264. Dotazník: Mám v dílně skřítky?

1.12.2020 v Čtenáři 108

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů a hudebních skupin. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Když se řekne změna myšlení, co přesně je tím myšleno? Jaké jsou kroky?
Změna myšlení spočívá ve změně svého způsobu chápání světa, pohledu na ostatní lidi (přístupu k lidem), nebo změnu toho, jak člověk vidí sám sebe. Je to složitá cesta a proces na mnoho let, protože ke změně myšlení lze dojít buď výraznou zkušeností, která člověkem otřese a přesvědčí ho o tom, že jeho dosavadní pohled byl mylný, nebo uvědoměním si pravdy – k tomu pomáhá i kvalitní čtivo – když nastane ,,aha efekt“, dochází ke změně. Změnou myšlení by se měl člověk ideálně dobrat k tomu, že uzavře mír sám se sebou a pak i s okolním světem, ale jde jít i opačnou destruktivní cestou, kdy člověk naopak všechny dobré představy o sobě a o světě ztratí.2. Jak prožívás stěhování se? Je to pro tebe psychicky náročné jít zase do nového, nebo máš ráda změny a vítáš, že staré necháš za sebou?
Stěhování samo o sobě mi nikdy zásadně nevadilo. Nejhorší je poslední týden těsně před odjezdem a pak první týden těsně po příjezdu, zejména pokud člověk kouká na původní holý byt kde už vůbec nic není, už má jenom kartáček v kelímku a spí na matračce a po příchodu přijde do prostor které jsou špinavé, nebo jinak nepřipravené na vybalování. To bylo moje nejtěžší stěhování, koukat na holý byt a pak přijít do bordelu ještě po stavbě, který mi trvalo měsíc dát dopořádku, než jsem se mohla normálně zabydlet, protože pronajímatel neuklidil, jak původně slíbil a já jsem musela dodělávat úplně všechno. Samotný přesun na nové místo mi nevadil nikdy, stresující mohou být jenom ty praktické věci okolo. Aby se nic nerozbilo, aby se skříň nebouchla, jak něco vytáhnout do patra když jsou úzké schody, závady na novém domě které předtím zřetelné nebyly, pak po novém bytě furt běhá majitel, do všeho leze a pořád něco spravuje. Když je nový byt v pořádku, čistě uklizený a funkční, tak je to sranda, ale vždycky to není tak růžové.

3. Chtěl bych se zeptat, v minulosti jsi popsala způsob, jak by se ideálně měly trhat rostlinky třeba pro sušení na čaj nebo i pro jiné účely. A já bych se chtěl zeptat, je nějaký obdobný způsob, jak kácet správně stromy, když je nechci nějak moc stresovat nebo budit ve světě stromů jaksi rozhořčení na jejich straně ? V nedávné minulosti jsem kácel několik ovocných stromů a jelikož pro mě má hodnotu dřevo, které má v sobě co nejméně vody, tak jsem to kácel všechno v zimě, kdy strom stahuje mízu z kmene ke kořenům a kdy vlastně strom spí. Takže by mě asi neslyšel, kdybych mu chtěl říct aspoň promiň.
Strom určitě vnímá i v zimě a postup je stejný jako u rostlin. Omluvit se a vysvětlit, proč se to děje. V tomto systému člověk nemůže normálně fungovat, aniž by na něco nešlápl, nic nezničil, nic nesnědl. Ale neměli bychom nic ničit bezdůvodně a když už ničíme, tak s úctou a díkem.

4. Moje druhá otázka je, jestli je možné, aby se na jednom místě zdržovalo více jemnohmotných bytostí. Stalo se mi jednou, že když jsem dělal něco v dílně, tak jsem cítil, že za zády nebo možná i na ramenech se mi něco usídlilo (mimochodem vyvolávalo to ve mně spíše příjemné pocity) a asi i sledovalo, co se děje. Nebo třeba jsem v dílně nad něčím přemýšlel, a vědom si toho, že tam může ,,něco“, být co slyší moje myšlenky, jsem řekl, co myslíš, mám to tak udělat? A chvilku se nic nedělo a pak se ozvalo pár úderů na sud, co stojí před dílnou (a to kolem toho sudu nikdo nebyl) a za chvilku zas pár úderů.
Jednou se mi stalo, že jsem něco vzadu za sebou ucítil a rychle jsme se otočil a na chvilku jsem spatřil (zajímavé bylo, že mi v tu chvíli bylo jasné, že se dívám hlavně levým okem, přestože mám pravé oko řídící) něco, co trochu připomínalo jakoby malou bytost, snad skřítka z pohádek, bohužel to bylo jen velmi malou chvilku a ta bytost byla jakoby z ,,vody“ a já si ji pořádně nestačil prohlídnout.
A taky někdy mám takový pocit, jakoby mě nějak putoval po dílně vercajk, třeba položím si nějaký nástroj na stůl, který mám za strojem, na kterém dělám, a pak když se otočím znovu, třeba pro něco jiného, tak tam ten původní nástroj není anebo je v jiné poloze nebo trochu posunutý, když se pak otočím znovu je nástroj na stejném místě, kde jsem ho předtím položil.
To co popisuješ, vypadá jako skřítkové. A pokud máš dílnu, není divu, že se tam slézají. Asi budou pocházet ze dřeva, pokud ho opracováváš a pokud jsi viděl bytost z vody, věřím tomu, že to skutečně byla vodní víla.
Přesouvání předmětů je jejich typický způsob hry a samozřejmě, že jich může být libovolně na jednom místě, není žádná norma, která by předepisovala jednoho skřítka na metr čtvereční 🙂
Bouchání na sud znamená ano. Když se nic neozve (i přes výzvu), je to nesouhlas, nebo se vyjadřovat nechtějí.
V bytech a domech většinou skřítkové používají věci ze dřeva, ve kterých praskne, nejčastěji to bývají skříně. Člověk nemusí ani pokládat žádnou otázku přímo jim, ale může se na něco zeptat kamaráda nebo člena rodiny a žádat ho o radu. ,,Má to smysl vůbec dělat?“ Než kamarád stihne odpovědět, v místnosti se ozve ,,prásk“. A pak je jisté, že skřítkové v domě odpověděli jasné ,,ano“, pak už nemá smysl dál diskutovat nad tématem.

5. A ještě by mě zajímalo, když si třeba udělám dřevěné kolečko, do kterého vytvořím třeba sluníčko nebo jiný symbol ochrany technikou vybíjením (zdobení dřeva vybíjením je technika, jejíž princip spočívá ve vtloukání tenkého pásku mosazi nebo mědi do dřeva) a k tomu kolečku připevním třeba železné očko, kterým provléknu koženou tkaničku a budu to nosit na krku, bude to skutečně jako ochrana fungovat?
Rozhodně to fungovat bude. Účinek vylepšíš tím, že kolečno vbiješ do dřeva pravotočivě po směru hodinových ručiček a poté pravotočivě postupně nabiješ paprsky.
Chránit se můžeš i tím, že si koupíš už hotové sluníčko třeba ze dřeva a pověsíš na zeď do dílny, nad vchodové dveře do domu, že si dáš sluníčko do loga firmy, do náhledovky svého mailu, nebo si koupíš tričko se sluníčkem. Možnosti jsou opravdu neomezené, jenom si dej pozor, aby slunce nemělo levotočivý směr a aby na něm nebyly zbytečné krucánky (šestky).

5+1. Na twitteru se kamarádka ptala, jaký kdo zná dobrý horory a thrillery s vrahy apod., že potřebuje něco děsivýho, budou se na to koukat s kamarády… no a já jí doporučila seriál Hannibal Lecter s Madsem Mikkelsenem (jak jinak :D). A ona mi na tohle odepsala, že se na to koukat fakt nechce, že se jí jednou zdál sen o tom, co se dělo ve filmu Mlčení jehňátek – i když ho prý nikdy neviděla – a probudila se s modřinami na nohou a modřinou na ruce… Mně připadá, že je to volovina, ale na druhou stranu nemá moc důvod mi lhát, proč by to dělala? Asi chtěla být jenom zajímavá, nemám jí to za zlé, ale stejně to pošlu sem… Přijde mi to na jednu stranu hodné k zamyšlení. Kdyby nekecala, tak každopádně nechápu, jak by to bylo možný. Jakože by mozek vzal ten sen za tak reálný, že by fakt měla modřiny? Co si o tom myslíš? Vzhledem k tomu, že říká, že ten film předtím snem nikdy neviděla, tak podle mě kecá… 😀 Ač já už taky zažila ve snech ledacos.
Mlčení jehňátek jsem taky neviděla (a po tomto dotazu si to nepustím už tuplem), ale pokud má kamarádka z hororů strach a nechce se na ně dívat, protože prodělala takto zlou zkušenost, potom nechápu, proč se ptá na nápady. Ať si pustí nějakou vílu Zvonilku a neprovokuje, když nechce mít problémy 🙂
Ale pokud by byl tento popis pravdivý, mohl by se stát za několika teoretických předpokladů. Kamarádka by si předtím musela pohrávat s duchařinou, černou magií, prováděla by nějaké postupy, při kterých by oslovovala zlé síly. A pokud by k napojení došlo – a pozor, k tomu může dojít i tím, že se člověk často dívá na krváky a horory kde jsou démoni a příšery – může toto zlo vstoupit do jejího života. A pak je jedno, jestli nějaký konkrétní film viděla. Jakmile něco vznikne, je to zapsáno v morfogenetických polích vesmíru, někde ten děj existuje a člověk ve spánku cestuje v různých dimenzích, kde se může setkat s věcmi, které z tohoto života a z tohoto světa vůbec nezná.
Úplně bych tuto zkušenost neodsuzovala, protože je to teoreticky možné. Některé sny nejsou jenom sny, jsou to cesty do jiných světů a určitě nejsem jediná, komu se už párkrát stalo, že například prodělal úraz v hodně živém snu a pak se probudil s bolestí v příslušné části těla, nebo ho ta část těla bolela ještě 1-2 dny poté.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-01 01:48:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

juu, díky za odpověď!

Ikona diskutujiciho Jana 2020-12-01 09:41:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koho zaujímajú prírodné bytosti, našla som o nich knihu v pdf formáte s názvom ,,Za hranicami piatich zmyslov“. Zatiaľ som ju celú neprečítala, len kúsok, kde je písané aj o prírodných bytostiach, ktoré aj samotný autor vníma. Prekvapuje ma však jeho meno – Daniel Swarovski, neviem, či je to ten, ktorého priezvisko je známou značkou a potešilo by ma to, každopádne stojí za pozretie – dostupné na: http://www.usvit.eu/pluginAppObj/pluginAppObj_337_03/Za-hranicami-piatich-zmyslo.pdf

Ikona diskutujiciho aneta 2020-12-01 14:38:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvonilka je nejlepší 🙂 kdo neviděl, doporučuji, člověk se u toho i zasměje

Ikona diskutujiciho adri 2020-12-01 16:10:45
Ikona diskutujiciho
sipka

jj zvonilka je super, zrovna nedávno jsem se po dlouhé době dívala. který díl máš nejradši? Já tajemství křídel.
ale tvor netvor už byl takový temnější …

tj, dotazník už tu dlouho nebyl, upřímně jsem úplně zapomněla, že bývaly.
dobře, a protože jsou super, vymyslím teď nějaké dotazy?
– mohla bys nám, aluško, prozradit názvy těch 5 obydlených lidských planet?
– mateřské znaménko, ten flek, čím větší a sytější tím pro čarodějku lepší predispozice k tomu mít schopnosti či je zdědit?
– jak se mají tvé krevety a sousedky veverky?
– prozradíš nám něco nového o tvé další knize? s maminkou určitě komunikuješ i teď, jak se má?
– jestliže jsme v duté zemi, napadlo mě, snad jsem nedohledala v článcích – slunce je v zimě menší než v létě, ale dál od země být tím pádem nemůže, jak je možné, že je jeho svit jemnější, taky má v zimě jinou dráhu? způsobuje to něco v atmosféře?
– haha nic dalšího mě momentálně nenapadá, děkuji za tvůj čas a práci

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-01 17:54:14
Ikona diskutujiciho
sipka

odpovědět lze snad jenom na to zimní slunce. v zimě je zima, protože je na spodní straně černé hvězdy, tj během roku rotuje nahoru a dolů

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-01 17:29:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vraví sa že nosenie peňazí v zadnom vrecku riflí je neúcta k peniazom a prináša smolu. Myslíš že na tom niečo je? Pokiaľ nepoužívate peňaženku, je to bezpečné a je malá šanca peniaze zo zadného vrecka stratiť (peňaženka môže vypadnúť alebo vám ju niekto môže potiahnuť). Ale napríklad takému Mariánovi Kočnerovi ktorý nosil v zadnom vrecku ošúchaných riflí desaťtisíce, to smolu prinieslo a skončil v base, aj keď možno len dočasnú smolu. Tak nosiť alebo radšej sa tomu vyhnúť?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-01 17:55:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Nenosila bych to zmuchlané po kapsách. Peníze jsou zakleté a vyžadují správné zacházení, aby nepracovaly proti tobě.

Ikona diskutujiciho claudie 2020-12-01 19:32:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer , teď jsem se dívala na zprávy a vypadá to, že na lidi vyvíjejí tlak ohledně očkování proti coronaviru. Už nevím co si o tom mám myslet. Nejsem očkovaná ani proti chřipce, já těm vakcínám nějak nevěřím. Co teď? Přece nejsme zvířata.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-01 20:09:00
Ikona diskutujiciho
sipka

No zrovna nedávno jsem měla na návštěvě lékařku. Byla naštvaná, protože spolehlivá vakcína se vyvíjí 7 let. Za rok neotestuješ nic, očkování v této chvíli by bylo jednoduše řečeno ,,klinický test“ na populaci naostro bez záruk. Chci vidět doktora, co toto ví a nechal by si to píchnout, i když ví že mu z toho může narůst druhá hlava na zadku a druhej zadek na hlavě. Počkám si. 😀

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-01 20:48:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem či sú vakcíny nebezpečné, o testoch sa tiež písalo všeličo a nič moc sa otestovaým ľuďom zatim nestalo. Možno, keď človek verí že vakcína je zdravá, nič zlé sa mu nestane. Každopádne by som nestál prvý v rade, ale podľa možnosti to očkovanie čo najviac oddaľoval. Vakcíny sú podľa mňa zbytočnosť vždy existujú určite i iné spôsoby prevencie, niečo spomenuté napr. tu v komentároch https://tadesco.org/pravda-o-vakcinach-w-h-o-i-youtube-zuri-jak-se-lide-stale-vice-dozvidaji-sokujici-pravdu/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-01 21:04:44
Ikona diskutujiciho
sipka

mariáne, neotestovaná vakcína není škodlivá podle toho, jestli tomu věříš. je škodlivá, protože neproběhly potřebné klinické testy, které trvají roky.. bez toho nevíš, co se těm lidem stane, až jim to píchneš. je to ízi pízi, kdyžtak se zeptej svého doktora. všichni to ví

Ikona diskutujiciho Ceneon 2020-12-01 22:00:40
Ikona diskutujiciho
sipka

To je jako prohlašovat, že tato bobulka na stromě vypadá hezky a určitě bude moc zdravá. Ale když ji neznáš, tak několik takových bobulí může být i smrtelných. Nebo by se to dalo vztáhnout na houby.

Ikona diskutujiciho Nini 2020-12-01 22:15:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejhorší je, že nám ty vakcíny teď asi budou chtít vnutit. Už řeší, že budou pro každého zdarma, a když někdo nebude očkovaný, tak nebude moct ani normálně cestovat do zahraničí, ale bude muset předtím postupovat testy a prokazovat, že není pozitivní. A nevím co se bude dít, když třeba nebudou chtít nevakcinovaní lidi zaměstnat. Protože to se může velice rychle stát.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-02 08:58:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeme zopakovat defenestraci.

Ikona diskutujiciho peace 2020-12-02 10:10:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tadescu (zatím pořád) píší, že k očkování už nedojde. Otázkou je jestli tomu věřit, ještě nedávno totiž psali že nedojde ani k volbám v USA, protože trump vyhlásí stanné právo. Teď zas píší že tyto volby byly vždy část plánu. Jak se vůbec ty Alue díváš na to, že spousta věcí co tm predikuje se pak nestane? Když se tam člověk zeptá, tak příspěvek ani nezveřejní.
Nevím jestli má smysl se systémem bojovat, na to by se skutečně musel vytvořit nějaký odboj. Jinak pokud by vakcína skutečně byla „nepovinně povinná“ a očkoval by praktik a ne někde vojenští lékaři (tam bych rozhodně nešel), tak bych šel za praktikem s „obálkou“ a zkusil mu vysvětlit aby mi napsal, že mě očkoval i když fyzicky by se mě ani nedotknul.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-02 10:44:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná budu za ignoranta, ale mě světové dění, politika, trump atd. nezajímá a spíš se snažím takovým zprávám vyhýbat. Protože tím, že se budu stresovat, jenom ztrácím čas a energii, které ani nemám. Mám svých záležitostí hodně a nemám prostor to řešit. Takže o tom přehled nemám a pokud máš dotaz k obsahu tadesca, musíš napsat jim, já ani nevím co se tam všechno píše.

Ikona diskutujiciho peace 2020-12-02 11:02:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vím Alue, že ti dříve tm hodně pomohl proto jsi mu vděčná a máš ho ráda, tak ho nechci nějak hanit, ale poslední dobou mě začíná celé tadesco štvát. Jak píšeš proč se nezeptám tam- ptal jsem se už několikrát, téměř nikdy můj dotaz nezveřejnili a to jsem psal opravdu velmi slušně ve stylu – „včera tu bylo, že dnes trump určitě vyhlásí stanné právo, nevíte proč se tak nakonec nestalo?“ Pak jsem už byl trošku naštvaný, že co se jim „nehodí do krámu“ tak jednoduše nezveřejní a jednou jim napsal, že si zapnu adblock na jejich stránky, od té doby trvalý ban a připojím se tam jedině přes vpn.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-02 11:19:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tam nechoď když ti ten obsah vadí, to je úplně jednoduché řešení. Oni nebudou štvát tebe a ty nepolezeš na nervy jim. Je to tak prosté 😀 Jinak opravdu nejsem mluvčí tadesca, promiň.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-02 12:08:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo sa týka tadesca moc to nečítam ale chodí tam veľa ľudí a neustále sa tam opakovali tie isté dotazy, takže sa vôbec nedivím že tie komentáre rovno mažú. To by boli diskusie len samé otázky a motali sme sa v kruhu, na to nie je čas. Na odpovede si máme prísť každý sám. Ukáže ich až čas. Moc tomu tiež neverím že trump bude ešte prezidentom a podobne. Iste, keď máte smrtelne jedovatú muchotrávku zelenú a budete omylom veriť že je to chutná pečiarka, viera vás nezachráni a otrávite sa. Ale sú veci, ktoré sú na hrane, medzi škodlivým a neškodným a tam i viera môže zavážiť. Na Slovensku rastie jedna huba ktorá je považovaná za jedovatú, nie smrteľne ale môže spôsobiť slabé otravy. Ale niektorí starí ľudia ju jedli odjakživa a nič, asi ich nikdy nenapadlo že je ,,jedovatá“. Podobne to asi myslí i ten čo píše tie články o trumpovi a víťazstve nad Kabalou, ktoré tadesco preberá. Že keď tomu plánu ľudia uveria premietne sa do reality.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-02 12:55:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš hřib hořčák? Před lety jsem dělala na stavbě u přírody, bylo léto a hořčáci tam byli úplbě všude. Vypadá jak hříbek, ale když do něho kousneš, je hořkej a má černou žilnatinu. Na týden tam přijeli studnaři ze Slovenska a co myslíš… všechny ty co jsem už týden obcházela posbírali, nakrouhali do gulášu a sežrali. Když jsem jim řekla, že ty hříbky co našli na tom a tom místě jsou mírně jedovaté hořčáky, koukali jako suvy z nudlí. Jestli pak kakali maggi v kostkách nevím, nepochlubili se. 😀

Ikona diskutujiciho Robin 2020-12-03 09:36:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpoveď pro Claudie: Jak píše Alue..spolehlivá vakcína se vyvíjí nejméně 7 let, lépe však 10 let. Však proto si taky na ty současné vakcíny v Evropském parlamentu vydobili, že je lidi nemůžou žalovat za „nečekané“ negativní účinky. Avšak…ty vakcíny jen málokomu udělají něco hned. Nejhorší je, že fungují tak, že se něco negativního u většiny projeví až třeba za 2 roky nebo klidně i za 5 nebo 10 let. Nejčastěji všemožné alergie (i když člověk nikdy předtím alergický na nic nebyl) a hlavně neplodnost. Jenomže jak to chceš dokázat že? Bylo už spousty takových kauz (kdy se rodina rozhodla jít proti mocné farma lobby), ale zametlo se to vždy pod koberec nebo je potichu vyplatili a od našich presstitutek z mainstreamových médií nemůžeš čekat, že by o tom psali.

A na Slovensku, ten jejich narcis a psychopat (premiér), který totálně protlačuje povinné očkování, tak když se ho v TV někdo zeptal, jestli se tedy tím nechá zaočkovat jako první, tak se sami podívejte na odpověď. Má to jen minutu, tak se podívejte na odpověď toho psychopatického pokrytce. Výmluva jak 5 leté dítě. Tady alespoň vidíme, jak to očkování bude „bezpečné“.

Divák sa pýta, či sa dá Matovič zaočkovať prvý s rodinou. Odpoveď premiéra vás šokuje!
https://www.youtube.com/watch?v=XBFwWQ1iHNM&ab_channel=Spr%C3%A1vyzoSlovenska

Mimochodem už před časem začal typ psychopat jezdit v nové obrněné limuzíně. A jak říká známý citát: Oni vědí, proč se bojí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-03 11:39:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Šokuje mě, jaký humanoidní odpad sedí ve vládě.

Ikona diskutujiciho Marcel 2020-12-01 23:03:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre dotazník: Mňa by zaujímalo, či má človek „naplánovaný“ svoj osud a môže robiť, čo chce a vždy sa ten jeho „naplánovaný“ osud naplní. Alebo môže aktívnymi krokmi svoj osud meniť?
Príklad: som členom horolezeckej výpravy do Himalájí, ale v poslednej chvíli sa rozhodnem, že na výstup na vrch nepôjdem. Celá výprava zahynie v lavíne. Ja som, ale svojim rozhodnutím smrti unikol, čiže zmenil som si aj môj „naplánovaný“ osud, alebo je môj „naplánovaný“ osud je niekde inde a takto to malo byť?

Ikona diskutujiciho maya 2020-12-02 11:24:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když někdo ,jen tak‘ zabije druhého člověka šíleně trýznivým způsobem, takovým, že absolutně není šance to nějak napravit, znamená to, že ikdyby se nějak posunul a třeba toho začal dokonce litovat, tak automaticky nemá možnost se dostat do nebe? Snad to, co nemohl splatit v tomto světě, bude muset splatit v tom posmrtném..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-02 12:57:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Když někdo někoho zabije, čeká ho posmrtný život, jaký si vrah zaslouží. Podívej se na film The Ghost s Patrickem Swayze, je to tam přesně ukázané. Nebudu víc spoilerovat.
Spíš se šíp na tětivu vrátí, než slovo které ústa ztratí. Jinak řečeno: Zkus někoho zabít a pak mu řekni ,,promiň“, uvidíš jestli mu to nějak pomůže… 🙂

Ikona diskutujiciho Mariam 2020-12-02 11:45:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš webový a youtube portál příznaky transformace? Mám je velmi ráda, za tím projektem jsou super lidi a úplně jsem si říkala, že by ses tam skvěle hodila na nějaký rozhovor nebo článek, tím že sama se v tom pohybuješ hodně let a máš hodně zkušeností.
Máš zkušenosti s šamany a iniciacemi na šamany, případně znáš někoho kdo by tím uměl provést? Jaký máš názor na šamany?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-02 12:57:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Transformaci znám a šamana jsem nikdy žádného skutečného nepotkala 🙂

Ikona diskutujiciho izairi 2020-12-02 22:25:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

peace:
všechno co kdy tm řekl nebo napsal se stalo,jen to třeba bylo v jiném časovém horizontu. tm totiž není věštec aby řekl:“Tato událost se stane 3.12.2020 ve 14:54.“ Takže asi tak nějak, a že Ti neuveřejnili nějaké komentáře? Víš kolik stovek komentů jim denně chodí? Prostě uveřejňují jen ty,které jsou k tématu nebo mají ostatním čtenářům co říct.A zajimavé je,že jakmile se něco co tomáš nebo terezka napsali nestane do týdne,tak jsou hned podezřelí z toho,že si to asi vycucali z prstu a kdoví jestli na tadescu píšou pravdu.Víš co,dám Ti radu,jestli se Ti tam něco nelíbí,tak tadesco nečti.Oni mají návštěvnost myslím až několil desítek tisíc čtenářů denně,takže z jednoho člověka který je přestane číst se určitě nepoloží.

Ikona diskutujiciho peace 2020-12-04 09:54:55
Ikona diskutujiciho
sipka

No kdyby napsal v budoucnu se toto stane. Ale pokud napsal např. o zimním letním času, den před jeho změnou ať se nebojíme, že zítra se už čas nezmění a zůstane zimní (to psal letos na jaře) a druhý den se změnil, tak kdy to má nastat? Ono se o tom zrušení jedná, tak jo tak má pravdu jednou se to asi nejspíš skutečně stane. Pak jak už jsem psal o těch volbách v USA, a dalších spoustu věcí. Spíš mi přijde že se tam jen lidi musí vzájemně plácat po ramenech jak to ten tm, tereza, carsten dobře vymysleli. Na závěr ještě netvrdím, že nic z toho co píše není pravda, to rozhodně ne, ale spíš mi vadí, že neuzná vlastní chybu a tváří se že všemu rozumí nejlépe a píše i svoje domněnky že to je zaručená pravda.

Ikona diskutujiciho dotaz 2020-12-03 09:33:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné předčasně odejít z „Hotelu Země“, aniž by člověk páchal sebevraždu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-03 11:36:41
Ikona diskutujiciho
sipka

třeba na nemoc

Ikona diskutujiciho dotaz 2020-12-03 13:04:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou totiž na přednášce tm řekl, že „může kdykoliv odejít“ – dosud jsem nerozluštil, co tím myslel.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-03 13:42:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Třeba ven ze dveří místnosti? 😀

Ikona diskutujiciho Robin 2020-12-03 09:49:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpoveď pro Nini: Ne, asi, ale určitě je budou chtít vnutit. Používají k tomu salámovou metodu a taky orvetonovo okno. To povinné očkování je prostě jen střípek z velké mozaiky v novém světovém řádu (NWO) a je to plánované už hodně dlouho. Hlavní cíl je depopulace. Pokud by to někdo bral jako konspirační teorie, tak ať si vyhledá kauzy v několika Afrických zemích, kde se prokázalo, že vakcíny, které spolufinancoval Bill Gates, způsobovaly neplodnost. Ten člověk už je v mnoha Afrických zemích a jejich vlád na černé listině. A člověku, který má za sebou tyto kauzy, financuje všemožné potratové kliniky a neustále říká, že je nás tady na planetě moc a je třeba nás omezit…máme věřit, že chce zachraňovat lidi očkováním? Člověku, jehož žena nosí na krku obrácený kříž a takto bych mohl pokračovat ještě dlouho……a to pořád píšu jen 0,0001 % z toho všeho. Člověk se musí zajímat sám.

V Dánsku 9 dní demonstrovali proti povinnému očkování a pod tlakem ulice vláda ustoupila…ale to víš, že to budou zkoušet znova a znova….hlavně Nini…oni to dělají chytře..Používají jako po celou historii: Rozděl a panuj. Už teď když sem na čerstvém vzduchu na ulici bez roušky, tak se na mě dívají někteří jak na největšího teroristu, který tady chce všechny nakazit a zabít. Oni to očkování nedají povinné, ale nastaví takové podmínky, aby lidi rozdělili na očkované (poslušné ovce) a neočkované (uvědomělé občany) a jedněm budou dávat výhody a druhým nevýhody. Skoro jako totalitní Čínský kreditový systém. Neočkování si nezaletí na dovolenou…neočkovaní nebudou moci být zaměstnaní v jakékoli státní sféře..nebo v soukromé sféře globalistických společností nebo i menších společností, kde se tak zaměstnavatel rozhodne. A zaměstnavatelům dají taky výhody, když bude trvat na povinném očkování svých zaměstnanců..třeba o pár % menší daně atd…a takto bych mohl další body vypisovat ještě hodně dlouho….

Jediná možnost je, že se obyčejné lidé budou bránit a budou demonstrovat (ve velkém počtu) klidně i 9 dní v kuse, jako v tom Dánsku nebo Německu. Jinak je smutné, že je v Českém parlamentu jedna jediná strana, která je proti povinnému očkování, a to je SPD. Smutné, že těch stran není více.

Ikona diskutujiciho Mariam 2020-12-03 11:14:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuji si, že kdysi dávno jsi psala že regrese jsou velmi enbezpečné a že minulé životy nemají vliv na nynější karmu. Nicméně pokud někdo byl v minulém životě třeba vrah tak by z karmického pohledu nebylo fér aby se mu to vymazalo jedním životem a bylo hotovo. Vím že jsi také někde psala o tom, že jsi na zemi poprvé takže pro tebe by to vlastně smysl i dávalo, ale duše které jsou tu po tisícáte už musí mít nějakou minulost a na základě toho také existují karmické vztahy, které se řeší třeba i několik životů. Hodně o tom psal Jaroslav Grof v knize synchronicity. Myslíš si s odstupem času, že by regrese mohly mít terapeutický význam a být prospěšné?
Jinak děkuju za předchozí odpověď a neber to nějak špatně jenom nad tím teď hodně přemýšlím a zajímal mě tvůj názor.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-03 11:46:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Duše vrahů jdou do temnoty, protože rezonančně odpovídají temné rovině. Každého čeká to, na čem on sám rezonuje. Logicky by se tudíž znova inkarnovat neměly a nedávno jsem narazila dokonce na prohlášení, že v tomto matrixu máme každý jenom jednu inkarnaci (samozřejmě neříkám že na to mám patent, věřte si každý čemu chcete, všechno co sem píšu je teorie), ale dává mi to smysl, je to zajímavá myšlenka, protože to sedí s tím že každá duše přijde čistá, nemá karmu atd. Budu se opakovat, ale pusť si film The Ghost: https://www.csfd.cz/film/10199-duch/prehled/

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-12-03 12:51:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já věřím tomu, že určitě každého čeká to, na čem sám rezonuje. Myslím si, že po smrti jdou duše lidí, co něco strašného udělali, do nízkovibračních světů. Nevěřím tomu, že máme v tomto matrixu každý jenom jednu inkarnaci, máme jich určitě hodně. To dává zase smysl mě. Já v těch inkarnacích vidím řetězec, kdy má duše na sobě pracovat (na úkolech které si stanoví, přičemž rozhodující slovo pro ty úkoly, má Vyšší já). Možná jsem divná, ale já věřím, že karmu máme a proto si myslím, že se sem na Zem vtělují i duše vrahů, aby něco pochopily a napravily to. Tak jako se neztratí to, když něco dobrého uděláme (jsme odměněni), tak se ani nemůže přeci ztratit to, když někomu ublížíme (musíme to napravit). Někdy, ale na to jeden život nestačí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-03 13:41:41
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, ale pokud je člověk nejvyšší bytost ve vesmíru, kam by se měl vyvíjet? Nedokonalí jsme jenom v matrixu, ale to není naše skutečné já.

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-12-03 14:36:18
Ikona diskutujiciho
sipka

To není naše skutečné já, ale za nějakým účelem sem chodíme. Chápu to tak, že cílem je vymanit se z řetězce reinkarnací a přebývání v jemnohmotných světech vždy mezi reinkarnacemi a odejít do duchovního světa.
Celé to souvisí s pádem do hmoty a tady je to podle mě hezky vysvětlené
https://www.ragauian.cz/jak-clovek-vypadl-z-jednoty-a-jedna-jeho-cast-pristala-tvrde-ve-hmote-6/

Ikona diskutujiciho Mariam 2020-12-04 10:34:06
Ikona diskutujiciho
sipka

S tímhle dost souhlasím! Dobře je to vysvětlený v buddhistický teorii (nejsem buddhistka), ale země je jeden z nižších světů, a samozřejmě se dá jít ještě i o níž v závislosti na celkové karmě (podlé této teorie). Každopádně si myslím že duše má na výběr co bude chtít dělat dál a dostane šanci si svojí karmu odpykat v životě na zemi. To že by duše vrahů šly do temnoty mi až moc připomíná křesťanské peklo, a život by pak víceméně neměl význam, kdyby byla inkarnace jen jedna (alespoň za mě se toho nedá stihnout za pouhých 80 let dostatečně, např. s rodiči cítím že máme minulost několikaživotovou). Ale určitě si myslím že jeden život by nestačil k pochopení a to že je člověk nejvyšší bytost vesmíru je možná pravda, ale přišli jsme sem především za zkušenostmi s dualitou a někdo holt té temnotě neodolá tak si to musí zopáknout dokud nepochopí lekce který si sám zvolil před inkarnací…
Takhle to chápu já a nejvíc to se mnou rezonuje, budu ráda když kdokoliv napíše svůj názor na věc, samozřejmě nikdo neví stoprocentně jak to je, ale někdo třeba k tomu osvícení jednoho dne dojde 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-04 10:43:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě to smysl dává v kontextu toho, pokud věříš, (nebo ti připadá logické,) že žijeme v matrixu, pokusném programu, kterému vládne zlo a ve kterém jde o boj dobra se zlem. Je o tom i seriál o Archontech, který teď vychází. Pak by temnota pro vrahy znamenala skutečný game over, prohranou hru. Taky ale nechci nikoho dogmatizovat, věřte čemu chcete, je to jenom úvaha.

Ikona diskutujiciho Mariam 2020-12-04 10:37:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak k tomu, že jsme nedokonalí jen v matrixu, tak lidé jsou bytosti hodně vrstev a třeba naše vyšší já dokonalé je, ale naše nižší já (pudové) a ego mají k dokonalosti daleko a vždycky je na čem pracovat. Pokud nejsi samozřejmě nějaký mnich v tibetu co celý den jen zvyšuje vibrace a nezajímá ho nic jiného. Takhle to chápu já z pohledu Jungovské psychologie…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-04 10:44:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Být mnich a nemít vůbec žádné starosti ani konflikty s nikým, to by byl svatej každej 🙂 Teprve až když jde o krk, se ukáže, co v kom je. Kde není zkouška, není hodnota, neprojeví se.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-04 16:35:07
Ikona diskutujiciho
sipka

svatý mniši jo?? mně jeden mnich v létě balil (a ještě když viděl, že to vedle mě je moje máma, tak se na plnou pusu zeptal: „a nemáte víc takových??“) a zval k nim na farmu, že mě ubytujou a budu tam s nima moct žít, moc dobře bylo vidět, o co mu šlo… no sranda. ten teda svatej nebyl, fakt mam strach, co by mi na tý farmě provedli 😂 beztak to byla nějaká kolonie Dignidad

Ikona diskutujiciho dotaz 2020-12-04 09:16:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na údajná vojska SHAEF?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-16 13:20:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško 🙂 přeju moc hezké Svátky. Můžu se zeptat, co si myslíš o přístroji Somavedic, jestli ho znáš? Děkuju. Mně to přijde trochu jako blbost, osobně, ale co já vim… ač neříkám, že bych nebyla vděčná za něco, co by mi ulehčilo život ve městě.

https://www.simplysomavedic.cz/l/zit-lepsi-zivot-jak-vam-somavedic-pomuze-s-regeneraci-vaseho-tela-a-mysli2

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-16 13:26:42
Ikona diskutujiciho
sipka

přečti si tohle:
https://aluska.org/uspesny-harmonizator-somavedic-je-napodobenim-puvodniho-vyrobku-alcyone-ktery-vynalezli-bratri-popelkove-a-je-skutecne-tak-skvely/

https://tadesco.org/vysledek-testu-pristroje-somavedic-ve-svycarsku/

známý co to rozbil aby do toho koukl říkal, že jsou v tom zalité kameny bez vnitřních elekroobvodů

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-05 07:10:37
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za odpověď! já věděla, že na tom něco nesedí, instinkt nekecal.

Ikona diskutujiciho dotaz 2020-12-20 17:22:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už to bude rok od mimořádného sdělení ohledně proroctví indigové dívky. Plánujete se s ní s tm opět někdy setkat?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-20 17:24:16
Ikona diskutujiciho
sipka

momentálně nikdo nemůže nikam cestovat

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-05 07:12:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

před nějakou tou dobou jsi někde říkala, že anorexia je podle tebe „potřeba zůstat dítětem“. mohu se zeptat, proč si to myslíš? já jen, že by to na mě velice sedělo – neuvědomila bych si tyhle „kořeny“ PPP kdybych si to tebe kdysi nepřečetla, tehdy jsem se až vyděsila, jak to psychologicky sedělo. nikde jinde na netu se mi toto ale vygooglit nepovedlo.

děkuju.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-05 09:06:59
Ikona diskutujiciho
sipka

není to moje teorie, četla jsem psychologický rozbor který to tvrdil – souvisí to s nepřijetím ženského těla které se kulatí v období dospívání – dívka se toho bojí, tak přestává jíst

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-05 13:01:48
Ikona diskutujiciho
sipka

aha, díky! to je děs… člověka s tím chcou léčit, ale tohle mu neřeknou ._.

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-01-16 14:25:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je vhodné říkat afirmaci a během toho mít ruce do symbolu zesilující myšlenku?

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-01-27 16:05:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Tadescu vyšel moc hezký článek o názoru jednoho čtenáře ohledně blízké budoucnosti: https://tadesco.org/budoucnost-bude-skvela-jak-to-vidim-nejen-ja-ale-jeden-nas-staly-ctenar-s-pravdou-se-musi-nyni-ven/ Jde o popis Zlatého věku anebo ten by vypadal ještě jinak a následoval by poté?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-29 15:59:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje slenderman? Podla mňa je to len vymyslená strašidelná postavička (no určite demon alebo nejake strašidlo by malo kravatu a oblek) ale vzhladom na to že vo svete zmizne tolko detí asi je na mieste i otázka či za tým neni okrem iného i slenderman.

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-01-31 10:30:21
Ikona diskutujiciho
sipka

panejo, slenderman 😂….

Ikona diskutujiciho V. 2021-02-07 15:30:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂 chcem sa spýtať, čo si myslíš o tom, keď mávam nočné mory vždy na rovnakom mieste. Teda keď nespím doma, ale u kamaráta. Myslela som si, že je to náhoda, ale takmer vždy keď tam spím, snívajú sa mi desivé sny. Takmer vždy znamená asi 4 z 5. Ďakujem za odpoveď

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-07 15:49:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jsou u něj špatné energie.

Ikona diskutujiciho Belakarus 2021-02-08 15:26:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Indiáni říkali, že fotografie krade duši, je reálné aby fotky na síti a mobily vytvářeli dvojníka člověka jak říká tenhle ruský pán?

https://www.youtube.com/watch?v=N9BGu1d9Ni0

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-02-21 10:05:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na celou covidovou situaci? Myslíš, že nám média o závažnosti koronaviru lžou?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-21 11:50:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem skeptická, ničemu a nikomu už nevěřím a s opatřeními nesouhlasím.

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-02-21 12:30:58
Ikona diskutujiciho
sipka

díky za odpověď!

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-02-21 16:54:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc za odpověď. Nechápu, proč tolik doktorů hraje toto divadlo a straší lidi, jako tahle ředitelka nemocnice https://www.facebook.com/poradparticka/posts/4395348363814932

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-21 21:17:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Celou dobu jde vidět jak lže a navíc čte text co jí běhá vepředu… jak jí tam kmitají oči. To sleduje čtecí zařízení, někdo jí připravil text a ona jak ovce jenom předčítá. Ta reportáž je nahraná.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-21 21:57:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne opatrenia nevadia ale dnes hlásili v rádiu (českom) že bude povinné nosiť respirátory FFP2 alebo dve rúška na sebe, tak to už je trochu moc no snáď to nedorazí na Slovensko. Prečo tie respirátory tak vyučujú? Nieje ich skôr nedostatok, takže biznis z toho asi moc nikto nemá alebo?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 07:58:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jsi průbojný, nemůže ti nikdo nic. Toto jsem našla včera na FB, zákony a jak se hájit proti buzeraci:

Odmítáním zakrývání dýchacích cest a ochranou zdravého dýchání bez jakýchkoliv překážek vykonáváme ústavou garantované právo na život podle čl. 6 Listiny základních práv a svobod. Následkem nedostatečné výměny vzduchu v plících vznikne akutní hypoxie a pneumonie s vysokou pravděpodobností následné smrti. Informujte o tom svého policistu a poté případně i správní orgán v řízení o uložení peněžité sankce.

Jak se bránit pokud Vás policajt zastaví a bude Vás buzerovat ohledně roušky, nedejte se nebojte se nenechte si srát na hlavu můžete se bránit !!!
Víte, že ffp2 respirátory nejsou vhodné pro denní nošení? Že maximální doba užívání je omezena na 2 hodiny s nutnou dobou pro zotavení po do u půl hodiny?
Maximální doba užívání respirátorů bez ventilu je 75 minut? Víte, že byste poté měli respirátor vyhodit a rozhodně ho znovu nepoužívat? Děláte to?
Víte, že výrobce uvádí, že nesprávné používání nebo nedodržování návodu na použití může vést k onemocnění, vážnému zranění či k úmrtí?
Takže to prostě nenoste. A až přijde na vás policajt a bude hudrovat, tak se odvolejte na Krizový zákon č.240/2000sb., paragraf 31, odstavec 4), jterý říká, že:
„(4) Plnění povinností uvedených v odstavci 3 může fyzická osoba odmítnout, pokud by jejich plněním ohrozila život nebo zdraví vlastní nebo jiných osob anebo pokud jsou povinnosti jí ukládané v rozporu se zákonem.“
Sdělte policistovi, za účasti svědka (ideálně 2 svědků), že běžné nošení respirátoru či roušky ohrožuje vaše zdraví a život, tudíž odmítáte plnit povinnosti vyplývající ze stejného paragrafu, odstavce 3). Jako argument vytáhněte příbalový leták výrobce a přečtěte mu toto varování. Můžete dále dodat, že krom zdravotních následků, způsobuje běžné nošení likvidaci vaši přirozené imunity, stejně tak jako společenské (veřejné) imunity a že denní nošení zkrátka odmítáte.
Pokud se bude odvolávat na nařízení vlády vycházejících z pravidel nouzového stavu, tak se odvolejte opět na 4) odstavec s tím, že:
‌a) vláda ČR vydala tato nařízení v rozporu se zamítavým stanoviskem Parlamentu ČR
‌b) Vládní nařízení není zákon, a že dle Ústavy může zakazovat pouze Zákon, což vládní zařízení není
‌c) můžete sdělit policistům dále, že dle vašeho názoru a právního výkladu vašeho advokáta, porušuje Vláda těmito nařízeními nejen Ústavu, Listinu zákl. práv a svobod, a zákony ČR, ale též mezinárodní právo, zejména Ženevské konvence, Norimberský kodex a Chartu OSN pro lidská práva a dopouští se genocidního jednání
‌d) upozorněte policistu, že jste ho poučili a upozornili na to, že jedná v rozporu s platnými zákony, a že jeho zásah, pokud bude pokračovat, budete považovat jako porušení jeho povinností plynoucí ze Zákona o policii, připomeňte mu, že má povinnost v první řadě pomáhat a chránit, a že pokud bude chtít provést zákrok či použít donucovacích prostředků k prosazování tohoto nezákonného genocidního jednání, budete to považovat za překročení jeho pravomocí veřejného činitele, že na něj podáte v takovém případě trestní oznámení a žalobu.

Pokud se budou odvolávat na Pandemický zákon, vysvětlete panu policistovi, že toto také uplatnit nelze, protože dle platných norem zákonů ČR, nebyly naplněny kvóty pro vyhlášení Pandemie, dokonce ani epidemie, a že Vláda tedy nemá žádné právo tyto nároky uplatňovat.
Upozorněte ho, že apelujete na jeho svědomí, na přísahu, kterou složil, a že svým konáním podporuje genocidní, zločinné a protiprávní jednání Vlády ČR, a že napomáháním prosazování těchto nařízení se sám dopouští spolupráce na těchto zločinech proti lidskosti, a že by se mu mohlo stát, že bude považován za spolupachatele, jelikož jste ho na tato překročení zákonů upozornili, že neznalost zákona neomlouvá, a že mu doporučujete aby vás přestal šikanovat a odešel.
Celé si to natáčejte na mobil a nezapomeňte si natočit jejich čísla na uniformách. Buďte na ně milí, nekonfrontační, neurážejte je, nenadávejte jim,mluvte s nimi klidným hlasem.

Ikona diskutujiciho Hana 2021-02-22 10:13:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna pár dnů zpátky jsem to studovala na netu, jak je dlouhodobé nošení ústenek a respirátorů zdraví škodlivé, ničí to imunitu, mohou nastat dechové potíže, v těle je přemíra co2, což jen potvrdilo to co jsem si myslela už před tím…byla bych ráda kdyby tahle šaškárna celkově konečně polevila, je to už dost ubíjející…mě vadí mít to nasazený i jen na 15 minut když si jdu nakoupit nebo hůř když jedu busem, blbě se mi v tom dýchá, je mi vedro…a opravdu lituju zdravotníky a prodavačky co to musí mít nasazený celou směnu, to bych nejspíš nedala..😦

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-02-22 11:25:39
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak to řešíš ty, Aluško? Rebeluješ a náhubek nenosíš?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 12:36:15
Ikona diskutujiciho
sipka

mám svoje alternativní řešení, a hlavně bydlím pod kamenem

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-02-23 14:11:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o kvantových Med Beds? Myslíš, že se taková technologie podaří mezi lidi dostat nebo spíš už dříve převibrujeme do 5D?

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-23 20:39:39
Ikona diskutujiciho
sipka

dotaz:
mně vážně připadá,že si někteří myslíte,že má aluška doma křišťálovou kouli. Že každý večer zasedne,na rameno si dá lentilku,amálku nebo alfíka a dívá se do koule co přinese budoucnost.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-23 22:16:51
Ikona diskutujiciho
sipka

ty znáš jména mých morčínů? 😀 respekt… málokdo si je totiž pamatuje 😀 vždycky musím říct který mám

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-23 23:15:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fakt? Já myslela,že tvoje morčíky zná dobře každý kdo pravidelně chodí na tvé stránky,a dívá se na videa. Já si pamatuju i na máju,vanilku a zlatušku a taky na morista a divočáka,jak bych na ně mohla zapomenout? A víš,že když amálka vleze do domečku a kouká jí jen ten bílý zadeček,tak vypadá jako miniaturní lední medvídek? V jednom videu jsem si toho všimla,ale pak jsem ti to zapomněla napsat. Bylo to strašně legrační. A lentilka má skvělou čupřinu 😀.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-24 08:27:37
Ikona diskutujiciho
sipka

A Alfíček jezdí na atomovej pohon. Ze všeho se strašně raduje a pak skáče a lítá po kotci. Hlavně večer když ho hladím, tak parádně lítá a u toho si ještě vesele kviká 😀

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-03-07 16:30:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Manželka od Martina Urzy je lékařka, pracuje v nemocnici a prý taky potvrzuje přeplněné nemocnice https://youtu.be/bleT40R0dms?t=227 – je možné, aby to bylo všechno nafingované a ti lidi nebyli nemocní koronavirem?

Ikona diskutujiciho Jana 2021-03-14 12:10:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, niekedy, keď ležím a ani nijak nezaspávam, som normálne v bdelom stave, začnem pociťovať lokálne (ale postupne rozširujúce) vibrovanie najmä na nohách. Keď som pár krát skúšala AC, dostala som sa do tej fáze, že sa mi začalo stále intenzívnejšie akoby vychyľovať (vibrovať) jemnohmotné telo, pocit, ako keď človek brnkne na strunu a tá sa rozkmitá. Nebýva to na celom tele, ale keď to nechám tak, dokáže sa to rozkmitať viac. Napr. pri tom AC som sa už potom zľakla, tak som sa vrátila do stavu pokoja. Môže to znamenať, že si jednoducho tak „doberám“ energiu (i keď to je skôr pocit energetického prúdu postupne naprieč celým telom)? Alebo môže byť na danom mieste niečo možno v inej dimenzii, čo ma energeticky ovplyvňuje? Mávaš takéto pocity pred AC? Zaujímalo by ma celkom, kam by to vibrovanie až zašlo, keby to nijak neovplyvním, či by som možno dokázala aj „vyjsť“ astrálne z fyzického tela?

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-03-18 16:13:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Tadescu carsten píše, že Aliance plánuje nechat zatopit vodou z přehrady Tři soutězky ohromné území, aby zničila Deep state. Má při tom zahynout 500 milionů lidí. Myslím si, že to je naprosto brutální – je to to samé, jako by na ně poslali atomovku. Jaký máš na to názor?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-03-18 17:15:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic o tom nevím. Pokud máš dotaz k obsahu na jiných webech, piš raději autorům těch webů.

Ikona diskutujiciho dotaz 2021-03-18 17:54:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Ptal jsem se, že by mě zajímalo, jak chce Aliance ospravedlnit zabití tolika nevinných lidí a bylo mi odpovězeno „Prostuduj si dějiny. Pak budeš obětován ty. Povinné očkování a 5G. admin“

Ikona diskutujiciho Jana 2021-04-17 17:07:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, chcela by som sa spýtať (myslím, že som to tu niekde čítala, ale neviem nájsť), či energetický kryštál stratí svoju silu, keď sa rozbije? Pretože sa mi to nedávno stalo 🙁

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-17 18:10:49
Ikona diskutujiciho
sipka

ano, pokud se rozbije tak, že se z něj oddělí min. 1/3 váhy krystalu, přestane pracovat

Ikona diskutujiciho Jana 2021-04-17 20:25:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to sa neoddelilo toľko, len také dva kúsky, čiže by mal fungovať, ďakujem 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-17 22:34:35
Ikona diskutujiciho
sipka

drobné vrypy a škrábance mu neublíží

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-06-17 11:23:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, co říkáš na fenomén , který se už nějakou dobu šíří po netu a kterému spousta lidí propadlo anebo alespoň si to zkusilo a který se nazývá Jeruzalem Dance Chalenge ? Líbí se ti to ? A už sis to taky zkusila ,,zatrsat´´ ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-17 11:41:12
Ikona diskutujiciho
sipka

teď o tom čtu poprvé… vůbec nevím

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-06-17 16:14:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je třeba to video, které natáčeli zaměstnanci nemocnice v Plzni, mrkni kdyžtak semka https://www.youtube.com/watch?v=f5duC_xSDMY
nebo v nemocnici v Jičíně https://www.youtube.com/watch?v=BOKYe0Dx3QI

Ale tancují to lidi po celém světě, třeba tady je to v podání švýcarské policie https://www.youtube.com/watch?v=92WKbtocEA0

Tady je třeba něco z maďarska
https://www.youtube.com/watch?v=yiCkD1itde8

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-17 16:35:38
Ikona diskutujiciho
sipka

připadá mi to naprosto debilní, speciálně v téhle době krajně nevhodné…

Ikona diskutujiciho tauri 2021-06-27 20:58:27
Ikona diskutujiciho
sipka

stenly919
Pak nemá personál stíhat, když natáčí takovou propagandu…

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-06-17 13:12:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může být Tourettův syndrom výsledkem nějakého posednutí? Tady tato dívka je asi nejstrašidelnější případ, co jsem kdy viděl… https://www.youtube.com/watch?v=-yy6UUncUI0

Ikona diskutujiciho Henry 2021-06-27 17:41:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaky mate nazor na PCR testy? Slysel jsem, ze jsou nektere uz predem pozitivni, nevite o nekom, kdo je laboratorne otestoval?

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-07-31 19:28:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je vhodné použít Trojzubec (z návodu z vaší knihy Svítání) pro zesílení myšlenky, v mém případě afirmace – přání, které si opravdu chci splnit?

Ikona diskutujiciho izairi 2021-07-31 22:21:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Majkl:
A četl jsi dobře o čem to je? Je to o mazání tvých destruktivních záznamů z morfogenetických polí vesmíru (tedy spíš jejich deaktivaci). A na to se použivá trojzubec (písmeno E) které vytvoříš svýma rukama. Ale použít to na afirmaci? Nevím co na to aluška,ale na to je řekla bych jiná metoda,a určitě je někde u alušky popsaná.

Ikona diskutujiciho astrei 2022-05-18 10:54:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o úřední maturitě, o které se jednu dobu mluvilo, že by se mohla zavést?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-18 12:26:23
Ikona diskutujiciho
sipka

asi nic, tohle období života mám už za sebou a jsem ráda že to nemusím znova řešit 🙂

Ikona diskutujiciho astrei 2022-05-18 13:01:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasně :). Ségra ji totiž bude zrovna dělat, tak je nervózní a spolu nadáváme na to, jak je vzdělávací systém sviňa :D… Čtyři roky dřeš, ať máš obstojné známky a pak na nich vlastně vůbec nesejde a musíš dělat jeden obří test, ze kterého by se jeden po…

Ikona diskutujiciho astrei 2022-07-26 22:36:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je z hlediska symboliky moudré nosit bílý klobouk – jakože například sympatizuji s organizací „Bílé klobouky“? Nebo tím automaticky dávám najevo, že jsem agent matrixu a tudíž ho není dobré nosit? https://www.computerhope.com/jargon/w/white-hat.jpg

Ikona diskutujiciho astrei 2022-08-13 13:45:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V jednom filmu bylo jako odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec uvedeno číslo 42 https://www.youtube.com/watch?v=QkttuCQizRQ . To číslo je součet číslic mého data narození. Má toto číslo nějakou hlubší symboliku? (Případně ještě nějakou jinou, než píše Doreen Virtue https://aluska.org/andelska-cisla-kombinace-cisla-4/ ?)

Ikona diskutujiciho astrei 2022-08-18 13:48:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Anastasia, se kterou se setkal V. Megre, opakovaně v knihách mluví o šesti žrecích (z nichž jeden má být hlavní žrec), kteří ovládají všechny vlády a řídí všechny historické události. tm se ale zmiňuje o 23 kardinálech, nikoliv šesti žrecech. Obě teorie současně být pravdivé nemohou. Je možné, že se Anastasia spletla?

Ikona diskutujiciho Domča 2022-09-05 15:43:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevím jestli ještě děláš dotazníky a kde se tě na to popřípadě zeptat, ale zajímalo by mě, co si myslíš o tom co se teď děje ve společnosti, co říkáš na válku Rusko a Ukrajina, a co si myslíš že z toho bude, jak to vnímáš, že jsem tu o tom neviděla vůbec zmínku, ale možná mi to jen uteklo. Pak taky by mě zajímalo, zda bude nová knížka, popřípadě kdy? Pak by mne zajímal tvůj názor na potrat, jak to vnímáš jestli jsi striktně proti tomu nebo ne? Potom taky, jen pokud to není moc osobní, jestli se stěhuješ do svého domečku a opět po Ostravě nebo úplně měníš lokalitu? A taky jsem se chtěla zeptat jestli jsi viděla film Jitřní záře a co na to říkáš, moc děkuji 🙏

Ikona diskutujiciho Domča 2022-09-07 16:22:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pardon Brno ne Ostrava 🙈

Ikona diskutujiciho astrei 2022-09-24 15:18:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadl mě takový dotaz. Pokud je pravdivě tvrzení tm, že se šest padlých andělů vrátilo ke své dobré podstatě, tak je bezpečné se k nim modlit a o něco je prosit? Přeci jen, jsou tvůrci matrixu a ví nejlépe, jak to tady chodí, tak by měli umět co nejefektivněji pomoci. Myslíš si, že šest těchto andělů skutečně naprosto změnilo své působení? https://tadesco.org/okenko-tm-q-9-2q22-sest-padlych-andelu-svoji-destruktivni-cinnost-v-hotelu-zeme-ukoncilo/

Ikona diskutujiciho astrei 2022-10-16 16:41:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je kratom jen další psychoaktivní látkou nebo má vyšší potenciál?

Ikona diskutujiciho kiana 2022-10-16 21:52:00
Ikona diskutujiciho
sipka

já v něm moc potenciálu nenašla (užívala jsem pouze na zmírnění bolesti při menstruaci, ale skončila jsem s ním, protože mi na něm něco nevyhovovalo, i když dokázal přivodit hezké pocity, tak tam byla i „destruktivní stránka“ – zatímco např. „kava kava“ pomůže a žádnou destruktivní stránku nemá, tak tu pořád jednou za delší čas proti bolesti užívám, nemá ale ani žádný „vyšší potenciál k duchovnu“..podle mě)

Ikona diskutujiciho Mari 2023-02-26 03:30:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, chci se zeptat co je zastavení menstruace v 29 letech.
Děkuji za odpověď
Mari

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-26 13:15:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Hormonální problém, který vyžaduje lékařské vyšetření. Rozhodně nebrat na lehkou váhu, neplácat na to doma bylinky, ale shánět se po přesné odborné diagnostice.

Ikona diskutujiciho Mari 2024-01-15 03:33:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, mám dotaz. Pravidelně se mi děje, že v čas, kdy mám vstát z postele, praská nábytek, dokud já nevstanu, dělá to duch nebo skřítek? Co mám s tím dělat? Není mi to příjemné.
Děkuji za odpověď
Mari

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-15 09:13:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporučuji zkusit místnost preventivně vykouřit, návod je zde:
https://www.alue.cz/vykurovadla/
vykuřovací pomůcky jsou zde:
https://www.alue.cz/?collection=aromaterapie-vykurovani
Vizualizuj si pak do pokoje ochranu, kterou neprojdou žádní otravní duchové. Ochranu je ale potřeba po 24 hodinách obnovit, většinou nevydrží moc dlouho.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek