29. Dotazník

25.4.2013 v Čtenáři 27

Děkuji za vaše hojné otázky pro tvorbu dotazníků 🙂 Pokud vás během čtení napadne další, vložte ji prosím do diskuze, vyjde v příštích dílech…

1. Jsi pověrčivá? Myslím takové ty pověry, kdy černá kočka přebíhající přes cestu znamená smůlu, atp. 🙂

Jak kdy, ale v podstatě ano. Když mi bylo 7 let (první třída ZŠ), tak jsem to přeběhnutí kočky zažila. Šla jsem se svým spolužákem k jedné velmi staré rozbořené studni uprostřed pole. Když jsme vycházeli ven z města, tak nalevo i napravo bylo křoví, před námi široký výhled na tu studnu v dálce. – A najednu zprava doleva přeběhla černá kočka. Vyskočila z jednoho křoví, přeběhla kus pole a zmizela na druhé straně.

Oba jsme se trochu zarazili, já jsem říkala, jestli bysme se na tu studnu neměli vybodnout, protože mi začalo být tak nějak divně. Ale spolužák si to vysvětlil logikou a přemluvil mne. Já do něho byla trochu zamilovaná, tak jsem před ním nechtěla vypadat jako ustrašená holčička… Šli jsme dál.

Jakmile jsme došli k té studni a začali nakukovat dovnitř, přiběhla k nám parta pěti kluků, asi o 4 roky starších s kuličkovými pistolemi. A že co tam děláme a že to je jejich flek (kecali). Nic jsme jim nestačili ani vysvětlit a začali po nás střílet. Zdrhali jsme co to dá… A od té doby jsem si začala dávat pozor na znamení. Mimochodem s tímhle klukem jsme zažili dobrodružství víc, ale tohle bylo takové nejvíc ,,mystické“. Zajímalo by mne, jestli on si to ještě pamatuje.

Ale není kočka jako kočka. Kočka znamená, že se něco změnilo, černá může být smůla, ale barevná může být i něco velmi dobrého. Zkrátka jak kdy.


2. Znáš Celtic Woman? Vím že jsi fanynka Nightwish, ale pokud neznáš, doporučuju 🙂

Celtic Woman znají asi všichni 🙂

3. Kolik emailů průměrně za den dostaneš, co se poradny týče?

Hodně 🙂 – Číslem nelze vyjádřit, lidé mají totiž různá svá období, kdy píšou v různé kvantitě.

4. Jo, a ešte k tomu matrixu, Alue ty si vravela že my všetci žijeme v ilúzii v akomsi programe, matrixe, či čom a aj ten musel niekto vytvoriť, či nie? Tak sa chcem opýtať či vieš kto a približne kedy a prečo vytvoril tento náš matrix.

To je na samostatnou přednášku… A tyhle přednášky ani nedělám já. Kdybych se to pokusila vysvětlit pár větami v kostce, tak by mi nikdo nevěřil a měli byste mě za blázna. Tak raději takto: Každý ať bádá sám za sebe, nápověda už proběhla.

5. Kdy bude další Alušpacír? 🙂

Počítáme předběžně s druhou polovinou května.

6. Ahoj Alue. Zaujímal by ma tvoj názor na pôrod cisárskym rezom, alebo neplánované tehotenstvo. Myslíš, že to jedinca nejako do života poznačí? Možno trochu blbá otázka, ale už dlho mi to vŕta hlavou. Ďakujem.

Pokud tě rodiče nechtějí, nebo pokud se něco při operaci podělá, tak to samozřejmě dítě poznamená. Ale i neplánované dítě může být nakonec chtěné, milované a dobře udělaný císařský řez, když to nejde normální cestou, je také v pořádku. Lepší je přece dítě vyříznout, když víme, že je blbě přetočené.

7. Aký máte názor na enviromentálne hnutia typu Greenpeace a hnutia zaoberajúce sa ochranou zvierat napr. PETA?

Na Greenpeace přece už dávno prasklo, že členové jsou podplacení a všechny jejich akce jsou jen divadlo pro veřejnost, aby si myslela, že se něco dělá pro naši planetu, ale realita je úplně jiná. – Tak si myslím svoje. Jsem zvědavá, jestli je PETA solidní, nebo jestli později taky něco podobného praskne. Všechny velké společnosti to mají někde podobně nahnuté, jinak by neměly podporu médií.

8. Používate výrobky z kože a pravej kožušiny?

Možná zimní boty, jinak nic. Kůži radši umělou a na tělo radši bavlnu. Pravá kůže je těžká a nepropouští vlhkost, to není moc pro mne.

9. Jaký máš názor na vitariány?

Když jim to chutná a když jsou potom zdravější, proč ne. A přechodně, třeba přes léto, je to fajn. – Tělo se pročistí, vydetoxikuje, játra si odpočinou, člověk trochu zhubne… Každému svědčí něco jiného, ale nejsem si jistá, jestli dlouhodobě natolik jednostranná strana někomu může opravdu dělat dobře. Každopádně jako změna jídelníčku v teplých dnech, je to moc fajn. O tom žádné spory.

10. Jaký je tvůj názor na jogu či tai-či?

Když to někoho baví a když mu to pomáhá, proč ne? 🙂

11. Existuje nějaká alternativní přírodní a opravdová léčba závažných nemocí? Konkrétně mě zajímá zánět močových cest a ledvin – jak se vyléčit bez braní antibiotik? Zkoušela jsem týden a půl přírodní metody (solný obklad, bylinkové čaje, brusinky) ale zhoršilo se to natolik, že jsem musela začít brát antibiotika. Budu vděčná za tipy na léčebné prostředky.

Doporučuji nechat se přeměřit u nějakého homeopata, máš v močových cestách bakterie nebo parazity. Záněty močových cest způsobuje hlavně Proteus mirabilis a vulgaris, taky Chlamydie. Čaje jsou tady k ničemu, musí se to pozabíjet.

12. Hodně jsem slyšela o tom, že strava podporující zdraví a duchovní rozvoj je živá strava, tzn ovoce a zelenina v přirozené podobě která neprošla teplotou vyšší než 42st. Vařená strava údajně snižuje vibrace a je rakovinotvorná, a tělo na ni reaguje zvýšením produkce bílých krvinek… jaký máš na to názor?

A dnešní skleníková zelenina, která neobsahuje prakticky žádné vitamíny, je bez chuti a plná vody, je někdy horší než maso. (To by si člověk musel všechno pěstovat sám.) Taková zelenina rozhodně nic dobrého nepodporuje, to my jen máme pocit, že žijeme zdravě. Když to není z vlastní zahrádky, tak to vyjde skoro nastejno.

13. Co si myslíš o soláriích a jejich účincích na ne/zdraví?

Solária jsou rakovinotvorná. Zásadně nedoporučuji.

14. Prosím ťa čo odporúčaš na nechutné tmavé fialové kruhy pod očami? Nezaberá ani spánok, ani studený obklad, ani nič podobné….vedela by si o nejakej chytrej rade? Pretože to fakt kazí celkový výzor a je to…divné 😀

Kruhy pod očima způsobují nemocná či zanesená játra. – Musí se vydetoxikovat, ideálně vyloučením kamenů. Nic nedělat napůl.

Dále je to zaplísněný organismus, můžeš mít v těle Candidu albicans, hlavně pokud máš ráda sladké, nebo jíš hodně ořechů, nejhorší jsou na tom buráky. Potom jsi plná aflatoxinu a vypadáš jak vypadáš… Na plísně fungují dobře homeopatika.

15. Alue myslíš si že David Icke má pravdu? Já mám z těch jeho přednášek smýšené pocity. Dík

David Icke je náročný level, na to člověk musí být připravený, aby takové vědomosti pobral. Jinak toho ví opravdu hodně, držím mu palce.

16. Tvůj názor na očkování? Já teď dcerku nedala naočkovat proti spalničkám, zarděnkám,…, přijde mi to nesmyslné ji takhle ohrožovat neznámou látkou, když to funguje max. 10-15let. Když bude v „těhotenském“období, tak stejně už nebude chráněná a spalničky a příušnice se vracejí, i když je populace naočkovaná a to pak mají v dospělosti komplikace. Když si to prodělají v dětství, tak mají doživotní imunitu…

Vpravit oslabený vir do těla znamená, že vir se v těle zapouzdří a stane se latentní zátěží. Případně se v těle rozmnoží a způsobí nemoc. Očkování kombinacemi, v nízkém věku dítěte, způsobuje také poruchy mozku. Jako je obrna, zpomalení či zastavení vývoje, nebo aspergill. Cervarix způsobuje rakovinu, může způsobit i smrt, očkování proti klíšťové encefalitidě nakazí člověka boreliozou, která se velmi těžko dostává z těla ven. – Osobně mi velice vadí také to, že se vakcíny vyrábějí z potracených lidksých plodů a z placent. Já rozhodně buňky z potratů do svého těla nechci.

Kdo mi nevěří, ať si dohledá články a výzkumy, je jich na internetu plno. Hodně se toho najde na Zvědavec.org a Osud.cz. Také stačí do GOOGLE zadat ,,Cervarix smrt“ a vyjede spousta materiálu.

Jakékoliv očkování, kterému se lze vyhnout, je nutné se vyhnout! – Vždyť to přiznávají už i lékaři.

17. Dočetla jsem se, že součástí probíhající transformace Země je to, že se lidem mění DNA – zajímala jsi se někdy o to a myslíš, že se to opravdu děje?

Myslím, že se to děje. Lidé mi často píšou, že sledují určité podivné změny a sleduji je i já. Lidé se velmi rychle mění. Tím myslím vnitřně. Kdo byl dobrý, je ještě lepší. Kdo byl zl, je ejště zlejší. Anebo se to naopak úplně převrací. Kdo byl vm inulostí dobrý, j dnes zlý a naopak. Je to jako na houpačce. Nikdy nevíme, co bude zítra.

Také se snižuje tělesná teplota. Já osobně měla skoro celý život standardně tělesnou teplotu cca 36,4 – 36,6. Jak to bylo 36,8, tak už mi bylo zle. Dneska mám úplně normálně 35,4 až cca – 35,8. Už to ale bylo i podstatně méně. Zkoušela jsem měřit i jiné lidi okolo sebe a pár jich to sleduje také. Zatím netuším, proč se to děje.

18. Viděla jsi, Alue, někdy nějaký díl Cyranova (polo)ostrova??? Mi to trochu připomínalo tvůj Aluetýjátr :-))) věčná škoda, že už to nanatočí, protože jim umřel sluha 🙁 Sice jsem tím občas kazila děti, ale já Mládka a tu jeho partičku kolem, miluju.

Ne… to mi nic neříká. Zkoukla jsem nějaké ukázky a nesměju se. Asi jak nemám televizi, tak jsem odvykla podobnému humoru.

19. a: Prečo je Facebook tak veľké zlo? Ako presne fungujú tie podprahovky, o ktorých si hovorila?

b: Jaká je podstata facebooku? Jak ubližuje? Má nějáký cíl? apod….?

c: Také bych měla jeden dotaz – jak jsi psala o facebooku, tak co je na něm tak špatného? Jasný, je to neskutečnej požírač času a občas se tam dovíš věci, který ani vědět nechceš.. Ale podprahovky? Mohla by jsi to prosím blíže upřesnit? :)) Děkuju moc a měj se krásně:)

d: Můžeš prosím napsat něco více k těm podprahovkám na facebooku? 🙂

Přátelé, než se mě zeptáte, hledejte sami na internetu. Už je toho plný dokonce i youtube.

-1- -2- -3- -4-

Speciálně jednička. Tam je i číselný přepočet písmen na čísla, který platí i na výpočty jmen, o které mě občas žádáte.

Všechna data, která facebook sbírá o lidech, se shromažďují v centrálním počítači v Bruselu a to trvale. Nikdy nevíte, kdo to jak proti vám zneužije. Každý kdo má facebook a používá ho, si může být jistý, že už o něm v počítači mají všechno. Je to v současnosti nejgeniálnější internetový prostředek na dokonalé zmapování většiny lidské populace. Největší a nejgeniálnější sbírka dat o lidech, jaká existuje. Když budete jednou z nějakého důvodu někomu nepohodlní, tahle data mu pomůžou, aby věděl, jak na vás. Jak na vašeho souseda, nebo rodinu.

Facebook používá v designu data, která vás nutí na něm co nejvíce zůstávat. To není jenom ,,sex“ na hlavní přihlašovací stránce, i když i ten aktivuje podvědomí, které nás nutí zabíjet na FB čas. Vedle dat má i hry, pozvánky, ohlášení kdykoliv kdokoliv z ,,přátel“ něco udělá. To nutí člověka neustálá oznámení proklikávat, hrát různé ,,kvízy a hry“, výsledky jdou opět do Bruselu. Každé kliknutí se archivuje. Facebook umí do PC nahrávat i různé chytré prográmky. Opět jde o sběr dat. Také tu máme obrovskou propagaci. ,,Všichni potřebují FB, protože je tak skvělý a pomáhá udržovat kontakty i s těmi, se kterými se dávno nestýkáme…“ – No, upřímně: Když dotyčnému člověku nestojím za to, aby mi zavolal, dojel na návštěvu, nebo alespoň napsal e-mail… Dá mi to něco, když ho budu mít v přátelích na FB? Já mám raději reálná přátelství.

Lidé jsou pohodlní a na to se nejlépe hřeší. Když se lidem dá chléb a hry, a když to bude ještě pohodlné, prásknou na sebe všechno…. Sbohem soukromí, sbohem vaše osobní tajemství. Žádná už nemáte.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Gray 2013-04-25 06:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu poslednímu mne napadá: píšeš, že FB umí do PC natahat různé programy, takže sběr dat o dotyčném probíhá i když se FB nadobro zbaví (ne pouze, že jej deaktivuje)?

Ikona diskutujiciho mengano 2013-04-25 07:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odsuzuješ Facebook a přitom žádáš čtenáře o propagaci svých článků právě na FB. Není to trochu rozpor "slov a činů"?

Ikona diskutujiciho Mike 2013-04-25 07:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě že nemám facebook

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2013-04-25 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to za hloupost že bylinky na zánět močového měchýře nepomáhají? Přišel za mnou pán po rakovině prostaty, bez žlučníku a měl rozházený skoro každý orgán. Chodil 20x za noc. na WC a doktoři mu řekli že je ok (síla, co?). Já mu po vyšetření sdělil, že má zánět močového měchýře, namíchal jsem mu bylinnou směs "na míru". Do 14 dnů se z toho uzdravil. Pokud někomu nepomohly bylinky na zánět měchýře, vzal si buď špatný druh a nebo s ním energie zvolené bylinky nekorespondovala.

Ikona diskutujiciho Blue 2013-04-25 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

19.Facebook – Jen přihodím, že všechno, co děláte na počítačí či mobilu se dá archivovat či sledovat. Myslím, že i Alue by mohla vyprávět a to zažila jen drobnosti. A dávám svůj další tip – ANDROID. Nejhorší na tom je, že myšlenka mi přijde kolikrát dobrá, ale ta praxe už je minimálně podivná.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-25 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: FB deaktivovat, smazat cookies a celý PC kompletně odvirovat. Pořád ale nemáš jistotu, že je pryč všechno.

Ikona diskutujiciho Lenka 2013-04-25 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue a jaký máš názor na očkování miminka hned po porodu? Jestli můžu jako matka odmítnout veškerá očkování pro něj, nebo jsou nejaká povinná či důležitá? Existuje vůbec neočkované dítě? Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-04-25 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku ohledně facebooku. Proč přesně je to tak velký problém, že o mě někdo sbírá data? Narazila jsem na tohle už i mezi známými – mě to připadá poněkud paranoidní. Ať si klidně vědí, co jsem měla na oběd, že se trápím kvůli chlapci a že věřím v energie a vykládám karty. Věc A – k čemu by komukoliv bylo s tím jakkoliv nakládat, věc B -  proč by mě mělo štvát, že tak činí? Opravdu si nedokážu představit scénář, kde by to způsobilo problém.

Ikona diskutujiciho Belis 2013-04-25 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může se pomocí psychotroniky zjistit přítomnost rakoviny v těle?

Ikona diskutujiciho Posol 2013-04-25 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celý Internet, nie len FB, je jeden obrovský sledovací žandár, ktorému nič neutečie, pokiaľ si nedáte pozor. Veľký brat nespí, ale sleduje, aby mohol, ak treba, rýchlo zakročiť. Oni to nerobili pre dobro ľudstva, to si treba uvedomiť, oni takto chceli mať ľudí pod palcom.

Ikona diskutujiciho Lisie 2013-04-25 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, moc to tu neznám, ale chtěla jsem se zeptat na ty "špacíry" – jestli bys nechtěla udělat nějakou seznamku pro ty, kdo nejsou z okolí Brna (já jsem třeba z Ostravska) a chtěli by taky jít na procházku s podobně smýšlejícími lidmi. Mohlo by se to více rozšířit…:)

Ikona diskutujiciho Lucka 2013-04-25 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla bych dotaz k tomu očkování..

Ikona diskutujiciho Mája 2013-04-25 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jen malá poznámka, nevěřte všemu co čtete na internetu. Sama jsem tam četla dost velké hlouposti a tvářily se jako solidní články.

Ikona diskutujiciho Pája 2013-04-25 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla bys prosím k čtvrté otázce napsat samostatný článek? Fakt by mě to zajímalo prosíím:D V září budu mít narozky tak by to byl předčasný dárek :D

Ikona diskutujiciho Domča 2013-04-26 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Z 2013-04-26 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, bohužel musím brát antikoncepci, dítě si dovolit nemůžu. Nedávno jsem se dočetla, že jsou prý menstruační pauzy zbytečné a jen zatěžují organismus, protože při práškách to není "pravá menstruace". Nevíš co je na tom pravdy? Prý stačí prášky vynechávat jednou za tři měsíce, přijde mi to hloupé…

Ikona diskutujiciho Imeonil 2013-04-26 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky 🙂

Ikona diskutujiciho light7 2013-04-27 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen takový dotaz…

Ikona diskutujiciho Anonymka 2013-04-27 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na spinovanou vodu? Myslíš si, že to je podvod, nebo to opravdu funguje?

Ikona diskutujiciho Helča 2013-04-27 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co konkrétně děláš za práci? Je tvoje práce blog a krámek nebo máš klasické zaměstnání?

Ikona diskutujiciho Syreček 2013-04-27 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

FB a Google jdou ruku v ruce a vždyť i v podmínkách při registraci na FB je, že si berou vaši historii v PC a podle toho vám podsouvají reklamy. Doporučuji nepoužívat FB ani Google!

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-04-27 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Američtí vědci praví, že lidé věří tomu, co jim vědci říkají. Věříš mi? :D

Ikona diskutujiciho LadyGray 2013-05-06 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Ahoj LISIE, já jsem taky z Ostravska, pochybuju, že by se tady u nas konalo nějaké setkání. A odkud přesně si? Kdyžtak mi napiš mail na [email protected]  ;) LadyGray

Ikona diskutujiciho Lisie 2013-05-10 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj LadyGray, díky za reakci:), už jsem ti napsala mail.

Ikona diskutujiciho Marie 2016-10-25 08:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na zánět ledvin, což souvisí i s močovým ústrojím mi mamka prozradila recept, který jí pomohl a během tří dnů vyléčil zánět ledvin a doplňuji, že ATB jí nezabrala. Kup si kořen petržele, nakrájej na plátky a dej povařit ve vodě na pár minut, vývar z kořene pak popíjíš myslím, že třikrát denně. Ale vydrž, ještě se optám a písnu – dopísnu to :-)

Ikona diskutujiciho Kristýna 2018-07-04 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(15): Já si spíš myslím, že David Icke je sám reptilián, nemám z něj dobrý pocit a co jsem si tak projížděla videa s ním, tu zorničku jako had jsem u něj zpozorovala. Dokonce na youtube někdo udělal video, kde ho zkoumá přes nějaký filtr. Vědomosti má opravdu velké, a to mívají právě i tyto bytosti, necítím z něj nic,prostě na mě působí dost chladně jakoby bez pocitů a emocí. Krom toho jeho obličej je dost zvláštně tvarovaný a neskutečně zamračený.

Ikona diskutujiciho Kristýna 2018-07-04 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě k Ickemu, našla jsem velmi zajímavý článek ohledně reptiliánů, viz. zde: http://ladirna.cz/skutecna-pravda-o-reptilianech

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek