8 Znamení, že jsou s vámi Andělé

10.5.2020 v Bytosti 15

Andělé jsou bytosti ze světa duchů, které nás doprovázejí a chrání. Mají zcela odlišnou frekvenci od žijících lidí a mají i velmi odlišnou frekvenci od zesnulých duší. Rezonují na vysoce konstruktivní energii a jejich přítomnost, ať už viděná nebo nepostřehnutá, může úplně změnit atmosféru v místnosti i náladu lidí v okolí.Slovo Anděl pochází z řeckého slova Άγγελος, které se doslova překládá jako ,,posel“. Andělé byli vždy považováni za ty, kteří lidem přinášeli poselství a vedení z vyšších sfér, aby jim pomohli při rozvoji v tomto fyzickém světě, dostat se do kontaktu se svým vyšším Já, zvýšit jejich míru uvědomění, pozvednout jejich energie a přiblížit je k univerzální síle a pravdě, která sídlí v každém z nás.
Andělé jsou vždy blízko a jsou vždy k dispozici, pokud si s nimi chcete promluvit. Naše vědomí může být omezené, necítíme vždy jejich přítomnost přímo, ani nejsme zvyklí vyladit se na jejich frekvenci a vnímat je našimi fyzickými smysly. To je úplně normální věc. Andělé k nám proto dokážou promlouvat i jinými – nepřímými – způsoby.

Cesty, které andělé používají k tomu, aby nám ukázali svou přítomnost a doručili nám zprávy
Všichni máme andělské vedení, které k nám může přicházet různými způsoby. Obvykle to jde nejlépe tehdy, kdy jsou naše mentální obrany – náš strach, pochybnosti, logika – utlumeny. K tomu obvykle dochází během snů, kdy naše vědomé Já doslova odpočívá a je méně defenzivní.

Další způsob jak zažít andělskou přítomnost, je naladit se na jejich frekvenci tím, že je přivoláme modlitbou, meditací nebo procvičováním našich nadsmyslových schopností.

Pojďme se podívat na některé projevy, které mohou andělé používat, aby vám pomohli ucítit jejich přítomnost a uvědomit si, že jste milovaní a nejste na své životní pouti sami.

1. Vůně
Jeden velmi běžný způsob, který mohou andělé použít k tomu, aby ukázali svou přítomnost, je vůně. Smysl, který v moderním světě nepřijímá příliš mnoho podnětů, ale zároveň může vyvolat staré vzpomínky. Jedním z jejich typických projevů je vůně květin, stromů nebo vyvolání vjemu vůní, které jsou nám známé, příjemné a zároveň nám přinášejí šťastné vzpomínky.

2. Pocity
Už jste někdy zažili náhlý vřelý pocit lásky, soucitu a laskavosti? Tehdy vám anděl posílá svou milující a posilující energii, kterou jste někdy zapomněli dát sami sobě. Je to připomínka toho, že jste se narodili, abyste prožili svůj život v klidu, hojnosti a radosti. Takže nechte nepříjemné pocity, díky nimž se cítíte bezmocní, nemilovaní a slabí, za sebou.

3. Náhlé vhledy
Už jste se někdy probudili s pocitem, že si sice nepamatujete konkrétní sen, ale máte pocit, že jste ve spánku dostali odpověď na svou otázku? Už jste někdy zažili náhlý vhled do něčeho skutečně hlubokého ve vašem životě, který přišel zcela spontánně a nečekaně?
Andělé nám posílají své zprávy a pomohou nám objevit pravdu, kterou hledáme. Nejjednodušší to pro ně je, když jejich odpověď zrovna neočekáváme a nevyžadujeme, protože k lepšímu ,,příjmu“ z naší strany je prvně třeba umět se uvolnit a nechat věci plynout.
Pamatujte, že žádná vaše modlitba nezůstane bez odezvy.

4. Dary z duchovního světa
Našli jste někdy předmět, ze kterého jste jasně cítili, že byl zanechán na vaší cestě speciálně a pouze pro vás? Je dobře známo, že andělé (spolu s dalšími duchovními průvodci) nám občas zanechávají zprávy hmotnou cestou.
Tyto dary, jakkoliv se nám mohou zdát jednoduché či skromné, jsou symboly a přinášejí nám důležitou zprávu, abychom mohli svůj život uvidět pod jiným úhlem. Prociťte energii jejich daru a uvidíte, co z něj vyjde. Odpověď vás možná překvapí.

5. Naše tělo
Dalším fyzickým projevem, který mohou naši duchovní přátelé použít k tomu, aby se prezentovali, je „řeč těla“. Naše těla jsou vybavena nervovým systémem, který je mnohem citlivější, než si dokážeme představit. Cítit jakoby ,,elektrický“ proud v páteři, jemný dotek nebo teplo je způsob, který mohou andělé použít, aby vás ujistili, že jsou blízko.

5+1. Hlasy
Nebývají to hlasy v hlavě. Obvykle slyšíte zprávy ve vaší mysli (jako myšlenky), nebo když se před spaním hodně ztišíte a zaměříte své uši na okolní šum, začnete v něm slyšet nezřetelné šepotání, nebo šum křídel.
Pokud se vám stane, že vám někdo vyloženě promluví do ucha, nebývá to dlouhá věta, protože ve chvíli kdy zbystříte, napnete svou pozornost a tím ztratíte napojení, takže se zbytek zprávy ztratí.
(Konstantní slyšení hlasů v souvislých větách i při zaostřeném vědomí obvykle není projev andělské přítomnosti a mělo by vás to spíše varovat. Skutečné duchovno není okázalé, agresivní, ani příliš okaté. Andělské vedení je jemné, mírné a spíše náznakové. Andělé také nikdy nepřikazují, nikdy nejsou hrubí, neobviňují ani nic nevyčítají.)
Je to další způsob, jak se k nám přenášejí zprávy z andělské říše.

7. Vize
Obecné rčení „Obraz vydá za tisíc slov“ platí také pro naši komunikaci s Anděly. Pokud najednou vnímáte obraz ve vaší mysli, nebo potkáte zvláštní výjev ve fyzickém světě který vás zaujme a zastaví, může to být další způsob, jak se vaše zpráva  z vyšších sfér doručuje.
Prozkoumejte zprávu a pokud vám obrázek stále nedává smysl, požádejte své strážné anděly o další nápovědu. Bývá dobré si to vyfotit pro pozdější podrobnou analýzu, pokud je to pomíjivé a nelze si to vzít s sebou.

8. Sny
Když mluvíme o obrazech, interakce s anděly se může projevit i během spánku, když je naše tělo velmi uvolněné a naše mysl se nesnaží zablokovat zprávu. Sen může být sám o sobě vysvětlující, například máte konverzaci s jinou bytostí, lidskou nebo ne, a prostřednictvím tohoto dialogu dostanete vedení.

I když si nezapamatujete celou snovou konverzaci, když se probudíte, zpráva byla přesto přijata vašim podvědomím a projeví se na jiných rovinách. Pokud zažijete sen, o kterém víte, že pochází z vyšších sfér, ale stále vám to nedává smysl, je dobré zapsat ho se všemi detaily ihned po probuzení – je skvělé, pokud si můžete nechat poznámkový blok vedle postele – hodně detailů se nám vytratí v krátkém čase od probuzení. Ale jakmile začnete psát svůj sen ihned, zapamatujete si ho lépe a při psaní i můžete intuitivně rozklíčovat jeho poselství, jak se na něj podrobně zaměříte. Nebojte se své anděly požádat o další vyjasnění zprávy, pokud je to potřeba.

Poslechnout si článek v namluvené verzi ZDE

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Lola 2020-05-10 08:57:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Články o andělech mám moc ráda. Děkuji, krásně se to čte 😊

Ikona diskutujiciho Jůlikema 2020-05-11 08:59:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem jednou viděla anděla ale bylo mi 9 nebo 8 a když jsem ho uviděla tak jsem během pár vteřin parkovala pod postelí i se svou želvou a čekala jsem tam asi hodinu a půl než došli rodiče domů.Ale co si pamatuji tak byl nádherný a velký měl hodně velká křídla a byl taková zlato bílá energie zformována do tvaru anděla a měl na hrudi trojúhelník ze tří svítících bodů – modrá oranžová a žlutá.🙂když na to vzpomínám jsem na sebe naštvaná že jsem těch 5 let zpátky zdrhla pod postel.
Nebo ještě něco jednou jsem dostala moc krásného andulka z kamínků na krk a když jsem sen na něj dívala v zrcadle tak se on sám rozsvítil tou barvou jako ten anděl kterého jsem viděla a po chvilce zhasl.
Na to že mi je 13 spousta lidí nesouhlasí s tím o co se zajímám a to jsou andělé a věci tohoto typu o kterých se na tomto webu píše. Spousta“rádců“ještě řekne ať se zajímám o věci které baví moje vrstevnice ( takže make up ,“extra moderní“oblečení a po kapsách nosit věci od Applu)ať zapadnu . Nojono systém.🤨.
Ema.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-11 09:49:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasnej zážitek… doporučuji zkusit toho anděla co nejlíp zpaměti namalovat. Tak si uchováš vzpomínku. Podobné zážtky po letech velmi rychle blednou a ztrácí se detaily.
Pokud máš o svého anděla zájem, zkus mu někdy před spaním v mysli říct, že za tebou může znova přijít, ale ať se ti takhle bez varování nezjevuje a zkusí jinou formu jak si s tebou popovídat, třeba ve snu. Nebo přes ten přívěsek na krk, to s tebou taky komunikoval. Máš ještě ten přívěsek? Neztrať ho, bude mít pro tebe speciální význam jako talisman.

Dneska v noci se mi zdál moc hezkej sen o papoušcích, tak přmemýšlím, jestli to má nějakou spojitost s tímhle komentářem 😀

Ikona diskutujiciho Jůlik 2020-05-13 08:58:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Dêkuji za odpověď a anděla jsem kreslila už hodně krát ať ho nezapomenu . Mám kresbu jen jeho křídel jeho celého a mám dokonce i andělský deníček kam si zaznamenávám všechny zážitky ať už hodně speciální sny a nebo to co jsem viděla a ostatní ne .je tu ještě jedna věc 🙂 jelikož do školy dojizdim tak čekám na bus a na té zastávce je hrozně krásný strom a jeden jeho kořen vede nad zem a tvoří tam hrb (logicky) a já kolem toho stromu chodím a na ten hrb šlapnu a jednou jsem si na něj stoupla zastávka prázdná nikde nikdo a slezu z kořene a na něm kovový přívěsek ve tvaru andělského křídla přitom tam předtím nebyl a já jsem takový neměla .🙂

Ikona diskutujiciho Jůlik 2020-05-13 09:42:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšu znovu a ano přívěsek mám dokonce teď na krku a máte pravdu je to můj talisman s ním se nebojím je to můj ochrany symbol .

A mám takovou otázku ?
Minulý rok jsem zachránila dva morčíky Kubu a Káju (samečci) byli hodně hubení a vyplašení (byli odněkud z kralikarny kde žilo všechno se vším) . Podařilo se mi je dát do pořádku běhali za mnou jak psí ale letos Kája umřel musela jsem ho nechat uspat jeho stav se během 8 hodin hrozně zhoršil na veterine dostal velké záškuby a začal se dusit paní veterinářka řekla že s tímto nic nezvládne jediné ho uspat protože se hodně trápí a je na tom špatně .tak jsem ho nechala uspat byla jsem tam s ním celou dobu hladila jsem ho a říkala mu jak moc ho mám ráda a poprosila jsem anděly ať mu pomůžou odejít a od té doby se mi Kája zjevuje ve snech třeba mi sedí v klíně já ho hladím a jsme oba spokojení . Samozřejmě Kubovi jsem sehnala kamarády.Tkze Alue co si myslíš o tom zjevování ve snech.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-13 10:49:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem měla tohle s Alfem. Ještě roky se mi o něm zdálo a když jsem ležela v posteli a myslela na něho, tak jsem slyšela jak morče přežvykuje trávu u mě v pokoji (kde žádný morče nebylo). Byla jsem si absolutně jistá, že slyším Alfa, že za mnou přišel aby mi nebylo smutno. Že mě chtěl utěšit.
Vanilka co umřela letos se mi taky ukazuje ve snech.

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-05-23 17:11:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško, několik let vídám ve spánku, obvykle mezi 1.až 4. hodinou ranní něco, čemu říkám obrázky posvátné geometrie.
Jsou to stovky naprosto přesných geometrických tvarů a nikdy nejsou stejné! Vidívám to 3-5x za měsíc……
Když se mi to stalo poprvé, byl jsem hodně vyjevený, protože jsem se vzbudil, ale obrázky nezmizely a já si klidně šlapal z postele na wc a pořád jsem je viděl. Vlastně je vídám i za bdělého stavu (myslím v noci) a jsem si jich plně vědom. Jedině co mne ruší je, že těsně před probuzením se leknu, no ale hned vidím obrázky i když otevřu oči a v místnosti je nepatrné světlo. To vždycky dostanu hned skvělou náladu. Opravdu bych moc rád věděl, co to je.
Během let jsem potkal jednu paní, co měla úplně stejné vize jako já. To mne potěšilo, protože jsem byl ten první rok takový hodně nejistý, co že se to se mnou děje.
Víš o tom prosím něco?
Měj se moc hezky,
jirka

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-23 19:38:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám to taky, akorát že od narození a vidím to když je tma. Denní doba nevadí, stačí tma. Moje obrázky mají tendenci se opakovat ve vlnách (podobné vzorce), 50% je nových, zbytek je pravidelný. Je to projev jasnozřivosti. Přímo ty obrázky jdou čas od času částečně ovládat, ale musíš si na to najít svoje vlastní metody. Případně rozvíjet jiné formy jasnozřivosti a toto brát jako vedlejší produkt. Pro začátek můžeš zkusit mrkání, funguje to jako kdybys je rozstřelil a začnou se přeskupovat do nových tvarů.

Ikona diskutujiciho Jirka 2020-05-24 10:12:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá aluško, děkuji moc za odpověď. Je to moc hezké!
Všimnul jsem si, že se to trošku dá ovládat tím, že požádám o zesílení obrázků a ony se tak pak začnou přelévat i barvy, mně se to moc líbí 🙂
Nedávno jsi mi doporučila mimo jiné pořídit si Dimap na magnetoterapii, což jsem udělal. Sedím na něm třetí den a mám velmi dobré pocity…..
Ještě mne trápí jedna věc: je slovo „požehnat někomu nebo něčemu“ v pořádku? Mně to připadá, jako kdybych někomu přál, aby byl ošetřen žehem….
Ještě jednou děkuji a ať se ti v životě ve všem dobře daří.
Jirka

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-24 10:22:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vnímám slovo požehnání jako upřímnou dobrou konstruktivní myšlenku, mířenou směrem k někomu, aby se mu dařilo kompletně ve všem. Nevím, jaké jiné synonymum místo toho používat. Podle mě na to není jiné jednoslovné označení.

Ikona diskutujiciho Radek 2020-07-18 10:25:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den všem,

já mám v tomhle pořád trošku zmatek. Nejsou náhodou Andělé negativní bytosti? A Légové ty hodní. Tedy bytosti, které nás ochraňují jsou strážní légové ne andělé. Určitě jsem četl článek a myslím, že to bylo tady na aluska.org, kde se i zmiňovala jména andělů Gabriel, Orifiel atd ve vztahu k lidem. Tedy pokud má člověk jedno z andělských jmen, tak se ten daný člověk rozhodně andělsky nechová. A spousta lidí to v komentářích potvrzovalo. andělé/archandělé vs légové/archlégové Děkuju za vysvětlení

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-18 12:12:33
Ikona diskutujiciho
sipka

nevím co to je za divná slova, bůhví kdo to psal

Ikona diskutujiciho Radek 2020-07-18 10:32:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ještě dodatek k mému předchozímu komentáři. Mají to být arlégové vs archandělé

Ikona diskutujiciho Radek 2020-07-18 12:28:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmi jmény se asi pletu s tím, že to bylo zde na serveru, ale zkusím to najít. Nicméně aby si mi rozuměla vůbec nezpochybňuju existenci těchto bytostí, akorát mám nesrovnalosti v chápání a výkladu. Tím chci říct, že spousta lidí, kteří ale jinak mluví stejně jako ty, tak „rozlišuje“ anděly na zlé a hodné nebo temné a světlé, kladné a záporné. Není tedy anděl jako anděl. Ty hodní mají být légové a arlégové ty špatní andělé a archandělé. A v dnešním světě informací je velmi těžké se v tom orientovat. Co je u mě podstatné je to, že dám na pocit. A pravdou je, že když jsem se dozvěděl o možné existenci „zlého“ anděla, tak jsem si vzpomněl jak jsem se cítil v místnosti, která byla vyzdobena anděly. Obrázky, sošky – porcelánové, pletené no prostě andělé všeho druhu. (jsem pečovatel, a pečoval jsem o paní se zdravotními problémy a sbírala anděly) No a já jsem se tam necítil vůbec ale vůbec dobře, prostě divný pocit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-18 12:35:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Z mého webu to není rozhodně. To chtěl zase někdo působit chytře a vymyslel si nějaká nesmyslná jména a překopává stará témata. Na co zase vymýšlet nějaké bejkárny, když chci říct anděl řeknu anděl, když myslím zlou bytost, řeknu démon… nebo případě černý anděl. Vyjadřuju se jasně a jednoduše, aby to každý pochopil a ne si vymýšlet šifry.
Borec co si to vymyslel se mohl jít dát na medicínu, ta miluje svůj vlastní jazyk kterému nikdo zvenku nerozumí, aby dochtor působil víc chytře. Když ti píská v uchu a nikdo neví co to je tak ti napíšou tinnitus… latinsky to znamená pískání v uchu. Ale pacient je spokojenej, protože má název své nemoci.
Není to složité a není vůbec těžké se v tom zorientovat, stačí se vyhýbat jelitům která v tom dělají zmatek, přitom sami kolikrát ani neví o čem píšou. Pokud někdo začne mluvit v šifrách které nechápeš a začne to dělat šíleně komplikované a nesourodé, tak nemá smysl pokračovat, všechno se dá vysvětlit normálně a polopatě když ti skutečně jde o to něco sdělit a předat a ne si jnenom před čtenáři honit triko a dělat machry. Názvosloví které máme je dostatečně pestré a dostatečně konkrétní, není důvod to překopávat a mimochodem když pojmenuješ kočku pes, tak to bude pořád kočka a je jedno jaký jí dáš název, jde hlavně o to aby tě ten druhý pochopil, aby věděl co myslíš.

Nemocní lidé vyzařují silně destruktivní energii, to nebylo soškama, to bylo z té paní. Ty sošky asi sbírala protože si tím snažila nějakou dobrou energii a naději dodat aspoň domů když už ji nedokázala generovat sama.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek