9 Středověkých obrazů zachycujících UFO

24.8.2018 v Zajímavosti 10

1. „ZVĚSTOVÁNÍ SE SVATÝM EMIDIEM,“ ROK 1486.

Obraz namaloval umělec Carlo Crivelli, zobrazuje Pannu Marii zanedlouho předtím, než si přivedla na svět Ježíše Krista. Dle kanonické verze pravě paprsek světla z nebe ohlašuje tuto zprávu Marii.

Podle milovníku létajících talířů, na obrazu je zobrazeno UFO. A dítě, které se narodilo Marii, nebylo božského původu, ale bylo představitelem mimozemské civilizace, implantovaným do jejího těla pomocí genetického inženýrství.

.

.


2. „UKŘIŽOVÁNÍ“, ROK 1350

.

Obraz se nachází v hlavním srbském kostele Visoki Dečani v Kosovu. V levém horním rohu a pravém rohu jsou vidět dvě letadla, pilot z prvního se dívá na to druhé – vypadá jakoby jim bylo pronásledováno. Podle oficiální verze na obrazu jsou zobrazené měsíc a slunce. Nicméně, víme, že tyto symboly nikdy nepatřili křesťanskému náboženství. Po pravdě řečeno, za takové rouhání by v roce 1350 bylo velice snadné skončit i na ohni kvůli kacířství.

.

3.“NANEBEVSTOUPENÍ PÁNĚ“, ROK 1710

.

Obraz nizozemského umělce Arent de Gelder je umístěn v Cambridge. Objekt ve tvaru disku svítí svými paprsky na Jana Křtitele a Ježíše Krista. De Gelder byl žákem Rembrandta a měl přístup k dokumentům z archivů Vatikánu. To je důvod, proč někteří výzkumníci věří, že se svým obrazem snažil podělit o nějaké tajné znalosti.

.

.

4. „MADONNA SE SVATÝM DJOVANNINO“, IV STOLETÍ

.

Nad levým ramenem Madonny se nachází nějaký lítající objekt. Malíř na obrazu také zobrazil může se psem, které na tento objekt se společně dívají a člověk přikrývá oko rukou, jako kdyby objekt byl metalický a blýskal mu do oči.

.

.

5. GOBELÍN „TRIUMF LÉTA“, ROK 1538

.

V horní části gobelínu „Triumf léta“, který byl vytvořen v Bruggách v polovině XVI století, jsou ukázané tři objekty ve tvaru disku. Vzhledem k tomu, že v křesťanském náboženství nejsou známé symboly, které by byly ztvárněné takovým způsobem, se ufologové přiklánějí k názoru, že malíř namaloval UFO. V současné době se gobelín nachází v bavorském muzeu v Německu.

.

.

6. ZÁZRAK SNĚHU, ROK 1428-1432

Na obrazu malíře je zobrazená skutečná událost, která se odehrála v Římě v IV. století, kdy v horkém srpnovém dnu nečekaně začalo sněžit. Ježíš a Marie na obrazu koukají na lidi z oblaku nebo spíše disku a celé nebe je plné objektů stejných forem. Znalci tvrdí, že malíř by určitě nezobrazil takovým primitivním způsobem oblaky, všechny ostatní detaily na obrazu jsou perfektně propracované.

.

7. IZRAEL, VĚŘ BOHOVI, XVII STOLETÍ

.

Obraz zachycuje obrovský tvar disku lítajícím nad hořícím kostelem. Plátno se nachází ve městě Sighisoara v Transylvánii (Rumunsko). Autor obrazu je neznámý, ale nápis na něm je vyroben v němčině a říká: „Izrael, Hoffe auf den Herrn» (Žalm 113: „Izrael,věř Bohovi„).

Chariot Painting; It Reads, Israel, put your hope in the Lord

https://www.youtube.com/watch?v=ZSAh3oiTYkM

.

.

8.“OSLAVA EUCHARISTIE“, ROK 1600

.

Obraz namaloval umělec Bonaventura Salimbeni a je uložen v klášteře San Lorenzo v San Pietro (Itálie). Na obrazu Ježíš Kristus a Bůh Otec drží v rukou zeměkouli. Ale někteří výzkumníci tvrdí, že obraz líčí cestování v čase! Říkají, že koule (zeměkoule na obrazu) je dálkové ovládání. Zdá se, jako by umělec skutečně cestoval do budoucnosti a tam viděl první sovětské satelity, jeden z kterých pak namaloval.

.

9. UKŘÍŽOVÁNÍ, XVII STOLETÍ

.

Obraz se nachází v chrámu Mtskheta v Mtskheta (Gruzie). Na obou stranách kříže jsou létající objekty a uvnitř každého je vidět lidské tváře. A ufologové se zas radují kvůli dalšímu potvrzení o mimozemském původu Ježíše Krista.

.

Zdroj: www.maximonline.ru

opravy: Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-24 01:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je neskutečně zajímavé.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-24 02:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen taková vsuvka; Něco tu dělám a na pozadí jde televize, většinu času ji ale stejně nevnímám, až teď. Jde tam South Park a je v něm toho tolik – symboliky, informací  – možná je to tím konkrétním dílem. Ale nakonec mi nepřijdou vůbec vtipný ty vtipy, ale to, kolik tam toho je :D protože spoustu lidí to buď ignoruje nebo nevidí… Vím, že tvůrci South Park to tam dávají i jakoby schválně, parodují úplně všechno včetně všemožných "teorií", ale stejně, mají to prostě geniálně podané :-D Mám ráda tyhle provokativní seriály, které skrz to upozorňují na různý věci.

Ikona diskutujiciho Lída 2018-08-24 07:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta dvojka mě přijde jako bůh slunce a bůh měsíce. Kteří se po obloze pronásledují a střídají den a noc 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-24 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spousta starodávných kultur má legendy o annunaki ,,bohové" co nás sem údajně vysadili a co nás stvořili. Možná, že ty obrazy odkazují na podobný typ legendy. Když se nad tím člověk zamyslí a spojí si všechny střípky dohromady, dává to děsivý smysl. I s tím co víme o šestém matrixu a padlých andělech. Samozřejmě ty věci jsou po letech různě pokroucené a zdeformované, ale dohromady to ukazuje jedním směrem.

Ikona diskutujiciho mg 2018-08-24 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:Presne tak.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-24 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: ?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-24 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě na tom prvním obraze prvně zaujal ten páv. Copak tam hlídá? :D …..

Ikona diskutujiciho Danny 2018-08-24 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jo, v South parku, Simpsonových a podobných seriálech je řečeno hodně pravdy, jen je to podané jako sranda a člověk to nebere vážně.

Ikona diskutujiciho Zidan 2018-09-03 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chyba je u mě nebo ty obrázky opravdu nejdou?

Ikona diskutujiciho Jiri 2018-09-04 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obrázky mi nefungují.kivi

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek