181. Dotazník: Jaký je skutečný význam pentagramu?

13.1.2017 v Čtenáři 46

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Co je to kulový blesk?

Kulový blesk vlastně není blesk, ale koule plazmy. Ta vzniká občas přirozeně v přírodě, ale údajně lze kulový blesk vytvořit také uměle. Podobně jako lze speciálním zařízením vyvolať déšť, nebo rozehnat mraky. Dodneška však nikdo nevysvětlil, jak přesně to vzniká.

2. Chtěla jsem se zeptat, jestli se dá nějak bránit proti únosu UFO – šedivákům.

Jediná věc, o které aktuálně vím, je kartička od tm. Funguje tak, že vyzařuje energii, která je pro ně extrémě nepříjemná až bolestivá, takže se nemůžou přiblížit na vzdálenost až několika metrů. Jejich orgány totiž při styku s touto vysoce konstruktivní energií přestávají pracovat správně.

Určitě to bude fungovat i před nefyzickými útoky na dálku. S těmito entitami nemám žádnou osobní zkušenosti a ani ji mít nechci, takže prakticky to nemůžu potvrdit… doufám, že to ani nikdy nebudu moct potvrdit. 😀

3. Zvažuju koupi starého Subaru, ale docela mě zneklidnil znak, doteď jsem si toho nevšiml. Šest čtyřcípých hvězd. Dá se to považovat jako kříž? Souvisí to nějak s padlými anděly (když je jich 6)?

Můžu pochválit za výborný postřeh a udělit pomyslného zlatého bludišťáka. Opravdu, pokud chceš jezdit v autě s neutrální symbolikou, bych doporučila jinou značku.


Šest ,,hvězdiček“ ve znaku Subaru je ve skutečnosti šest křížků. Osobně bych měla obavu v takovém autě jezdit, že by mi přineslo smůlu, poruchy vozidla, nebo nehodu. Speciálně u aut se na symboliku vyplatí dbát, protože v případech nehod a poruch se jedná často o vteřiny a rozhoduje náhoda, nebo jinak řečeno ,,štěstí“. A štěstí asi moc spolupracovat nebude, když člověk sedí v něčem, co je označeho šesti kříži, symbolem smrti.

Je výhodné i sledovat, jaká čísla jsou na poznávací značce auta. 666 nosí smůlu, i když jen projede kolem. Varuje, aby člověk zpozorněl a zpomalil, nebo souvisí s tím, n aco jsme právě mysleli, nebo o čem jsme mluvili.

Znám jednoho experta (asi je zbytečné ho jmenovat přímo, beztak víte koho myslím :)), který každý rok zcela nekompromisně shání dálniční známku, která má na konci čísla 54, nebo 540 a je schopný objíždět všechny benzínky ve městě, jenom aby takovou nálepku sehnal. Mohla bych se tomu smát, ale jen to té doby, než jsem byla mnohokrát svědkem toho, jak jeho auto zachránila podivná dobrá ,,náhoda“.

Čísla a symboly zkrátka rezonují a to jak rezonují na našem autě, má pak vliv na události, které s tím autem člověk prožije.

4. Hodně by mě zajímalo. Nevím, jestli je to taky droga. Když jde někdo na operaci a dají mu anestezii (úplně ho uspí) je to taky droga? Může tak člověk ztratit ochranu jako u jiných drog? A co třeba jiné látky jako léky od bolesti z opiátů?

Když se do člověka píchne umrtvovací injekce, stane se to, že veškerá energie v jeho aurickém obalu úplně vypne. Za normálních okolností záříš, většinou žlutě, žlutozeleně, modře, růžově… A v místě, kde tě umrtví, se energie změní na hnědou a pak černou, udělá se ti v aurickém obalu něco jako ,,díra“. Ta se ale zase zaselí, když tvůj organismus toxiny zpracuje a zneutralizuje. Tak potom zase začneš zářit, jako obvykle. Je to pro mne zajímavé zjištění, protože to vlastně znamená, že cit a naše nervy jsou to, co vede naši energii po těle.

Co se týče narkózy při operacích, tak tam nemůžu nic říct, protože jsem na operačním sále nebyla, když někoho uspávali. Ani mě osobně nikdy nikdo neuspával, protože jsem v životě neměla nemoci ani úrazy, které by to vyžadovaly. Vlastně jsem nikdy v životě nepřespala v nemocnici, ani tam nebyla delší dobu než pár hodin, takže jsem to nemohla vypozorovat. Možná někdy později, i když je to zkušenost, o kterou klidně ráda přijdu. Nemusím taky vidět všechno 🙂

Myslím si ale – je to pouze můj názor – že to teoreticky funguje hodně podobně jako umrtvovačka a je dobré se tomu vyhnout, pokud je to možné. Co jsem se tak nedávno pídila, například okolo anestezie kvůli trhání všech čtyř osmiček naráz, tak lidé to chtějí, protože mají z trhání strach a lékaři je spíš odrazují, protože jsou tam zdravotní rizika a protože to navíc poškozuje mozek. Tak je přemlouvají na normální umrtvovačku… Na energetické obaly to proto musí mít destruktivní vliv zcela zákonitě.

5. Píšeš že destruktivní lidé mívají málo energie, proto ji berou od druhých, ale znám hodně lidí, kteří mají energie na rozdávání a přesto bych o nich neřekla že jsou konstruktivní (např. zabývají se pochybným duchovnem, nebo jsou to manipulátoři….přesto mají energie dost). Odkud teda tuto energii berou nebo jak to celkově funguje?

Já žádného destruktivního člověka, co by měl hodně energie, neznám. Takhle to zkrátka nefunguje. Je ale potřeba také umět rozlišovat pojmy a dojmy. Máme energii aktivní a máme energetický obal. Nevím který konkrétní můj text máš na mysli, ale předpokládám, že já mluvila o energetickém obalu, o energetické rezonanci dané bytosti. Je sice pravda, že často destruktivní lidé nemají ani tu aktivní energii, že jsou unavení, ale není to tak úplně směrodatné, obzvlášť když vejdou do společnosti, kde se napojí, začnou sát, tak působí, že jí mají hodně. A někdy jim ta nakradená vydrží jako pohon i na týden, než dojdou na dno, ale v mezičase zvládnou najít a vysát někoho dalšího, doplní a jedou dál.

Můžu dát příklad. Někoho jsem znala, už je to pár let. V soukromí lenost jako blázen, nebyla energie ani na základní úklid, v baráku jako po výbuchu. Ale když ten člověk vešel do společnosti, tak všichni byli najednou unavení, jenom ten jeden jel jako fretka a nezavřel pusu. Vždycky mi trvalo několik dnů, než jsem se dala dohromady, až jsem pochopila, že to nikam nevede, že nemám zapotřebí nechat si takto ubližovat a přerušila jsem kontakt. Ten člověk je velice destruktivní, ale kdybys to hodnotila čistě podle toho, jak jsme seděli schlíple u stolu, řekla bys, že má energie dost, tak to teda je? – No jistě, když ji vzal ze všech okolo, že jí měl v tu danou chvíli hodně. Ale taky ten člověk neuměl být sám, pořád musel být s někým… Proč? Protože potřeboval palivo.

6. Ahoj Aluško, doufám, že včerejší křest proběhl báječně-moc jsem na Tebe/Vás, kteří se mohli zúčastnit, myslela. Tvůj web jsem objevila teprve nedávno a jsem z něho nadšená!! Koupila jsem si všechny tři Tvé knihy i energetický krystal (MOC za všechno děkuji!!) a každou volnou chvilku čtu články z Tvého webu. Dnes jsem pročítala starší dotazníky, kde jsem narazila na informaci, že pěticípá hvězda je destruktivní symbol (alespoň tak jsem to pochopila, protože jsi radila slečně vyhodit svetr, na kterém tento symbol měla z perliček). Možná jsi to tady už vysvětlovala, tak se omlouvám, pokud otázku opakuji – z jakého důvodu je pěticípá hvězda destruktivním symbolem a znamená to tedy, že když mám v oknech vánoční výzdobu s hvězdami (pěticípé i komety), že si tak vytvářím doma negativní energii?

Děkuji 🙂 Kdysi jsem na symboliku chtěla dělat seriál a jeden díl byl věnovaný vyloženě pěticípým hvězdám. Kvůli nátlaku jsem ale byla nucena seriál stáhnout, takže ucelé vysvětlení už na netu nemám. Možná, že v té době ještě neuzrál čas, možná jsem s tím přišla moc brzy a možná, že bych se k tehdy neúspěšnému pokusu mohla znova vrátit. Je to ale chúze po tenkém ledu, nechci nic slibovat.

Celá věc s hvězdami je ale jednoduchá. Pěticípá hvězda má dva významy, které se diametrálně liší podle toho, jak je orientovaná. To znamená, že automaticky nemusíš vyhazovat z domu všechny pentagramy, je hlavně potřeba se podívat, jak jsou orientované.

Hvězda stojící na dvou špicích je symbol člověka a jako taková je naprosto v pořádku. Taková hvězda má pro člověka ochrannou rezonanci, speciálně když se dá do kruhu. Konstruktivní pentagram proto vypadá takto a můžeme ho často najít na dostupné bižuterii v mnoha uměleckých variacích:

V případě obrázku je rozhodující, jestli pentagram stojí na dvou špičkách. V případě bižuterie je rozhodující, kde přesně je závěsné očko, aby pentagram měl správnou orientaci, když se zavěsí na krk.

Pokud by vás náhodou tento článek inspiroval a měli jste chuť si pentagram pořídit, dávejte na orientaci pozor a pokud možno si vybírejte jednoduchá ztvárnění. Mnoho variací je v podobě do sebe propletených čar, nebo jsou v nich hadi, případně všelijaké klikyháky a nečitelné písmo, kterým nemusíte rozumět a které mohou rezonanci symbolu zásadně měnit. Noste na těle pouze symboly, kterým dobře rozumíte a přesně víte, co vyjadřují. To znamená, že čím jednodušší symbol máte, tím je to lepší a jednoznačnější.

Jako pentagram také chápejte pouze hvězdu pěticípou. Davidova hvězda (hexagram) není pentagram a bez ohledu a to jak je orientovaná špičkami, je destruktivní.

Zcela opačnou rezonanci má pentagram stojící na jedné špičce. V této podobě symbolizuje kozlí hlavu ďábla:

Skutečný význam symbolu pentagramu, když stojí na jedné špici:

V případě zmíněné komety tedy záleží zásadně na tom, jakým způsobem je umístěna v okně a jestli má tvar pentagramu a ne hexagramu… tohle je dobře, tohle je blbě, blbě, taky blbě. Pentagram nesmí být ani nakřivo. Jakmile nestojí ani na jedné ani na dvou, je to špatně.

7. Dále jsem dnes u Tebe četla články o konstruktivní a destruktivní hudbě a tak bych se ráda zeptala, jak vidíš zpívání manter v józe -konkrétně mám na mysli mantry so-ham a óm namah šivája, které jsou doporučeny v sestavě hormonální jógy.

Já jógu necvičím, ani jí bůhvíjak nerozumím…

8. A tím se dostávám k dotazu třetímu-jak bys ještě jiným alternativním způsobem, než je cvičení hormonální jógy, řešila problémy s menopauzou, tj. návaly horka, nespavost, bušení srdce, nervozitu. vím, že na Tvůj web chodí převážně mladá generace, ale vím, že Tvé stránky rezonují i s námi, kterým je přes 50:). Mimochodem v této souvislosti moc děkuji za informaci o škodlivosti sóji, která pro mě byla novinkou a v lékárně mně jako „zaručeně přírodní“ řešení klimakterických potíží nabídli Sarapis-přípravek z červeného jetele a sóji:((. Děkuji moc za odpovědi!!

Existuje určitá teorie, kterou mám však potvrzenou ze svého života, tedy ne vlastní přímou zkušeností, protože jsem na to ještě mladá, ale odpozorováním zkušeností starších žen v mém okolí, že menopauza v podstatě není přirozený proces. Menopauza u ženy je výsledek dlouhodobého poškozování jejího organismu, kdy po letech přestává správně fungovat její hormonální systém a zastavuje se plodnost. To doprovází spousta fyzických a psychických nepříjemností. O indiánkách je známo, že byly plodné a menstruovaly i ve stáří, protože věděly jak na správnou životosprávu. Existuje postup, jak znova nastartovat a opravit svůj rozhozený nebo nefunkční hormonální systém a existuje koncentrovaný biologický jód živočišného původu, který doplní chybějící jód do štítné žlázy. Po pečlivém absolvování obojího, se ženě vrací menstruace i ve vyšším věku, za předpokladu, že se také detoxikuje a vyčistí si játra. Je to tedy běh na delší trať, stojí to nemalé peníze a nedá se to vypsat na internet. Jinak už bych to dávno udělala.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Aja 2017-01-13 03:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alus, zaujala me odpoved na moznost oddaleni menopauzy. Nezpochybnuji co jsi napsala, je mozne ze stare indianky menstruovaly velmi dlouho, jenomze to uz je take velmi velmi dlouho co indianky nekde zily a je mozne ze ten jejich pozdejsi vek kdy vypadaly stare byl treba jenom padesat let a nebo jeste jedna vec, ze mely nadstardantni pocet vajicek. Treba dvakrat vice nez bezna evropanka ci ceska. Dneska uz je proste evidentni diky modernim diagnostickym pristrojum prokazane ze zena se rodi s urcitym poctem vajicek. Vajicka dojdou je tu menopauza. Takhle to vidim ja. Jak tedy muzou menstruovat. A navic ktera zena touzi menstruovat jeste v sedmdesati. Je fakt, ze po menopauze telo zacina rychleji starnout o tom zadna. Ale proste jsem se jen tak zamyslela .. kazda ma urcity pocet a jak dojdou je nemozne menstruovat.

Ikona diskutujiciho Gabby(16) 2017-01-13 06:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, chtela bych se zeptat, od detstvi me trapi zarustani nehtu na palcich a byla jsem tolikrat na chirurgii, ze si nemyslim, ze by to bylo jen od bot. Delali mi na obou palcich typicky zakrok (vzali pulku nehtu) ale po opakovanych zarustani (nejprve jen strana z venku) mi delali plastiku, kdy mi zase vzal pulku nehtu, sesil nehtove luzko a vytahl tkan nehtu u luzka na obou palcich, ale na jednom se to udelalo zase takze znova a pak mi zacala zarustat i ta druha strana takze tam plastika taky (tam to hodne krvaci takze vzdycky tri tydny doma u techto zakroku.)

Ikona diskutujiciho leeth 2017-01-13 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

urcite se primlouvam za clanek o symbolice,  dekuji

Ikona diskutujiciho micka 2017-01-13 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napíšeš tedy, prosím, něco víc o Davidově hvězdě? Proč je destruktivní?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-01-13 08:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co pentagram, který je natočený tak nějak mezi ty dvě možnost?

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-01-13 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro leváky by bylo mnohem leoší, kdyby se psalo zprava doleva- proto mě napadlo: Nepsal se třeba nějaký z původních jazyků (Ruština, Němčina…) zprava doleva?

Ikona diskutujiciho Andy 2019-06-08 11:03:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Da Vinci psal zprava doleva. Zkoušela jsem to, je to snadné. Prostě píšeš stejně, jen zrcadlově naopak …

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-13 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Podrobněji by to byl trochu problém, protože to souvisí s náboženstvím určité skupiny a systém zakázal proti této skupině něco říkat.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-01-13 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Řecká alfabeta se již asi století po svém uvedení v Řecku dočkala prvních místních změn. Od sedmého století Řekové opouštějí způsob psaní zprava doleva a nahrazují ho stylem, který se nazývá oslí orání. Ten spočívá v tom, že písař psal první řádek zprava doleva, načež v druhém řádku přešel na psaní zleva doprava a tak dále.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2017-01-13 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych měla otázku, zajímalo by mě, jaká míra nadhledu je ta správná? Jak ho správně používat? Očividně to totiž neumím, protože mi to dělá v životě potíže. Zatím mi připadá, že z toho není nic, akorát mně pak z toho není dobře. Když někoho chápu, vím, proč se chová, jak se chová, proč dělá, to co dělá a proč je, jaký je, tak je to jak oficiální potvrzení pro to, aby v tom svém destruktivním programu pokračoval. On je spokojený/á, protože ho někdo chápe a příště si pro to pochopení přijde zas. Ale ne proto, aby to změnil. A nebyl takový, nebo aby to mělo nějaký konstruktivní dopad. Já pak akorát zažívám vnitřní pocit zuřivosti, protože jsem včas neubránila svoje hranice a neposlala dotyčného k šípku. Sama to asi občas taky udělám, ale právě od té doby na to myslím a snažím se to nedělat. Chtít pochopení a účast je přece v pořádku. Nebo právě v tu chvíli je člověk v energetickém deficitu? Nevím, prostě pochopení pro lidi mě zatím jen vysává. Anebo sama něco dělám špatně a chovám se jak děcko..? Ale to si nemyslím, vždycky se snažím si všechno vyřešit sama a nikoho moc nezatěžovat ani nějakým vzdycháním.

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-01-13 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, Aluško, za zodpovězení všech mých otázek!Hezký den,h

Ikona diskutujiciho Sigil 2017-01-13 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice jsem muž ale ta zmínka o mestruačním cyklu u starých indiánek mne zaujala z jiných důvodů. Kolika let se staré indiánky v půměru dožívaly? Jde o to, že v roce 1903 bylo J. Vrchlickému 50 let a gratulanti jej oslovovali "ctihodný kmete". No a průměrný věk v současnosti u poslední periody žen se udává 45-55 let, tzn i v současnosti ještě menstruují i "ctihodné kmetky" což je podobný výraz jako "staré indiánky", dalo by se říci… To jen na okraj, protože vnímání stáří se u generací opravdu liší…Jde o to, že počet menstruačních cyklů žen se za posledních cca 200 let zhruba zdesetinásobnil.

Ikona diskutujiciho Eva 2017-01-13 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Gabby(16)….zarůstání nehtů na palcích…

Ikona diskutujiciho Eva 2017-01-13 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gabby(16)….zarůstající nehet u palce na noze …

Ikona diskutujiciho Eva 2017-01-13 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znak automobilky SUBARU ..podle mých informací to je symbol pro souhvězdí PLEJÁDY, kdy je okem viditelných 6 hvězd, ta sedmá ne. U této automobilky to také znamená spojení několika menších závodů v jeden velký…

Ikona diskutujiciho Janka 2020-03-06 20:47:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, japonské slovo SUBARU skutečně označuje Plejády („sedm sester“). Hvězdy jsou ve znaku automobilky ve tvaru 1+5 a osobně energeticky vnímám toto logo jako jedno z nejsilnějších a nejčistších.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-07 09:48:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevadí ti, že ty hvězdy mají spíš tvar kříže a je jich šest? .. mně to celkem vadí 🙂

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-01-13 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Jasně 🙂 dík. Ale bylo by to výhodnější, viď? :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-13 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  No, ale je to stejně k ničemu, už tady není dlouho.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-01-13 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: To je velice zajímavé! Taky mě už napadlo jak je to s pohyby při psaní protože píšu rukou často. Přeučila jsem se psát písmeno o ve směru hodinových ručiček. Trvalo to chvilku, týden se hlídáš a teď už je to automatický pohyb 🙂 Psát zprava doleva asi nebudu, ale ještě je možné prozkoumat jakými tahy píšu ostatní písmena a přeučit se to. Tohle mě fascinuje 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2017-01-13 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fungovala by kartička tm i na lidi, tedy že bych pro destruktivní lidi byla nepříjemná a vyhýbali by se mi na několik metrů?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-01-13 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale ne, moje otázka nebyla zodpovězena, asi jsem ji dost neoznačila jako otázku :D No nevadí.

Ikona diskutujiciho morrisst 2017-01-13 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Tohle jsem měl také, na vyříznutí jsem byl několikrát a vždy se to znovu vracelo.

Ikona diskutujiciho Lori 2017-01-13 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekný dotazník. A páči sa mi, ako mierne a úprimne odpovedáš. Povieš, ak je to len Tvoj názor, myšlienka s ktorou sympatizuješ alebo skúsenosť niekoho iného 🙂

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-01-13 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Mě to právě taky právě fascinuje :D. Podle mě by na tom něco být mohlo… Třeba taková hebrejština to tak má.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-01-13 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se díváš na eutanázii? Nebo vůbec na sebevraždu v případě, že není žádná naděje na přežití a jde jen o délku trápení, např. když se někdo zabil v koncentračním táboře?

Ikona diskutujiciho Gray 2017-01-14 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té poslední otázce, podle teorií z Číny žena prochází menopauzou ve chvíli, kdy vyplýtvá polovinu své jinové esence a to, že přestane krvácet je tedy vlastně takový obranný mechanizmus organismu, který se snaží o sebezáchovu. Věnují se tomu asijské praktiky kultivace pohlavních orgánů a dal by se na toto téma rozepsat esej ale kdo hledá, najde, ono to zas tak hrozně tajné není.. ^.^

Ikona diskutujiciho bublifuka 2017-01-14 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško v knize píšeš,že palce člověka mají jiný energetický smysl,můžeš prosím napsat jaký? Moc děkuji

Ikona diskutujiciho :) 2017-01-14 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde mohu a za kolik sehnat kartičku TM? A jak vůbec funguje? Dekuji

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-15 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: to kdyžtak soukromě.

Ikona diskutujiciho Sofia 2017-01-16 03:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tož tak přemýšlím… jak rozlišíš energii, která je destruktivní, od energie, která s tebou osobně jen zásadně neladí? Nesetkala jsem se s většími vjemovými odlišnostmi u věcí, o nichž jsem věděla, že s nimi mám pouze osobní problém, a u věcí, s nimiž hlásí problém větší skupina. Snad jen že na první kategorii reaguju rázněji, v druhém případě místo nevole cítím spíš lítost.

Ikona diskutujiciho Martina P. 2017-01-16 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den. Bylo mi řečeno, že mezi mnou a jednou další osobou by měla být dorovnána karma – ale my se spolu ani jednou neviděli osobně. Jak je to s tímhle 'dorovnáváním karmy'? Příliš tomu nerozumím. To je opravdu možné, mít s někým karmu (nejspíš z minulého života?) a je reálná představa, že je třeba ji dorovnat? Je fakt, že pokud by to pravda nebyla, pak nerozumím, co daný člověk dělá v mém životě, ale to už sem nepatří – děkuji.

Ikona diskutujiciho Gray 2017-01-16 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Nic jako karma (tak, jak nám prezentuje mainstream) neexistuje, do života se doslova znovuzrozujeme se vším všudy a pokud potkáváš spřízněné duše z minulých životů je to proto, že jste se na tom dohodli a že spolu jednoduše být chcete – ne, že musíte, protože oko za oko a zub za zub. Jednoduše se s druhým člověkem cítíš dobře a jsi s ním, nebo ne a tím pádem tě u něj nic nedrží, takže se spíše nech vést svými pocity a intuicí. :-) Pokud ti něco není příjemné, něco nezapadá do sebe, dej od toho ruce pryč. Není to žádná karma, není tvou povinností trpět, protože to někomu dlužíš. To je naprostý nesmysl a za druhé, co by z toho ten dotyčný měl? (Stejně tak v prohozených rolích.) Myslím, že je možné mít něco s někým z minulých životů, ale pomyslným očistcem jsme si prošli už před vtělením. Toť můj pohled na věc. ^.^

Ikona diskutujiciho :) 2017-01-17 08:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak pokračujes v cvičení s Jill?

Ikona diskutujiciho :) 2017-01-17 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: tak podle me pro tebe jsou v tom případě obe destruktivni, protože s tou jednou nesouladis energetický a ta první je zřejmé destruktivní většinové protože ubližuje sama o sobě už.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-17 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  Nepokračuju, přes léto to nešlo, na podzim jsem makala na knize a teď nosím balíky a dřevo… :D

Ikona diskutujiciho :) 2017-01-17 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:takze vlastne stejne cvicis;):-D

Ikona diskutujiciho Lenka 2017-01-19 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: člověče, pleteš páté přes deváté… Menstruace nemá s uvolňováním vajíček nic společného, klidně může být anovulační cyklus, kdy žena normálně měsíčně krvácí aniž by došlo k ovulaci (tedy uvolnění zralého vajíčka). Stejnětak se ženy rodí se statisíci zárodků vajíček (prekurzorů) a během života jich uzraje maximálně několik set, více se nestihne…. tak jak jako "dojdou" ? co je to za blábol ? To zas asi někdo opisuje staré dezinformace založené na nějaké "víře" furt dokola a chytají se na to noví lidé. Je pravda že v určitém věku ženy prostě vajíčka přestanou dále zrát, ale není to rozhodně způsobeno tím, že by došly 🙂 Furt tam jsou statisíce vajíček. Ty mohou maximálně zdegenerovat, takže nebudou schopny dalšího zrání, ale nezmizí nikam ani se nevypaří. Je jich tam obrovský nadbytek. Děkuji za pozornost. A prosím lidé, nešiřte bludy. Díky. L.

Ikona diskutujiciho Gummidkova-misa 2017-01-19 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla bych teda dotaz, snad ho časem zařadíš do dotazníku, byla bych ráda.:D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-20 06:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  Také mi to nesedělo. Vaječník jsem sice na vlastní oči nepitvala, ale nevidím důvod, proč by se žena měla rodit s omezeným počtem vajíček, která dojdou, když příroda je dokonalá a člověk je utvořený na 1000 let života.

Ikona diskutujiciho Martina P. 2017-02-03 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Moc vám děkuji, tohle mi pomohlo. :-)

Ikona diskutujiciho Andy 2019-06-08 11:26:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, já jenom … člověk se v těch komentářích vůbec nevyzná. Tedy já ne, nejsou totiž číslovaná …
a tak když vidím odpověď na koment, musím počítat kterého se to týká, protože ten odkaz s číslem nefunguje, příklad:
Martina P.
[30]: Moc vám děkuji, tohle mi pomohlo. 🙂
kliknu na číslo třicet, stránka neexistuje, netuším který komentář je ten třicátý …
Mám to tak jenom já?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-09 09:00:19
Ikona diskutujiciho
sipka

jsou to diskuze přenášené programem, který je stáhl jak jsou… nové diskuze zde mají jiný formát.

Ikona diskutujiciho Nasias82 2021-03-05 19:40:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nevim zda tu nekdo ty komentare jeste cte.. ale zajimalo by me.. pisete, at nosime pouze ty symboly, u terych jsme si jisti co znamenaji (nebo tak nejak).. je to asi nesmyslna otazka.. ale jaky mas nazor na znak Jedi? Mam doma privesek s timto symbolem.. je to sice smyslene a z filmu, ale da se tento symbol a jeho „sila“ brat vazne??? Dekuji za pripadnou odpoved 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-05 20:30:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se to změřit přes svalový test… ale já bych to nenosila, je tam šest cípů v křídlech a propíchlá šesticípá hvězda, dobře to na mě nepůsobí, myslím že to vyjde destruktivně pokud to někdo bude ověřovat.
https://aluska.org/navod-svalovy-test-pomoci-ktereho-spolehlive-urcite-potraviny-predmety-nebo-symboly/

Ikona diskutujiciho Nasias82 2021-03-07 12:43:01
Ikona diskutujiciho
sipka

No moc jsem tomu videu neverila.. tak jsem to schvalne vyzkousela.. muj pritel ma silu jako bejk, nema problem zvednout bojler kterej ma pres metrak a pul.. nejdrive jsem to zkusila se symbolem (abych predesla oduvodnovani svalove slabosti..) snazila jsem sem a prsty jsem mu roztahla.. pak prisel na radu test bez privesku.. snazila jsem se stejne a prsty jsem mu ani za boha neroztahla… Asi na tom neco bude… Dekuji za radu 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek