71. Dotazník

30.12.2013 v Čtenáři 41

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Dejme tomu, že existuje člověk, který je uvnitř opravdu velice krásný – milý, hodný, přátelský,… má skvělý charakter a žije zdravě, jen má postavu, která není příliš pěkná. Teď se ptám na sílu mysli – když si sebe bude často intenzivně představovat a prociťovat, že již má přesně takovou postavu, po jaké touží, tak je MOŽNÉ, že se tak změní jeho tělo i ve skutečnosti? Opakuji- povahově a i v tom jak žije je velice konstruktivní člověk.
A proč pořád vymýšlet takové složitosti? Nestačí si prostě rovnou oholit podpažní dredy, přestat jíst levně a začít trochu cvičit? 🙂

2. Četl jsem, že moc nefandíš meditacím. Asi ale chápu správně, že není meditace jako meditace. Tedy – pokud existují takové typy meditací, tak jakým TYPŮM meditace jsi příznivce? (Např. uzdravovací,… pokud takové jsou.)
Meditace jsou mimo okruh mých zájmů. Co považuji za zajímavé jsou meditace na spojení s andělem, nebo duchovním průvodcem, ale další využití už jsou dost sporná a někdy můžou naopak víc uškodit, než pomoci. Navíc tohle slovo každý vnímá dost po svém, takže bych se k tomu moc nevyjadřovala, aby zase nedošlo k chytání se za slovíčka.


3. Jak to zatím vidíš s tou transformací? Já mám pocit že ta transformace vědomí a planety se již dávno odehrává ale velmi jemně a postupně takže to ještě moc lidí nepocítilo. Jak se furt mluvilo o tom velkém BUM a třech dnech temnoty zdálo se mi to vnitřně trošku nepravděpodobné vzhledem k tomu že na planetě Zemi se nikdy něco tak důležitého neodehraje v tak krátkém čase.
Nebyla překročena kritická hodnota uvědomění lidstva, takže přechod nesepnul. – Lidé si to prostě nepřáli.

Energie tady na to stále jsou, to je to co lidé pokládají za tu ,,slabou transformaci“. Po roce 2012 uvědomělost lidstva mírně klesla, takže já jsem v tomto spíše skeptik. Když se nespojilo vědomí tehdy do jednoho bodu, tak kdy jindy?

Třeba mě ale ještě lidé překvapí, kdoví. Nejsem žádný Nostradamus. Navíc je tu pořád ještě možnost změny podmínek, nebo úplně jiného řešení. Takže to není konečný výsledek, pořád jsme v procesu a pořád ještě může něco být.

4. Co PŘESNĚ chybí dnes vyráběnému chemickému jódu, aby z něj byl jód totožný s biologickým jódem?
Přírodní původ.

5. Jsou některé tabletky – např. výtažek z hlívy ústřičné – prospěšné pro naše tělo- tj. existují pilulky, s jejichž užíváním bys souhlasila?
Výtažek z hlívy ústřičné je – pokud s tím hodláte řešit nějakou nemoc – velice slabý a tudíž k ničemu. Lepší je brát primární zdroj… Jediné dobré pilule, jsou pivovarské kvasnice, céčko a jim podobné doplňky stravy.

6. Je vůbec k něčemu nechat si vyvěštit budoucnost, může to někdo umět tak, aby se to opravdu stalo? Vždyť přeci stačí udělat jakékoliv rozhodnutí jinak a bude to celé překopané, ne? 🙂
99,9% lidí nemá osud ve vlastních rukách, čili se jim naplňuje stanovený osud. A ti ostatní nepotřebují chodit k věštci, protože si to rozhodují sami. V tom je zakopaný pes. Navíc málokterý věštec není šarlatán. Natrefit na nějakého solidního je dost těžké. Však se podívejte na ta pochybná individua, co mávají kartami v televizi. To už není ani k smíchu, to je k pláči.

7. … Takže nejlepší by bylo veškerá zrcadla vynést z domu a namísto nich umístit do bytu nalepovací zrcadlové fólie?
To neřeší vůbec nic. Obecně stačí nemít velké zrcadlo v místnosti, kde spíš. Pak s tím nebývají problémy. – Prostě nic nehnat do extrémů.

8. Je možné, že někteří lidé o Atlantidě v Afghánistánu ví a třeba se ji snaží dobít. Je to jen má představa, která mě napadla, protože se tam údajně válčí s teroristy (kvůli ropě).
Atlantidu nikdo nedobývá, protože vojáci kteří uvidí dítě, kreré před nimi zmizí, se zblázní dřív, než by vůbec něco stihli udělat.

9. Jak zničit parazity působící na nervy?
Podle toho kde přesně ho máš a jaký je to druh. Musíš se poradit u odborníka a nechat si to zjistit.

10. Ahojky Alue, snažím se o AC, komunikaci s mými andílky, s vílami, stromy, atd. Ale, jsem teprve v začátku a zjišťuju, že mám asi největší problém se soustředěním – prostě mi mysl lítá na všechny strany, ale na jednu konkrétní věc, kterou zrovna chci, ne…:/ a snadno se nechám roztýlit různými vnějšími vlivy… máš tedy nějaké typy, jak si zlepšit a vypracovat soustředěnost?
Cvikem. Kdo není zvyklý se koncentrovat a myslet, tomu to dělá problémy. Taky započítej možná poškození mozku, například telefonování s mobilem u hlavy. To má obrovský vliv. Zapnutá wi-fi doma. Jezení jedů, blokátorů: Glutamát, aspartam… Je to dost o tvém životním stylu.

11. Je nějak závadná Hello Kitty? Nemá v sobě nějaký program nebo něco?
Teoreticky by tam mohlo být něco podobného jako u Pokemonů. Ale nejsem dítě a tyhle věci jdou úplně mimo mne, takže si na tom netrvám.

12. Jaký máš názor na pro-ana blogy a jejich autorky?
Je na nich zajímavé, že zatímco jiní lidé se svojí nemocí nechlubí a snaží se jí zbavit, ony si ji tak často hýčkají.

13. Jak se to s Lochness Monster. Existuje?
Je to tvor z jiné planety, ale zatím není známo, proč přesně ji tam vysadili.

14. Co by jsi mi ty poradila na jizvičky na obličeji po akné?
Pokud vím, tak většina poškození časem zmizí sama. Jizvy obecně blednou s roky.

15. Ahoj chcem sa opýtať, ako to je, keď sa maju dvaja ľudia radi, ako to vníma muž a ako žena ?
Nejsem chlap, na to přece nemůžu odpovídat. A když třeba napíšu, že chlap má druhý mozek v gatích, tak se bude v diskuzi řešit, že proti nim snad něco mám… 😀

16. Jak to bude vypadat, jestli se nám povede převibrovat do 5. dimenze? To se probudíme v úplně jiném světě? Nebo si nebudeme pamatovat, že jsme kdy žili tady? Nebo si uvědomíme jak vylepšit náš Svět? Co se vlastně stane? 🙂
To nikdo neví přesně, protože se to ještě nikdy předtím nestalo. Můžeme jen odhadovat, počítat, spekulovat.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-12-30 07:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé je, že o postupně probíhající transformaci se mluví od začátku 20.století. Ona to pravda zřejmně je, že se něco děje, když se podíváte na všechny ty společenské změny. Ostatně obě světové války lze vidět v kontextu tlaku na proměnu. Mám jednu starší přítelkyni, která skutečně Vidí (naprosto úžasnej človíček, je jí 70, vypadá na 40 a elánu má víc jak leckterá dvacítka. Celý život, i teď, pracuje v pomáhajících profesích, hodně s dětmi, prostě někdo. Koukne se a vidí vám do duše), která říká, že právě v posledních pár letech tyto tlaky houstnou. Že přicházejí na zem moc spešl lidi (proto prý ten boom vzdělávacích poruch, jsou to dušičky, pro které je klasické školství problém, protože jsou trochu jinde a mají trochu jiné poslání.) Ten strach z konce světa připisuje lidské neochotě pro změnu. Úzkosti, kterou človšk prožívá, když se mu to "staré známé" mění. Samotné se mi nechce vidět nějáký přerod konkrétnímu datu a když si uvědomím, kolikrát už lidé hlásali o konci světa, když se ocitli uprostřed jakékoli znatelné proměny a že 2012 vypadá jako obyčejnej internetovej scare, na který se chytili ti, kterým to bylo jakýmkoli způsobem blízký…

Ikona diskutujiciho leeth 2013-12-30 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký program mají Pokémoni?

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-30 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ot č. 4: Jojo, to vím; jen jsem měl na mysli, proč když je molekula dvou atomů jodu- I2- stejná jak umělého tak přírodního původu, tak je umělá špatná? Jde o nějaké energie, které dosavadními chem. přístroji nejsme schopní zjistit?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-30 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vo filmoch s mimozemšťanmi bývajú podoby mimozemšťanov vymyslené (votrelec, predátor, ítí). Nevieš či je aj niaky film, v ktorom by použili reálnu podobu mimozemšťanov?

Ikona diskutujiciho Somebody 2013-12-30 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"11. Je nějak závadná Hello Kitty? Nemá v sobě nějaký program nebo něco?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-30 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kam sa vlastne cestuje pri AC? Lebo neverím že je to kópia skutočného (tohto) sveta. Prečo potom nikdo z vás, čo tvrdíte že dokážete AC, nedokáže navštíviť napríklad mňa a opísať napríklad aký mám obraz na stene?

Ikona diskutujiciho adeláč 2013-12-30 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže Nessie existuje? 😮 Fakt?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-12-30 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 6. Mívala jsem u volejte věštce pár oblíbených věštkyň na které jsem se ráda dívala, ale už mi je dali pryč a nasadili tam místo toho jen jednu cigánku…Jak to ostatně bývá dnes se všemi dobrými věcmi. Ta je dle mého názoru někdy výborná, ale někdy taky úplně mimo, jako kdyby nebyla ve své kůži…Ale tak nemůže být posvícení každý den. Jinak moc krásný obrázekO:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-12-30 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Mariáne, ty tomu fakt věříš, když se ti jako publiku sdělí, že využít špiony pomocí AC je zbytečné? – Vždyť se už více než 50 let používají!! Nejvíc jich mají Rusové, protože právě my jsme ten typ lidí, kteří to mají podpořeno i geneticky.

Ikona diskutujiciho Števo 2013-12-30 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Myslím, že niektoré otázky ľudia kladú na nesprávnych miestach. Alue nie je chemik, ani biológ :-)

Ikona diskutujiciho Števo 2013-12-30 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Prechod, transformácia, posun a  to všetko instantne a bez úsilia.To je podobné nám ľuďom. Ej veru nie, všetko si to prežijeme a vychutnáme do posledného kvanta energie. Či sa nám to páči, alebo nie.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-12-30 12:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: K čemu ti bude vědět kdy umřeš? Kdyby to pro nás bylo přínosné, tak se už s tím vědomím rodíme. Já bych nemohla žít s vědomím, že třeba za rok umřu. Ono, když má člověk třeba rakovinu a doktoři mu řeknou, že mu zbývá 6 měsíců, tak je z toho většinou tak vydeptaný, že se ani na nějaké zařizování si života nezmůže a nemá na to moc chuť. Málokdo by se s tím asi smířil a prostě to přijal a začal se podle toho zařizovat. Nebo takové to, že se celý život stresuješ a děláš ptákoviny a pak se dozvíš že za měsíc umřeš tak honem rychle jdeš a užíváš si života…člověk by si měl užívat života každý den, v tom je krásné to že nevíš kdy umřeš. Protože každý den může být ten poslední a s tím vědomím si můžeš život užít mnohem víc. :-)

Ikona diskutujiciho Auri 2013-12-30 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 14) poradila bych masirovani poskozenych mist, jelikoz u jizev pri tzv. hemokoagulaci probiha delsi dobu preskupovani bunek a jejich jemnym masirovanim se podporuje zabudovavani do spravnych mist. Je to dlouhodobejsi zaleziotst. Od nekolika mesicu az po roky.

Ikona diskutujiciho Susan 2013-12-30 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, moc by mne zajímal tvůj názor na Teal Scott, je to takový duchovní fenomén poslední doby a obvzlášť zde v ČR a na Slovensku je velmi populární.

Ikona diskutujiciho -A 2013-12-30 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych lepší životní styl ale rodiče rozhodly že v bytě bude wifi. Prakticky po celém městě se stále všude objevuje signál na wifi. Co s tím můžu dělat? To se asi změnit nijak nedá? Ale nechci aby to škodilo. A pak ještě otázka… Je nějaká přírodní antikocepce? Každej chlap si přece nevezme kondom. A já ale zase nechci brát prášky, ovšem také nechci otěhotnět.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-30 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Aj keby som niekomu dal svoju fotku a adresu aj tak neverím že by ma dokázal niekto navštíviť.

Ikona diskutujiciho Virginia 2013-12-30 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 14: Doporučuju peeling, aby se pokožka rychlejí zbavovala starých buněk a rychleji obnovovala. A nějaký krém na podporu blednutí jizviček, třeba Bioclinic od Oriflame. No a pak čekat, jak píše Alue, trvá to tak 1-2 roky. A do té doby holt make-up…

Ikona diskutujiciho Martin 2013-12-30 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč se často stává, že jsou blonďatí modroocí lidé hodně přitažliví a je jejich výskyt hlavně ve Skandinávii, především ve Švédsku?

Ikona diskutujiciho Bubble 2013-12-30 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lze číst myšlenky?

Ikona diskutujiciho Skitty2 2013-12-30 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pf, Pokémoni jsou jedna z nejbožejších věcí na světě..

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-12-30 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: každý den může být ten poslední a s tím vědomím si můžeš život užít mnohem víc, …to sa ľahšie povie, ako urobí. :-)

Ikona diskutujiciho Fred 2013-12-31 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Myslím, že je vhodné brát věci s nadhledem. Teal Scott natočila určitě velmi zajímavá videa a rozhovory, které jsou pro lidi chytlavé a úžasné a nějakým způsobem je "nakopnou".

Ikona diskutujiciho iriska 2013-12-31 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chci se zeptat, je "vesica piscis" konstruktivní symbol? Mám na mysli symbol dvou kruhů, které se protínají, objevují se často v avalonské tradici bohyně. Působí na mě velice příjemně, tak myslím, že bude dobrý, ale ze zvědavosti bych ráda znala tvůj názor. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2013-12-31 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Radši mu neraď, víš že se chtěl astrálně podívat k tobě do obýváku;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-12-31 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Z toho opravdu strach nemám. Proti nevítaným lidem se zlým úmyslem mám perfektní ochranu a proti těm s dobrými úmysly není potřeba něco skrývat. – Navíc stejně nemám obývák.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-01 05:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Môžeš prezradiť akú ochranu proti nevítanym ľuďom máš, ak to neni tajné?

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-01 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako dlho trvá, kým sa človek naučí AC?

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2014-01-03 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Já vím:) však jsem to myslel nadneseně, a o obýváku mluvil on.

Ikona diskutujiciho Hugo 2014-01-03 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue… Ja by som chcel stručné objasnenie toho oka v pyramíde… Lebo ako hladám na internete, tak niekde sa píse že je to znázornenie satana, inde že znázorennie Boha, inde že je to akože tretie oko človeka… koho je to oko?

Ikona diskutujiciho Petra 2014-01-03 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojda Alue, můj otec vždy před prvním nakrojením chleba špičkou nože nakreslí na jeho spodek tři kříže a nedá se od toho odradit. Co se vlastně tímhle úkonem s chlebem stane a dá se proti případným následkům nějak bránit? Děkuji za odpověď. 🙂

Ikona diskutujiciho Naso, chano 2014-01-04 01:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško mám několik otázek.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-01-04 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Petra 2014-01-05 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka:

Ikona diskutujiciho Tomáš 2014-01-05 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Martin 2014-01-07 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolik Ti do poradny chodí týdně (či denně) e-mailů?

Ikona diskutujiciho Martin 2014-01-07 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško; chtěl bych se zeptat- tvá odpověď na osud: "99,9% lidí nemá osud ve vlastních rukách, čili se jim naplňuje stanovený osud."- znamená, že když je člověk uvědomělý a ví, že osud není jedna lajna, ale kolej s mnoha výhybkami a odbočkami, tak:

Ikona diskutujiciho iriska 2014-01-07 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku: Co je podle tebe pokora? jak se slučuje pokora s tím, když je člověk hodně ambiciózní a chce v životě něco velkého dokázat? děkuji.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2014-01-08 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

99,9% lidí nemá osud ve vlastních rukách, čili se jim naplňuje stanovený osud, takže s tou vetičkou tomáša marného.: JAKÁKOLIV ROZHODNUTÍ JSOU POUZE A JENOM VE VAŠICH RUKOU to "máme márne"?

Ikona diskutujiciho Mája 2014-01-08 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:To by mně také zajímalo. Jestli se máme snažit něco změnit, nebo je to marná snaha. Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho adeláč 2014-01-09 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jakou používáš řasenku, tužku na oči, na obočí, linky, stíny, voňavku, deodorant, pudr, make up, rtěnku, korektor, rozjasňovač a tvářenku?

Ikona diskutujiciho Lúthien 2014-01-11 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek