263. Dotazník: Vyplnil se mi palmový list?

15.6.2020 v Čtenáři 43

1. Zaregistrovala si niekoho pred “koronakrízou” z veštcov, jasnovidcov a ďalších, ktorí sa pohybujú v tomto prostredí o predpovedi, že “koronakríza” príde v predstihu? Pýtam sa preto, lebo to by mohol byť akýsi indikátor pri veštcoch a jasnovidcoch, či sú naozaj tým, za čo sa vydávajú.
Nesleduju žádné ,,profesionální“ věštce. Podle mě jsou to šarlatáni co jenom hledají senzace, tak zbytečně neplýtvám časem. Jestli mám kontakty na lidi co skutečně některé věci ví dopředu, tak ti na internetu nejsou. Všechny interní zdroje se shodují na tom, že skutečnost je jinde, že se jedná o jiné věci a pokud někdo ,,epidemii“ předpovídal, jsou to epidemiologové, kteří už před lety říkali, že je to jenom otázka času než se zase někde něco vyvrbí, že už dlouho nic většího nebylo a moderní způsob života si o to vyloženě říká.2. Alue, mě by zajímalo, jak se teď zase s nějakým odstupem času díváš na výklad palmových listů, na kterém jsi kdysi byla a psala jsi o tom. Plní se ti výklad i v řečeném časovém období?
Čas ukázal zajímavá fakta. Přestože můj list správně neměl být nalezen, tak se kupodivu našel. Nemá být nalezen u lidí, kteří vzali osud do svých rukou. Čtení do minulosti sedělo perfektně. Čtení z minulého života byl holý nesmysl. Předpověď do budoucna se velmi rychle rozešla se skutečností. Jedna věc se vyplnila jakoby ,,napůl“. Měla jsem předpovězené stěhování v květnu v konkrétním roce, ve skutečnosti jsem se stěhovala v září.
Aktuálně už mám v předpovědi napsaný úplně jiný život než ve skutečnosti žiju. Inu znalec by řekl, že je to určitě tím, že jsem správně neudělala remedies. Nevidím však důvod, proč dělat nápravná opatření na minulý život, který není můj a který je na tisíc procent fikce.  Já to zkrátka vím, že jsem nebyla ind z Tamil Nadu a proto opravdu nemám důvod tam jet a darovat tam peníze v chrámu. Je to prvoplánovitá průhledná fikce, která má naivní evropanku přilákat od Indie, aby utratila víc peněz. To mi bylo jasné už tehdy, přišlo mi to hodně podezřelé, ale nemám ve zvyku dělat unáhlené závěry. Čas většinou ukáže pravdu, takže jsem to nechala přirozeně vyhnít. Velkou roli v tom hlavně hrálo to, že čtení zprostředkovávali solidní lidé, ke kterým jsem měla obrovskou důvěru.
Že jsou minulé životy fiktivní obecně u všech čtení, ne jenom v mém případě, jsem si jistá. Protože jsem měla srovnání u necelých deseti známých, kteří byli ochotní se mnou srovnat jejich čtení a všichni jsme se dozvěděli to samé. Že jsme žili v Indii a dělali tam špatné věci, všichni jsme byli posláni do chrámů, nakoupit tam propriety na odpustky a darovat další peníze. Takže ten systém je jasný. Nikdo nežil nikde jinde, všichni jsou podezřelou shodou okolností z nějaké části Indie, většinou z Tamil Nadu, všichni tam mají jet a všichni mají obětovat více majetku. Protože je Indie chudá země, lidé tam mají hlad a evropani žiju v nadbytku, takže tenhle systém zajistí stálý přísun turistů.
Mně můj život, v podobě v jaké je teď, vyhovuje a upřímně bych s tím napsaným na listě asi neměnila, protože by toho na mě bylo strašně moc. Ono to napsané zní strašně krásně a úžasně, ale v praxi by to znamenalo konstantní přetížení, což je věc, které se naopak snažím zamezit.
To ukazuje na verzi, že nešlo o můj pravý list, ale že byl vypsán na objednávku jasnovidcem, který si přečetl mou minulost a ten zbytek domyslel, nebo viděl jenom velmi nejasně půl roku dopředu a dál už musel úplně vařit z vody. Sice toho nelituji, že jsem na předpověď šla, v té době mě to hodně povzbudilo, pomohlo mi to, nalilo mi to naději do žil v době kdy jsem ji nutně potřebovala, kdy jsem velice špatně nesla velké změny v mém životě. Byla to pro mě zkušenost, měla jsem možnost nahlédnout za oponu čtení z listů, poznat ten systém podrobně. Svůj smysl to pro mě splnilo, ale fakta hovoří jasně. Ten můj list není pravý. To co mi tehdy nalilo naději, byla jenom planá naděje.
Je ale zajímavé, že ne všichni lidé mají zkušenost jako já. Jsou svědectví lidí, kterým se list plní úplně přesně i na hodně let dopředu. Mám za to, že jsou to zkrátka lidi, kteří nikdy nevzali osud do svých rukou, takže je jasně daný a lze ho přesně přečíst. Takže se i přes svou zkušenost, i po těch letech, držím názoru, že pokud někdo vnitřně cítí, že na to chce jít, tak může. (Měl by ale brát na vědomí, že se s ním nebude hrát čistá hra.)
Protože dokud nevzal osud do svých rukou, tak mu ho tam přečtou. Dá se to i trochu poznat tím, že je list hodně konkrétní. Je tam přesně řečeno co konkrétně kdy bude, konkrétní jméno budoucího manžela atd. Já tam takové věci neměla, žádná konkrétní jména, všechno spíš tak zhruba, pružně a na období několika let.
A proč by někdo dělal na objednávku můj list, přestože očividně neexistuje? – Inu tím by se neuskutečnilo čtení a knihovna by z toho neměla peníze. Jiný důvod mě prostě nenapadá a nabízí to další závěr, že je to zkrátka kšeft a že k nám evropanům indíci v tomhle vůbec nejsou upřímní. Prostě uspokojují poptávku.

Tamil nadu, Thanjavur

 

3. Ráda bych se zeptala, jestli jsi slyšela o kamenu Čintamání, případně jestli s ním máš nějakou zkušenost? Akorát jsem na něj narazila, že to má být nějaký velmi silný kámen, který k nám prý dopadl ze Siria. Koukala jsem na gematrix a v anglické verzi má název dokonce hodnotu 504.
Čintamání je velice destruktivní kámen, nikomu nedoporučuji si ho pořizovat. To co se o něm na netu píše jsou holé nesmysly. Další udička na lidi. Ani ho neberte do ruky na zkoušku, vůbec se ho ani nedotýkejte.

4. Ako je to s dlhodobým plánovaním? Je dobré mať všetko dopodrobna naplánované alebo je lepšie žiť tu a teraz?
Především je potřeba používat zdravý selský rozum. Plánovat rozumně, v realistickém měřítku a občas umět vypnout, odpočívat a zaměřit se na přítomný okamžik, protože když se to se systematičností přežene, je z toho stres a člověka to vyčerpá.

5. Chcem sa ťa prosímťa opýtať ako je to s konštruktívnymi kúskami, ktorými sa snažíme pomôcť v dobro druhému človeku? Uvediem konkrétny príklad – Vo vzťahu dvoch ľudí žena nesúhlasí s niektorým činnosťami, ktoré muž vykonaná, lebo nie sú prospešné pre jeho zdravie tak sa pokúsi o konštruktívne kúzlo, ktorým ho do istej miery ovplyvní aby sa rozhodol podľa jej uváženia ale zároveň mu dopomôže k dobru a k zdraviu. Je to podľa teba v poriadku? A ak nie čo robiť ak nie je všetko podľa predstáv ženy, samozrejme ak žena vidí že si muž nejakým spôsobom zdravotne nepomáha, ale snaží sa mu pomôcť ale on si aj napriek jej radám robí po svojom? Dá sa v tomto smere nejakým spôsobom ovplyvniť človeka k dobrému? Ďakujem ti krásne za odpoveď
Jeden způsob, jak ovlivnit v domácnosti chlapa který nevnímá žádné rady a nestará se o své zdraví, je předpřipravit mu to. Převzít část tíhy na sebe. Nečekat jestli si sám zapije prášek, ale nachystat mu to a strčit do ruky. Nečekat že bude sám držet dietu, ale dietně mu vařit. Další varianta je ultimátum, ale ultimátum postrádá smysl ve chvíli, kdy jsme pak nedůslední a následky se kterými vyhrožujeme nevyvodíme.
Pokud žena odmítá dělat služku někomu kdo se sám o sebe nestará, má ještě druhou možnost, nechat brouka žít po svém, ale pak sledovat následky. V tomto vztahu je to velice těžké, protože chyba a nemoc jednoho partnera stahuje dolů i toho druhého. To je vždycky problém a ideální řešení v podstatě není, každý druh přístupu k věci má svoje rizika a nevýhody.
U cizích lidí ale i u našich nejbližších totiž pořád platí stejné pravidlo. Nikdo není panáček na šňůrkách a nikdo nebude skákat jak si poručíme. Lidi dělají hlouposti, dělají chyby, nestarají se o své zdraví, jsou líní přemýšlet a můžeme do nich klidně hartusit jak chceme. K určitému uvědomění je třeba nějakou cestou nejprve dozrát a dokud člověk neuzrál, tak mu to můžete vysvětlovat jak chcete. Nepochopí to. Dokud do něho zlá zkušenost ten rozum nenabuší, můžeme mu buď podstrojovat a napomáhat mu, nebo ho nechat ať si to dělá po svém.
Zkoušet na někoho jakákoliv kouzla proti jeho vůli a bez jeho svolení určitě není dobrý nápad, lepší je přistupovat k problémům střízlivě a prakticky.

5+1 Jazdíš ešte na aute? Myslíš že keď niekto dlhodobo nejazdí že to potom zabudne? Poznám pár ženských čo si spravily vodičák ale potom už nejazdili, myslím že takto po rokoch či desaťročiach nejazdenia by to už rozhodne nedaly, hlavne v tej dnešnej premávke.
Normálně jezdím. Udělat si papíry a pak do toho už nesednout je škoda peněz a vynaloženého úsilí. Blbci na silnici co se neumí dívat kolem sebe mi ale pijou krev pořád. Je to strašný. Každých 15 minut tě skoro někdo zabije, jenom protože odmítá jet na devadesátkové silnici méně než 120, protože neví na co je uprostřed silnice ta čára, nezná značky, neví co to je bezpečná vzdálenost, předjíždí na horizontu v zatáčkách, neví co znamená 50 v obci. Silnice je přehlídka volů.

7. Nosíš rúšku i v aute a ako dezinfikuješ interiér proti koronavírusu?
Samozřejmě se s žádným hadrem v autě nedusím. A panika ze strachu z nákazy virem, pokud se o mě v počátku pokoušela, mě už před nějakou dobou pustila. V autě stejně cizí lidi nevozím, tak nemám důvod k hysterii a pobíhání s dezinfekcí. Žiju normálně.

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů a hudebních skupin. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-15 03:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já mam furt dojem, že bych na palmáč jít měla. už trvá roky… i z důvodů, abych třeba mohla změnit něco, co by se mi nelíbilo. nevěřím na tohle uplně zrovna na sto procent, ale i tak by mě to zajímalo. a na druhou stranu mě to děsí. já nechci vědět jméno manžela, nechci totiž manžela 0.0 říkali i něco o tom, že ti poví, jak umřou rodiče. když vynechám fakt, že nechápu, jak tohle vůbec můžou vědět, když i zbytek tvého osudu „vařili nejspíš z vody“, tak zároveň vim, že tohle OPRAVDU slyšet nechci, i kdyby to byl kec. myslíš, že je možný jim říct, aby ti nic o smrti rodičů určitě neříkali?? s tim bych nemohla žít. děkuju pokud odpovíš.

a ten dotazník se mi moc líbí. máš zdravý rozum.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-15 08:20:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli chceš tak jdi, je to rozhodně zajímavá zkušenost, ale ber na vědomí že se s tebou nehraje čistá hra ze strany indíků v knihovně. Budou tě lákat na odpustky, abys jela do indie a budou ti vykládat že jsi v minulém životě byla ind a někoho jsi zabila nebo mlátila. Kdyby ti chtěli dávat nějakej náramek, tak se ho ani nedotýkej a neber si ho.
A pokud už máš osud ve svých rukách, tak se ti nic nesplní.
Mně v době čtení už mamku číst nemohli do budoucna, ale četli mi tam otce. Jeden blábol je, že jsme si měli urovnat vztahy a být spolu v pohodě. K tomu nedošlo, protože si nemáme co říct a já jsem na dětství dost zahořklá a kontakty s rodinou mi nedělají dobře, mám z toho stres. A pak tam četli že až mu bude nějakých 70, tak bude dost nemocnej a já ho budu léčit nebo co…. no kdyby se mi sám ozval že něco chce, tak mu dám co bude chtít. Ale nevěřím tomu, protože nevěří vůec ani mně ani mým metodám, ani se o můj život vůbec nezajímá, takže je to kravina, šel by do nemocnice a hotovo. V kolika letech umře tam napsaný není, ani tam není na co umře. Takže zas tak přesný to není. Ale v mým listu není přesný v podstatě nic 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-15 20:19:57
Ikona diskutujiciho
sipka

„protože si nemáme co říct a já jsem na dětství dost zahořklá a kontakty s rodinou mi nedělají dobře, mám z toho stres.“

– tak s tím se dokážu dokonale ztotožnit.

Ikona diskutujiciho Lola 2020-06-15 05:10:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, napadlo mě, jestli existuje magie jako ve fantasy knihách a filmech? Myslím, jestli ji lze vidět fyzicky…okem. Jestli existují takoví mágové?

Ikona diskutujiciho Pěkný 2020-06-15 05:26:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co si myslíš o půjčkách? Je to věc která může zachránit krk nebo jen banka co tě s úrokem řádně oškube? A celkově co si myslíš o bankách? Jsou vůbec potřeba?

Ikona diskutujiciho Choco 2020-06-15 10:57:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Povídání o palmových listech mi připomnělo film Správci osudu, kdy agenti měli přesně napsané, co který člověk kdy udělá. A vlastně dává smysl, že se to přestane zobrazovat, když jde člověk po svých.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-15 11:13:52
Ikona diskutujiciho
sipka

jo no, problém ale je že oni ti mají říct že tam nemáš list a ne ti ho na objednávku napsat :-/ dřív to tak bylo

Ikona diskutujiciho Kuník 2020-06-15 11:27:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych připojil svoji zkušenost s Palmovými listy. Na základě pozitivní recenze tady na webu jsem se i já odhodlal pro výklad z PL přes Irenu a Gejzu Valentovi. Výklad probíhal tak, že nějaký přičmoudlý pán, patrně z Indie, mi po Skypu četl z palmového listu. Tedy četl, on u toho spal. Za každým 3. slovem zívl, což se pokoušel umě skrývat za šátek. Po půl hodině už mu to bylo jedno a vypadal, že prostě usne v přímém přenosu. To bylo velmi vtipné. Vyhledání palmového listu a tím i jména rodičů vypadalo asi takto: Řekněte počet písmen a první písmeno jména – 3 – E. Následovala 10.ti minutová debata o ničem. Řekněte poslední písmeno – A. 15.ti minutová debata. Řekněte prostřední písmeno – V. Následovala 20.ti minutová debata. A následně indický občan odešel hledat palmový list, když se vítězoslavně vrátil s tím, že jméno matky je EVA – to bylo doslova dech beroucí ! pan Gejza to komentoval slovy, jak je to neuvěřitelné, že svazek byl nalezen !. Palmový list – mohu potvrdit po určitém čase – byla pi*o*ina od samého začátku do samého konce. Neuvěřitelné bláboly. Navíc v PL byla jasná informace, že do 3 měsíců se stane něco zásadního. Nestalo se. A tak jsem spíše ze srandy kontaktoval pana Gejzu s tím, že to co dělají je prosté okrádání lidí, ať mi vrátí peníze. I on si může dohledat, že to byla hloupost. Jeho odpověď mě odrovnala – peníze samozřejmě nevrátí, ale nevadí – tak uděláme nové čtení. Lepší 😀 toto je masakr. Pan Gejza je příjemný pán. Do jaké míry je v tomto jeho chování ovlivněno tím, že z toho má nemalé peníze, nebo tím, že palmovým listům bezhlavě věří…netuším. Řekl bych, že je to spíš ta druhá varianta, ale peníze v tom určitě také hrají nemalou roli. Pokud chcete výklad z PL, asi jediná varianta je fyzicky zajet do knihovny přímo v Indii. Jenže ouvej, ani toto nestačí, i tam je z toho dneska už atrakce pro hloupě naivní turisty (ano přiznávám se, i já jsem byl hloupě naivní). Abyste se dostali do té správné knihovny…musíte pravděpodobně mít ty správné známe. A jako každé tajuplné místo, i k tomuto vede jen málo cest, o kterých málo kdo ví. Takže nepředpokládám, že by se to vůbec někomu podařilo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-15 11:38:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Problém je totiž i v tom, že některým lidem se palmový list naprosto do puntíku plní (takže tomu samozřejmě věří, když má tu dobrou zkušenost) a někomu prostě ne, absolutně ani ťuk. Díky tomu se klienti polarizují na dvě skupiny a ve výsledku vlastně ani ten co službu zprostředkovává nikdy dopředu neví, jak to dopadne a co z toho bude.
Tehdy před lety to vypadalo, že snad jde o ty poslední kvalitní vytipované knihovny, ale po své zkušenosti bohužel musím uznat, že ani to nejsou ty ověřené kontakty. Jestli vůbec ještě někde existuje ta skutečná pravá tradiční knihovna, hm…. podle mě asi už ne.
Protože by se to snad rozkřiklo.

Ikona diskutujiciho sissi 2020-06-16 10:51:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tahle zkušenost mě opravdu pobavila, málem usnul v přímém přenosu :)) No myslím si, že je to předražené a každá lepší kartářka se taky dokáže napojit a říct velice přesně minulost nebo poradit do budoucna – a udělá to podstatně levněji. Jinak jsem před nějakou dobou viděla na youtube video, kde právě nějaký léčitel varoval před čtením z PL, prý je to černá magie -znal paní, které převrátili osud k horšímu, onemocněla a nějaké další věci se jí stali. V Indii je dost temných mágů, takže ty schopnosti určitě mají. Hlavně nikam neposílejte peníze, tím možná symbolicky uznáte svoji vinu z minulých životů a můžou na vás něco hodit…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-16 11:51:20
Ikona diskutujiciho
sipka

No já jsem s tím praštila poté co se v brně rozdávaly ty prokleté náramky, z jednoho co jsem si donesla domů po jeho spálení vylétl černý anděl, kterého jsem vyháněla z domu dva dny a zjevil se i mé návštěvě, která o tom nic nevěděla. bylo to opravdu šílený, nespala jsem kvůli tomu jak mi bylo strašně zle… všechny jsem varovala, ale bohužel pořadatelé mě neposlechli a těch náramků měli hodně, takže kdyby vám někdy někdo chtěl dát červený a černý náramek z bavlněného provázku a dělal přitom palmové listy, tak si ho neberte, je v něm hodně nebezpečná magie… ale indíci říkali že ty náramky byly posvěcené v nějakém jejich chrámu aby přinášely dobro lidem, no tak to jsem viděla na vlastní oči, jaké ,,dobro“ tam bylo. Ta bytost byla obrovská černá, přes půlku mé ložnice a drzá jak špaček na hroznech.
Ale co se dá v takové situaci dělat, když ty energie cítíš, bytosti vidíš, ale ostatní lidi ne a věří tomu co jim řeknou indíci. Sytý hladovému nevěří.

Ikona diskutujiciho Milan 2020-06-15 16:56:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten výklad z palmových listů to je jak ze vším jiným, v každém oboru jsou poctivý a dobří lidé kteří se snaží svou práci dělat co nejlépe dovedou a rozumí tomu a pak tady jsou ty druzí co chcou na tom jen vytřískat a výsledek nějak tak naaranžovat, tak to platí i tady. Nedávno jsem byl na čtení z palm. listů a myslím že sem narazil na dobré vykladače z knihovny z palm. listů (bylo to děláno na dálku přes skype) a čas teprve ukáže jestli se trefili do mé budoucnosti osudu, ale zatím to vychází, poradili mě třeba i se zaměstnáním atd. Abych jel do Indie to po mě vůbec nechtěli, pudžu že v Indii udělají za mě sami a já si mám udělat modlidby s mantrama.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-15 20:26:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo a Alue, furt jsi nám neřekla, proč se ‚menuješ jako kytka 🙂 🙂 🙂

https://9gag.com/gag/aXgApMz

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-15 20:46:11
Ikona diskutujiciho
sipka

https://9gag.com/gag/agALZOW

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-15 21:46:55
Ikona diskutujiciho
sipka

:DDDD to mi zlepšilo nepovedenej večer !

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-15 22:28:45
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂

https://i.redd.it/scjx50h5yw241.jpg

https://9gag.com/gag/aLwM7z6

https://9gag.com/gag/a2WrBvp

https://9gag.com/gag/aXgqQwg

https://9gag.com/gag/aO7dpjN

https://9gag.com/gag/aO7Bo4D

https://9gag.com/gag/aYyxg62

https://9gag.com/gag/aYyK2Rx

https://9gag.com/gag/a5WZm8r

https://9gag.com/gag/aVwD6Ln

https://9gag.com/gag/a7WZZrq

https://9gag.com/gag/awBVEYB

https://9gag.com/gag/aXgXN59

https://9gag.com/gag/abGbVqE

https://9gag.com/gag/aYywrAw

https://9gag.com/gag/aK7B3mW

https://www.youtube.com/watch?v=Zn_y0iu_rIs

lepší než antidepresiva, slibuju 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-16 22:17:26
Ikona diskutujiciho
sipka

promiň, že odpovídám až teď:D hrozně mi to zlepšilo večer, fakt, děkuju!! umřela jsem smíchy z uplně všeho 😂 a ty papoušci jsou dokonalý 😂 umíš vyhledat fakt geniální vtipy 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-17 09:16:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně nejvíc zničila ta kočka v noci. 😀

Ikona diskutujiciho Emily 2020-06-17 11:02:49
Ikona diskutujiciho
sipka

„Helen, I have to do this…“ :’DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ikona diskutujiciho Emily 2020-06-17 11:04:48
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=fQVhppRP4Wo

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-17 11:43:56
Ikona diskutujiciho
sipka

týjo, to je tak krásný a miloučký zvířátko… nechápu jak to můžou myslivci střílet :O

Ikona diskutujiciho Jůlik 2020-06-15 20:36:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku
Je možné mít něco jako talent /nadání nebo speciální cit pro nějakou věc? Nebo máme všechno stejné jen nám třeba nějaký ,,cit „pro něco zakrní protože ho nerozvíjíme a pro jinou činnost kterou děláme často a rádi se ,,cit“rozvine více?
Když to vezmu třeba ze svého tak zpěv, hudební nástroje a tanec jsou pro mě jiný vesmír kde jsem já ten slon v porcelánu( nevěnuji se tomu ) , zatímco zvířata kterým se věnují každý den (jojo ministatek) tak u nich je to pro mě procházka růžovou zahradou.
Začaly se totiž z mého okolí hromadit hlášky (na mě) typu : Ty máš cit pro zvířata. Nebo : A po devítce šupaj na veterinu ke zvířatům se hodíš!
Tak proto se ptám.Diky za odpověď 🐾

Ikona diskutujiciho fred 2020-06-16 18:44:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O Čintamanech byl v roce 1964 natočen český povídkový film:
https://www.csfd.cz/film/5317-cintamani-podvodnik/prehled/

Ikona diskutujiciho kiko 2020-06-16 20:17:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niekde som u teba čítal že zrkadlá sú nebezpečné a nedá mi to :D…. ale máš na mysly klasické sklenené alebo akúkoľvek hladkú plochu ktorá odráža svetlo (hladina vody, monitor na PC) plsky plsky pls :3

Ikona diskutujiciho C 2020-06-17 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se po smrti s někým sejdeš, je možný tam nahoře lhát, aby o tom ona osoba nevěděla? Tak jako tady?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-17 22:02:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Člověk který už odešel do jiné dimenze ví všechno. Bez omezení časem. Pokud jsi někdy chtěl něco hanebného zatajit, můžeš si být jistý tím, že to ví už teď, pokud tam je. I to co uděláš v budoucnosti, o čem ještě ani sám nevíš. Čas nebo lež, to jsou pouze místní věci.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-06-18 22:52:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alue přišel sem na to jak zabránit veškerým utokům temných bytostí, člověk musí přijít na to že tohle celé je iluze a hra a že mi jsme součástí této hry a že cílem hry je prokouknout iluzi a zjistit kým doopravdy jsme když to dokážeme vyhráli jsme hru tím pádem jste vítěz ukončil jste hru nyní se vás hra už netýká proto vás veškeré temné bytosti musí nechat na pokoji protože už nejste součastí této hry oni prohrály vy jste vyhráli mám na to mnoho důkazu od té doby co sem byl v astrálu stala se mi ta příhoda s reptiliánem a s temnou bytostí se vše rychle změnilo temné bytosti na mě neutočí nechavají mě být dělaji že mě absolutně nevidí nevnímaj mne nepronásledují i agenti systému si mě nevšimaj jako bych vypad se systému jako bych tam nikdy nebyl ted mám dost času začít ve velkým tahat lidi z metrixu pokud tedy kdokoliv z vás potká nakou temnou bytost řekněte jí že je konec hry že víte o své skutečné podstatě a že to bylo cílem hry zjistit a že ste vyhráli tím automaticky ukončíte hru a oni vas nechají a budete žít v klidu pokoji budete mít dost času abyste pomohli jiným z metrixu

Ikona diskutujiciho Pěkný 2020-06-24 21:43:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím lidi, existují opravdu mimozemšťané? Fotky si můžu nakreslit a filmy vytvořit v pc. Muselo by to být aspoň v tv živě rozhovor abych tomu věřil plně ale nepochybují, že by nebyli skuteční. To, co jsem ještě neviděl neznamená že to neexistuje ale říkat taky že něco existuje když jsem to neviděl není úplně správné. Hodím příklad: Je jeden člověk před zdí a jde kolem 2. člověk a tomu kolemjdoucímu říká, že je za tou zdí balónek který tam hodil. Podívá se tam a jsou 2 možnosti opravdu tam je a nebo si to vymyslel a balónek tam není. Těžko říct pravdu aby to nebyla lež ale když si vezmu foťák, tak vyfotím orby ale ty zas jako mimozemšťané nevypadají. Asi něco ale prach to určitě není. Zajímá mě váš názor a možná i zážitky. 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-06-26 09:48:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bola si v Indii kvôli tým palmovým listom? Ja som sa o palmové listy nikdy nezaujímal a považoval ich za výmysel, tak som nečítal ani články tu tak neviem či si bola. Palmové listy sú tam len pre tých ktorí tam osobne prídu a nejaké sorostredkovanie cez skype by nemalo platiť. Dalšia vec je že original palmové listy boli napísané už pred nejakým časom a proste myslím že originaly sa už zničili tak vytvárajú nové ale už im to tak nejde a stoja za prd. Inak v noci som na p.l. myslel a keď som v duchu vyslovil myšlienku že palmové listy sú podvod, tak sa zablýskalo a začalo pršať, ako by mi to potvrdilo myšlienku.

Aha, píšeš že tvoj palmový list niekto zosmolil na objednávku, tak si asi v Indii nebola. Ale celkom by ma zaujímalo ako tie palmové listy tvoria, trebárs už na to majú počítačový program ktorý niečo vygeneruje ale to by asi málokomu sedelo. A trebárs sa ti ešte z tvojho listu niečo v budúcnosti vyplní.

Ikona diskutujiciho niky 2020-07-31 20:32:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku do dalšího dotazníku: Co to znamená, když se člověku stane, že si zabouchne klíče, ztratí je, nebo se nějakým způsobem nemůže dostat domů? Chápu, že taková situace se párkrát za život nachomýtne asi každému, ale co by to tak mohlo znamenat z hlediska symboliky, když se to někomu děje tak často, že už je to nepřehlédnutelné, nebo se mu to stává pravidelně v určitá období? (Například: pokaždé, když se stěhuju na nové místo, se mi ještě ve starém bytě, pár dnů před stěhováním stane, že si zabouchnu klíče, nejde otevřít zámek, nebo je ztratím, vždycky se to stane jenom v tuto dobu.)

Ikona diskutujiciho kfjetina 2020-09-29 22:06:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku: Zajímá mě, jakou energii nesou různé podobizny a sošky Buddhy. Spousta myšlenek buddhismu je mi sympatická, ale nikdy bych se k buddhismu neupínala jako k náboženství. Několikrát jsi upozorňovala na to, že Buddha je pakáž jako ostatní „poslové boží“, ale na druhou stranu jsem u tebe párkrát narazila i na odkaz na moudrá Buddhova slova. Když se dívám na takové ty typické Buddhovy sošky, tak z nich cítím rovnováhu, klid a mír. Tak jak to tedy je? Je dobré mít takové věci doma, nebo snad vyzařují podobnou energii jako například kříž? 🙂

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 2020-10-05 08:52:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Tadescu tm neustále píše o tom, že žijeme ve hře. Nerozumím jedné věci: Proč je tato hra tak krutá? Jak je možné, že církev upálila 7 000 000 nevinných žen zaživa? Jak je možné, že jsou mučeny nevinné děti pro adrenochrom? Jak se mohou duše dobrovolně rodit např. do KLDR s nejkrutějším militantním politickým systémem na světě?

Říká se, každý svého štěstí strůjce, ale vypadá to, jako by to v některých případech nebyla vůbec pravda…. …..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-05 09:09:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpověď na všechny tvoje otázky je společná. Polož si tedy otázku, kdo je vládce tohoto světa a kdo ho vlastní. A pochopíš, proč je to tady tak drsné.

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 2020-10-05 10:06:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Spíše jsem tím myslel, jak je možné, že konstruktivní síly vůbec něco takového povolily a jak to, že duše do toho dobrovolně jdou, když ví, že ještě jako dítě budou například mučeny pro adrenochrom? Kdo stojí o takovou zkušenost?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-05 11:08:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Řeklo se že bude pokus, tak se jede pokus ad absurdum.

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 2020-10-05 13:27:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu, že jsme někteří takoví masochisti…. Narodit se tu, a pak se nechat umučit…..

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 2020-10-21 09:12:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou nějaké novinky ohledně proroctví indigové slečny?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-21 10:26:46
Ikona diskutujiciho
sipka

novinky nejsou 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-28 20:11:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

souhlasíš s tím, že každý dospíváme jinak rychle?

… u mě je to třeba hodně hodně pomalé. je mi devatenáct a jsem mentálně tam, kde jiné holky v patnácti a cítím, že jsem stejně ještě spíš děcko, na spoustu věcí teprve přicházím. podle mě v tom hraje velkou roli to, jaké dětství ten člověk měl. ono je těžké dospět, když se člověk v dětství musel vyrovnávat s traumaty apod., pak se holt si nedá divit, že má jinde mentalitu a dospívá pomalu.

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 2020-11-11 22:16:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podařilo se ti někdy v životě dosáhnout něčeho konkrétního pomocí afirmace?

Ikona diskutujiciho Zdenka 2021-06-17 06:40:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musim se podelit taky o zkusenost s palmovymi listy je podobna jako u Kunika, nejdriv se muj palmovy list nenasel a po te tedy za dva dny nasel. Spousta otazek napr. mate hypoteku nebo pujcku, bydlite ve vlastnim dome, co dela vas manzel a pod. Vyklad mi byl recen nakonec tim zpusobem, co jsem sama potvrdila v otazkach a navic, nemoci se neshoduji se skutecnosti a na moje otazky na konci vykladu mi nebylo poradne odpovezeno a hlavne nesmysl, ktery s tim nema nic spolecneho, ale bylo videt ze ind proste nevi, po vykladu jsem se necitila vubec dobre, jsou to vyhozene penize i kdyz manzele Valentovy na me na zacatku pusobily verohodne. Takze za me nedoporucuji je to podvod a muj list nebyl stoprocentne muj list.

Ikona diskutujiciho Mary 2023-03-01 00:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, je mi 29 a už nemám menstruaci, je to problém nebo moje přání?
Děkuji za odpoveď
Mary

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-01 09:56:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem odpovídala. Jdi k lékaři. Buď máš hormonální poruchu nebo jsi těhotná.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek