Ako som vyliečila rakovinu kože mojej mame

30.7.2016 v Výživa 4

Väčšina ľudí by bola skeptická uveriť, že bežné kuchynské suroviny môžu byť úspešne použité na liečbu karcinómov kože.

V tomto článku sa dozviete ohromujúci príbeh jednej ženy a ako sa jej to podarilo dosiahnuť.

Aziza Keyneretová je uznávaná spisovateľka a zástankyňa prírodnej medicíny. Napísala príbeh o tom, ako využila svoje vedomosti z ľudového liečiteľstva v praxi a vyliečila pomocou nich bazálny karcinóm kože u svojej mamy.

Bazálny karcinóm je menej agresívny typ rakoviny. Zvyčajne sa udáva ako život neohrozujúci typ rakoviny v porovnaní s veľmi vážnym melanómom.

Aj bazálne karcinómy však môžu viesť k vážnym komplikáciám.

Po neúspešnej liečbe v nemocnici berie Aziza veci do vlastných rúk

Mama Azizy sa najprv podrobila v nemocnici chirurgickému zákroku, pri ktorom jej karcinóm odstránili. Avšak už po pár týždňoch sa rakovinová lézia objavila znova. Aziza bola vtedy veľmi znepokojená, nakoľko nový karcinóm rástol oveľa rýchlejšie ako ten predošlý.

Chirurgova sa síce ponúkli, že nový nádor znova odstránia, no nedokázali garantovať, že sa opäť neobjaví.

Aziza sa vtedy rozhodla, že zoberie veci do vlastných rúk a využije svoje znalosti prírodnej medicíny, aby našla liek, ktorý by matku vyliečil.

Preštudovala množstvo prípadov ľudí, ktorým na tento druh rakoviny pomohla sóda bikarbóna riedená s vodou. Táto látka totiž vytvára alkalický (zásaditý) stav, v ktorom rakovina nedokáže prežiť. Je známym faktom, že rakovine sa darí len v kyslom prostredí.

Jej matka spočiatku váhala skúsiť nekonvenčnú liečbu a radšej podstúpila ďalšie dva chirurgické zákroky. Po každom sa však rakovina rýchlo vrátila späť.

Napokon sa predsa len odhodlala vyskúšať to, čo jej navrhovala dcéra.


Liečba bazálneho karcinómu sódu bikarbónou a kokosovým olejom

Aziza sa rozhodla liečbu za pomoci sódy bikarbóny mierne modifikovať. Uvádza k tomu nasledovné:

Namiesto vody som do receptu zahrnula kokosový olej a to z toho dôvodu, že kokosový olej je veľmi efektívny pri regenerácii buniek pokožky.

Zmiešala som rovnaké diely sódy bikarbóny a kokosového oleja (z každého čajovú lyžičku) v malom poháriku.

Miešala som to vždy dovtedy, až kým sa z toho nevytvorila jemná pasta. Tú som potom nanášala mame na postihnuté miesto.

Na neuverenie, už po pár dňoch sa dostavili prvé výsledky.

Aziza navrhuje postup, ku ktorému budete potrebovať tieto suroviny:

  • za studena lisovaný bio kokosový olej
  • sóda bikarbóna
  • malý poldecový pohár na miešanie pasty
  • malý nástroj na miešanie – napríklad rúčku čajovej lyžičky
  • antibiotický krém aplikovaný na noc

Postup liečby

Zmiešajte rovnaké diely sódy bikarbóny a kokosového oleja v malom poháriku za pomoci rúčky lyžičky. Miešajte, až kým nezískate homogénnu pastu.

Ak je kokosový olej tuhý, predtým ho roztopte napríklad tak, že ho vložíte do nádoby s teplou vodou (topí sa pri teplotách nad 24˚C)

Po vymiešaní pastu potom nevtierajte do pokožky nasilu. Len ju jemne naneste na postihnuté miesto a udržte tam tak dlho, ako to ide. Prípadne môžete ju tam pridržať aj igelitovou čiapkou do sprchy alebo igelitovým sáčkom pripevneným gumičkou.

Počas prvého týždňa robte kúru 3 krát, neskôr stačí 2 krát. Pred každou aplikáciou zmesi však postihnuté miesto dôkladne umyte.

Korienky bazálneho karcinómu môžu niekedy zasahovať dosť hlboko do kože, preto je dôležité, aby pasta pôsobila čo najdlhšie. Dokonca aj vtedy, keď už je rana celkom uzavretá.

Výsledok liečby

Prvý deň kúry bola pasta nanesená na karcinóm 2 krát.

Chrasta odpadla už v prvú noc a odhalila bunky bazálneho karcinómu. Vyzeral ako mäsová hrča kožných buniek, ktorá ľahko krváca aj pod miernym tlakom.

Počas nasledujúcich 5 dní sa bazálny karcinóm postupne zmenšoval. V okolí za začala vytvárať páperovitá pokožka, no kokosový olej ju rýchlo zhydratoval a zregeneroval. Odumreté a vysušené bunky pokožky taktiež onedlho zmizli.

Po šiestom dni už bazálny karcinóm nebol viditeľný a aj všetko krvácanie ustalo. Postihnuté miesto bolo stále trocha tvrdé, no postupne sa zlepšovalo.

Počas nocí sme pokožku natierali antibiotickým krémom, aby sme podporili jej hojenie a zabránili možnej infekcii.

Po 2 týždňoch liečby sa otvorená rana výrazne zmenšila. Pokračovali sme v aplikácii pasty a krému.

Po 3. týždni sa rana úplne zacelila. Potom sme už prestali používať antibiotický krém na noc, no stále pokračovali v nanášaní pasty zo sódy bikarbóny a kokosového oleja.

Aby sme boli schopní zasahovať aj korienky bazálneho karcinómu pod zdravou pokožkou, na postihnuté miesto sme pred aplikáciou pasty prikladali vatové chumáčiky namočené v jablčnom octe.

Po 38. dni došlo ku kompletnému vyliečeniu rakoviny.

V súčasnosti mama Azizy čaká na biopsiu, ktorá potvrdí, že sa ani pod zdravou pokožkou už nenachádzajú korienky bazálneho karcinómu.

Dovtedy pre istotu pokračuje v udržiavacom móde povrchovej aplikácie pasty spolu s dodržiavaním zásad zdravej životosprávy.

Záver

Aziza uvádza, že nie je apriori proti modernej medicíne. Vyčíta jej však, že sa v nás snaží vyvolávať pocity bezmocnosti nad našim zdravím, že riešenia sú mimo náš dosah a že jedine peniaze dokážu kúpiť zdravie.

Iste súhlasíte s tým, že tomu tak vôbec nie je. Aj príbeh matky Azizy je dôkazom toho, ako efektívne dokážu byť alternatívne metódy liečby. Okrem toho sú oveľa lacnejšie, bezpečnejšie a bez vedľajších účinkov.

Pre Azizu a jej rodinu už mainstreamová medicína nie je prvou voľbou tak, ako to bývalo kedysi.

zdroj: http://www.badatel.net/ako-som-vyliecila-rakovinu-koze-mojej-mame/

Komentáře

Ikona diskutujiciho sycho 2016-07-30 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

super 😉

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-08-01 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrá metoda,stojí zato ji vyzkoušet..Silně alkalická soda bikarbona je pro kyselou rakovinnou buňku jako energetická střela a ,,bomba",která rakov.buňku ,,pere a pacifikuje"formou neutralizace.A kokos a kokosový olej zase pomáhá regenerovat a tvořit nová kolagenní vlákna v kůži,která je pak vypnutá a omlazená.Vynikající..povrchová metoda ničení karcinomu kůže z mateř.znaménka…Pomozme ale kůži i vnitřně,čistěme ledviny(ledvin.bylin.čaje)-ledviny jsou pro kůži čističkou a motorem zevnitř..ale až druhotně..! Na prvním místě musí být čistá a zdravá LYMFA se záchytnými,,Uzlinami"-prvními maými čističkami!A Lymfu lze taky pročistit pomocí Sody na lačno(na půl litru vody jedna polév.lžíce)..á hned deset minut poté jíst citrusové plody a jejich šťávy a před spaním zeleninu a vodu..Hodně nečistot se bude protlačovat do tlustého střeva..takže toto jen doma!-(očistné průjmy)Lymfa se pročistí a omladí a spolehlivě bude odvádět zplodiny z likvidace rakovinných buněk..i těch kožních..co tam zbyly..a ta cesta od kůže do lymfy,jejích uzlin,pak ledvin je ,,trochu delší".Nezapomínejme na ni,lymfu-vnitřní proudy-vodního těla,naše tajemné,vnitřní moře. Ona-spolu se sodíkem(sodou bikarbonou)udělají ten Zázrak-likvidaci chybných,rakovinných buněk,i těch kožních.(soda a sodík je ještě ůčinnéjší ve spojení se sírou..kdysi to byla tzv.glauberova sůl..=sodík a síra..)Tolik lidí umírá i na rakovinu kůže.Přitom soda je lehce dostupná a pomůže.Vnitřně pomůže i lymfě,protlačovaná citrusy,pak omlazená kořenovou zeleninou.Vše zakončí harmonizace a vyrovnání energií těla bylinnými čaji,které jsou ladičkou celého systému.

Ikona diskutujiciho Ivet 2016-08-02 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedním ze základů přírodní medicíny a homeopatie je Léčit zevnitř ven. Tudíž si nemyslím že je toto nejlepší způsob, že to pomohlo neznačí, že se to nemohlo zatáhnout dovnitř organismu a taky se to jednou časem může objevit někde uvnitř v mnohem horší úpodobě. Vůbec nebyla řešena žádná příčina a nebyla zřejmě nasazena nějaká komplexnější léčba. Rakovinové bujení, tak může být někde skrytě uvnitř.

Ikona diskutujiciho VS 2016-08-04 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že nejtěžší je vnitřní souboj nemocného, uvěřit v alternativní metody. Lidi se raději nechají ozařovat a nacpat chemo , než aby jen zkusili nabízené možnosti. Pro to jsou tyhle výpovědi důležité. Osobně souhlasím i s vnitřní očistou, tedy celkový detox a odčervení

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek