173. Dotazník

2.11.2016 v Čtenáři 21

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

 

1. Jaký je rozdíl mezi přírodní a chemickou medicínou, když všechny prostředky používané v medicíně jsou z bylinek?? (Léky atd.)

To ti řekl kdo, že konvenční léky jsou z bylinek? To je naprostý nesmysl. Přečti si příbalové informace u klasických léků, co máte doma v lékárničce, a spočítej kolik je tam bylinek.

2. Jak zabránit tomu, aby z vás někdo vysával energii? Jak to udělat, aby se na nás vůbec nenapojil? Když je to jednorázově a s tím člověkem se už třeba nepotkáte nebo se vídáte jen zřídka, tak si stačí vizualizovat kolem sebe ochrannou vrstvu, případně skřížit nohy a ruce. A když je na vás zase někdo dlouhodobě napojen a odsává vám energii skrze ty nitky nebo vlákna, která se mezi vámi vytvořily, tak se to dá zase odstranit rituálem s růží. Ale můj dotaz tedy zní: Jak zabránit hned od začátku, aby se na nás vůbec někdo napojil? Nevím, jestli to píšu dost srozumitelně, ale myslím to tak, že lidí, kteří nám mohou odsávat energii je někdy dost a dělat si na každého zvlášť rituál s růží může být zdlouhavé.

K napojením dochází automaticky i při prvním setkání. Napojení se však zesiluje opakovaným kontaktem. To znamená, že když se s někým jednou potkám, podám si s ním ruku a už se s ním neuvidím, to slaboučké spojení za pár dnů nebo hodin zmizí. Když se s ním začnu vídat pravidelně, napojení se posiluje. I když si na něho udělám růži a přeruším to, tak se to znova začne dít, pokud se s člověkem dál vídám. Takže není otázka jak zabránit napojení, otázka je, vybírat si lépe svoji společnost a to, s kým se vlastně vídám. Protože když se s někým nevídám, vlákno postupně zmizí samo a není potřeba ho řešit.

Problém v tomto případě mají hlavně děti, které nevydělávají peníze, musí chodit do školy, kolektiv si nevybírají a tudíž jejich možnost svobodné volby je značně omezená. Spíš se musí naučit plavat v tom co dostaly a vydržet to.


(pozn. z roku 2021 – třetí otázka je smazána z důvodu změny služeb, které již nedoporučuji)

4. Jak by jsi vysvětlila to, že se narodí dítě, které umí sotva mluvit, a dokáže vysvětlit, že si pamatuje svůj minulý život, a že byl zavražděn na konkrétním místě a pamatuje si přesně, minulé vztahy, které měl?

To je fakt věc, u které se můžeme jenom domnívat. Mě tyto případy fascinují a všimla jsem si, že děti, které si skutečně přenesly kompletní vzpomínky z minulých životů do aktuálního života, mají jednu věc společnou: Zemřely rychle, nečekaně, tragicky, byla to hrůza… A může to mít význam v tom smyslu, že duše se v té rychlosti nemusela smířit s tím, že ten minulý život takto skončil, nedokázala si to přebrat, zpracovat, protože neodešla přirozenou cestou. Nebylo to v jejím plánu a jakmile se něco neděje přirozeně, tak je tu prostor pro chyby.

Tato chyba se léčí tím, že se dítě vezme na ta místa o kterých mluví. Ono si to tam osahá, pozná své původní rodinné příslušníky a pak se s tím postupně srovná. Dítě se s tím smíří, že už žije jiný život a přestane žít minulostí. Ale dokud tam nejede, tak se s tím nesmíří, musí prostě proběhnout rituál ,,rozloučení se“ s tím, co tehdy bylo.

Jako bonus ještě přináší společnosti důkazy o tom, že lidská duše je nesmrtelná a rodí se v koloběhu života opakovaně.

5. Co je to výška duše? Slyšela jsem u kartářek, že čím vyšší výška duše, tak tím větší pravděpodobnost, že se člověk dostane do 5 dimenze. Jak vůbec lze zjistit na čem jsme, a jak jsme dost moudří na to, aby jsme se dostali výš, popřípadě na čem pracovat?

To mi připadá stejné jako dělit duše na staré a mladé – jako ty lepší, zkušenější a ty ostatní, blbce 🙂 Vůbec bych se tím nezatěžovala, pravděpodobně je to další trend, jak lidi škatulkovat, nebo blbnout. Pracovat na sobě musíme všichni, akorát každý někde trochu jinde.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Anna 2016-11-02 02:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za info 🙂 (huíí :D), jsem ráda, že Hall – ou – wheen je už za mnou a máme tu Listo – pád, to jediné mě uklidňuje, takže díky "Bohům za zprávy z indie :P… Nepotvrzeno, jen to možná říkám.

Ikona diskutujiciho M. 2016-11-02 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dekuji Konstruktivni sile vesmiru,ze jsi. ☺

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-02 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výška duše neboli level duše je podle mě docela dobrá věc, ptž to poměrně přesně odpovídá tomu na jakém stupni "duchovního rozvoje" se člověk nachází. Dá se to zjistit například kyvadlem. Už nevím přesně jak se to dělí, ale třeba stupeň 5 je dost materiální a "zlý" člověk, kolem stupně 15 jsou lidé kteří jsou už poměrně hodně duševně rozvinutí. Podle mých pozorování to sedí celkem dobře. Dále pak když je level něco a půl, znamená to že ten dotyčný člověk na něčem pracuje ve svém vývoji. Úroveň duše může i dost kolísat a o dost spadnout.

Ikona diskutujiciho hanka 2016-11-02 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čtení z palmových listů jsem taky absolvovala, v době kdy jsem byla na rozcestí a potřebovala se zorientovat, co dál. Remedies jsem udělala ne proto, že bych věřila na minulé životy, ale protože mi byl příjemný ten rituál (zpívání manter, modlitby, dávání darů….) a měla jsem pocit že mi to pomůže do života přitáhnout větší klid a štěstí. I teď, asi po roce a půl, si ráda mantry zpívám a jsem spokojená, že jsem remedies udělala. Z výkladu stále hodně čerpám, už samotné čtení mi dodává klid a dělá mi dobře v těžkých chvílích. S některými věcmi se ale neumím smířit a některé úkoly se mi zdají moc těžké, skoro neuvěřitelné. Často například uvažuju nad tím, nakolik si můžu dovolit se záměrně odchýlit od té osudové cesty a začít v životě dělat něco jiného. Dost mě to trápí, protože jsou chvíle, kdy v té osudové cestě fakt nevidím smysl, zdá se mi že taková práce ničemu neprospěje, spíš naopak. Ale pak se vždycky rozhodnu pokračovat, protože mě žene zvědavost, že co když to časem pochopím a co když mi to umožní vytvořit krásné věci. Takže zatím se osudového plánu držím, ale ne slepě, neustále přehodnocuju, jestli jdu správným směrem.

Ikona diskutujiciho hanka 2016-11-02 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a taky nemám ve výkladu nic o třetí světové válce nebo nějaké katastrofě. Snad všechno dopadne dobře.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2016-11-02 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 3. Na výkladu jsem taky byla a dozvěděla jsem se něco o karmě, minulém životě a případných remedies, na kterých jsem nebyla, protože jsem neměla na tuto problematiku ucelený názor, tudíž jsem to nechala být. Ale došlo mi, proč jsem to tam slyšela a k čemu to mělo být, jelikož jsem to nedávno využila. Minulý život je minulý, když to tam má někdo napsané, není to proto, aby se tím trápil, přemýšlel, že se choval špatně nebo udělal chybu nebo se snažil to nějak odčinit, napravit. Tímto směrem by se naše pozornost neměla ubírat. Je to tam ale napsané proto, že jsme na naší cestě něco nepochopili, něco, co jsme pochopit měli. Nějaký postoj, názor, vzorec chování. Aktuální život obsahuje všechny příležitosti k tomu, abychom pochopili to, co pochopit máme. Není třeba se nořit kamsi do hlubin a minulosti. Nedávno jsem totiž byla na životní křižovatce, kde jsem se rozhodovala mezi dvěma variantama, které byly svou povahou podobné tomu, co mi bylo řečeno v Palmáčích vrámci minulosti. Vzpomněla jsem si na to, srovnala si to v hlavě, a rozhodla jsem se. A rozhodla jsem se správně. Rozhodla jsem se ale podle sebe a podle toho, co jsem chtěla a cítila, ne podle toho, že v Palmáčích bylo něco napsané..Tedy co tím chci říct, když už se něco o minulém životě dozvíme, má nám to pomoct v životě současném (vnímám to jako pomůcku),  protože je asi něco, co si ještě potřebujeme v hlavě přehodit. Ale na kolik bychom měli na remedies jít, to taky nevím. Myslím si, že důležitý je ten převrat v hlavě, v postoji..No, kdo ví.

Ikona diskutujiciho veraled 2016-11-02 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, děkuji za odpověď -bod 3. S těmi palmovými listy jsem zřejmě naletěla… Nic podobného, co jsi ve své odpovědi uváděla mi nesdělil, jen takové obecné věci, nic konkrétního. Zato problémy, které mám jsou údajně způsobeny "karmickou zátěží", tj. tím, že má duše v jednom z minulých životů prováděla špatné věci (údajně provozovala černou magii) a to je důvod, proč to nemám v životě jednoduché.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-11-02 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško, ty víš něco o těchto zvucích? https://www.youtube.com/watch?v=k9VKbFu9Wz0

Ikona diskutujiciho Terez 2016-11-03 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, to se tak malo komentuje nebo bemas momentalne tolik casu na schvalovani komentaru? 🙂 ptam se protoze tu byvaji vyzivne dlouhe diskuze a rada si komentare procitam a ted u nekolika poslednich clanku kde nic tu nic.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-03 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Zrovna pod tímto dotazníkem to tak je, není tu smazaný jediný komentář, je to plný počet. Ale čtenost je jako vždy vysoká.

Ikona diskutujiciho Adél 2016-11-03 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, tak po delší době mám další dotaz. Včera jsem na cesty k sobě shlédla ,,náhodou,, video o historii a zvyklostech Slovanů a velmi mě to zaujalo, jelikož jsou to data ÚPLNĚ opačná od toho, co se učí ve školách. Abych šla k věci, zmiňovalo se tam dost o slovansko aríjských védách. Doposud byly k přečtení jenom v ruštině, ale na Slovensku už vyšla kniha Kniha Múdrosti Perúna, která obsahuje prastaré texty o historii Slovanů. No mě by zajímalo, zda jsi o tom někdy slyšela a jestli ano, tak jaký na to máš názor? Díky předem za odpověď!

Ikona diskutujiciho Adél 2016-11-03 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady když tak to video o Slovanech, které jsem zmiňovala v otázce: https://www.youtube.com/watch?v=CRay3dK17rA

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-11-03 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o 10 denní očistě těla ?Pomocí javorového sirupu, vody, citronu,kajenského pepře,mořské soli, projímavého a matového čaje.

Ikona diskutujiciho df 2016-11-03 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsi psala Aluško v článku o lidské závisti vůči úspěšným lidem a že podle Palmových listů Tě bude tato závist taky provázet na cestě životem. To je ale pak dost v pytli, protože to ukazuje na to, že se lidi v budoucnu moc nezlepší.

Ikona diskutujiciho magic-beauty-life 2016-11-03 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hodně zajímavý článek! 🙂

Ikona diskutujiciho gerhgerfgb 2016-11-04 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevíš, jak by se dal léčit tinnitus?

Ikona diskutujiciho R. 2016-11-04 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer, Alue, mohu mít otázku? Již dlouho mi leží na srdci taková otázka nebo dilema… Je to možná mimo téma těchto stránek, na jednu stranu sem však patří. Jedná se o uspání zvířete, o eutanázii. Je podle Tebe správná? Je správné rozhodnout o smrti milovaného zvířete? Nemám teď na mysli případy, kdy pejsek jenom leží a brečí bolestí, to je samozřejmé, že mu tuto službu člověk prokázat musí. Mám teď na mysli situace, kdy pejsek ještě může žít, nemocný a možná s nějakými bolestmi, ale ještě nějaký čas tu může být. Jak člověk zjistí, jestli si to zvíře i přes bolesti PŘEJE ještě chvíli se svou rodinou zůstat? Není zkrátka jen "sobecké" nechat takové zvířátko uspat? Co když ono to nechce a chce tu být do posledního okamžiku mezi svými milovanými.. S láskou a péčí by to pro něho mohl být o dost příjemnější způsob odchodu. Konec konců starého a nemocného člověka také nenecháme uspat jen proto, že už není schopen chodit/sám jíst/atd… ale staráme se o něho, snažíme se mu dělat radost a společnost a zkrátka mu ten konec života udělat co nejhezčí. Snad jsem to vystihla správně a doufám, že tím nikoho neurazím. Znovu zdůrazňuji, že nemám na mysli fyzicky hodně trpící zvíře. Žádám jen o Tvůj názor (názor vnímavého člověka) a jak to vidíš Ty. Předem moc děkuji a přeji krásný den. :-)

Ikona diskutujiciho Sharlotte Sweet 2016-11-05 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu se zeptat jestli se anděl může zhmotnit do podoby člověka?Třeba,že by mohl být i partner?

Ikona diskutujiciho T 2016-11-05 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Užívaš vitamín D3? Keď áno v akom množstve? Vedela by si nejaký doporučiť, prípadne dať tip, čomu sa vyhnúť?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-11-06 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké doporučuješ preventivní dávkování koloidního stříbra? (množství, koncentrace)

Ikona diskutujiciho Melisa 2016-11-08 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: http://www.tartaria.sk/ dalsi stranky, kde se toho dozvis o Slovanství hoodne moc i o zminene knize:)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek