3. / Vesmírné Zákony a Principy / III. Zákon Rezonance (1.)

4.5.2010 v Návody 17

Zpět na začátek výkladu: 1. / Vesmírné Zákony a Principy / Úvod + I. Zákon Kauzality – ZDE

Druhý díl: 2. / Vesmírné Zákony a Principy / II. Zákon Duality – ZDE

___________ 3. DÍL ___________

alue.cz

Třetí je Zákon Rezonance, tedy přitahování stejných energií. Je to velice rozsáhlé a přitom jednoduché téma. V původním článku se dočtete:

3. ZÁKON REZONANCE

MLUVENÉ SLOVO VYTVÁŘÍ VLNĚNÍ A TÍM VZNIKÁ DUALITA NEBO POLARITA
(už jsme zase u té propojenosti)
VYSLOVENÍ SLOVA JE NÁSTROJ MOCI.
SLOVA OBLÉKAJÍ MYŠLENKY V MATRIXU VIBRACÍ, POSÍLÍ JI A ZJEDNODUŠÍ CESTU VE SVĚTĚ HMOTY MATRIXU A JEDNÁNÍ.

STEJNÉ POZNÁ V PŘÍRODĚ STEJNÉ = VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ
ROVNÝ ROVNÉHO SI HLEDÁ.

REZONANCE LÁSKY PŘITAHUJE KLID A USPOKOJENÍ A MÍR V DUŠI.
DISZONANCE PŘITAHUJE TEMNÉ SÍLY A TEMNÉ BYTOSTI
HMOTA JE KOMPRIMOVANÁ ENERGIE A V REZONANCI SE PŘETVÁŘÍ NA COKOLIV…

PŘÍKLAD SI UVEDEME NA VODĚ:
LED V REZONANCI TEPLA ZAČNE RYCHLEJI KMITAT A PŘEMĚNÍ SE NA VODU A V DALŠÍ REZONANCI SE PŘETVÁŘÍ NA PÁRU, KTERÁ UŽ NENÍ VIDĚT. MÁ JINOU FREKVENCI

VŠECHNA HMOTA SE SKLÁDÁ Z ENERGIE A ENERGIE SE MANIFESTUJE UVĚDOMĚNÍM.

ČLOVĚK VIDÍ JEN TO, CO CHCE VIDĚT, ČLOVĚK SLYŠÍ TO, CO CHCE SLYŠET.

JAK UVNITŘ TAK VENKU, JAK NAHOŘE TAK DOLE, JAK VLEVO TAK VPRAVO

(Zlatý řez vesmíru, dualita)

Dočetli jste se, že Hmota je Energie. – A to je vážení jedno ze základních poznání, je bezpodmínečně nutné si ho uvědomit.

Zákon Rezonance je zároveň Zákon Energie. – Pro lepší pochopení tedy rozeberu energetické a rezonanční přenosy hodně zeširoka.

Pamatujte, si:


6x Komprimovaná (stlačená) energie = HMOTA


6x Dekomprimovaná (roztažená) hmota = ENERGIE

Na tomto principu funguje princip růstu rostlin. – Všechny rostliny i stromy (celá flora) roste jen z vody a z fotonů (sluneční svit).

Také lidská bytost je schopná žít pouze na vodě a slunečním svitu.

– Nasáváním energie a její transformací rostou rostliny a může růst i člověk. Ale my lidé jíme jídlo a naše těla jsou nastavená na jiné věci. Je ale možné tento princip v těle pozměnit.
(O tom ale jindy, jinde.)

Všechno, co okolo sebe vidíte, včetně vás samotných, je ENERGIE.

Vaše tělo je 6x stlačená energie.

Vaše vědomí je energie, Vaše myšlení je energie, Vaše duše je energie, Váš pes je energie.

Neexistuje nic, co by nebylo z energie, vždy je to o tom samém.

Vesmír je jen o energiích a nerozeznává nic jiného.

Pouze sleduje a řídí přenosy energií z jenoho místa, (lidově řečeno) z jedné hromady na druhou a tyto přenosy kontroluje a vyvažuje.

Příklad:

Ukradnu své kamarádce dva tisíce Kč.

Já mám v ruce dva papíry, které mi nepatří, kamarádce chybí v peněžence dva tisíce korun.

Vesmír ale žádné papíry nevidí. Vesmír vidí, že já jsem násilím vzala energii jiné bytosti. (Peníze jsou také energie.) A protože jsem tuto energii nabyla formou, kterou Vesmír neuznává, způsobila jsem nerovnováhu energií. – Ty dva tisíce nejsou moje, jsou kamarádky, ale přesto je mám u sebe já a ne ona. Vesmír tedy vyrovná energie a za pár týdnů mi ukradne cigán peněženku.
– Lidé tomu říkají Karma, ale ve skutečnosti je to vyrovnávání energií.

Vesmír to neudělal, protože by se mi chtěl pomstít. – Vesmír jen vyrovnal disharmonii, kterou jsem způsobila tím, že jsem někoho okradla.

A tohle funguje vždy a všude za jakékoliv situace.

Uvedu další příklad:

Přijdu domů z práce. Jsem unavená, naštvaná, vycucnutá, mám hlad. V práci  se mi nedařilo, bylo to tam dlouhé, stresující. Z bot mám puchýř, rozedraný od chůze a dlouhého stání, nejraději bych celý svět nakopala a utekla někam hodně daleko. – Nemám energii, protože jsem ji všechnu vynaložila na pobyt v práci.

Vlezu k sobě do bytu a zjistím, že moje dvě děti udělaly v obýváku šílený nepořádek, na koberci je vysypaný cukr, sežrali zákusky, které jsem měla nachystané na zítřek pro kamarádku, co slaví narozeniny. Na záchodě je roztahaný toaletní papír a v ložnici je počmáraná zeď propiskou.

Co udělá klasická máma? – No co asi. Nemá energii, strašně se naštve. Děti seřve, popřípadě jim naseká na zadek, že z toho pláčou ještě druhý den. Nepořádek nějak uklidí, nebo přinutí děti, (pokud jsou na to dost velké), aby se do úklidu zapojily. Nebo to nechá tak jak to je, vykašle se na všechno a půjde spát. To už není tak moc důležité.

Co jsme viděli my?

Naštvanou matku, co po náročné práci naseká dětem na zadek a jde spát.

A co viděl Vesmír?

Viděl jednu bytost, která má nedostatek energie a nadvědomě se snaží energii odněkud získat. Ale protože je tato bytost vychována stylem ,,Sežer, nebo budeš sežrán“, nejde se vědomě dobít do přírody, ale vezme energii jiným bytostem. Jak?

Seřve je a zmlátí. – Vyvoláním smutku/bolesti/nervozity/strachu/lítosti v jiné bytosti z ní sajete energii a přenášíte ji na sebe. Proto si lidé tak moc ubližují, proto se nemocní lidé neustále litují, proto se unavení lidé potřebují objímat. – Tím sají z ostatních lidí energii.

Ale tento způsob nasávání energie je špatný.

(pro doplnění články: Jak jsou na tom ve skutečnosti mezilidské vztahy? a Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou? )

Vesmír vidí, že matka vzala dětem energii, která ale nepatří jí. – Ta energie má být u jejích dětí, ne u ní (Tedy to samé co v případě krádeže peněž). Vesmír tedy zjedná nápravu, aby vyrovnal nesrovnalosti v energiích.
Druhý den matku vystresuje nečekaná příhoda a nasátou energii jí to vezme. Tím nastává znovu rovnováha. – Matka už nemá energii, kterou ukradla svým dětem.

A protože děti byly od matky vysáté, šly a podvědomě energii nasály u jiných lidí. – Třeba šikanovaly spolužáka, nebo se litovaly, že mají zlou mámu.

Tím, že někomu ublížily, nasály energii, kterou jim vzala matka. Takže ji ukradli a Vesmír bude znovu vyrovnávat. Děti zase někdo vysaje, třeba znovu jejich matka.

Člověk, kterého vysály děti půjde vysávat někoho jiného ve svém okolí, protože mu samozřejmě energie chybí a tento zrůdný kolotoč se rozrůstá pořád dál a dál a dál, aniž by lidé tušili, že ubližováním jeden druhému se okrádají a neustále se jim to bude vracet.

Pokračování seriálu ZDE: 4. / Vesmírné Zákony a Principy / III. Zákon Rezonance (2.)

Další obrázky Květin – Zde

Komentáře

Ikona diskutujiciho NickNamed 2010-05-04 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nerozumiem, teda rozumiem clanku.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-04 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: a jak můžeš vědět, že tomu tak skutečně bylo? byl jsi tam? viděl jsi je? kde máš jistotu, že se měli dobře? – posuzuj věci na základě svého života, ne toho, co ti vykládají ve škole, nebo jinde.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-04 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krom toho zákon rezonance obsáhl ve výkladu tři články. tohle ještě není všechno ani náhodou.

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-05-04 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, líbí se mi všechny tvoje články o vesmírných zákonech. Tady mě zaujalo to, že když je člověk unavený z práce, tak je přirozený způsob dobíjení energie v přírodě. Jednou jsem byla unavená a mám takový strom kde občas u něj sedím, tak jsem tam šla a zachvíli jsem byla plná života. Ale říkala jsem si, jestli to je správné, že jsem mu třeba vzala energii nebo tak, tak jsem se tam už pak dobít nechodila – myslíš, že to těm stromům nevadí? To neni jako že bych mu vzala energii vědomě, jenom si tam sednu a ona ke mě sama přijde (asi sama).

Ikona diskutujiciho AnjelikChantall 2010-05-04 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dík dobré priklady si uviedla..tak už rozumiem tomu serváni

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-04 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: tohle dobíjení je přirozené a je to v pořádku. pokud ale máš potřebu stromu nějak projevit vděčnost, tak mu při odchodu poděkuj, nebo ho pohlaď.

Ikona diskutujiciho barchettka 2010-05-04 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádherný a úžasný článek, zvlášť ty příklady – ale všeobecně se tvrdí, že rostliny žijí z vody a živin z půdy. Já si taky myslím, že slunce tam hraje velkou roli, ale co ty živiny? Třeba zahradní jahody potřebují každé 4 roky přesadit, aby plodily stále stejně velké plody…

Ikona diskutujiciho Ivet 2010-05-04 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Geniální článek! Jednoduchý a výstižný… Já postuplně také došla k názoru, že vše je z jedné jediné substance, tedy energie – že žádné dělení hmota X myšlenka/éter/energie (jak chcete) není. Myslím, že pokud by se ještě hodněkrát zvětšilo jádro atomu, došlo by se samozřejmě na energii. A to s tím vyrovnáním energií je taky skvělé – tato definice mi absolutně vyhovuje (spíš než karma a tyhlety věci) a… rezonuje se mnou ;D

Ikona diskutujiciho Gilraen 2010-05-05 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kvantová fyzika už dávno došla k tomu, že atom se skládá z menších částí, tzv. kvarků a ty se skládají z ještě menších částí, které projevují jako vlnění. Také došli k tomu,  že pozorovatel ovlivňuje pozorovanou skutečnost. Pro případné zájemce doporučuji film What the bleep we know/ Co my jen víme. http://www.csfd.cz/film/224148-co-my-jen-vime/

Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-05-05 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-05 15:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:: Ptáš se správně:

Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-05-05 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho septik 2010-05-06 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To vyrovnávání disharmonie je hezké, ALE nevyrovná obě strany. Použiju tvůj příklad: Ukradnu ti peníze, mám něco navíc, tobě něco chybí. Někdo okradne mě – já jsem na to stejně jako předtím, ALE tobě stále něco chybí.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-07 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: SAMOZŘEJMĚ, že vesmír okradenému člověku jeho ztrátu vynahradí, ale také je možné, že okradený člověk si to na sebe sám přivolal. Ono stačí přemýšlet septiku 🙂

Ikona diskutujiciho Almuriel 2010-07-07 00:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue. Zajímá mě jestli si princip čtvrtého rozměru popsala záměrně, nebo náhodou? „JAK UVNITŘ TAK VENKU, JAK NAHOŘE TAK DOLE, JAK VLEVO TAK VPRAVO.“

Ikona diskutujiciho Hej0b 2012-12-11 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

keď sa mi stane niečo, čo si nezaslúžim, napríklad nejaké negatívne entity ma budú v noci paralyzovať, strašiť a vytvárať okolo mňa chaos, znamená to tiež, že sa energia vyrovna a všetka tá bloknutá energia sa mi vráti?

Ikona diskutujiciho áťa 2018-03-09 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dobře, že jsi ponechala zákony vesmíru i na svém webu :). Zrovna si pročítám znovu Svět za oponou a vysvětlení v tomto článku je možná ještě trošičku srozumitelnější, než jak jej vysvětluje Ataris

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek