Aktuality Zlatého věku: Vaše pozorování a otázka deformace času (5.díl)

28.2.2019 v Spiritualita 14

Toto je pokračování spontánně vzniknuvší série na téma zajímavého proroctví indigové slečny a doprovodných předvídaných jevů. Vyvstala řada zajímavostí a přínosných zkušeností, které určitě stojí za pozornost a vzájemné sdílení. Pokud předešlé články neznáte, doporučuji se k nim vrátit, abyste rozuměli kontextu.

Předešlé články série jsou zde: 1.díl, 2.díl, 3.díl, 4.díl.

V pátém díle shrnuji všechny novinky a zajímavosti z různých zdrojů, také přikládám aktuální grafy mapující stav Země.

Popisovala jsem záhadné humy ozývající se po celém světě a vyprávěla, co jsem zažila. Připojili jste řadu zajímavých a hodnotných zkušeností. Například Sebastián vykopl téma chronického humu, který od jisté doby slyšívá v místě svého bydliště.

,,Pri tomto clanku mi napadlo, ze sa s Vami podelim o dlhotrvajuci zazitok, ktory ma dost otravuje: Uz asi 5 mesiacov pocujem v uzatvorenom priestore (budovy) slaby zvuk, pripominajuci letiace vrtulove lietadlo vo vysokej vyske. A nie je to v mojej hlave – pre vtipnejsich komentujucich 🙂 Ked som skusal na youtube najst podobny zvuk, naslo mi reportaz o TAOS HUM,kde sa ten zvuk zhodoval s tym co pocujem. Pocujem to vsade, nie je to lokalna zalezitost. Byvam v dome kde mam v noci krasnu tmu a dokonale ticho (tzv. zapadakov) a objavilo sa to nejako koncom 9 mesiaca 2018 a dost ma to prekvapilo. Najprv som myslel ze je to nejaky traktor v dialke. Mate prosim Vas niekto podobnu skusenost? Rozmyslal som, ci to nahodou nesuvisi s tymito udalostami v clanku.“


Komentující df téma výborně doplnil, je zajímavé, že se jejich hum cca časově shoduje:

,,Někdy začátkem loňského roku, zhruba v tuto dobu se doma objevilo disharmonické vyzvánění zvonů. Bydlím na periferii v rodinném domku, sme zde poslední ulice. Frekvence je někde kolem 600Hz (tóny mám v malíku pracoval sem taky ve sdělovací technice), je to cca 6-8 zvonů totálně rozladěných vůči sobě (každý rok mě zaměstnavatel posílá na audio, které mám téměř výborné). Zprvopočátku měly jednotlivé tóny větší odstup, zhruba od léta loň. r. došlo k většímu zhuštění a disharmonické vyzvánění má teď skoro jednolitý zvuk. Je úplně jedno v jaké místnosti jsem, sklep, předsíň, obě dílny, kuchyň, obývák, půda, ložnice atd. Jakmile vyjdu do předzahrátky a nebo na zahradu tak nic a to i v noci, když je rel. klid, takže to není překryté, denním ruchem. V práci su v samostatné budově kde je slyšet spadnout špendlík (výroba tam nedoléhá), u máti a kdekoli na návštěvě je klid. Začal sem teda pátrat. Jako první jsem zhodil hl. jistič abych se ujistil, že teda nerezonuje nějaký spotřebič nebo tak něco, potom sem vytáhl pojistky ve fejfarce na domě kvůli digi elektroměru (mám ještě tu starou verzi, nikoli smart). Neskutečně mě to rozhazuje pozornost, soustředěnost a koncentrace je v řiti. Takže doma su schopný dělat spíš hrubé práce jako je řezání flexou, sváření, vrtání, úklid a vaření pokrmů, pač dobu kdy nic nehlučí překryji muzikou. Konstrukční práce, výpočty atd. jedině v práci.“

Marián našel zajímavý úryvek ohledně deformace času, o které byla hodně řeč:

,,Čas nebeží lineárne! Joshua Warren prohlašuje, že zkoumal tok času takřka po celé jižní Nevadě, tedy i v lokalitách mezi Las Vegas a Oblastí 51. V poušti severně nad „městem hříchu“ pak objevil místo, kde se čas zpomaluje o 20 mikrosekund. „Zvláštní věc, skutečný svatý grál jsme zaznamenali s tímto zbrusu novým technologickým zařízením,“ říká Warren. Na mysli má takzvaný DT metr, který měří odchylky v toku času. Jde o třicet metrů dlouhý kabel s jedním senzorem na jeho konci. Toto zařízení, navržené inženýrem Ronem Heathem ze Silicon Valley, vysílá signál dolů po kabelu a měří, jak dlouho to trvá, než dosáhne konce. Signál by se měl na jakémkoliv místě pohybovat stejně rychle. „Jediné, co by to mohlo změnit, kdyby se černá díra přiblížila k Zemi nebo něco podobného, což by se ovšem nikdy nemělo přihodit, “ Zaujímavé tiež je že je to blízko tajomnej Area 51, žeby niekto s nejakou technológiou manipuloval čas? Je i teória že plynutie času je ovlivnené bývalými jadrovými pokusmi Francúzov, Američanov, Rusov a Indov, po ktorých má Zem húpaciu rotáciu, čo spôsobuje že sú „rýchle“ a „pomalé“ dni. So žiadnymi hodinami to ale nezmeriate.

Časových anomálií existuje na Zemi více, existují i jeskyně kde čas plyne velmi pomalu, strávíte tam hodinu a tady uběhne nějakých 20 let (nepřesně řečeno, pouhý příklad). To se však z pochopitelných důvodů tají a lidé tomu stejně nevěří.

Čtenářka Andy se podělila o zajímavou zkušenost s mizením lidí:

,,V úterý se mi stalo upe to největší psycho, to se mi stalo naposledy loni v zimě .. a taky v únoru.

Jdu takhle po ulici a čekám na přechodu, přijel autobus, vystoupila malá paní, došla k přechodu, před ní i klučina. A tak spolu stojíme i s jednou další paní se psem a čekáme na zelenou. Pak přejdeme přes cestu, paní se psem někam zahnou a my tři ostatní (paní z autobusu, já a klučina) pokračujeme po ulici rovně – KDE nebylo kam zahnout …

Jdu popředu, klučina zamnou … otočím se a klučina nikde! prostě zmizel …

Paní přešla přes cestu na protější chodník a taky se prostě někam vypařila …

Je možné že tak rychle zapadli někam do baráku? hele, takhle bych si to vysvětlila kdyby se mi to mizení lidí mi pomalu před ksichtem nestalo už někdy dříve, ale stalo se mi to už dvakrát (i předemnou) takže, teď potřetí …

divné .. časový záznam? .. jak to? vždyť ti lidé byli skuteční, živí, čekali se mnou na zelenou … nic divného, jako pocit, že je něco jinak jsem neměla.

 

Četla jsem tu, nebo na tadescu, že jde o časový záznam simulace (matrixu) … a občas člověk zahlédne i něco, co tam logicky být nemá … tak to dává smysl
Ale když už jsem se rozepsala, napíšu tedy i ty předchozí 2 zkušenosti:

 

Jdu takhle ráno do práce, v zimě, ještě tma … hlavní ulice. křižovatka – já jdu rovně. Musím přejít přes cestu. Jde o vesnici – kolem plno věcí – 2 lidé (mužského pohlaví, nevidím je úplně, pač je ještě tma, ale jdou pod pouliční lampou), jdou směrem od autobusové zastávky směrem doleva.
já rovně, to znamená, že kdybych vyšla o trochu dřív narazili bychom do sebe, chápete. .. lepší by to bylo nakreslit.
Neznají se, ten vepředu má bundu, kapucu, ruce kapsách, ale když někam jdete, prostě vnímáte kolemjdoucí jaksi okrajově.
No, dojdu na tu cestu, kterou jsem musela přejít. TICHO nikde nikdo !!! ani živáčka. Ti týpci šli rovně směrem na most, nikde jinde zahnout nemohli .. nebylo kam! Prostě zmizeli … škoda že už se nepamatuju jestli to ráno byl sníh? :O měla jsem se podívat na stopy!

 

No a tohle je o pár týdnů později, kdy jsem šla takhle se známým na vlakové nádraží v Ústí na Labem, jeli sme společným vlakem do Drážďan. Tedy, měli jsme jet. Už jsem měla koupený lístek předem, ale on ne, tak si ho šel koupit. Stál v řadě. Jediný vchod na tom nádraží k okýnku, sedačky (na jedné sedím já). Přepážka je úplně nalevo, je to alespoň 30 kroků než byste z té čekárny vyšli, a šel by kolem mě! … Už má jít na řadu, přichází k okýnku. Říkám si super, už půjdeme na perón. Kouknu k okýnku znova, od okýnka vychází tatínek se dvěma malýma holčičkama … holky běží … známý nikde! Prostě tam nebyl. Nestál vedle, nedošel ke mně. Zmizel. Nemohl za těch pár vteřin nepozorovaně vyjít ven, pač by prošel kolem mě. Hledám koukám, hledím jak puk. Dobře, nevadí. Jedeme společným vlakem přece, bude na peróně. … Nebyl, pozorovala jsem každého člověka který tam byl .. a vlakem jsem jela sama … Od té doby jsem ho už neviděla. Kontakt jsem na něj neměla.“

I takto se může projevit časová anomálie, objevíme se na místě, kde je jiný čas. Že je něco jinak pochopíte až tehdy, kdy se setká realita s anomálií a mizí věci, lidé nebo i celý prostor.

Jednou mi vyprávěla čtenářka v poradně, že našla ve městě na travnatém plácku nějakou časoprostorovou díru. Omylem do ní vešla a objevila se v úplně jiném světě, strávila tam několik minut a když z ní vyšla, byla zase zpátky. Na druhý den tu díru chtěla znova vidět, ale anomálie se mezitím musela přesunout, protože už jí to na daném místě nefungovalo.

Jiná čtenářka mi zase psala, že jako dítě při procházce v přírodě, když se ohlédla z pole do dálky na dům ve kterém tehdy žila, zjistila že tam není a že to místo vypadá úplně jinak. Dostala strašný strach že už se nedostane domů, ale když doběhla zpět, dům tam zase byl a vše bylo normální.

Mně se zase před lety stalo, že sedím v autě a koukám do zpětného pravého zrcátka. Na parkovišti mě zezadu objíždělo červené auto. Sledovala jsem ho ve zpětném zrcátku a najednou se odraz v zrcátku zmrazil. Auto normálně projelo, ale v zrcátku se mi asi na 3 vteřiny sekl jeho odraz. Pak to probliklo a zrcátko zase fungovalo normálně. Byla jsem z toho dost vyjevená a od té doby nevěřím zrcadlům, v autě se radši rozhlídnu hlavou, nebo kontroluji odraz opakovaně.

Dost drsný je zážitek, který napsala Jantulka. Ta dokonce loni na podzim potkala již zemřelé sousedy.

,,Možno časová anomália vysvetľuje môj nepochopiteľný zážitok ešte z jesene minulého roka. Idem si po ulici a zrazu vidím jedného dôchodcu, čo ho poznám ešte z detstva. Nešlo mi to do hlavy, však ten chlap je už nejaký ten rok mŕtvy. No pravdepodobne sa mýlim, keď ho vidím. Potom ešte v ten deň som videla jednu známu osobu, teraz si už vôbec neviem spomenúť, či to bola žena, alebo muž, ale tiež som vedela , že tá osoba je už mŕtva. Dve mŕtve osoby za jeden deň? Bývam v malom meste, kde každý každého pozná, všetci sú buď susedia, švagrovci, alebo spolužiaci, je malá pravdepodobnosť, že by som sa zmýlila. Dnes som pre istotu volala mame, spýtala som sa na toho pána, že či ešte žije, či nie a ona mi tiež povedala, že však on už zomrel. Tak si to vôbec neviem vysvetliť.

Magdaléna popisuje, jak prožívala silnou sluneční erupci, která pravděpodobně proběhla 8. února (ale oficiálně stále potvrzená není):

,,8. února jsem z nicehonic onemocněla a dostala šílený kašel. Další tyden jsem měla hodně energie, ale kašel stále mám. Nicméně 16. „něco“ udeřilo znovu a to ve vlnách. Má maminka se úplně zhroutila a malem omdlela (nikdy se jí to nestává, je držák) a ja jsem v jiné místnosti cítila to same. Z nicehonic jsem malem padala ze židle. Pak jsme si o tom povidaly a cítily jsme, ze je nám zle v ty samé chvíle a to velmi nárazově – jednou dobré a za 5 min zase zle a jakoby slabo…je možné, ze zkracování času souvisí i s Mandela Effectem? Hodně jej poslední cca 3-4 roky popisují američtí „zahadologové“, ale i obyčejní lidé, kteří si všímaji, ze věci nejdou jako dříve…

Sofi prožila nejenom časovou anomálii, ale sluneční erupce jí udělala dobře. Takže nemusíme být nutně všichni jako klub bolavých důchodců, na každého to působí individuálně.

,,Taky sem něco přidám.
Bylo to minulý týden v pondělí, 11.2. Začínal nový semestr a já měla svůj první seminář od 11:30. Z domu jsem Teda měla vyjít kolem 11:00.
Vstala jsem normálně kolem půl deváté, vklidu jsem se nachystala, šla se psam, ještě jsem se radovala, že mám tolik času (pravidelně jsem kontrolovala hodiny) … A pak se mrknu na hodiny… A bylo 11:30!! tak říkám jakože wtf se teď sakra stalo? Pak jsem si dodatečně řekla, že Vesmír asi nechtěl, abych šla do školy a kašlala na to.. jen mi to nedošlo, až teď.
Taky potvrzuji to, že mně v těch „nejhorších“ dnech bylo spíš lépe než hůře, dokonce jsem intenzivně začala cvičit jógu a jíst dost zdravě (hlavně kyselé saláty), ze dne na den, úplně nárazově. Jsem více „hyper“ a mám lepší náladu.
A taky potvrzuji ty tlaky v oblasti 3.oka, ty mám často a dost intenzivně.“

Grétě velice gratuluji, očividně i jí sluneční erupce udělala dobře 🙂

,,Ja přestala ze dne na den kouřit,nevím jestli to nak souvisí,ale přestala jsem na začátku února a už si nezapálila,vůbec mi to nechybí fakt se nechápu ja byla silná kuřačka.“

Pavel to vidí optimisticky:

,,Já vám řeknu přesně jak to bude očištujici energie už proběhla díky a mam na to kupu dukazů kolega v práci přestal kouřit a pit alkohol i ostatni pocítili změny ve svém co týká zlozvyku
další vlny se nemusíte bát nikdo při tom neumře ani neshoří jen si všiměte jak vám i ostatním zmizeli nebo ztlumily zlozvyky podivej te se n komentář greta přestala kouřit a prohlídnite si všechny komentáře všude se to píše.“

Někteří z vás zaznamenali výpadky proudu. Raja Luthriela píše:

,,To už nás nešel proud jen v neděli 3.2., jak napadl ten velký sníh. A další týden v sobotu 9.2. od půl deváté do tří taky záhadně přestal jít. To už mi bylo trochu podezřelé a přemýšlela jsem, kdo chce, abychom byli o víkendech bez proudu. Veškerou důvěru jsem ale ztratila, když proud asi na tři hodiny vypnuli ještě v pondělí 11.2. To jsem zrovna byla v práci. Vedoucí pak říkal, že někam volal a že je to prý proto, že někde ten den vyhořelo vysoké napětí. Ten den jsem přestala brát elektřinu jako samozřejmost. Už si jí jinak vážím. Časové anomálie jsem nezpozorovala.“

Sailon přidává svoji zkušenost:

,,Nevím, kdy přesně to bylo, ale kolem 9-13.2.2019 v 20:15h. byly u nás ve městě dvakráte výpadky el. energie. A kupodivu, dieselagregát nenaskočil. Výpadky byly dva, krátké, cca 1-2min. max. Jinak nic. Tlf. fungoval, světlo z baterky taky…ale nemám pocit, že by to bylo něco mimořádného…změnu zdraví jsem nezaregistroval, časové anomálie taktéž ne e…

Nut také zaznamenala potíže s elektrikou:

,,O půl osmé ráno, včera (18.2.2019) u nás houkala siréna, podívala jsem se z okna před dům, byla velká mlha, a viděla jsem v dálce vylitnou do výšky žluté světelné koule které se rozprskly a vydávaly zvuk jako petardy. Pak jsem se dozvěděla,že tam hoří transformátor…tyhle věci se možná můžou dít častěji, že?

Melisa psala 19.2. také velmi zajímavý postřeh:

,,Ani to vsechno zatim nectu a pridam taky trochu „do mlyna“. Dnes jsem jela vlakem a ten mel hodinu zpozdeni, ze pry nebyla štáva v dratech a vedle cela dedina bez proudu. Jinak presne ty data 8.2. a 15.2. registuruji (byl to vzdy patek) myslela jsem si, ze jsem pretazena za cely tyden. Totalni unava, motani a bolení hlavy (a to na to netrpim), stav, ze kdybych lehla, tak hned spim. Uz asi tri tydny skoro nic nejim. Nejvim mi jedou lisovane stavy, zkompotovane broskve a ananas, nekdy se smetanou. Snim dve lzicky a jsem prejezena, jako kdybych snedla rizek s bramborovym salatem. Ale nehubnu, jsem podivne nafoukla. Kdybych jedla normalne, jako ostatni, tak asi prasknu. toho 15.2. jsem videla pravym koutkem oka vlnu – cca. na pul sekundy se rozvlnilo pismo, co jsem mela na nastence.Pak tu o tom nekdo psal. Malé deti na uplnek „blaznily“. Jeden pan mi sdelil, ze jeho synek s necim neustale bojoval, ze to byla hrozna noc. Kámoška psala, ze co bylo na baterku, se v SO rychle vybilo a nejaké veci se uplne pokazily. Jo ! a tuto SO meli, co vim, tri lidi krece v brichu vcetne me a vsichni si mysleli, ze to maji z jidla..coz uz je podezrele. Bud to byl vliv te erupce, nebo neco vypustili, bo v SO po poledni zacali vydatne srackovat oblohu.

Silva dodala také zajímavou trošku do mlýna:

,,Zdravím všechny.
Jsem nakonec ráda, že ten velký příval energie necítíme jenom já a kamarádka. Události posledních dnů jsou prostě tornádo.
Já jsem zvyklá transformovat, takže jsem události z 9.2. připisovala obvyklému kvocientu transformace. S kolegyňkou jsme měli mít seminář „Vznik duší a jejich karma“ v HK, ovšem ze 4 objednaných klientek nedorazila žádná. První paní skončila ráno s náhlým záchvatem v nemocnici, 2 stěhovaly, protože jednu přítel vyhodil náhle z bytu a té poslední jsme se vůbec nedovolali. A protože jsme ten den měli obě s kolegyňkou ještě objednané klienty na osobní konzultace, udělali jsme si volný den, pokecali. A moje klientky večer se ukázaly být naprosto skvělými osobami, které jsem ráda poznala.
Ovšem takové „náhody“ se mi vcelku stávají, sice zřídka ale stávají a proto jsem to neřešila.
Ovšem 12.2. v úterý přišla smršť energie. Celý den jsem byla mimo.

…..

Moje kamarádka zaznamenala tento zvýšený podíl energií dokonce o den dříve v noci z 10.2. na 11.2. a od té doby je doslova nabitá energií, až ji to prýští i z konečků vlasů.
Jediné, co se ukazuje být nestabilním, je uvolňování temné energie z jiných lidí a středověkých budov. Což také zaznamenávám a je to velice nepříjemné, protože při uvolnění se to tu a tam nalepí i na moje vibrační pole a mě pak k ránu trápí noční můry.
Co se týče přístrojů, tak jejich výpadky mi spíše vadí v práci, kde jsme 14.2. měli hlášené jakési odstavení elektřiny na celé větvi z ČEZu. A v noci z 15. na 16.2. se něco stalo špatně v peci, kde zrovna rostl krystal (kromě studia osobního rozvoje je mojí prací v současnosti vývoj a výroba speciálních monokrystalů pro high tech aplikace) a krystal nakonec není. Už nějakou dobu se snažím zvýšit krystalické vibrační pole v práci, které by v konečném důsledku mělo být podobné vibracím Atlantidy a sluneční energie mi v tuto chvíli docela pomáhají, např. 15.2. se podařilo oddálit jisté stavební úpravy, které by proces růstu výrazně narušily. Věřím tedy, že problémy s elektronikou nakonec vyřešíme. Konec konců můj osobní notebook už od začátku měsíce zaznamenává občasné výpadky v signálu wi-fi a taky se to vždycky nakonec vyřešilo.
Díky moc za článečky a přeji všem krásný den.“

Se Simbou to zamávalo:

,,Ahojte,ja som od 10 ho februára (února) mala vyše týždňa závrate a z toho mierny pocit na zvracanie!!! a nebola som sama, kamarádka šla až na vyšetrenie vnút. ucha čo jej zisťujú príčinu závratí. Tento pondelok som si všimla že zastali hodiny v kuchni, prídem do práce a tam zastali hodiny v pracovni. Náhoda?myslela so m že ano,kym som si neprečítala niektoré príspevky, čo sa aj niektorým z vás zastavili hodiny. Inak hlava bolí skoro denne, odkedy prešli závrate. Tlak mám v poriadku a žiadne lieky neberiem.“

Monika to samé:

,,v noci z 8.-9. jsem zničehonic začala trpět strašnou nevolností, provázenou zvracením a neuvěřitelnými závratěmi, kdy jsem měla pocit, že se pode mnou houpe země a i přetočení na druhý bok ve mne vyvolalo ty samé stavy. Neuvěřitelná únava druhý den, ty samé závratě, drží mne to dosud.

Na webu tadesco se ozval čtenář, že se mu nedávno zbláznily digitální hodiny a pak se zase vzpamatovaly. Probíhala debata, nakolik je taková chyba pravděpodobná.

,,19.1.2019 sa nám zbláznili kuchynské hodiny. Mám fotky, keď na displeji postupne ukazovali čas 12:63, 12:64 a 12:81. Potom to skočilo na 12:00 a odvtedy hodiny idú normálne.

… Prečo sa na LCD objavili čísla, ktoré sa na hodinách z logiky procesora a jeho programu v pevnej pamäti zobraziť nemôžu. Keby boli hodiny zlé, tak stav pretrváva. Po 19.1 sa to už nikdy nezopakovalo. Ján“

Další aktualitka je z německého messteamu, který zaznamenal silný pokles grafu, který by měl mapovat úroveň vědomí Gaia. Podle toho co psali předtím, by to měla být přípravná fáze a sběr energie na nějakou budoucí výraznou událost, takže teoreticky by za pár týdnů mohl graf zase vystřelit nahoru a pak by se pár lidem mohlo udělat blbě, ale je to pouze teorie.

Meessteam dále upozorňuje, že proběhla výrazná anomálie ve schumannově frekvenci, jak můžeme vidět na těchto záznamech.

17-19.2.2019

Tohle jsou data z 20-22.2.22019. Druhý vrchol je hodnota vyšší než 120Hz.

Zajímalo mě, co bylo dál, takže pro srovnání jsem našla další pokračování záznamu po 22. do 24.2.2019 a tehdy už byl klid… fascinující.

Schumannova frekvence je vibrující rezonance, která vzniká v elektromagnetickém poli Země. Obecně ji můžeme považovat za elektromagnetické změny, které vznikají v podzemí, následně poté ovlivňují zemský povrch, ionosféru a živé bytosti na planetě. Tato rezonance je stejná již stovky, ne-li tisíce let. V nedávné době se však zdá, že se její frekvence mění. Přirozená tepová frekvence (které říkáme Schumannova rezonance) bývá na úrovni 7,83 Hz. Staří indičtí osvícení mudrci (Rishis = rišiové ) nazývají tento zvuk ÓM. Tato frekvence dokáže být tak silná, že oslovuje lidský mozek a ten poté může být schopen aktivovat a využívat svoji plnou kapacitu a sílu vyššího vědomí.

Graf níže ukazuje hodnoty bovis. Ty naopak stále stoupají, bez ohledu na schumannku a bez ohledu na graf ,,Vědomí Gaia“. Očividně stále procházíme již mnohokrát popisovaným galaktickým pásmem silné energie a stále jsme se nedostali na maximální frekvenci. Přitom už to stoupá několik let.

15. ledna 2019 vyšel v zahraničních zdroji článek o pohybu magnetických pólů. Blbne elektronika, blbnou lidi, blbnou hodiny, blbne čas, blbne schumannka… možná, že toto je jedna z dalších odpovědí, proč se to děje. Článek přeložila Jena pro tadesco, přikládám úryvek. (Originál je TU.)

S magnetickými póly se dějí podivné věci a nikdo neví proč

Také Vám v poslední době selhávala technika? Pokud ano, nejste sami.

Podle zprávy v časopisu Nature se zdá, že severní magnetický pól ustupuje nerovnoměrnou rychlostí směrem od Kanady k Sibiři. Přestože není neobvyklé, že zemské magnetické póly každým rokem putují několik kilometrů, geologové tento nedávný jev nedokážou vysvětlit.

„Zdá se, že pozice severního magnetického pólu je řízena dvěma velkými částmi magnetického pole, z nichž jedna se nachází pod Kanadou a jedna pod Sibiří,“ řekl Phil Livermore z oddělení geomagnetismu na Univerzitě v Leeds ve Velké Británii na posledním setkání Americké geofyzikální unie. „Sibiřská část magnetického pole vyhrává soutěž.“

V roce 2016 se pod Jižní Amerikou objevil neobvykle silný geomagnetický puls. Předpokládá se, že tento výskyt přispěl k nedávným změnám pod Kanadou. Geologové však stále neví, proč magnetické pole pod severoamerickou zemí oslabuje.

Vzhledem k tomu, že magnetické pole je základem mnoha forem navigace, existuje možnost, že by pohyb zemských magnetických pólů mohl ovlivnit všechna navigační zařízení od malého kompasu až po pokročilý navigační systém. Doufejme, že tomu tak nebude; geologové však zůstávají na pozoru.

Poslední teorie o tom, proč se zemské póly mění, se týká fenoménu známého jako „geomagnetický obrat“. V podstatě dochází k tomu, že magnetické póly doslova mění strany. Předpokládá se, že za posledních 20 milionů let k tomu došlo každých 20 až 30 tisíc let.

(zdroj)

Toje pro dnešek vše, pokud by se zase nakupily nějaké aktualitky a zajímavosti v hojnějším počtu, můžu případně přidat další.

Mějte se krásně 🙂

Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Auri 2019-02-28 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mi to nedá a musím se podělit i o pár svých zážitků. Co se týče erupce 16. února, zasáhla mě náhlou silnou bolestí hlavy a nevolností. Sice jsem noc předtím příliš nenaspala a měla nějaký stres, ale takhle na tyto stavy mé tělo normálně vážně nereaguje.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-02-28 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná jsem byl právě okraden o čas. Probudil jsem se, bylo něco málo po osmé. Za pocitových pár minut (určitě méně, než 10) vstávám…. A je po deváté 🙁 teď je 9:19

Ikona diskutujiciho Choco 2019-02-28 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To je takovéto, jak si řekneš "ještě pět minut" a probudíš se za dvě hodiny xD

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-28 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Omylem do ní vešla a objevila se v úplně jiném světě, strávila tam několik minut a když z ní vyšla, byla zase zpátky." Coo ??? Tak to jo! Co já se ještě nedozvím. To chci taky zkusit :-D Možná bych tam i zůstala :-D A já se tu bojím že to co chci není reálné, zatímco lidé jdou po parku a skáčou do děr které je vezmou do jiného světa :D Páni, to její vyprávění bych si chtěla přečíst. To je fakt jak Alenka v říši divů v realitě.

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-02-28 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, to je prave problem subjektivniho vnimani. Mozek je rad klaman, chce byt klaman.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-28 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zde se odehraje něco vetšího  než to že přeskakuje čas zda se jako by příroda zámerně nasává energie z vesmíru a sou  to taková qanta  z země se pak stane jedna orovská energitická sopka a co až vytryskne

Ikona diskutujiciho Andy 2019-02-28 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zase ten dexter s tím, že časové anomálie nejdou možné  [:tired:]

Ikona diskutujiciho df 2019-03-01 01:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak zde máš ty obr. shumannovy rez. tak sis docela odpověděla sama na ty záhady. Sleduji to taky a zhruba v říjnu 2014 odvezli přístroje na kalibraci a přezkoumání, protože měření vykazovala již delší dobu zvyšující se frekvence a sami tomu nechtěli věřit když už se tam začaly objevovat další vyžší harmonické. Měřit začali znovu cca únor 2015, možná březen (už sem byl jak na trní). Měl bych o tom co napsat, ale nebudem se zdržovat. Frekvence se skutečně zvyšují, mnozí to pociťují sami na sobě. Někteří už od r. 2013/14 vědí jak os. frekvencí ovlivnit elektroniku. Jak přijít k pasoucím se srnám klidně po větru, navázat kontakt a sednou na pařízek kousek od nich a čučet jak se pasou a občas s něma prohodit slovo.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-03-01 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Tak to očividně byl oklamán i můj mobil, když se za pět minut nabil na čtvrtinu baterie zatímco normálně mu to trvá tak čtvrt hodiny :D

Ikona diskutujiciho brugh 2019-03-01 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se před dvěma dny stalo také něco podivného,Jako každý večer kolem půl desáté sleduji noční nebe.Pozoruji,koukám a vidím ja kolem našeho domu jde kluk v kapuci a má namířeno před náš dům..k prvnímu vchodu cca.10 metrů..na zlomek sek,jsem otočil hlavu jiným směrem a když jsem se znovu podíval směrem kde měl být ten kluk….nikdo,prostě zmizel,nebylo možné aby někam zahnul,i kdyby se otočil a šel zpět…musel bych ho vidět :-? ..prostě zmizel….divné O_O  O_O

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-03-02 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-03-02 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera sa mi stala trochu divná vec. Išiel som do obchodu a na parkovisku je taký platený vysávač a jedna slečna si tam vysávala auto značky Mini, dnešné ženy majú väčšinou veľké SUV a mladá baba na mini aute sa často nevidí, preto som si ju všimol. Tak som išiel do obchodu kde som bol asi 15 minút a niekde pri pokladniach som si všimol slečnu s dlhými blond vlasmi ale po bokoch mala vlasy ostrihané, toto tiež často nevídam. Tak vyjdem na parkovisko a ešte stále tam bola tá slečna vysávajúca Mini a bola to tá istá čo som pred chvíľou videl pri pokladni. Neviem či to bola jej dvojníčka alebo čo, oblečenie si na ženách nevšímam tak neviem, či to bola tá istá alebo ďalšia podobná, s rovnakým ,,neobvyklým" strihom vlasov.

Ikona diskutujiciho df 2019-03-02 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco o osobních frekvencích, tady tento chlapík byl naladěný na přírodu, nic krásnějšího není: https://www.youtube.com/watch?v=YRPsX379874 film se jmenuje "Legenda divočiny". Takto se lze naladit, není potřeba cívka, ladící kondenzátor a nebo varikap. Takto se mění realita. Oscilátor máme v mozku.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-03-14 01:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujal mě komentář Andy, protože to samé se mi dělo už dřív (asi kolem roku 2014 to mohlo být). Hlavně jsem měla tyto zážitky v Praze (asi se tam protíná více dimenzí/realit?), pak v Praze zavedli ještě více signálů a už jsem tyto věci nevnímala (vnímala jsem už pouze nepohodu/nepříjemnost těch signálů). V té době, kdy jsem toto zažívala, jsem někdy dokázala slyšet určitou "frekvenci" nějakého signálu (znělo to např. jako pískání, ale někdy jsem v té době slýchala i nízko položené dunění a v té době jsem slýchala i humy) a když jsem zvýšila své vědomí jakoby nad tu pískající frekvenci "matrixu", tak se mi pravidelně stávaly tyto věci (objevující se/mizející lidé apod.). Jakmile ale zavedli více signálu/silnější signál, tak už jsem své vědomí nad něj nedokázala zvýšit a cítila jsem se v Praze nepříjemně. I v dětství jsem v Praze žila převážně nad frekvencí "matrixu" (v dětství jsem ale nějak moc tyto anomálie nevnímala, asi se začaly vyskytovat zhruba až po roce 2012/2013).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek