podařilo zjistit některé věci o zločinných praktikách černého „gurua“. Černý mág – reptoš však nesnáší odpor. Myslí si, že si může všechno dovolit. Proto se také začal soustřeďovat se svými útoky i na mne, když jsem se začal bránit a navíc pomáhat některým lidem, kteří odešli z jogínské organizace i jejich dětem. Energetické útoky provádí totiž i na děti.

Uvedený „guru“ praktikuje také černou magii voodoo. Je to napichování lidí, kteří pak trpí velkými bolestmi.

Budu rád, kdybyste, alespoň některé tyto věci, které Vám píši, zveřejnila, aby byli lidé varováni před jogínskými organizacemi, vedenými „gurui“ z Indie. Vzhledem k nebezpečnosti situace Vás prosím, abyste neuváděla moje jméno. Ohledně toho také neuvádím ani název jogínské organizace. Je to však globální organizace, hodně rozšířená i v naší republice.

Vypadá to, že černí mágové z Indie si mohou dovolit beztrestně likvidovat v naší zemi nevinné české lidi černou magií.
(konec dopisu)Jako druhé jsem vám chtěla ukázat podrobné svědectví ženy, která v minulosti pracovala do úmoru (ale zadarmo) pro sektu vedenou indickým guru Nithyanandou. O tomto člověku na zahraničním webu můžete číst naprosto obludné kauzy, v Česku naštěstí nedosáhl až takové popularity, jiná situace však byla na Slovensku.
Toto svědectví je velice extrémní a odhaluje rozsáhlou kriminální činnost, daňové podvody, brutální týrání dětí a vraždu. Varujte své přátele, pokud máte podezření, že by mohli na něco podobného naletět. V takových sektách jim v krajních situacích může jít i o život.

Varovanie!!! Nithyananda je SEKTA! Nithyananda je podvodník, klamár a násilník

Varovanie pre vsetkych Slovakov!! Nithyananda organizacia je sekta a Nithyananda je nebezpecny zlocinec ktory sa momentalne ukryva v Ekvadore a uteka pred obvineniami zo znásilnenia, vrazdy, nicenia dokazov, podvodu, prepierania penazi, okradania ludi o pozemky, majetky, zlato, a za tyranie deti v jeho Gurukul skole. Prosim zdielajte s kazdym, komu toto video moze byt napomocne.
Ak sa chcete podielat na odhaleni Nithyanandu, prosim podpiste nasledovnu peticiu a zdielajte ju dalej:

https://www.change.org/p/we-are-calling-upon-the-prime-minister-of-india…
Tu je zoznam par obvineni Nithyanandu vratane jeho fotiek s Ranjitou, ako si spolu uzivaju v jeho spalni:
https://nithyananda-cult.blogspot.com/search?updated…

 
© www.aluska.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-25 01:18:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za varování a informace, Aluško.

viděla jsem tu nedávno komentář(už jsem nestihla + neměla energii na něj odpovědět)ve smyslu „k čemu je tohle dobré“. no, to je snad jasný, ne! tento blog slouží především k šíření pravdy a je pro každého, koho pravda zajímá. varování před falešnými guru sem tedy rozhodně patří, navíc je to dobře zpracované a velice užitečné. žádný jiný „ezo“ blog v ČR, ba ani v zahraničí, není takhle kvalitní. co by ti lidi chtěli? články typu „kdo bude váš další partner podle znamení hororskopu“ ?? občas fakt nechápu. Aluška se snaží navést lidi na správnou cestu a tím pádem sem tedy varování před někým, kdo lidi z cessty naopak svádí, rozhodně patří.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-25 15:42:54
Ikona diskutujiciho
sipka

„hororskop“ 😀 😀 no tak přibližně bych to někdy nazvala 😀

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-12-25 21:20:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě, že ty si dokážeš i sama odpovědět. 😁

Jak málo lidem ke štěstí stačí. 😂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-27 16:26:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Moudravrba: :D:D to já jen že jsem si všimla toho překlepu, přišlo mi to vtipný 😀

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-12-25 10:45:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy v 90tých
letech tady byla
populární
transcendentální
meditace-TM.
Je to už dlouho,ale
kdyby se to náhodou vrátilo,tak
na to taky pozor.
Tehdy to sice šlo
úplně mimo mě,ale
četla jsem svědectví muže,
který tam byl.Když to poznal,tak byl
hodně mladý a byl
do toho blázen.
Nejsem si už jistá
jestli dokonce nežil
v nějaké komunitě.
No a pak jednou
poznal Ježíše a
odešel od nich.
Za pár dní měl
sen,že za ním
přišlo pár mužů v
těch oranžových
hábitech,řekli že
jsou z té TM a zeptali se-ty jsi
Vlastimil Zavřel?
On už chtěl říct ano
a najednou uslyšel
hlas který řekl řekni
ne,a tak tedy řekl,
ne to nejsem a oni
odešli. Po čase se
s tím svěřil někomu
kdo těmhle věcem
rozumí a ten mu
řekl že měl hrozné
štěstí,že kdyby
odpověděl ano,tak
by ho zabili.Oni se
uměli na člověka
napojit na jakoukoli
vzdálenost,vlézt mu
do snu a reálně ho
zabít. Prostě černá
magie.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-26 03:32:30
Ikona diskutujiciho
sipka

to je pěkně děsivé!! mám s tímhle taky zkušenosti.
mám za to, že na mě taky před delší dobou někdo něco seslal(bylo to v době, kdy jsem se hodně spirituálně probudila a doslova si uvědomila, co je moje cesta, bylo to dost intenzivní období). seriózně mě to děsí dodnes, jelikož ten pocit naprostého děsu, který jsem v těch snech zažívala, byl hrozný – proto o tom někdy furt mluvím, nejde na to zapomenout a bohužel mi nikdo nemůže objasnit, co to fakt bylo. prostě taková obří dvoumetrová postava v těžkém červeném hábitu s kraví lebkou s obříma rohama místo hlavy. a šlo mi to vždy naprosto vážně po krku, přišlo to celkem třikrát – jednou jsem utekla, podruhé jsem se díkybohu stihla zamknout v druhé místnosti, takže se to ke mně hned nedostalo a potřetí jsem se vyskytla ve skupince více lidí, všichni jsme před tím utíkali a já naštěstí utéct opět stihla, vzalo si to nějakého jiného chudáka, který utéct nestihl(měli nás tam fakt jako obětiny pro tu věc, měli jsme na sobě jen spodní prádlo – a to byl prosinec – a nejdřív nás tam drželi přivázané, vykonali jakýsi rituál s nějakým zaříkáváním, pak vypustili nás a potom z velké stodoly tu věc, z nějakého portálu nebo co. já na tom byla ještě dobře, byli tam i jiní kteří vypadali dost zmlácení, měli děsné modřiny a tak podobně. co to prostě mělo být?!). od té doby už jsem to nikdy neviděla… sakra, nebrala bych to tak vážně, kdyby se ty sny neopakovaly a kdybych se v nich necítila, že mě to opravdu může zabít. v tom druhém snu nebýt mého anděla, je asi po mně, protože to on mě z toho na prosbu vytáhl.

mimochodem je zajímavé, že tyhle sny přišly po tom, co jsem měla velice reálný sen o agentovi který mi díky mému špatnému rozhodnutí ve snu(dala jsem na logiku a ignorovala varovné znamení)nastřelil cosi do hlavy(mimochodem mě pak 3 dny bolela, ale to jsem si mohla jen vsugerovat), uslyšela jsem pak zvuk jako když se přetočí zpět kazeta a na chvíli se mi doslova „zaseklo veškeré vědomí i existence celkově“, myslela jsem, že mě to zabije… bylo to hodně děsivé. hned po tom jsem se probudila, ale ne uplně, tak jsem zase hned usnula. a okamžitě na to přišel sen, kde byl u mě doma nějaký ultra zlý démon s hnusně mrtvým obličejem(bez výrazu), který nějak věděl, kde mě hledat. měla jsem z nějak taky fakt špatný pocit – ten samý jako z toho prvního démona, prostě pocit, že vás ta věc může a chce zabít. před ním se mi taky podařilo utéct, opět díky zavření dveří. o pár dní později jsem měla sen, kde se ten uplně samý agent objevil znovu, opět nějak věděl, kde mě hledat, nedalo se před ním schovat. odchytl mě, byli tam ještě nějací další dva muži v oblecích a chtěli mě předat tomu prvnímu démonovi(s kraví lebkou místo hlavy), jenomže já se absolutně odmítala nechat, takže jsem se prostě zapřela a svojí vlastní vůli začala měnit realitu kolem sebe(ve snech to jde), takže začala „kostičkovat“ a já se mohla teleportovat jinam(to toho agenta mimochodem šíleně vytočilo). agent sám se pak už nikdy neukázal, zato ten hnusnej démon, kterýmu mě chtěli dát, přišel ještě třikrát. a přesně nějak věděl, kde mě hledat. jakože když si dám jedna a jedna dohromady, začíná mi připadat, že mi ten agent v tom snu prostě „nastřelil do hlavy“ (heh, lol) nějakou věc, díky které mě mohli najít. děsivý!!

každopádně jsem si v té době připadala, jako kdyby mě někdo sledoval a nelíbilo se mu, kam směřuju a kam se dostávám třeba i jen myšlením. ve snech jsem se každopádně v té době dostávala dost daleko, občas to bylo až děsivě symbolické. nevím, jestli jsem v té době byla nějaká zranitelnější nebo co, že se rozhodli na mě zaútočit(alespoň tak mi to přišlo). nicméně to asi celé pocházelo z mé vlastní chyby ve snu, kdy jsem dala na logiku a ne na instinkty.

a říkám, vůbec bych ty sny nebrala tak vážně, jenomže je prostě divné jak přicházely po sobě a navazovaly, navíc vždy přišly přesně ty samé postavy a vše pokračovalo. normální mi to teda nepřipadá. nebojte, já si při popisování techhle snů taky připadám jak blázen… 😀 ale co by to nebylo možný, zas na jednu stranu. věřím na aury, energie, duše, znamení… proč by nebylo možný mít ve snu démona. jen si v poslední době přijdu prostě kapku vymlácená a zblblá ze školy, najednou nade vším pochybuju… no a pak si vždy vzpomenu, že na tom všem určitě něco je, jelikož moje prababička léčila lidi skrze fotky, uměla na požádání nechat do svého těla vstoupit duši pradávného léčitele(to pak vždy mluvila hodně hlubokým hlasem a muselo se rychle zapisovat, co říkala. a fakt to nebyla ona, ta duše v ní pak i mluvila jinak, i v mužském rodě a pokud vím, tak někdy i jiným jazykem, který jinak neuměla) a homeopatika mi zachránila zdraví 🙂

jakože prostě… wtf. tohle se mi fakt všechno zdálo, nedělám si srandu 😀

DŮLEŽITÁ RADA PRO VŠECHNY !! pokud budete mít někdy ve snu něco zlého, utečte někam do druhé místnosti a zamkněte dveře!! a pokud vás chytí a půjde vám o krk, NIKDY je nenechte, VŽDY se vzepřete! protože máte svobodnou vůli! a přes tu nejede vlak! díky tomu, že jsem se vzepřela, jsem se několikrát zachránila. je jen důležité to NIKDY nevzdávat a vždy bojovat do absolutně posledního dechu, vždy si stát za svým, chránit a bránit svou bytost, své zájmy, svou cestu. a tohle platí i pro reálný život i pro sny, ať už po vás jde nějaký člověk skrze urážky nebo démon ve snu. nikdy nenechte nějakého agenta, aby vás prostě popadl a odtáhl, koukejte ho poslat do háje, protože co má co omezovat vaši svobodu! díky tomu, že jsem si ve snu uvědomila, že jsem lidská bytost a mám sakra právo a možnost se vzepřít, jsem vše v pořádku přežila 🙂 jako Neo, když si ve filmu Matrix uvědomil, že může zastavit kulky.
když už nic jiného, ty sny pro mě byly dobrou lekcí.

Ikona diskutujiciho Lukáš 2019-12-25 11:49:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji ! 🙂

Ikona diskutujiciho R 2019-12-25 13:22:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak se může obyčejný český člověk bránit těmto atakům?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-25 13:50:08
Ikona diskutujiciho
sipka

myslet 🙂 …. když člověk nezahodí obyčejný selský rozum a bude ho používat, nenaletí lidem co slyší rádiový signál, nebo jsou vtělený bůh krišna

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-25 15:41:54
Ikona diskutujiciho
sipka

to mi vždycky říkávala maminka… „používej obyčejný selský rozum, je to to celé, co potřebuješ. všechno je pak jedodušší.“ 🙂 upřímně bych řekla, že ve schopnosti „mít selský rozum“ hraje svou roli i napojení.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-25 19:20:26
Ikona diskutujiciho
sipka

… intuice. Ale opravdu když si rozebereš spoustu náboženských a esoterických věcí obyčejnou logikou, tak zjistíš, že dohromady nedávají smysl a to co nedává v souvislostech smysl, bývá buď blábol, nebo druhá možnost je, že to nechápeš a chybí ti k tomu další data. Naopak to co je pravdivé, bude v souvislostech zapadat jako puzzlík. Spousta lidí co se někdy během života ,,dají na duchovno“ s tím zacházejí strašně bezcitně, mají pocit že jsou Alenka v říši divů kde je všechno možné, sen je realita realita je sen, nic nemusí mít pravidla, vše je bez omezení. Ale to je právě ten základní veliký omyl, na kterém pak rostou všechny ty nebezpečné směry, které ubližují lidem. Tahle logika je jiná než materiální, musíš znát některé principy na kterých pak stavíš, ale pořád je to obyčejné skládání si věcí dohromady, žádná magie, nic ultra speciálního.
Vždycky když potkám něco, co mi nedává smysl, nedává to logiku a nemám nic co bych s tím spojila, tak čekám, jestli se k tomu dozvím něco víc abych to mohla zařadit či vyřadit a ne že to hned sežeru i s navijákem. Nějaká pipka řekne že nemůže v noci spát protože slyší rádiové vlny ve kterých běží sportovní kanál a smrt je tlačítko restart do nové inkarnace, tváří se u toho chytře a já se z toho hned pos… 🙂

Ikona diskutujiciho R 2019-12-25 19:35:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Prevenci chápu. Ale k těm atakům od černých mágů – není to nakonec tak, že se není čeho bát? To by si lidi snad netroufli vystupovat ve videích nebo písemně, protože by špatně dopadli?!

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-25 23:42:15
Ikona diskutujiciho
sipka

no přesně. já osobně abych něčemu věřila, abych se za tím vůbec vydala, musí mi to fakt dávat smysl na všech frontách. takže nebýt tebe a nemít mou prababičku, jsem asi nevěřící tomáš… 😀 nebo bych si prostě řekla, že třeba nějaké energie/duše existují a dál bych neřešila. zda-li bych se v budoucnu zamýšlela nad kabalou nedokážu posoudit.

ty rádiové vlny :D:D:D:D:D:D:D

Ikona diskutujiciho Barborka 2019-12-25 18:02:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vdaka za info.
A aky nazor mate na sahaja jogu?

Ikona diskutujiciho hanka 2019-12-25 21:58:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Jóga jako cvičení je super, zvlášť když člověk ví jak u toho zapojovat fascie, ale ty duchovní žvásty kolem jógy jsou k ničemu. Všechny na jedno brdo, ať je to joga v denním životě, sahaja, jednotlivá jógová studia v ČR kde se cvičitelka staví do role guru, učí lidi meditovat a přitom má za zády sošku šivy, má načtenou teorii a myslí si že učí duchovno. Za mě jógu je dobré brát jako cvičení, ta teorie kolem toho je příšerně nudná, nedává smysl a může být i nebezpečná. Kdo chce meditovat, může doma nebo u stromu a nepotřebuje to dělat v jógové skupině za drahé prachy a ještě s rizikem že tam na sebe něco nalepí. Ale lidi asi potřebují někteří ten pocit že chodí někam meditovat a cvičit a můžou to pak vykládat jakože na sobě pracují, kdyby to dělali v tichosti doma tak se tím nemůžou tak dobře pochlubit. Asi to je ten důvod proč duchovní kurzy tak prosperují.

Ikona diskutujiciho anelie 2019-12-25 22:02:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Barborko, sahaja joga je taky sekta. Na te nejnizsi urovni to nepoznas, ale cim jsi vys, tim je lepsi neklast zadne otazky, ta sri matadzi ci jak se jmenuje se nechava uctivat jako buh, byly nejake pripady spatneho zachazeni s detmi ve skole v Indii kterou zalozila apod. Alespon podle nekolik let starych informaci na internetu. Obcas mam pocit, ze tohle proste u nas nemuze fungovat. Na vychode jsou zvykli na bezmeznou autoritu, ze je guru vyvysen ostatnim, je treba bez premysleni vykonat jeho prikazy, slouzit mu, milovat ho, klanet se mu, to tam ma tisiceletou tradici. Ne tak u nas, a proto se to podle me casto zvrhne. Pritahuje to dusevne slabe lidi, ktere jde snadno zneuzit.

Ikona diskutujiciho anelie 2019-12-26 10:49:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj hanko, presne tak. A i bez toho duchovna kolem mi joga v dnesni dobe prijde jeden velky marketing. Navic zas tak zazracne vysledky nema. Fyzioterapie uz dost pokrocila a mame k dispozici lepsi cviceni.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-12-25 21:17:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sympatická paní na tom videu. Podle mě jsou ti lidé chudáci. Hledají nějaké pravé učení, které jim ukáže smysly života a dá vnitřní naplnění a teplo. Místo toho narazí na takové podvodníky. Pak už málokdo něčemu může věřit. Naštěstí já už jsem své pravé učení našel a už nehledám.

Jinak nedávno jsem se potkal na náměstí s jednou slečnou, která byla z hnutí Hare Krišna. Koupil jsem si od ni koláčky, protože rád pomáhám lidem, kteří jsou na duchovní cestě. Poté jsme se dali krátce do řeči a ona mi řekla, že: „Když bude Krišna chtít, abych šla do pekla, tak půjdu do pekla.“ Myslím, že se dá celkem jednoduše během pár minut poznat co je dané učení zač. Proto se divím, že to některým lidem nedojde do pěti let. No abych se vrátil k tomu setkání, tak jsem té slečně řekl, že kdyby ji Krišna poslal do pekla, tak by dost nadávala a že pochybuji, že by mu byla dále tak věrná. Potom se na mě tak usmála, podívala a ještě něco začala mluvit o těch planetách kde je peklo atd. a pak mě začala o něčem přesvědčovat. Začal mi jakoby svítit výstražný maják, jako když někdo říká „Utíkej!!!“. Tak jsem se s ní rozloučil a popřál ji ať se dostane do nebe, anebo tam kde ji ten Krišna pošle. A ona na to „Hare Krišna!“

Možná to zní trochu komicky, ale lidé v některých sektách a učeních jsou už tak zblblí, že jsou ochotni akceptovat cokoliv. Když někdo je ochotný akceptovat to, že půjde po smrti do pekla, protože si to nějaký Krišna přeje, pak se nedivím, že je někdo ochotný akceptovat vzdaní se peněz, majetku, vlastní svobody a být pracovním, nebo sexuálním otrokem.

Ikona diskutujiciho renata369 2019-12-26 21:23:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiez mam znamych, ktori vyznavaju nejaku sri matadzi a ludom , ktori maju zaujem na pockanie prebudzaju hadiu energiu, oni to volaju inak. Jeden z nich vraj cez meditacie komunikuje so Shivom, citia sa byt jedini prebudeni a schopni transfornacie, lebo maju aktivovanu tu energiu,no viac mi netreba vediet, nech si maju svoje a veria comu chcu. Ja nemam zaujem o nijake podobne spolky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-27 09:26:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je děs, to už pomalu aby ses bála s někým potkat, aby ti nehrabal do energií – základní právo svobodné volby, právo na soukromí, nebo vyhrazený osobní prostor, jim evidentně vůbec nic neříká. 🙁 pfuj!

Ikona diskutujiciho anelie 2019-12-27 13:48:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Renata369: sri matadzi to je sahadza joga. Kdysi (uz je to pres 20 let) jsem byla na jejich uvodnim seminari a delali jsme tam meditaci na probuzeni hadi sily. Nebylo to nic extra, napr. dat si ruku na srdce a odpustit vsem lidem a tak. Nakonec jsme si meli dat dlan kousek nad hlavu, kde jsme meli citit teplo nebo chlad. V mem pripade jsem ale citila neco jako silu odpuzujicich se magnetu a bylo to tak vysoko, ze jsem mela ruku uplne natahnutou a porad nemohla dosahnout konce. Z ucastniku jsem byla jedina. Zvlastni je, ze na meditaci jsem se ani moc nesoustredila, protoze mamka se celou dobu smala tomu indickemu nazvu ‘kundalini’. Od te doby jsem to uz nezazila. Az po letech mi jedna znama rekla, ze pokud se mi to zase stane, mam si z dlani udelat strisku, aby se mi zivotni sila vratila zpet do tela a neunikala ven. Takze to nepraktikuju, ale mam to zarazeno do supliku zalezitosti mezi nebem a zemi, co se mi za zivot prihodily.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-12-25 21:19:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu v našich končinách je dosť hlúpych ľudí ktorí majú potrebu do niečoho patriť a mať svojho guru, takže rôzne sekty tu budú mať žne. Informovanosť ludí je tu pomerne zlá tak to asi nejakú dobu potrvá kým ľuďom dôjde že ide o podvodné sekty a úchylných guru.

Ikona diskutujiciho Eva 2019-12-26 04:11:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na margo prvého dopisu: SRT je technika, pri ktorej sa používa kyvadlo…
Aluško, toto má byť konštruktívna kritika ohľadne obsahu webu v posledných dňoch. Nepodporuj nesprávne obrazy.

Ikona diskutujiciho aťa 2019-12-26 09:16:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem. Smutné čítanie. Dôvera, tú treba dávať iným s riadnym preverením. Viac verme sebe.

Ikona diskutujiciho Václav 2019-12-26 12:30:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

všechno se dá zneužívat a využívat. i joga. problém je v tom, že celkový přehled odkud a kam kráčíme nemůže mít v komplexní formě nikdo. potom dochází k dohadům a různým světonázorům. metoda pokusu a omylu je velmi neefektivní z hlediska evoluce. máme přání, pak konáme, a z toho vyplyne poznání. a rozlišit, zda je, nebo není toto poznání v souladu s božskými kvalitami. v evoluci jsou určité mylníky, kterými prochází vývoj člověka. logaritmická spirála je daná. kdo chce předbíhat k budoucnosti-jang, bude vyhozen ven, kdo se obrací více k minulosti-jing, odpadne stejně tak z osy vývoje ven. proto si každý sám musí položit otázku: jsem sám na ose, nebo ne, a jak to tedy poznám, když ještě stále mám nějaké otázky? otázka je vždy odpověď, že na té ose nejme, pokud si nerozvineme jasné rozlišování. důležité je to slůvko jasné. za vším stojí konkrétní lidé. pokud začneme paušalizovat, jsme ztraceni🌺

Ikona diskutujiciho marmaris 2019-12-27 14:20:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jako myslíte toho blázna, co učil lidi „létat“ v asáně? On tomu je někdo schopen věřit? Mimochodem Nithyananda je taky žákem Sai Baby jako Vishwananda. Oni se oba znají a dříve se navštěvovali, jak to je teď, nevím. Guruové u nás řádí už od devadesátých let, není to nic nového. Už by na to lidé měli mít za tu dobu protilátky. Nemají? Divné.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-27 14:23:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Vishwananda se taky kamarádí s Matkou Meerou která má centrum nedaleko od něj. Moje kamarádka u ní byla jednou na daršanu a říkala, že se jí celá zjevila v reptiliánské podobě. Přitom tvrdí, že takové jasnozřivé schopnosti normálně nemá, že tohle zažila jenom u Meery. Tak tam samozřejmě už nikdy znova nejela.

Ikona diskutujiciho marmaris 2019-12-27 15:06:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Původně bylo sídlo matky Meery maličké a údajně neměla mnoho následovníků, tak tam ta hindu organizace, co má sídlo v Londýně, nasáčkovala Vishwanandu, který to tam velmi rozšířil a přestavěl. Ona organizace to má evidentně celé pod palcem a je vidět, že gurudév je jejich „zaměstnancem“. Jak je to s Meerou, nevím, ale myslím, že to bude stejné. Je to pravděpodobně tatáž organizace, která udělala ze Sai Báby velkého gurua a jsem si jistý, že jsou to jak bílí Britové, tak i Indové žijící v Británii, kteří z toho mají pěkný vejvar. Asi mají i jiné tj. „duchovní“ cíle, možná ve stylu New age nebo něco podobného. Kdo to konkrétně je, po tom jsem nepátral. Myslím, že tihle vykutálenci už provádějí tuhle činnost dlouho, snad to má počátek v době, kdy Indie byla kolonií Británie. Takových „gurůů“, které vyvezli do světa, bylo víc, stačí si prostudovat trochu historii, já to už zapomněl. Jením z nich byl myslím Krishnamurthi a další. Hlavním znakem je to, že je „vyvezou“ do Ameriky a do Evropy, začínají zakládat školy a ášramy a kasírovat prachy. Normální jogíni tohle nedělají, ba dokonce po pár setkáních řeknou žákovi, že už mu nemají co nabídnout, že už všechno dostal. Bhaktové to mají zase jinak, tam je ta služba a další věci. Záleží, jakou cestu žák zvolí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-27 15:22:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Za mě je Meera jasná, i ve spojení s tím co píšeš. Ta moje kamarádka neměla vůbec důvod lhát, řekla mi to mezi čtyřma očima soukromě. Rozhodně jí věřím. Je také zajímavé, že ostatní indičtí guru se také zjevují s reptiliánskýma očima. Je to jedna pakáž.

Ikona diskutujiciho marmaris 2019-12-27 15:40:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Někteří lidé mají velkou mentální sílu. Vishwananda má takovou sílu a tohle může mnoho lidí asi poplést. To, že se někdo prohlásí za gurua, neznamená, že to není úplně obyčejný člověk. Znám nějaké Indy a ti na tyhle věci kašlou. Nevěřím na reptiliány ani na podobné věci. Je ale pravda, že umění meditace je velmi užitečné a člověk se skrze ni dokáže dostat do svého původního stavu, tzn. že se očistí od nánosu tohoto světa a získá zpět schopnosti, které měl, když se narodil. Protože duchovní cesta není nikdy o získávání, ale o očištění se od zbytečností, které člověka brzdí ve vývoji. Ale umění meditace se musí naučit sám. Je to jako ve škole. Bez vlastního přičinění nejsou výsledky.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-27 16:24:47
Ikona diskutujiciho
sipka

vrána k vráně, na tom neni co řešit.

Ikona diskutujiciho marmaris 2019-12-27 15:28:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem chtěl napsat, že védské učení znamená především poznání a vědění. Jestliže tato duchovní cesta nevede u kohokoliv k pokroku v poznání nejen v duchovním, ale především v materiálním smyslu, což je základ a vůbec se to nevylučuje, pak jde slepou uličkou. A jestliže nemůže v běžném životě přestat na „gurua“ ani na chvíli myslet, pak se stal obětí závislosti a měl by odejít, protože tím ztrácí vlastní život. Každý poctivě hledající vždy najde to, co mu tzv. „sedne“. Je jen nutné nejdříve načíst základy z knih, aby se dokázal orientovat v problematice. Tuny takových knih najde ve vědeckých knihovnách, které musejí uschovávat alespoň jeden exemplář z každé duchovní knihy, která byla u nás vydána, což pro začátek úplně stačí. Taky je důležité vědět, že indická kultura je pro Evropany cizí a tudíž se musejí naučit i základům této kultury, aby zkrátka nenaletěli prvnímu podvodníkovi. Je to náročné a uspějí jen připravení. To je asi tak všechno.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-27 16:29:54
Ikona diskutujiciho
sipka

a víš, co ti řeknu? že védské učení považuji ve srovnání s učením od Alušky za zcela zbytečné a pro vývoj jedince nehodnotné 🙂 🙂 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek