5+1 Pravd o hledání vaší životní lásky

7.11.2021 v Poselství 15

Každý touží po lásce, obzvláště v dnešní době. Vztahy nejsou snadné a nikdy nebyly. V moderní společnosti si lidé randění desetkrát ztížili, protože nikdo o partnera doopravdy nestojí, spíš chce jenom pozornost. Zdá se, že všichni tak strašně spěchají, aby našli spřízněnou duši, že zrychleně filtrují lidi nalevo a napravo, což jim způsobuje jedno zlomené srdce za druhým. To zcela popírá skutečný význam vesmírem určeného partnera. Buďte trpěliví a vaše spřízněná duše přijde.Vaše spřízněná duše tam někde čeká a těchto 5+1 vesmírných pravd vám dodá trochu více naděje, že ho jednou skutečně najdete:

1. Je pro vás už předem vybrán a čeká někde venku
Váš partner pravděpodobně prochází stejným bojem jako vy. Je pro vás už předem vybrán a čeká na vás. Hledá vás a nebude vás schopen poznat, pokud se budete snažit předstírat, že jste někdo, kým nejste.

2. Naslouchejte své intuici!
Intuice je v podstatě smysl pro poznání, který přináší vesmír. Vaše vyšší vědomí vám vždy napoví, jakou cestou se máte vydat. Naslouchání intuici vás dovede přímo ke spřízněné duši. Je to ten vnitřní hlas, který nemůžete popřít. Musíte se jím prostě řídit.

3. Buďte upřímní sami k sobě
Abyste našli svého pravého partnera a spřízněnou duši, musíte být sami sebou. Pokud se snažíte být někým, kým nejste, nikdy vás nebude schopen poznat! Obě vesmírně spřízněné duše by měly být v souladu a autentické.

4. Buďte trpěliví
Nespěchejte na vesmír, aby vás přivedl k vašemu partnerovi. Pravděpodobně ještě nejste připraveni, pokud se to zatím nestalo. Než dojde k tomuto spojení, je třeba projít obrovským množstvím sebepoznání. Buďte trpěliví, musíte uzrát.

5. Vezměte si ponaučení z minulých vztahů
Všichni určitě máme nějaké bývalé, o kterých bychom raději nemluvili… nebo na ně nemysleli. Nemůžete se zabývat minulostí nebo se jí nechat rušit, ale musíte si pamatovat důležité věci, které jste se díky nim naučili. Ať se stalo cokoli, vždy si z toho odneste cenné ponaučení a využijte ho!

5+1. Objeví se tam, kde to nejméně čekáte
Nesnažte se neustále hledat svou spřízněnou duši na sílu, protože budete neúspěšní. Seznamování se přes tuny lidí vás neuspokojí, zklame a spíš vás odradí od hledání vaší pravé lásky. Jakmile přestanete hledat, může se vám objevit přímo před nosem! Možná už tam je.

© aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-11-07 01:09:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně přišla maprosto sama a přirozeně 🥰 je to hrozně dobrý pocit. Cítím v duši, že to tak má být ❤

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-11-07 10:37:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, je to tak, že už nám vlastně říkáš vlastní zkušenost? Také jsi toho svého potkala tam, kde bys to nejméně očekávala? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-07 10:43:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Potkala jsem ho tehdy, když jsem to nejvíc potřebovala.

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-11-07 13:36:28
Ikona diskutujiciho
sipka

A mohu se zeptat, jak jste se potkali? Znal už tě tehdy přes tvou spisovatelskou tvorbu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-08 10:47:29
Ikona diskutujiciho
sipka

nebudu na tyto bližší otázky odpovídat, zatím ne.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-11-07 17:01:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška: Přesně no. Já taky. Když jsem to nejvíc potřebovala.

Ikona diskutujiciho Natka 2021-11-07 17:38:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už jsem to vzdala. Jsem smířená, že už nepřijde.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-08 10:45:27
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tím spíš asi přijde, protože na tom nevisíš, nelpíš… zaměř se na svůj rozvoj a jdi kam tě srdce povede… a pak prásk, třeba ti skočí do cesty

Ikona diskutujiciho kiana 2021-11-07 17:42:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to si přesně celý život myslím – že každý má jednoho od vesmíru určeného partnera (a takové ty rady, ať člověk vyzkouší pár vztahů, aby zjistil, co mu sedne, nebo ať se zamlada „vyřádí“ jsou matrix)

těžší je toho jednoho partnera najít, ale to tento článek popisuje – super!

(já jsem zkusila od nějaké pani automatickou kresbu a nakreslila kluka, kterého neznám a který vypadá jako já v mužské podobě – nevím, jestli tomu věřit, ale obrázek jsem si schovala kdybych někoho takového někdy viděla, ať to můžu porovnat:)
– protože chtěla jméno a datum narození, myslela jsem si, že na internetu k dohledání žádné moje fotky nejsou, ale zjistila jsem, že jsou – a tedy ta pani to mohla nakreslit podle mojí fotky.. Teď jsem to zkusila a už to vyhledat moc nejde, ale předtím to našlo jednu internetovou stránku s fotkou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-08 10:47:09
Ikona diskutujiciho
sipka

myslím si, že vůbec není na škodu mít za sebou mít dlouhodobějších vztahů, jsou to zkušenosti, které zúročíš v budoucnu a i pokud ty vztahy byly špatné, o to víc si pak vážíš toho dobrého… mnohdy lidi co se mají celý život až moc dobře nevidí co mají, dokud o to nepřijdou.. jsou prostě nevděční, rozežraní. i špatná zkušenost ti nakonec pomůže vyrůst.

Ikona diskutujiciho kiana 2021-11-08 13:17:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo taky to tak beru s těmi spatnymi zkusenostmi. Ze se z toho da něco naučit a víc si vážit dobrých lidi.

Ikona diskutujiciho kiana 2021-11-07 19:31:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkusím být co nejvíc sama sebou, to je dobrá výzva.

Ne, že bych to nezkoušela, ale většinou dělám různé věci abych něčeho dosáhla (např. něčemu zabránit, co se ve světě chystá), takže to pak není ono.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2021-11-07 20:54:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježiš, to je hezký, to ti moc přeju 🙂

Ikona diskutujiciho adria 2021-11-08 16:49:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je zajímavé téma, každý můj vztah mi něco dal … ale jaksi ty vztahy dlouho netrvají, to je porad neco, stale neco noveho a kazdy vztah je jiný, coz oceňuji … ALE už chci klid … mama mia

takze vsem si uz svou pravou lasku našli .. rikam wau

Ikona diskutujiciho tauri 2021-11-08 19:51:53
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě to samé a víš co? I když trvají krátce, vždy Tě ujistí v tom, jaká by jsi neměla být. Vždy to člověku něco dá a dá do pohybu ledy, aby člověk pohnul zadkem..Problém druhé strany většinou je, že to bere jako kus za kus..Takže v dalších vztazí dělají zase ty stejné chyby..a neuvědomují si, co jim to dalo, bylo nabídnuto, ale i „vzato“.
Ale než mít každou chvíli jiný vztah a ztrácet hodnotu, protože ten zástup lidí není uplně ideální cena, tak být sama a makat na sobě..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek