4. / Moje kúra MMS

18.4.2013 v Zdravověda 15

_____ Tento článek je pokračováním seriálu ,,Moje kůra MMS“ _____
-Zpět na první díl seriálu zde: ,,1. / Moje kúra MMS“-

11.3. 2013

,,Výlet“ dopadl nade všechna očekávání opravdu skvěle, mám z něho radost. Samozřejmě, že jsem ten den nic nevybrala, bohužel jsem ale MMS nebrala ani další den. Sice jsem si na něho během dne asi 5x vzpomněla, ale ta myšlenka pití MMS se mi eklovala, tak jsem si vždycky našla důvod, proč ,,teď ne“, proč až za chvíli a za chvíli jsem si našla zase něco…

Tak trochu jsem doufala, že mi pauza napoví, jestli ještě pořád mám MMS brát, nebo ne. Zásadní potíže sice nezmizely, ale už pokukuji zase po něčem novém co chci nasadit, tak bych jenom přesedlala na jinou metodu a tento pokus bych ukončila… Jenomže dneska se to všechno vrátilo v plné síle jako předtím.

Evidentně ten patogen je pěkná potvora, evidentně reaguje na MMS a evidentně jsem to za celou tu dobu nepřeléčila, ale spíše rozdráždila a vynechání MMS způsobilo, že patogen začal řádit. Bušení, bolesti, arytmie. To nebylo ani předtím takhle špatné, opravdu jsem to musela rozdráždit hodně… Takže jsem se zase rychle k MMS vrátila.

Za půl hodiny po požití první dávky, se to zklidnilo… Reaguji sice na MMS velmi rychle, ale doléčit to, to pořád ne a ne! Vybrala jsem pět dávek po dvou kapkách. To je dobré skore. Navíc mi dva dny vynechání pomohly si od MMS trochu odpočinout, takže už mi nepřijde tolik odporné. Ale neříkej hop dokud nepřeskočíš, uvidíme zítra.


V kůře pokračuji, evidentně ji teď přerušit nemůžu. Leda plynule přejít na tu druhou lepší metodu, ale musím se ještě na to nachystat, takže to nebude hned. Prozatím vydržím takhle. A navíc nevím, jestli nejsem náhodou kousek před cílem a takto brzy bych nakonec ani neměla odpověď na svoji otázku, jestli mi tedy MMS může nějak pomoci, nebo ne…

12.3. 2013

Pětkrát dvě kapky. Až do tří odpoledne mi bylo zle, jakobych byla nemocná, ale pak se mi udělalo líp a teď je situace stabilní. Buď je to detoxikační projev, nebo dozvuky toho minulého nachlazení, které se snažím spíš rozchodit, než vyležet. Chyba… ale když ono je toho pořád tolik co zařizovat.

13.3. 2013

Dvakrát dvě. Nejsem na to hrdá. Přes den se mi to vykouřilo z hlavy, byla jsem zabraná do něčeho jiného… tak jsem něco nakapala alespoň navečer.

14.3. 2013

Třikrát dvě kapky. Víc ne, protože mě z toho kvalitně bolí břicho… Mimochodem jsem teď nedávno dělala na druhý pokus tu svou neslavnou bábovku! Bylo to obstojné, určitě lepší než předtím, alespoň jsem to dopekla, ale pořád žádná sláva, jak bych si to představovala. – Už mám ale vymyšlené, co udělat, aby třetí pokus vyšel ideálně. – Ale snědla se a byla dobrá, to je důležité. Alespoň vím, že nejsem kuchařský lempl a občas i něco zvládnu 😀 – Jenom se to musí dopilovat.

Tadááá! – A bylo to k jídlu! Juch…

15.3. 2013

Čtyřikrát dvě kapky. A už mi to fakt začíná lézt na nervy 🙂

17.3. 2013

Včera jsem nebrala. Sprostě jsem se na to vy… A dneska jsem byla odhodlaná vzorně brát, jenomže jsem vzala dvě kapky dopoledne, udělalo se mi zle, bolelo mě břicho a bylo mi blbě až do večera, takže jsem na další dávku už neměla nervy. Vadí mi to. Chtěla bych to brát poctivě jak se má, ale takto se to prostě nedá. Asi je čas to vysadit, ale co když někde za rohem číhá zlom? Úspěch? Vyřešení chronických otrapů? Co když stačí vydržet už jen chvilku? Týden? …. achjo. Nechci toho nechat a zároveň chci.

18.3. 2013

Třikrát jedna kapka. A dobrý, asi stačilo to snížit. Nemusí pršet, stačí když kape.

19.3. 2013

Třikrát dvě. A bez bolesti 🙂 – Navíc mám dojem, že mám zase trošku lepší ty uši.

21.3. 2013

Včera nic, nějak jsem to prošvihla. Zato jsem ale zahájila očistnou kůru na uloženou sůl, takže jsem nezahálela. Dneska jsem z MMS vzala třikrát dvě kapky, ale brzy tenhle pokus ukončím. Čeká mě totiž jaterní očista a to už by se ve mě mlátilo moc kůr najednou.

Je sice jaro, ale musím si nějaký ten binec nechat na čištění i na potom 😀 Už teď dělám dvě naráz. Možná bych se potom mohla k MMS vrátit, ale nevím, jestli se rozhoupu. Po včerejším vysazení se mi zase všechno rozjelo znovu, jakoby to MMS jenom tlumilo. Břicho mě z něho bolí, proto ho beru tak málo. Asi na to zase jdu blbě a budu muset začít s něčím jiným. Nedávné časté dávkovací výpadky vnímám jako ztrátu motivace. Kdybych měla posun od zahájení kůry hodnotit v procentech, tak zlepšení je asi 5-8% ze sta. To není žádná sláva. Jenomže se to dá čekat, protože se nedostanu trvale na doporučenou dávku, nestíhám ji vybrat 8x a navíc mám časté výpadky.

22.3. 2013

Jelikož mi ujela ruka, dávkování bylo takové: 2 kapky, 3 kapky, 2 kapky. Dneska mě z MMS nic nebolelo.

Taky jsem mluvila nedávno se svým výborným kamarádem a ten řekl, že se ženou berou aktivované MMS, rozředěné do anasového džusu, protože s vodou je to takový hnus, že se to nedá pít.

Koukala jsem na něho a musela se fakt smát, protože mě džus ani nenapadl! 😀 Já to celou dobu ředím levitovanou vodou. Když je studená, tak to není tolik cítit. Horší, když zteplá. – Akorát si prý pak člověk zprotiví ten ananasový džus.

24.3. 2013

Od svého posledního zápisu jsem už MMS ani jednou nevzala. Právě jsem dojela první fázi detoxikační kůry na sůl a teď začínám s dietou na přípravu jaterní očisty. Dávám si tedy minimálně dva týdny od MMS pauzu a také s menším odstupem dodatečně zhodnotím, jestli mi celá tato ,,akce“ k něčemu byla, či nikoliv. Zatím to moc slavně nevidím, ale třeba mezitím změním názor.

Jaterní dieta je na týden, beztuková, bezcukrová, bezmasá, jenom ovoce a vařená zelenina, aby si játra před vylučováním odpočala. Budu odpočívat i já, už se na tu dietu těším.

© Aluška.org, Alue K. Loskotová 2013. Článek není určen k volnému šíření.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-04-18 07:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to MMS dával do jablečné šťávy, BIO, bez přidaného C, to je důležité. Nejdřív super úleva, že to přerazí tu hnusnou chuť. Postupně se ale ta šťáva zprotiví stejně, jako MMS. Jinak já to užíval jen 1x denně, vždy večer a začínal od jedné kapky a dostal se až na 15+75 kapek. To už byla docela síla. Povětšinou mi z toho nic nebylo, jen párkrát břicho. Měl jsem v tom období opravdu hodně energie, skoro měl pocit, že nepotřebuju spát a v noci chodil spát hodně pozdě. Na ten smrad z MMS jsem si ale vypěstoval těžký odpor, dva roky jsem to pak nemohl použít, stačila jen ta představa. Pozor ale na užívání silnější dávky bez přípravy na lačno! Měl jsem jednu negativní zkušenost,nic dramatickýho, ale nepříjemný pocit v žaludku a trvalo hodně dlouho, než to zas odeznělo. Asi půl roku. Taky by mě zajímalo, jestli někdo používal MMS na čištění zubů, v diskusích jsou různé zkušenosti, nedávno jsem to zkusil asi týden a výsledek nic moc.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-18 07:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue nám tady ukazuje, jak se to nemá :-)

Ikona diskutujiciho Ved 2013-04-18 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska, dobry den, nie je vhodne uz teraz otravovat organizmus chemickou zluceninou. Cokolvek nesuladne zacina v mozgu.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-18 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ne že bych každý den rozmýšlela, jestli budu nebo nebudu brát. Tento díl je poslední deníkový zápis, takže samozřejmě jsem přemýšlela, kdy mám s pokusem skončit. Kdyžtak si článek přečti jestě jednou, je to tam napsané.

Ikona diskutujiciho iv 2013-04-18 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: zdravím, vlastně jsem se tady k užívání MMS už jednou vyjádřila, byla to pro mne loni taková preventivní očistná kůra, předcházelo jí hledání a pátrání nejen na internetu, abych si ujasnila, o co jde.. Po čase užívání mi hlavně z toho silného zápachu bylo lehce zle, asi jsem to vzala moc razantně, střevním potížím:-)jsem mohla předejít při trošce pečlivosti určitě… Vše jsem po pár měsících ukončila, začínala jsem kůru MMS (snad zcela)zdravá a ukončila ji zdravá nebo i zdravější?

Ikona diskutujiciho Bohuš 2013-04-18 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško mě se osvědčilo aktivovane mms očním kapátken dát do želatinové kapsle a tak polknout. Je to bez chuti.Samozřejmě zapít, až se kapsle rozpustí aby se to naředilo.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-04-18 23:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem dělala koupele poctivě tři týdny každý večer. Jak moc to pomohlo už si nepamatuju, jsou to tak dva roky. Na koupele jsem přešla po tom, co jsem třetí den braní začala příšerně zvracet. Vydržela jsem to i s tím zvracením ještě další tři dny, pak jsem to s vnitřním užíváním vzdala. Možná stačilo snížit dávky, nevím. Každopádně si taky myslím, že na pravidelnosti dávek u MMS obzvlášť záleží.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-19 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Ilíriel jsou možnosti míchat NaClO2 se 4% HCl a toto míchání většina lidí lépe snáší. S HCl to funguje pozvolněji, ale musí se každý dávka připravovat před pitím, nelze na den dopředu. Pak je možnost pít CDS, ale musí se umět správně připravit. Tam většina lidí problémy nemá a doporučuje se pít co nejvyšší koncentrace, jakou člověk snese. A nakonec pár lidí experimentuje s přípravou MMS pomocí hydrogensíranu sodného, který je prý lepší, než obě předchozí kyseliny po všech stránkách.

Ikona diskutujiciho Azure 2013-04-19 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: v případě že používáte jinou kyselinu než kys. citrónovou tak si dejte pozor na styk MMS/CDS s očima. Tento týden mi kniha o MMS přišla tudíž vím o čem mluvím, je to tam zvýrazněné.

Ikona diskutujiciho Naso, chano 2013-04-19 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Jmenuji se Petr Appel. Nedávno jsem se osobně potkal s aluškou a je to opravdu příjemná, čistá bytost. K věci MMS je sice fajn, ale pokud se aktivuje kyselinou citronovou, která se vyrábí díky určité bakterii které produkují toxiny, tyto toxiny se dostávají potom s kyselinou citronovou do těla. Druhým problémem je to že vznikají chemicky další 3 citráty, které ředí krev tak jako aspartam!!! A za 3. dochází v konečném důsledku k útlumu samotné imunity. Funguje to tím způsobem že chlordioxid  najde a napadne a rovnou poničí, konečná likvidace je na bílých krvinkách dojde ke zvýšení činosti imunitního systému a k ústupu samotné nemoci, v případě že se tělo najde v situaci kdy patogen je ve velké míře poničen a bílé krvinky nestíhají tak imunitní systém je přehlcen a člověku je blbě. Jde oto si uvědomit že je zapotřebí dodávat nízké dávky po 2h. Protože do dvou hodin se samotný chlordioxid rozkládá na vodu a sůl. Nutnost brát pravidelně je potřebné právě z toho důvodu že je poměrně nízká časová efektivita cca 2h. každý to bude mít trošičku jinak. Já co jsem si mohl nastudovat tak mi nejlépe vychází tzv. VMS (variability mineral solution). Jde o náhradu kyseliny citronové kyselinou chlorovodíkovou. A to v koncentraci cca 3% v dávkování 1:1. Tuto koncentraci mám vyzkoušeno a musím přiznat že mnohonásobně je příjemnější VMS, nevzniká při rozkladu nic jiného než jen chlordioxid, voda a sůl. Což jsou látky tělu přirozené a tělo dokáže spracovat kyselinu chlorovidkovou na kyselinu chlornou, která je jednou z hlavních součástí imunitního systému likvidace virů, bakterií apod. Takže za mne VMS s kyselinou chlorovídkovou. Co se týče účinků rychlé, pozitivníé, bez bolestí, zvracení a jiných škaredých průvodních jevů. Je potřeba si taky uvdědomit že sice kapka je malé množství, ale vzniká hodně plynu, který reaguje. Dík za dočtení až sem.

Ikona diskutujiciho Syreček 2013-04-19 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Souhlasím. Ti, co se chtějí opravdu vyléčit musejí MMS brát pravidelně a vytrvat. Je to ale jen na nich.

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-04-19 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jonáš se distancuje od Bláhové a šílenství kolem parazitů, zajímavé. Ale asi si jen chrání svůj rybníček, jako snad všichni léčitelé. http://zena.centrum.cz/zdravi/novinky/clanek.phtml?id=774332

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-20 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Jonáš a Bláhová dlouhé roky dobře spolupracovali. Každý poradce Ing.Bláhové absolvoval kurz u Jonáše. Jonáš byl bezpochyby krok dopředu v léčení. Ale v okamžiku, kdy se Bláhová přiklonila s používání MMS, což už budou skoro dva roky, tak se od ni Jonáš distancoval. Ani jinak nemůže. Je doktor a ten nesmí používat neschválený přípravek. Při vší úctě k Jonášovi, znám lidi, co se u něj léčili jeho prostředky 10, 12 let a k vyléčení nedošlo. Bláhová to dokázala na několik málo měsíců. Myslím, že bere léčení komplexně a používá i jiné prostředky, ale díky MMS je schopná vyléčit 2x víc nemocí a také několikrát rychleji. Samotnou MMS nevyléčíte zcela všechno, ale v kombinaci s dalšími prostředky se daří vyléčit většinu nemocí.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-20 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Petře, když máš takovou zkušenost s mícháním MMS pomocí HCl, zajímalo by mne, co si mylsíš o míchání s HCl na den dopředu k pití? Funguje to? Máš zkušensoti?

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-20 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z nových postřehů Ing.Hany Bláhové :

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek