Adrenochrom: Elitní fontána věčného mládí vyschla. Satanistům z Hollywoodu nastaly krušné časy.

27.5.2020 v Zprávy 61

Možná jste o tom už četli, ale odbyli jste to mávnutím ruky. To přece není možné… To je nějaký nesmysl… To se přece nemůže dít… Ale co když ano?
Nabízím článek ruské bloggerky a překladatelky Tatiany Peachblossom.Informace, které si přečtete v tomto příspěvku, samozřejmě nejsou konečnou pravdou, ale zatím pouze tématem k zamyšlení. Toto téma však vysvětluje mnoho nesrovnalostí a mezer v logických řetězcích událostí, k nimž nyní ve světě dochází.
Mimochodem, dříve než se začtete, připomeňte si obdivované nestárnoucí představitele takzvaných „elit“. Nic nenaznačuji, přemýšlejte sami…

Upírka
Všichni znáte legendu o Alžbětě Bathory, uherské hraběnce ze slavné rodiny Bathoryů, nejbohatší aristokratky své doby v Uhrách, která se proslavila sériovým zabíjením mladých dívek. Na území jejího hradu byly nalezeny stovky zmrzačených těl mrtvých dívek. Legendy říkají, že se v krvi panen nejen koupala, ale také ji pila. To vše dělala jen proto, aby si udržela mládí.​

Možná si myslíte, že to všechno jsou jen strašidelné pohádky z dávných časů, ale co když vám řeknu, že členové světové elity, monarchové Evropy a světa, byznysmeni, politici, kongresmani, hollywoodské hvězdy, majitelé korporací mají stejně zvrácenou, nenormální, chorobnou závislost? Dopouštějí se těch nejstrašnějších zločinů, aby získali onu zázračnou krev. Případ Alžběty Bathoryové nebyl ani zdaleka první, je to velmi stará tradice, která nikdy nezanikla. V rodinách elit bylo toto tajemství předáváno z generace na generaci, a věděly o tom jen ony.

Současnost
Elixír mládí, který Bathoryová tolik chtěla, skutečně existuje. Ale pokud byste ho chtěli získat, museli byste zaplatit velmi, velmi vysokou cenu. Pokud však o něm zjistíte celou pravdu, nebudete jen šokováni, ale obejme vás hrůza.

Tou cenou jsou nevinné dětské životy. Světová elita vytvořila rozsáhlou satanskou síť na únosy, přepravu dětí pro následnou výrobu elixíru a nezákonný obchod s jejich orgány. Je to děsivý zločin proti lidskosti, jehož oběťmi se stalo nepředstavitelné množství kojenců a malých dětí.

Dnešní elixír mládí se nazývá ADRENOCHROM. Jedná se o odebranou krev dětí s co možná nejvyšší koncentrací adrenalinu. Krev je extrahována z epifýzy dítěte v okamžiku strachu a hrůzy, když hladina adrenalinu vrcholí. Krev dospělých není vhodná, protože šišinka s věkem neroste a produkce adrenalinu klesá. K nejvyššímu návalu adrenalinu u dětí dochází v důsledku traumatu.
Podle Wikipedie je Adrenochrom jedním z produktů oxidace adrenalinu volnými radikály a je produkován nadledvinami. Není zcela jasné, jak je spojen s epifýzou.
Doslovný text říká, že: „Adrenochrom se získává z epifýzy, která se nachází v mozku.“ Zmatek patrně vznikl kvůli knize Huntera Thompsona z roku 1971 „Strach a nenávist v Las Vegas“, ve které byla tato droga poprvé zmíněna. Později se film stejného názvu objevil s Johnny Deppem v hlavní roli. Autor zde vysvětluje, že jediným zdrojem adrenochromu je lidská šišinka.

Úryvek ze zmíněného filmu Fear and Loathing in Las Vegas (1998), kde je veřejnosti ukázaný adrenochrom:

Adrenochrom je hollywoodská droga mládí a dlouhověkosti, jejíž cena činí 1,5 miliardy dolarů za kilogram (2,2 liber). Jeho vzorec připomíná králíka. Q (entita vystupující pod jménem QAnon – pozn. překl.) často píše: „Králičí nora je hluboká“ nebo „Následuj bílého králíka.“ Nyní je zřejmé, jak moc je celý tento řetězec událostí spojen s Adrenochromem.

Mel Gibson nejednou hovořil o tom, že měnou v satanské pedofilské společnosti v Hollywoodu jsou novorozené děti.

Zdroje Adrenochromu
Na stránce www.exposingpedovore.wordpress.com lze najít následující informaci:
„Neustálá potřeba živých objektů k získání chemické složky vysvětluje, proč sionisté nechtějí mír mezi Palestinou a Izraelem. Palestinci jsou považováni za druhou třídu, takže jejich orgány, tkáně a Adrenochrom lze legálně odebírat pro potřeby izraelského lidu. Zároveň se podílejí na hromadném obchodování s dětmi po celém světě, nakupují je a prodávají.
V USA každý rok zmizí přes 460 000 dětí, i když skutečná čísla mohou být mnohem vyšší. Všechna data jsou pečlivě skryta.“

Jeffrey Epstein hostil na svém ostrově vlivné přátele nejen mladičkými dívenkami, ale i dětmi. Co se tam dělo, bychom raději ani neměli vědět. Mnoho těch, kdo létali v soukromých letadlech na jeho ostrov, však čeká zatčení a vojenský tribunál. Násilí na mladistvých je v tomto případě druhořadé.

Hosté ostrova: Alec Baldwin, Anderson Cooper, Barack Obama, Ben Affleck, Beyoncé, Bill Clinton, Bill Murray, Charlie Sheen, Courtney Love,…

Internet je plný srovnávacích obrázků celebrit, které velmi podezřele dlouho nestárly a najednou ve velmi krátké době zbabkovatí, nebo zdědkovatí a vypadají velmi nezdravě a vysušeně. Na obrázku nahore je Cathy griffin, obrázek dole ukazuje Hillary Clinton.

…Demi Moore, Gislane Maxwell, Gwen Stefani, James Franco, James Gunn, Jim Carrey, John Cusack, John Legend, Katy Perry, Kevin Spacey, Lynn Forester De Rothschild,…

… Madonna Cicone, Meryl Streep, Naomi Campbell, Oprah Winfrey, Farrell Williams, Quentin Tarantino, Robert Downey Jr, Seth Green, Sean Carter (Jay Z), Stephanie Germanotta (Lady Gaga),…

​… Stephen Spielberg, Stephen Tyler, Tom Hanks, Will Smith, Will Ferrell, Woody Allen.

Vysoká poptávka po Adrenochromu je důvodem, proč tolik dětí na světě mizí. Jsou unášeny, transportovány a… obětovány.

Spotřebitelé (světová elita a Hollywood) jsou upíři sající krev v nejdoslovnějším slova smyslu. Kromě toho jsou povinni účastnit se obchodování s dětmi (Oprah), aby neztratili peníze, vliv a smlouvy.

Děti jsou dodávány ze třetích zemí. V případě Spojených států jsou nejvíce dovážené z Mexika. Proto Trump trvá na postavení hraniční zdi a uzavření hranic.

Na obrázku nahoře je Céline Dion.

Kódová slova
(Informace z www.exposingpedovore.wordpress.com)
„Pedofilové nazývají Adrenochrom vlašskou omáčkou, protože šišinka připomíná vlašský ořech nebo šišku. Tento termín byl objeven při korespondenci Hillary Clintonové s Johnem Podestou v roce 2016. Poštovní schránka Clintonové byla hacknuta a obsah byl zveřejněn na webových stránkách Wikileaks vytvořených Julianem Assangem.
„Omáčka z vlašských ořechů“ zní velmi nevinně, ale je to kód používaný satanskými upíry. Je to jejich tajný kanibalistický recept, který nelze provést bez pohlavního zneužívání, traumatu, mučení a následného zabíjení dětí. Na konci mučení vyříznou epifýzu a odeberou krev, což je ďábelský nápoj, který jim pomáhá nezestárnout a zažívat vzrušení.
Mezi vysoce postavenými upíry se používá věta „Pijte krev svatých“, což znamená, že po konzumaci dětské krve s nejvyšší možnou koncentrací adrenalinu dochází k intoxikaci. Toto je pečlivě střežené tajemství elit, které znaly od starověku.“

Droga
Reportéři stránek našli vzácný a pečlivě skrytý dokument z roku 1971. Píše se v něm, že Adrenochrom funguje jako heroin a jeho neustálé používání vede k úplnému zastavení výroby vlastního adrenalinu.

To znamená, že pokud takový člověk nebere Adrenochrom z dětí, dojde u něj k vážnému zhroucení a náhlému zestárnutí. Na internetu kolují fotografie Johnho Deppa, Celine Dion nebo Glorie Vanderbilt během užívání drogy a po jejím zastavení, kdy dochází k rychlému stárnutí.

Karanténa
Zavedení světové karantény v důsledku čínského viru znamená, že je dodávka drogy zcela zastavena. Prudké zastavení jejího podávání však vede ke zvratu a bolestivé smrti.

Je možné brát syntetickou náhražku, nebo si závislí musí sami najít „zdroj“ dávky. Nyní jsou však všechny děti pod karanténním dohledem, což znamená, že ukrást dítě je problematické.

Děti se ztrácely odjakživa, ale za vlády Bushe, Clintona a Obamy o tom lidé nic nevěděli.

Prezidenti, politici, Vatikán, monarchové světa se navzájem kryli. Mnozí z nich financovali dětské fondy ve třetích zemích, aby měli bezprostřední přístup ke „zdroji“ Adrenochromu.

Příklady: Akademie Oprah Winfreyové pro dívky, Nadace Hillary Clintonové (která pomohla znovuvybudovat Haiti po zemětřesení, ale přitom tam začaly mizet děti) nebo charita Matky Terezy.

Trump otevřel sršní hnízdo a vyhlásil lov na všechny, kteří se této trestné činnosti účastnili. Americká vláda shromáždila asi 500 tisíc obvinění a operace je zaměřena konkrétně na jejich zatčení a uvěznění.
Existují také informace, že tajná vláda aneb Kabala, která ovládá planetu, je také v procesu svržení. Tato operace zahrnuje asi 200 zemí. Podle zpráv v Itálii probíhá nejmasivnější zatýkání, protože se tam nachází Vatikán.

Merkelová, anglická královna a Trudeau jsou již v domácím vězení.

Protože děti byly přepravovány přes bunkry a podzemní chodby, potřeboval Trump odstranit lidi z ulic, aby armáda mohla volně hledat skryté zločince pod zemí pomocí speciálního vybavení typu termovize.

​Nyní je v USA karanténa a na ulicích nejsou prakticky žádní lidé. Podle informací člověka, kterému můžeme věřit, došlo v březnu v Salt Lake City v Utahu k údajnému zemětřesení. Ve skutečnosti tam zničila armáda bunkry a tunely, které patřily mormonské církvi, a používaly se také k pašování dětí.

Nedávno se v médiích objevil článek, že ekvádorská policie zakázala přistávání španělských a dánských letadel. Je známo, že Ekvádor vydává zločince. V letadlech se nacházeli ti, kdo se chtěli skrýt před zatčením. Kdo se tam skrýval? Monarchové, členové vlád, bankéři?

Lidská monstra
Ty, kdo mučí děti, lze jen stěží nazvat lidmi. Normální člověk by to z vlastní svobodné vůle nikdy nemohl udělat. Myslím, že pijáci krve mají nelidskou podstatu.
Trump jednou napsal: „Bojujeme s neviditelným nepřítelem.“ Myslel tím boha temnoty, Satana, Molocha, Baala, Ďábla… Tato entita má mnoho jmen a je spojena s rasou zotročujících, kteří převzali kontrolu nad Zemí před tisíciletími. Doufejme však, že jak se lidé probouzí, situace se také změní. Žijeme v zajímavém čase.

Ferritin
Nyní přistupme k tomu nejdůležitějšímu. Toto jsou nejnovější informace a budete opravdu překvapeni. Sbírala jsem je z několika zdrojů a následně publikuji svůj souborný překlad.

Když Trump tweetl: „Despite the constant negative press COVFEFE“ („Navzdory neustálému negativnímu tisku COVFEFE“), nikdo nejdříve nechápal, co je to za podivnou zkratku. Ale stoupenci Q-Anon začali dešifrovat a nalezli překvapivou informaci: COV = COVID / FEFE = ŽELEZO, CORONAVIRUS + ŽELEZO.

FeFe nebo Ferritin je marker pro identifikaci spotřebitelů Adrenochromu. Je to protein, který obsahuje železo. Toto je hlavní forma železa, která je uvnitř buňky a může být použita k detekci hladiny železa v krvi. U spotřebitele Adrenochromu překračuje úroveň. Oni to vědí a mají strach.

obrázek nahoře: Justin Bieber zmátl své fanoušky, když na instagramu zveřejnil 13 náhodných fotografií malých dětí, které okomentoval slovem ,,lahodné“.

Američtí vědci také identifikovali léky na Coronavirus:
1. Azithromycin je antibiotikum-azalid, který ovlivňuje různé typy bakterií, inhibuje jejich reprodukci a zpomaluje růst.
2. Hydroxychlorochin – antimalarikum, které potlačuje T-lymfocyty.
3. Absint pro dezinfekci rukou – nejdůležitější složkou je výtažek z hořkého pelyňku, v jehož éterických olejích je velké množství thujonu.

obrázek nahoře: Napsala Lady Gaga ,,Pozor upíři, krev kterou si vyberete k sání, si vybírejte moudře. Může zevnitř naplnil vaše póry vám neznámým jedem. Možná si ukousnete kus masa, se kterým si pak nebudete umět poradit. Možná jsem taky upírka, nebo nová nemrtvá bytost, se kterou se teprve musíte setkat.“

Při interakci se železem pelyněk produkuje volné radikály a na síti je napsáno, že ty, kdo mají zvýšenou hladinu železa, může pelyněk a výše uvedené léky zabít.

 

Trump napsal na twitter: Hydroxychloroquine a Azithromycin, když se užijí společně, mají reálnou šanci stát se největší změnou ve hře v historii medicíny.

Z toho vyplývá, že nemohou být z K-viru vyléčeni. Jak je to s prvními dvěma drogami, mi není jasné, nejsem lékař, takže nemohu vyvodit závěry sama. Možná v nich jsou komponenty, které také reagují se železem.

Šach a mat

Byla jsem nedávno v Los Angeles a tam jsem se dozvěděla mnoho zajímavého a pak jsem tuto informaci našla sama. Bylo úžasné, že lidé začali o tomto tématu hovořit. O této droze jsem se dozvěděla před třemi lety díky QAnon, tehdy jsem však o tom neměla s nikým diskutovat.

Syntetický Adrenochrom vyrobený v čínském Wuchanu byl záměrně infikován zvláštním typem koronaviru. Každý, kdo ho užil, bude nucen podstoupit krevní test. Test prokáže spotřebu Adrenochromu z Wuchanu. Jedná se o důkazy Prima Facia, což je dostatečně závažný důkaz k zahájení trestního řízení.

Pokud pozorně nahlédnete do tváří hvězd, které jsou v karanténě, uvidíte paniku a strach, nebo že prokazují neobvyklé chování.
Například Madonna nedávno napsala, že „pro talíř pasty by mohla zabíjet“. Kódové slovo „pasta“ mezi pedofily znamená zabít malého chlapce. Nyní ví, že je otrávena syntetickým Adrenochromem z Wuchanu a že ji (a další jako ona, například Allena, Weinsteina, Hankse,…) čeká smrt buď na zhroucení z abstinence, nebo z léků na koronavirus. Mimochodem, Madonna je velekněžkou hollywoodských satanistů. (viz. obrázek níže)

Místo závěru překlad jednoho komentáře v diskuzi: „Každý, kdo si vzal Adrenochrom, měl na výběr. Věděli, co dělají, a věděli, kolik dětí bylo vystaveno brutálnímu mučení, aby to dostali. Je příliš pozdě na ronění slz. Šach a mat.“

autorka: Tatiana Peachblossom
originální zdroj: https://via-midgard.com/news/article/adrenoxrom-koronavirus-pedofily-est-li-svyaz.htm
https://zen.yandex.ru/media/id/5e8ba18798ac9078032279a3/eliksir-molodosti-dlia-mirovoi-elity-5e9537f36102d25caa240b05

překlad: Vlabi
další informace na videu autorky (rusky):
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=5Qd0jXhStLE&feature=emb_logo

převzato ze stránky českého překladatele: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2020/05/adrenochrom-koronavirus-pedofilove.html#moreKomentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-27 02:48:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k tomuhle mam jednu věc.

můj život je divnej. totiž… tenhle článek mi dokonale připomněl bílýho králíka, kterej nám visel v koupelně když jsem byla malá a já na něj roky civěla, jako kdyby chtěl něco říct a moc dobře si ho vždycky pamatovala. taková černá kartička s bílým playboy králíkem, kterou tam máma, bůhvíproč, měla. huh.

a pak mam taky dotaz, nebo dva, na který se nemůžu zeptat – a zároveň se bojim si na ně odpovídat sama. takže timhle ten komentář asi končí. jdu projít justinův instagram… postovat děcka s popiskem „yummy“ je v dnešní době hodně wtf, i kdyby adrenochrom ani nevim co, třeba neexistoval.

Ikona diskutujiciho Mariana Tretiakova 2020-08-16 08:44:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ,no už roky tuším niečo takéto a je super že sa to prevalilo,ale jedno nechápem Bill Gates výrobca vakcín a človek čo ide zarobiť teda už zarobil bilióny dolárov na vakcinach je spojenec a kamaradi týchto hyen ,to sa ide akože priživiť na tejto akcii?.píšeš že vďaka coronavirusu na nich prichádzajú ,aj na sk sa nabaľujú vláda vďaka milionovym úplatkom že tie vakcíny napchaju do ľudí.na jednej strane zachraňuje deti týmto divadlom na druhej zabíjajú ľudí vakcínou.

Ikona diskutujiciho Petra 2022-09-12 10:35:25
Ikona diskutujiciho
sipka

@Mariana Tretiakova
Ano, všechno to dává dokonalý smysl. BG není dobrý člověk. A vakcíny? Škoda mluvit 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-27 03:06:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tohle je dobrý: https://i.ibb.co/DwTQQxx/Screenshot-21.png

Ikona diskutujiciho Lenka 2020-05-27 22:57:59
Ikona diskutujiciho
sipka

To nieje dobré, to je desivé… Ďakujem že si to zdielala, veľmi ma to zaujalo. Teraz tie rozprávky vídím úlne inak. Skôr ako horory 🙁

Ikona diskutujiciho Dexter 2020-05-27 07:48:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Adrenochrome je halucinogen, droga. Ta ‚fontana mladi‘ je mnohem jednodussi, je to proste detska krev pouzivana pri transfuzich.

Ikona diskutujiciho sisi 2020-05-27 08:39:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čakala som, kedy Alue dá takýto článok von. Nevedela som sa dočkať. Nesklamala. Aj nové info som našla – ktoré som nezachytila v tadescu tm. si šikovná, nebojácna. sme radi, že ťa máme. ☺♥ (k téme sa nebudem vyjadrovať-hnus)

Ikona diskutujiciho Monisek 2020-05-27 10:14:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvam se,aluska.org je moje nejoblibenejsi domena,ale toto je jeden z nejhorších článků,jaký jsem kdy četla.(ale musime to vedet)😥Vyjel mi zážitek z dětství,který úplně klidně koresponduje.Čekala jsem někde na matku,dlouho nešla a vážně me bolely nohy,nebylo kam si sednout.Kolem me kroužilo auto,které vedle me zastavilo a v něm chlap s kamennou tváří😩se natahnul a odevrel dveře spolujezdce a at si nasednu,říkala jsem ne,čekám na mámu a on,tak si jen sedni mez přídě a já te pak pustim😧(děkuji konstruktivní síle vesmíru,za inteligenci)no jediný co mi došlo,ze nejenom,ze nejde máma,ale v okolí nikdo není .chlap začal nabírat na agresi,jak viděl,ze jsem poposla o kus dál.Tak si kurva nasedni ti říkám a vypadalo to ,ze se Chystá vylézt z auta
.no já se snažila nedat najevo vydesennost a začala jsem se chovat vesele ,což ho samo od sebe znechutilo a začal dělat ksichty,jako ze bude zvracet.Začala jsem mavat na „nikoho„ do dálky a říkám jeeee tamdle de máma a s tatou(jako,aby nás byli víc) no a běžela jsem směrem,kde byli lidi a vesele jsem mavala.vyděšená,ze se mi podlamovaly nohyp počkala jsem u krámu a ještě dostala vynadano,ze čekám jinde.No,me nyní napadá,jako dospělého,odpovědného člověka
Co jsem sakra dělala někde,kde nejsou lidi.Matka me tam poslala.😑pak ji říkám,uvědomuje s si vůbec,jaký se mohlo stát neštěstí?vysmala se mi,ze nadělalam,že si chce žít svůj život
a ne chodit včas.Ještě že rodina,ve které jsem inkarnovana,je jiná něž normálně,oni jsou opravdu jiní než já.Já jsem někde z planety filmu Nádherná zelená,nejspíš😊😀 minimálně tam chci.🤗💖🍀🌻🌝🌞

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-06-05 13:13:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to hnus, ale je dobre to vedet. A zlo a zvracenost z nasi planety natrvalo odstranit. 👍
Stojim za panem Trumpem a Putinem. 👏❤☀

Ikona diskutujiciho Emily 2020-05-27 11:59:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, člověku je z toho fyzicky zle jak to čte…
Ale jedině pravda osvobozuje. A víme, že na každou svini se voda vaří. Ještě, že už se proti tomu nějak dobře zakročilo.

Trošku mě ale zmátla ta symbolika bílého králíka. V matrixu byl použit jako symbol příznivý, únik z matrixu (vím, že záleží na kontextu).
Přepokládám tedy, že zde ho tyto mocenské skupiny jako symbol zneužily? (Jak už to u těch hnusáků bývá běžné, že symboliku zneužívají pro své temné záměry.)

Ikona diskutujiciho Lenka 2020-05-27 12:45:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tie obrázky celebrít na porovnanie sa mi nejako nezdajú. Jedna fotka je zblízka a bez makeupu a druhá je fotená z dialky alebo vyretušovaná alebo potom čo celebrita schudla. Sú to obyčajný smrteľníci ako my. Proste raz v ich živote nastane moment keď vrásky ani hrubá vrstva botoxu a makeupu neschová, s vekom na nich idú choroby a tak…. Takže elixír mladosti je blbosť. Ale určite súhlasim že tam sú šialenci čo radi žerú deti a vytvárajú také absurdné rituály. Trump má odvhu, celkom mu fandím.
Proste tam šéfuje banda pedofilov a navzájom sa vydierajú detským pornom. Ako vtedy v parlemente v Belgicku.
Na DVTV som videla rozhovor s jednou pani, ktorú matka predala pedofilom a tak sa ako malá dostala do rúk nejakému premiérovi a ten nútil dalších aby ju znásilnili a celé to natáčal a potom získaným materiálom vydieral. Tu je link na ten rozhovor. https://www.youtube.com/watch?v=DyWY50S5mHA
URČITE TO POZRITE, UVIDÍTE KTO VLÁDNE V EU Pochybujem že sa tam tie praktiky zmenilli.

Ikona diskutujiciho Jana 2020-05-28 09:23:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten rozhovor som videla, ale zaujal ma aj názor jedného diskutujúceho, že si to pani vymyslela a teraz na tom zarába. Neviem, či to bol len názor skeptika, no jedno som si následne všimla: keď hovorí o svojich traumách, pozerá sa doprava (jej pravá strana), čo podľa psychológie znamená, že klame. Neviem, či na tom môže niečo byť, ale aj jej usmiaty výraz tváre keď rozpráva o tých krutostiach je zvláštny. Ona vraví, že sa cez to už preniesla, tak by sa to dalo pochopiť, ale to bočenie pohľadu doprava mi nesedí. Napriek tomu si myslím, že to nemusí byť hneď ziskuchtivá klamárka, ale možno len chce poukázať na to, že tie zverstvá sa dejú. Myslím si, že možno len rozpráva príbeh, ktorý sa stal niekomu, koho pozná a kto sa bojí alebo jednoducho nemôže tieto informácie zverejniť (tí, čo ho zneužívali, by sa pomstili)… Zaujímavý je príbeh Kim Noble s DID syndrómom, v ktorej „žije“ vyše 20 osobností. Myslím, že článok bol aj na Aluska.org a aj som sa, myslím, tu dočítala, že jej choroba je spojená práve s takýmto zneužívaním, keď bola ešte dieťa.

Ikona diskutujiciho Anna 2020-06-05 09:17:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Lenko, Tvoje věta: Sú to obyčajný smrteľníci ako my. je nehorázná. To se snažiš sama sebe oklamat, že to nemůže být pravda. Tak se prober a neomlouvej neomluvitelné.

Ikona diskutujiciho tomassk 2020-06-05 21:58:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Reakcia na Janku: pohľad v pravo neznamená, že osoba klame. Treba rozlišovať, či daná osoba je pravák, alebo ľavák … rovnako ak daná osoba pozná tieto ,,psychologické príručky”, je veľká šanca, že to vie využiť vo svoj prospech (to znamená, že pozeranie na správnu stranu neznamená 100% pravdu). Ešte je dôležitý aj smer hore, alebo dole, ale už som to pozabúdal, tieto techniky využívajú policajti a pod., určite sa dajú presnejšie informácie vygoogliť …

Ikona diskutujiciho Kuník 2020-05-27 13:52:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takovýmhle věcem je až skoro těžké věřit. Vůbec si to neumím představit, co všechno se na planetě děje. A možná, si to představovat ani nechci, protože pak je toho člověk součástí. Takže tyto zprávy sleduju spíš s odstupem. To co je na celé situaci zajímavé jsem vyčetl z knížky, kterou doporučuje i TM. Smrt v ní říká, že tito lidé, ovládaní Luciferskou silou jsou na této planetě potřební. Protože „bojem dobra se zlem“ vniká tření – tedy události – které vedou ke zvýšení frekvence. Takže, ačkoli je to na první pohled bláznivé, tito lidé tu jsou záměrně, jsou tu správně a jsou tu potřební. Horší je myslet si, že na ně udělá Trump bububu a oni s úsměvem odjedou do vězení, případně sami vymřou. Tito lidé mají prostředky, a tím pádem i technologie, které jim umožní se bránit. A pokud svůj vliv pěstovali po staletí, bránit se budou. Což může být malér, pro nás pro všechny. Věřme proto, že Trump i Putin vědí co dělají a vše dopadne pro lidstvo dobře.

Ikona diskutujiciho Monisek 2020-05-28 01:19:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu se prosím zeptat,proč nešel můj koment zveřejnit?jen,abych vede la pro příště😕🤔
To ten nejhorší článek asi co
Nebo ten můj příběh?
PRIPADNE DĚKUJI ZA ODPOVED

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-28 08:01:46
Ikona diskutujiciho
sipka

našla jsem ho v koši. obsahoval vulgarismy. příště stačí dát tam hvězdičku

Ikona diskutujiciho Monisek 2020-05-28 08:56:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo aha,to jsem si ani neuvědomila,omlouvam se.Děkuji za odpověď.🙂

Ikona diskutujiciho Eiryn 2020-05-29 11:31:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcem sa podakovat Lenke za odkaz na rozhovor s Anneke Lucas, ta zena je skutocne obdivuhodna, jej tvar vyzaruje, aspon pre mna, spiritualitu, mudrost, krasu a inteligenciu… pride mi ako velmi rozvinuta, vznesena dusa, ktora urobila v tomto vteleni velky kus prace a snazi sa svojou cestou pomahat aj ostatnym spracovavat svoje traumy…. na zaklade jej blogu a koherentosti a integrity toho, co pise, by som si urcite nemyslela, ze si ten pribeh vymyslela….
mne osobne to tiez pomohlo uchopit v sebe nejake veci, lebo ako male dieta, okolo 3-5 rokov, sa mi vynarali obrazy ktore popisovali nieco z toho, co autorka prezila tiez…. v tomto zivote som take veci nezazila, ale neviem, kde by male dieta prislo na take spomienky…. zeby nejake traumaticke pozostatky z predosleho vtelenia..?

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-05-29 17:26:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle otřáslo i se mnou, a to že si skoro ze všeho dělám pr*el. Upřímně doufám že je to přehnaný, že by takové zrůdnosti nebyli elity schopny, jasně, vládnou tvrdou pěstí, vymívají mozky výrou, snižujou populaci jak se jim to hodí, a žijou na náš úkor, odstranit někoho nepohodlnýho není pro ně problém. Ale tohle? Upřímně doufám že se pleteš, ale je možné že ne, a v tom případě se budu muset smířit stím že to pravda je, teť mě to bude vrtat hlavou. Co si myslíš ty Aluško, mohlo by to tak skutečně být?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-29 18:26:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Je toho plnej internet. Je to strašně velký. Akorát u nás se toho moc nepřekládá, tak žijeme v bublině a nevidíme to tolik.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-05-29 19:48:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já na upíry věřím, ty filmy a historky se nevycucaly z prstu. Jestli se děje toto a veřejně https://www.idnes.cz/xman/styl/opici-mozek-syrovy-jidlo.A160423_145115_xman-styl_fro
tak neveřejně a tajně se musí dít mnohem větší zvrácenosti. Je potřeba si přestat před tímhle zakrývat oči a postavit se tomu čelem. Zapojte intuici. Ne nadarmo se říká, že ten kdo lže, ten i krade a může i zabít. Ten kdo hromadí majetek, pachtí po moci a je schopný pro to udělat vše. Jak jednou okusili, není cesty zpět. V tomto případě berou životní energii, kterou se poté živí. Je to hnus obludných rozměrů, ale jak se pramen přetrhne, tak to s nima půjde rychle. Uschnou a skapou. Tak věřme, že existuje i protistrana, která s tím udělá teď konec. Je to ale na nás všech.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-05-29 20:19:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Podivejte se jenom na novej českej film V síti, co se děje na sociálních sítích…a to je jen slabej odvar.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-05-29 21:37:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci to tu spamovat, ale je potřeba to vidět https://www.youtube.com/watch?v=YObHtWf9-fE&feature=share

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-05-29 23:00:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se tady o tom bavíme, tak jsem si vzpomněl na film: Jupiter vychází. Kdo ten film zná tak určitě pochopí.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-05-30 09:05:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo taky Válka světů, ukázka sklizně https://www.youtube.com/watch?v=98-Z1pf35lk

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-05-29 23:16:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Martin Martin, Jo ten film, nebo spíž dokument: V síti je dost mediálně známej. Jenomže to jsou jen chudáci co měli v ďetství a dál problém najít holku, tak si to kompenzujou na chatu s dvanáctkama a je to jen v monitoru ( tím to nechci omlouvat). Jenomže tady tě unesou jako malý dítě, fyzicky i psychicky ti ublížej abys dosáhnul vrcholu adrenalinu a pak tě zabijou, otevřou mozek a udělaj z jeho výtažků elixír mládí, to se nedá srovnávat.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-05-30 09:12:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrá a co tohle Jeffrey Epstein: Filthy Rich | Official Trailer | Netflix https://www.youtube.com/watch?v=-j0rjlfmDx4
a to je jenom špička ledovce https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0pi%C4%8Dka_ledovce

Ikona diskutujiciho Milena 2020-06-06 07:32:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Je hodně nápovědí i v animovaných filmech,třeba v ůžasném -Na vlásku,tam se baba rozpadne,když přijde o zdroj mládí z Loociky „vlásků“,tato scéna je v pohádkách velmi hojná.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-06 09:30:13
Ikona diskutujiciho
sipka

no vidíš, to mi ani nedošlo že je tam odkaz na tohle

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-05-30 14:31:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to už je jinej kalibr, satanův zaprodanec který si myslel, že si může všechno dovolit. Ono všechno má své meze a hranice, dokonce i Satan se musí pohybovat v rámci mezí pravidel, ustanovenou samotnou postatou vesmíru, jež stvořily konstruktivní síly. I když to obchází jak může, př. Nemůže si vzít duše lidí, který se mu dobrovolně neupíšou – porušil by pak svobodnou lidskou vůli ale může získat na svou stranu lidi, kteří se mu pak dobrovolně upíšou, postavit je do čela elit, a nastolit takovou vládu, kde jsou všichni (kromě elit) otroci, a jediným východiskem z tohoto stavu je obrátit se k „bohu“, tak jak to věčně propagujou křesťani. Právě to se děje.

Také jsem přemejšlel nad reptilama, my máme v sobě potenciál stát se bohy, oni ve svý podstatě taky ale pouze na materiální úrovni, proto je tolik zajímají lidé, kvůli jejich lidské duši což si myslím že je jejich nejcennější komodita, ale tu jim člověk musí dobrovolně odevzdat aby jí mohly vlastnit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-30 20:06:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslím si, že by reptiliány vyloženě zajímala duše. Podle mě jsme pro ně zajímaví kvůli naší planetě, kterou by rádi zabrali pro sebe, protože jejich M51 je úplně vyrabovaná. Vem si, na co bude logickému plazovi lidská duše. Absorbovat ji nemůže.

Ikona diskutujiciho Milena 2020-06-06 07:38:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Byla porušena rovnováha a to zdroj prostě nedovolí,když začne „zlo“ převažovat tak zasáhnou světelné síly,aby se to srovnalo…

Ikona diskutujiciho Hanka 2020-05-30 17:42:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajimalo by mě,kde jsou ted ty deti..co s nimi bude..to neni jehla v kupce sena..nikde se o tom nemluvi..o tech hruzach..v sude jen o tyrani zvirat ale o tomto nic..moc si preji aby se to cely svet dozvedel..

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-30 20:17:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo a tohle je taky jednohubka. vůbec se o tom u nás nemluvilo. stálo by to za přeložení.

https://www.nytimes.com/2019/07/20/world/europe/vatican-bones-emanuela-orlandi.html

https://edition.cnn.com/2019/07/21/europe/vatican-missing-girl-emanuela-oraldi-bones-discovered-intl-scli/index.html

někdo hledal mrtvou holku, dostal tip od anonymního zdroje, že je zakoplá pod vatikánem, on na to upozornil vyšetřovatele a hle… desítky kostí. zajímavý, že??? (:

EDIT: ah moment, moje chyba. je to i v češtině.

https://www.respekt.cz/denni-menu/kosti-nalezene-na-vatikanske-ambasade-ozivily-pripad-zahadne-zmizelych-divek

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vatikan-rim-katolicka-cirkev-otevreni-hrobka-vysetrovani-vrazda-emanuely-orlandi-italie.A190720_144438_zahranicni_dtt

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-05-31 10:11:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano, tady můžeš studovat 😀 https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=vatik%C3%A1n+pedofilie

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-31 16:40:17
Ikona diskutujiciho
sipka

děláš si ze mě srandu… však? 😀 mluvíš na někoho, kdo se těmihle věcmi zabývá roky, JÁ TO VÍM 😀 to „zajímavý, že??“ byl druh humoru – nevinně působící narážka 😀

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-05-31 19:38:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jseš přes toto téma odbornice 🙂
Jooo, byla to tak trochu sranda. Jen ukázka toho, jak je církev prohnilá.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-06 12:38:27
Ikona diskutujiciho
sipka

no odbornice ne, ale něco málo o tom vim 😀

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-05-30 22:31:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co teť napíšu je jen můj myšlenkový konstrukt, na základě mých doměnek. Budu rád, když se k němu vyjádříš svým pohledem.

Podle mě přes napojení na lidskou duši je schopen zažívat vyžší stav vědomí s emocemi, což je hodno pouze člověku, vždiť proč se tak rádi převtělujou do celebrit a užívaj si tu, nejspíž proto, že by požitky s emocemi, v jejich pravé podobě, nebyly možné protože jejich mozek má jen logickou část bez emocí, jenomže skrz vtělení či napojení na člověka by si mohly vychutnat požitky tak jak by je prožil člověk, takové zdílené prožívání, s dvojím ovládáním. Jinak věřím že i lidské prožívání požitků, které jim celebrity tímto zbůsobem umožnují, je pro ně pouze produkt, který jim poskytuje nižší živočišný druh (něco jako když pěstuješ slepice pro vajíčka) Naši planetu pravděpodobně berou jako svou farmu kde si (podle jejich logiky) pěstujou celebrity pro požitky, a kde nižší vrstvy lidí chtějí pomocí elit výrazně zredukovat možná že i celkově zlikvidovat, aby zde mohly čerpat zdroje, jak už si sama uvedla.
( něco jako když pošleš nepotřebné kusy skotu na jatka)

Pro ně jsme nižší druh, stejně jako pro nás jsou nižší druh chovná zvířata, u kterých se taky řídíme logikou kde si řekneme, máme dost slepic, tak tři půjdou do polívky, ostatní budou snášet. A ve své podstatě ta slípka je taky živý tvor, který se bojí smrti a nechce zemřít, rozdíl mezi náma a reptilama je ten, že máme možnost si to uvědomit a takhle brát, reptil vidí je tvora ze kterýho buťto produkt má, nebo ne, buť jeho zájmy ohrožuje (nebo jeho), nebo ne, všechno si propočítá a najde pro sebe a svůj druh nejlepší řešení, podle kterého připravý plán, s očekávaným výsledkem.

Nemam k nim odpor, protože ve svý podstatě nejsou zlý, aspoň v tom slova smyslu že se nevyžívají v ponižování druhejch, ubližováním jim a pod. jsou prostě jiný už od samé podstaty. ALE čeho jsem si vědom je, jak jsou extrémně nebezpečný pro náš druh, a že jsme s nima v podstatě v tiché válce, která pramení z jejich zájmů o suroviny a produkty, která by jim země mohla poskytovat.

Co by je mohlo zastavit, je buť rychlý příchod zlatého věku díky probouzejícím se lidem, nebo vymyslet efektivnější řešení jejich problémů se zdroji a produkty, než by jim poskytlo vydrancování naší planety. To jsou dvě možnosti jak snimy tuto tichou válku vyhrát. Protože technologicky se jim zdaleka nevyrovnáme (v případě klasického boje).

Ikona diskutujiciho asdf 2020-05-31 21:06:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, ta analogie se slepicemi je dost klíčová. Jak již bylo uvedeno, zlo nemůže zabíjet přímo, neboť by tím porušilo vyšší pravidla o svobodné vůli a ochraně dobrých před zlem. Takže aby tu mohlo lidské duše držet v pasti, musí je co nejvíc do těch hnusů co samo dělá taky namočit. Zkráceně, když někdo zabíjí cítící a myslící zvířata, zvláště pak vyšší savce, tak se pak nemůže divit že tím za prvé blokuje pomoc a ochranu dobrých sil (a naopak k sobě přitahuje krvežíznivé démony) a za druhé umožňuje relativně beztrestně zlu mu obdobným způsobem ubližovat a využívat. Není pak totiž mezi obým činěním principiálního rozdílu, a dobré síly tak nemohou zasáhnout neboť zlo které vám ubližuje jen koná v souladu s vaší karmou kterou si dobrovolně kazíte. Pouze pokud člověk koná dobro – a to i v situaci kdy je mu ubližováno (tj. nenechá se zlem vyprovokovat ke konání zla, byť by to považoval za obranu, a to nejlíp ani na myšlenkové úrovni – obrana před zlem musí být asymetrická ve smyslu zastavení a zničení zla a ne jeho vyzvrácení v zesílené formě, byť jen jakoby v opačném směru… to je na delší vysvětlování, ale snad je jasné o čem je řeč… ), tak může a vlastně musí (i když to není žádná povinnost, ono je naopak velice rádo že konečně může) zasáhnout vyšší dobro a ochránit vás před zlem které to relativně vůči vám přehnalo, neboť je konečně jasné kdo je v dané etické transakci ten zlý a kdo ne. Proto tento svět ještě není úplným peklem, neboť mnoho opravdových lidí odmítá hrát zlem vnucovanou hru na „vžyť o nic nejde, je to jen zábava“, „dělá to tak každý“, „je pohodlnější když uděláš co chci“ atd. a nenechá se vyprovokovat k činění zla (byť by samozřejmě bylo stokrát kdovíjak okecávané, racionalizované, demagogicky vydávané za dobro a různými lžemi kamuflované, na což je zlo opravdu odborník) a naopak aktivně koná dobro, klidně i zcela skrytě, a v situacích kdy to (opět dle názoru podsouvaném zlem) jakoby vůbec nemá smysl, a hlavně kdy se to jakoby „vůbec nevyplatí“. Naopak, smysl to má velký, a právě v takových logikou a chladným kalkulem neodůvodnitelných situacích. Pokud tedy chceme aby nám pomohli a chránili nás mocné síly dobra, musíme se obzvlášť v situacích, kdy máme vůči něčemu podobnou moc a sílu k onomu chovat dle principů opravdového dobra.
Tak, a teď si dejte k obědu dobře propečené kuřátko, zkrz nový mobil ujíždějte na facebooku, pusťte si na večer na „odreagování“ v televizi nějaký horor, zdrbejte známé s jinými známými, pro pohodlnost zaplaťte v obchodě kartou a používejte nové windows…kupujte si zbytečné krámy nejlíp hned jak na to v televizi pustí reklamu… atd. atd… a pak se ale nedivte když se s vámi „životní okolnosti“ nebudou zrovna mazlit…

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-05-31 08:18:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, to že k reptilům nemam odpor jsem myslel tak že je neodsuzuju, protože oni nemají možnost bejt jiný, samozřejmě že to co dělají ve svém zájmu už odpor ve mě přináší, a odpor bych i cítil k lidem, kteří ve svém zájmu jim v těchto odpornostech vědomě pomáhaj.

Ještě bych doplnil že celebrity (samozřejmě už krom toho co už jsem napsal v minulym příspěvku) mohou využívat i k manipulaci s lidma, pomocí televizní zábavy s podprahovými daty a pod. ale o to už se asi starají elity, člověk ještě reptilům může bejt dobrej i jako zdroj životodárné energie, tím že na něm mohou energeticky parazitovat, (další produkt ze kterýho mohou získat)

Bohužel je naše chyba že jsme přijaly jejich zbůsoby života, příklad: podmaňovat si zvířata ve velkých chovech pro naše zisky, využívat „pracovní sílu“ pro zisky firem a mohly by jsme pokračovat dál. To jsou čistě reptiliánský způsoby a my je bereme jako samozřejmost, pak se divíme, že se jim tady tak daří.

Ale kdyby uvědomělý lidé zlatého věku jim nedaly možnost dělat tady tyhle svinstva a přijaly by odlišný způsob života, pak by se stáhly a přestaly by je dělat (protože by to přestalo bejt pro ně už výhodné) pak by jen mohly těžit z obchodů se svými technologiemi, protože v technologiích je tendo druh prostě lepší.
Ano, plně rozvinutý člověk se schopnostmi jejich technologie nepotřebuje, ale člověk který se k svému plnému potenciálu teprv dostává, tyhle technologické pomůcky, berličky, by mu mohly být ku prospěchu.

Na základě toho by pak mezi reptilama a lidstvem, mohl být založen oboustranně výhodný obchod kde oni by se dělily o technologie a my zase o věci o který by měli zájem oni, ale tak aby to lidstvu nebo planetě neškodilo. Teprv potom by pro lidstvo mohly být přínosem, díky tomuto obchodování.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-05-31 10:06:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč asi po nás všichni baží a snaží se nás ovládat a kontrolovat? Je to tím, že máme neomezené možnosti a potenciál tvořit, ale i ničit. Pokud si uvědomíme svojí sílu a nasměrujeme jí né proti sobě, ale k sobě, tak už nebude potřeba nás směrovat, kontrolovat, omezovat. Budeme tvůrci (Správci osudu).

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-05-31 10:44:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Martin Martin S tím bych souhlasil, jak jsem už řekl, máme potenciál stát se bohy, převýšit reptily a vymezit jim hranice, to se jim určitě nelíbí, a tak se nám v tom za každou cenu pokouší zabránit.

Ikona diskutujiciho Anna 2020-06-05 09:55:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podívejte se na důkaz o lidech, kteří holdují adrenochromu: https://www.youtube.com/watch?v=YFIg03AwTwo

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-07 08:38:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsem video od muže, který už asi 4 roky jí syrové maso a v jednom videu jedl 8 měsíců fermentovaný telecí mozek a pak tam psal, že se cítil „high“, že to cítil v mozku a hodně o tom ve videích mluví, že jsou tam nějaké stavy u některého syrového masa…zatím jsem to neprozkoumala pořádně, takže nevím, co myslí tím „high“, protože pod tím se dají představit různé stavy (co jsem pochopila, tak hlavně euforie), ale je to tedy zajímavé a dokonale to potvrzuje to, co je napsané v tomto článku.
I jsem pak narazila na youtube na víc lidí, co mají ve stravě syrové maso, ne vařené, tak jsem si říkala, že je to docela zajímavé, protože jsem asi nikdy neslyšela o tom, že by někdo jedl pouze syrové, já bych se toho teda bála, že to bude už nějaké lehce kontaminované, červy atd. :/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-07 08:50:25
Ikona diskutujiciho
sipka

aha? to má logiku… tele bylo zabilo ve stresu a v hrůze, on s mozkem snědl i jeho šišinku a proto měl ten stav… čili jde to vyprodukovat i ze zvířat.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-07 09:43:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, to zní taky dost nechutně. Já jsem ted dohledávala další info a ten týpek je dost přes čáru…možná raději nevypisovat, ale přijde mi, že ho celkově fascinuje zabíjení, krev atd. :/ Prý v jednom videu dokonce říkal něco, že ilumináti jí děti, ale že je to podle něj v pořádku. Kdo ví, co je vlastně zač, když mu tohle přijde v pořádku. Má tam i video, jak na „high meat“, neviděla jsem to, ale je možné, že právě to bude zahrnovat podobné praktiky zabíjení zvířat, která jsou takto vystresovaná. Každopádně zajímavý poznatek k tématu. Někdo tam psal ještě do komentů, že tak fungují i halal praktiky, kdy se ta zvířata zabíjí za vědomí a prořezávají se jim tepny, aby vykrvácela.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-07 09:59:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, tak už jsem to pochopila z kontextu názvu videí, to high meat je v podstatě nějaké staré maso??? Má tam třeba nadpis videa „Eating 1.5 Year Old Rotten Chicken (High Meat)“ a někdo tam komentuje, že si dal do sklenice kuřecí srdce a nechal je tři týdny asi v pokojové teplotě, ale že to nedokázal přes smrad pozřít (ne asi) a další mu tam radí, at si na to dá med. Takže asi jo, 8 měsíců starej mozek, rok a půl staré kuřecí, všechno syrové…ty lidi se chtějí asi zabít, ne? 😀 Ale prý jim ten stav dává to staré maso, co jsem pochopila, oni tomu teda říkají fermentované, ale nevím. Mně by to dalo možná tak stav celý den na záchodě.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-07 19:37:58
Ikona diskutujiciho
sipka

🤢🤢🤢 co jsem si to tu přečetla, kristepane panenkomarjá 🤢 tohle někdo dělá 😷

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-08 09:07:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Bud ráda, že jen přečetla, já některá ta videa viděla 🙂 Ale zase je fakt, že vždycky se tu objeví zajímavý článek a já takhle narazím na něco, co to doplnuje. Ten týpek se totiž netají i tím, že pije pravidelně krev zvířecí, tak kdo ví, jestli ta mu také nedává nějaké stavy. On se jako k žádnému satanismu nehlásí, ale nemyslím si, že člověk, který pravidelně pije krev, je úplně v pořádku…to bylo v jenom pořadu na youtube, v angličtině myslím My Strange Addiction – taky tam byla ženská, co toho vypila za den hrozně moc a doktoři jí řekli, že si tím může moc ublížit…ten týpek z videí teda říká, že syrové maso a krev je pro tělo moc prospěšná a proto se tím živí. No, kdo ví. Ale pořád nechápu, jaktože mají ty lidi stavy ze zkaženého masa…i když těžko říct, co se za tolik měsíců v tom mase rozloží a vytvoří.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 09:16:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštní je, že když se krev pije, tak je pro tělo toxická. Jakmile je na místě, kde má být, tedy srdce, cévy atd., tak je nezbytná pro život, pokud ji ale budete mít v žaludku, dobrou službu vám neprokáže.
Krev je totiž bohatá na železo a tělo má obecně problémy vylučovat jeho nadbytek. Předávkováni železem není u masožravých zvířat zase tak neobvyklé a podobný účinek to má i na lidi. Můžou se vám poškodit játra, nahromadit tekutiny v plicích, sníží se vám krevní tlak a můžete mít nervové poruchy.
Renfieldův syndrom. Jedná se o psychický defekt, jež může přerůst až ve velmi vážné psychické onemocnění. Jde o neovladatelnou chuť na krev (spíše lidskou než zvířecí). Člověk se s ní může narodit, nebo může vzniknout po vážnějším traumatickém zážitku, se kterým se daná osoba není schopna vyrovnat, a tak v ní postupně narůstá. Většinou jsou základy této nemoci položeny ve věku, kdy se vyvíjí lidská osobnost a charakterové vlastnosti jedince, tedy v útlém věku života.

Příklad vzniku této duševní choroby může být dítě, které vyrůstá v problematické rodině, kde je fyzicky týráno. Jeden z rodičů jej napadne a způsobí mu krvácející ránu. Neošetřené, šokované a dlouhodobě stresované dítě si ránu vysaje a v tu chvíli zjistí, že mu krev docela chutná a že pití krve může být vlastně velmi vzrušující. Toto ještě nemusí nutně znamenat duševní vadu, ovšem časem to v ni může přerůst.

Zdroj: https://eurozpravy.cz/magazin/231887-krev-neni-voda-muze-cloveku-jeji-piti-ublizit/

Darwinova cena letí k pijákům krve… 🙂

Ikona diskutujiciho Edbe 2022-09-13 08:25:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud někdo dělá podobné zvrácenosti a ještě je vychvaluje, tak to není člověk, ale podle mě hybrid (podobný jako je anglická královská rodina), čili reptil, který se prezentuje jako člověk v naší realitě. To, že mezi námi žijí, je už přiznávaný fakt (i v dokumentech Vetřelci dávnověku), a dokonce jich prý není až tak málo. Takže život v lidském těle pro ně musí být nějakým způsobem zajímavý a užitečný, a jsou infiltrováni po celé planetě, což je také kvůli tomu, že ji takto mohou skrytě lépe ovládat.

Ikona diskutujiciho Hela 2020-06-07 14:42:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento tvoj príspevok sa vôbec nedá zdieľať, vyhlasuje mi,. že URL adresa bola zablokovaná 🙁

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-08 07:53:11
Ikona diskutujiciho
sipka

pošli ho jinou formou než přes facebook. – fb cenzuruje

Ikona diskutujiciho Stanislav 2020-11-30 16:23:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na každého raz príde a všetko vypláva na povrch, aby bolo súdené. Smer si to určilo samé charakterom svojho konania. Nemyslime si, že hoci sa dejú mnohé nepekné veci, že neexistuje vyššia Sila a zákony, ktorými sme všetci podrobení a ktoré spravodlivo a neúplatne každému namerajú to svoje. Kto zasieva lož a klam, nemôže predsa zožať lásku a pravdu!! To platí bez ohľadu na to, či sme poslední „chudáci“, alebo hollywoodske hviezdy.

Ikona diskutujiciho Jarda 2020-12-01 12:49:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová, má pravdu. Vycházejme s jedné zásadní věci. A to: Celý svět, je v moci toho zlého. Bible: 1 Jana 5:19. Zjevení 12:9. 2Tim.2:26. Matouš 4:1-11. 1 Petra 5:8. atd.

Ikona diskutujiciho XXX 2020-12-02 22:46:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

white rabbit vo filme Hra s Michaelom Douglasom https://www.youtube.com/watch?v=v_bNZa2qMik

Ikona diskutujiciho Jandy 2020-12-28 18:35:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V článku sa píše, že „Syntetický Adrenochrom (bol) vyrobený v čínském Wuchanu“, a popritom tvrdí že ho je všade nedostatok.

Keď sa sa vyrobiť, a bola by pravda že sa vo veľkom zneužíva ako super droga, tak už dávno všetci berú umelú náhradu.

Ináč povedané, táto konšpirácia je blbosť.

Ikona diskutujiciho Arwen 2022-06-03 23:33:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, v hororu It (To) je na to symbolika, entita tam straší děti a pak je žere, teda jde i po dospělích, ale hlavně se zaměřuje na děti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek