5. / Moje kúra MMS

21.4.2013 v Zdravověda 18

_____ Tento článek je pokračováním seriálu ,,Moje kůra MMS“ _____

-Zpět na první díl seriálu zde: ,,1. / Moje kúra MMS“-

Hvězdné datum, 10. dubna 2013.

Rozhodla jsem se trochu více počkat, abych mohla účinek MMS na své tělo zhodnotit s co největším odstupem. (Kúra skončila 22. března). Také abych měla jistotu, že si nepopletu léčebný účinek jaterní či solné očisty, které jsem v této době prodělala. Jaterní očistu budu ještě několikrát opakovat, takže mě to brzy čeká zase.

Co se týče mých uší, které jsou hlavní důvod, proč jsem vůbec do tohoto pokusu šla, to nedopadlo nijak extra dobře. Po ukončení kapání MMS jsem měla dva týdny klid a vypadalo to, že snad to tak i zůstane. Pak mě ale překvapil návrat všech potíží a dokonce přechod do akutní formy. Tak jsem celý den běhala kolem svých uší, abych to zase stáhla do chronické.

Do dvou dnů bylo po akutní fázi, pobrala jsem trochu MMS a zkombinovala to se vším co se dalo, včetně magnetoterapie.. A je to dobré, teď jsem zase v klidové fázi, kdy to cítím, ale mám klid.


– Co to tedy znamená? – Pokud jsem jako dítě trpěla na záněty středního ucha a uši mě chronicky pobolívají dál, nedá se očekávat, že se to celé spraví během jednoho měsíce braní MMS. Evidentně je potřeba mnohem víc času. Po vysazení MMS se problém zase vrátil, pokud je tam něco živého, mohlo se to jednoduše domnožit. Takže jsem zhruba tam, kde jsem byla předtím.

Rozhodně ale MMS na uši fungovalo líp, než co mi před lety (tehdy mi bylo 14) poradili debilní doktoři. Došla jsem na ORL, protože už mě ty uši štvaly a chtěla jsem s tím něco dělat. Doma mě od toho chtěla maminka (tehdy ještě byla) odradit, ať neblbnu, že je to zbytečné… Ale já si říkala, že když tam od toho v těch nemocnicích sedí a když za mě škola roky platí zdravotní, tak mám na nějakou ,,léčbu“ nárok, zkusím to.

Hned ve dveřích: ,,Jéééé, to ty jsi? No jo, my víme, tys chodila s ušima jako malinká, tys ale vyrostla…“ Jojo, to jejich křešlo si pamatuji dodnes. Říkala jsem si, že když jdou na mě takhle přátelsky, tak snad budu mít i trochu protekci, že budou mít upřímně zájem mi pomoct.

Koukli mi do uší: ,,Ano, je tu vidět zarudnutí, nasadíme léčbu.“

Dali mi nějakou malinkou lahvičku, řekli mi že si to mám kapat do obou uší třikrát denně a být dva týdny doma v teple… Přesně jsem dodržela jejich postup, ale desátý den mi kapky došly.

Pak jsem se dostavila na kontrolu. – Doktorka se mi podívala do uší a řekla: ,,Zarudnutí je pryč, jsi zdravá, běž domů.“

To mě velice překvapilo, protože mi ty kapky a dvoutýdenní lehárko vůbec nepomohlo, uši byly pořád stejné a rozhodně nepřišlo ani minimální zlepšení. Argumentovala jsem tím, že necítím vůbec žádný rozdíl, že mi to nepomohlo a že chci zkusit něco jiného.

– ,,Nene, to není možné, já to vidím, ty už jsi zdravá.“ – A vyšoupli mě z ordinace, jakobych byla simulant s tím, že pro mě stejně už nic jiného nemají.

Vyšla jsem z nemocnice docela rozčarovaná a taky naštvaná…

Někdy v té době mi taky ve škole spolužák skočil na koleno a doktoři to podělali na celé čáře, ještě víc než s ušima. Přitom to nebyl chronický problém a ještě k tomu to bylo čistě mechanické – Mechanické a akutní věci, to doktoři občas zvládnou. V mém případě to nebylo. Přitom jsem potřebovala jenom dlahu a také aby si se mnou doktor domluvil kontrolu v době, kdy BUDE V ORDINACI. A ne že budu čekat půl hodiny a pak mi je oznámeno, že pak doktor dneska vůbec nedělá… Koleno jsem regenerovala na vlastní pěst, vším co mě napadlo.

Od té doby už mě tam nikdo neviděl a definitivně jsem si potvrdila, že jestli chci být zdravá, nemám chodit do nemocnic, ale starat se o všechno sama. To je totiž pořád dokola, kor když moje máma za života historkami z nemocnic jenom hýřila. Jedna větší příšernost než druhá.

MMS mi po měsíci pomohlo alespoň dočasně. Kdybych ho brala mnohem déle, jsem přesvědčená o tom, že by se to vyřešilo, protože to na tento druh problému očividně reaguje. Chyba tedy není v MMS, ale v nedostatečné době léčby a také jsem dělala chybu, když jsem ho párkrát třeba na den až dva vysadila, ať už k tomu byl jakýkoliv důvod. To všechno znehodnocuje výsledky dosavadní léčby.

Nelze uprostřed boje s bacilem na jeden den složit zbraně, protože bacil se domnoží a tím děláme kroky vzad.

Problém ale je, že si dost dobře nedovedu představit, kolik času by ještě bylo potřeba. Já jsem po měsíci braní už byla z toho celkem unavená. MMS mi nechutnalo a už se mi opravdu nechtělo neustále si hlídat hodiny. Kdyby byl člověk celý den doma a neměl nic moc na práci, tak mu to může být jedno. Zabývá se jenom sám sebou a svými kapkami, ale já toho mám v hlavě opravdu dost a dlouhodobě je pro mne problém vydržet každý den a vybrat minimálně tři dávky po sobě. To bylo ostatně vidět i na mých zápisech.

Tedy MMS sice na chronické celoživotní obtíže funguje, ale člověk nemůže čekat výsledek za měsíc. Odhaduji, že by to možná mohlo být vyléčené, kdybych brala MMS tři měsíce… Podle dosavadního dosaženého výsedku, se mi i dva zdají málo.

Také co se týče mé kůže, postřik z MMS je opravdu skvělý a zabírá suprově. Ten aplikuji dál i po skončení vnitřního užívání, ale chápu, že je to málo a je potřeba nasadit i něco zevnitř.

Jaký tedy mám plán s ušima? – Nahraju si na to homeopatika, MMS užívám zvenku ve spreji a pokusím se kapat alespoň semtam, abych podpořila homeopatika a neoddřely to celé samy. Koloidní stříbro mi totiž zrovna nedávo došlo a než si zajistím nové, beru MMS. Ony ty výsledky jsou velmi podobné, akorát na ty uši se mi zdá MMS ještě o něco lepší, hlavně postřik.

Koloidní stříbro na to tak dobře nezabíralo. KS je totiž lepší na trochu jiný typ problémů, ale to člověk musí vypozorovat časem.

Zaznamenala jsem ještě jedno výrazné zlepšení a to je moje hlava. – Nejsem si jistá, co ve mě MMS zabilo, ale mám víc energie, ještě víc se usmívám, mám lepší náladu a také se mi mnohem lépe pracuje. Mám spoustu inspirace a spoustu chuti tvořit.

Před braním MMS jsem byla semtam unavená a hledala jsem nějakou vzpruhu. Nebylo to fyzické, ale vyloženě psychické. Jakoby mi někdo všechnu tu energii užíral, ale nebylo poznat, kdo to je a z které strany. Je možné, že to bylo i koncem zimy, příchod jara nalije energii do žil každému. Já však cítila příliv nové energie ještě dlouho předtím, než se Česko oteplilo a vykoukly sněženky. Tím to asi nebylo.

Ten posun ve vnitřní chuti něco dělat, optimismus a energie mi vydržely doteď a asi to tak i zůstane.

Obecně, z toho co vím, jsou lidé psychicky unavení, když je tělo celkově zanešené toxiny, nebo když v něm rejdí hodně cizopasníků. Pokud tedy MMS pozabíjelo část nějakých jednodušších zátěží, které tak různě bloudí po těle a otravují, samozřejmě, že se to podepíše na naší vitalitě i náladě.

Škoda, že jsem se nenechala před MMS kompletně přeměřit, tabulky se zátěžemi se neustále mění, podle toho co člověk kde chytí, nebo co si zrovna poléčil. Subjektivně ale odhaduji, že nějaké jednodušší zátěže musí být pryč.

Když to tedy shrnu, uši jsou pořád a stejném levelu, i když nemůžu zapřít, že by na to MMS nefungovalo. Chyba je u mne, léčbu jsem přerušila příliš brzy. Slibovaný pocit ,,Úžasné hluboké tělesné očisty“, o které muví Jim Humble, se u mne nedostavil, ale rozhodně jsem o něco vitálnější a radostnější, což je typický projev celkového ozdravení těla.

Co se týče večerního silného bušení srdce a neschopnosti z toho usnout, to prakticky zmizelo. Po vysazení MMS se mi to dočasně vrátilo, pak se to ztlumilo a pomalu vyprchalo. Sem tam během dne zaznamenám mírně zabušení, ale to brzy odezní. MMS tedy zničilo většinu zátěží, které to způsobovaly, ale není to doléčené do konce. I v tomto případě je třeba pokračovat déle, aby se to dotáhlo do konce. Jinak celkově mohu říct, že srdce se spravilo a večer nebuší. – Jasně že bušilo večer… Navečer jsou paraziti nejvíce aktivní 🙂

Za sebe tedy říkám MMS: ANO.

Tělesné zlepšení se mi zdá tak o 8%, psychické zlepšení o 25%. Vysoká procenta dávám proto, že té energie mám opravdu hodně a před kúrou jsem ji postráda, což mě brzdilo. Těším se, jestli to ještě o něco naskočí, až se během jara dočistím. Ještě mám před sebou ty jaterky, jednu na sůl a chci dotáhnout do konce uši.

Budu ho brát dál, i když ve snížené míře. Trochu to prokombinuji i s jinými věcmi. Předtím jsem kombinovat nechtěla, aby se mi nepletly společné účinky. Teď když vím, jakým způsobem a v jaké míře MMS zabírá, není potřeba zkoumat to odděleně a můžu jít do kombinací.

Ostatním lidem tímto MMS určitě doporučuji.

P.S. Fascinují mě výkřiky do tmy v diskuzích, kde lidé, kteří MMS ani nezkusili, křičí jaký je to hnusný driják a oponují těm, kteří s ním zkušenosti mají. V případě MMS je opravdu lepší si to první zkusit a pak až soudit. Já se cítím lépe a jsem ráda, že jsem do toho šla.

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Renata 2013-04-21 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, Alue, přečetla jsem ti tenhle seriálek se zájmem.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-04-21 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja si nakapem do usi swedske kapky a o den dva som v poriadku

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-21 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ing.Bláhová říká, že někdy u chronických nemocí, s kterými člověk žije dlouho, nemusí vůbec přijít zlepšení stavu v prvních 4-5 týdnech léčení, naopak může dojít i ke zhoršení, ale že se to přehoupne mnohdy až po 5 týdnu léčby, kdy se začne situace zlepšovat a nemoc začne ustupovat.

Ikona diskutujiciho Peter 2013-04-21 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě kdysi počínající zánět v uších (svědění přecházelo místama do bodavé bolesti) vyřešili švédské kapky. Zpočátku jsem se bál že to bude nějak příšerně bolet (je to koneckonců 100% líh), ale v uchu (do ucha jsem vpravil kapky na vatičkové špejli) pouze pocit pálení ale příjemný který se po opakování změnil v pocit léčivého tepla. Problémy zmizeli v podstatě dalo by se říci už po první dávce, švédské kapky fungují.

Ikona diskutujiciho Durino 2013-04-21 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Problémy s ušami môžu súvisieť s krčnou chrbticou, konkrétne stavce C1-2 alebo C4. Ak sú stavce vyrotované tlačia na koreňové nervy, svaly okolo nich zatuhnú, energia sa na tom mieste zablokuje a dochádza k migrénam, problémom s očami, ušami, nosom a pod.

Ikona diskutujiciho Durino 2013-04-21 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte doplním, že problémy s ušami môžu byť aj psychického pôvodu, človek nechce niečo počuť, má toho "plné uši" :-)

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-21 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Doplnění návodu aplikace těkajícího plynu ClO2 z koncentrátu ve skelničce na kůži by měla být asi 5 minut, nikdy ne déle jak 10 minut. Pak lze zalít vodou a použít na koupel nebo čistění zubů. Reagující koncentrát bez vody skladovat nelze.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-22 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Krk mám v pořádku, bez bolesti, chiropraktickým grifem pravidelně srovnaný, obratle v pořádku. Je to pozůstatek z dětského onemocnění.

Ikona diskutujiciho adal 2013-04-22 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tie svedske kvapky su super, nam co najviac zabralo bola Belladona a vlozene struciky cesnaku do usi, nie cinsky – zabera to zazracne.

Ikona diskutujiciho Zuzka 2013-04-23 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue.

Ikona diskutujiciho Igi 2013-04-25 01:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono taky koloidni stribro a mms se nemaji moc radi, mms mj. odstranuje z tela tezke kovy a bohuzel ac je stribro prospesne, odstranuje z tela i jej, takze pokud jsi stribro predtim brala dlouhodobe, je mozne ze treba pulka lecby mms byla jen o odstranovani stribra z tela. S usima mam taky problem, jako by se mi v jednom obcas neco hyblo a citim tam neco co tam nepatri, podle mereni na Salvii tam mam filarie, mozna tam budes mit neco podobnyho..

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-25 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Vnitřně pravidelně koloidní stříbro neberu už asi 4 roky, protože to nepotřebuji. – Ona taky tahle léčba nestojí korunu padesát, to letí tisíce, ani nemrkneš. Používám ho hlavně zvenku. – Na spáleniny, vyrážky, uhříky, svědění apod.

Ikona diskutujiciho Mia 2013-04-29 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, kde jsi prosím MMS pořídila, jsou různé zdroje, některé prý nefungují:-(

Ikona diskutujiciho Jarda 2013-06-02 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-12-05 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď je prý už MMS zastaralé, lepší se jeví CDS2 jako nejčistší forma chloroxidu- nedráždí žaludek a může se užít i na lačno :).

Ikona diskutujiciho Pavel 2020-03-22 13:52:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenže Auško prý to MMS mění DNA a škodí nedovolí vzestopit ze dvou na 12 vláken popisuje to iša na YouTube rozhovory s išou

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-22 14:16:33
Ikona diskutujiciho
sipka

A ty takovým hovadinám věříš? To je fakt extrém.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-22 16:04:17
Ikona diskutujiciho
sipka

boha, zapoj základní selský rozum… nemusíš pak ani googlit..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek