Aktualizace Zlatého věku (6.díl)

18.3.2019 v Spiritualita 14

Slíbené pokračování skromné série na téma globálních energetických změn je tu. Pro porozumění tématu doporučuji návrat k předchozím dílům, pokud jste je ještě neviděli.

Předešlé články série jsou zde: 1.díl, 2.díl, 3.díl, 4.díl, 5.díl.

Poslední tabulky týkající se schumannovy rezonance, vědomí gaia a bovisů, končí u data 25.2.2019. Pokud vás zajímá, jak se frekvence dál vyvíjejí, nebo jestli stoupají/klesají, nabízím stručně následující přehled:

BOVISY, německým messteamem popisované jako ,,Steigerung der Schwingung der Liebe“, pořád dál stoupají naprosto šíleným tempem, takže se v podstatě v této věci nic nezměnilo za posledních několik let. Růst je stálý a prudký.


Úroveň vědomí Gaia, které už v pátém dílu stagnovalo, stagnuje pořád dál, úplně se propadlo a teď je dokonce na téměř nulových hodnotách (graf níže). Co přesně to znamená, nám asi nikdo nepoví. Messteam to komentuje jako obvykle, tedy že růst Bovisového pásma je velmi silný, což způsobuje jako vždycky pocity malátnosti, únavu a migrény, zatímco Gaia vyčkává. Radí lehké stravování, ideálně veganské… (připadá mi zajímavé, že někdo opradu věří tomu, že je více duchovní nebo čistý, pokud nejí živočišné produkty). Mám z toho dojem, že vlastně jediné co můžeme, je sledovat co stoupá nebo klesá, ale dopředu nám nikdo neřekne co z toho bude, nebo co dělat. Podobně jsou na tom i zkušenosti v různými časovými, energetickými či fyzikálními anomáliemi, se kterými se v poslední době setkáváme stále častěji… můžeme to sdílet, můžeme to popisovat, ale jinak nám nezbývá nic jiného, než prostě počkat co z toho bude.

Schumannova rezonance v posledních dnech vypadala následovně:

Schumannova frekvence je vibrující rezonance, která vzniká v elektromagnetickém poli Země. Obecně ji můžeme považovat za elektromagnetické změny, které vznikají v podzemí, následně poté ovlivňují zemský povrch, ionosféru a živé bytosti na planetě. Tato rezonance je stejná již stovky, ne-li tisíce let. V nedávné době se však zdá, že se její frekvence mění. Přirozená tepová frekvence (které říkáme Schumannova rezonance) bývá na úrovni 7,83 Hz.

Vypadá to, že za posledních pár dnů dochází k silným krátkým výkyvům, které se pravidelně opakují… je to divné. Dají se tím vysvětlit různé podivné stavy, ať už pozorované v okolí, nebo na své vlastní psychice, či tělesné projevy.

Jen pro srovnání, zde je pár zajímavých grafů z minulosti, na které upozornila i zahraniční média (můžu ještě připravit překlady týkající se anomálií schumannky a vliv na tělo, jsou k tomu moc zajímavé věci, ale je to na delší výklad), kde můžete porovnat:

Příklad z 8-9.11.2018 – vidíte extrémní vlnu

Druhý příklad z 9.9.2018 – je opravdu brutální, to jsem ještě neviděla.

K výkyvům dochází už delší dobu, v období extrémů jsou vysledované různé fyzické a psychické potíže mezi lidmi. Takže než se začnete podezřívat z nějaké strašné nemoci, raději zkontrolujte grafy, je možné, že na vás jenom leze schumannka a jinak jste zdraví jako rybička.

Je velmi mnoho grafů i z minulých roků, kde jsou zaznamenané naprosto šílené hodnoty a třeba polovina obrazovky je úplně bílá, jaká je to smršť. Obecně lze konstatovat, že schumannova frekvence za poslední roky vyloženě neroste, ale probíhají hlavně výrazné výkyvy, je značně nestabilní.

Další příklad z 8.5.2017 zde

Hned začátkem března jsem si schovala bokem následující zajímavou zkušenost čtenáře, který již dříve popisoval, jak se časové a energetické anomálie podepisují na jeho pracovišti. Připsal následující:

Čtenář df 1.3.2019:

,,Jak zde máš ty obr. shumannovy rez. tak sis docela odpověděla sama na ty záhady. Sleduji to taky a zhruba v říjnu 2014 odvezli přístroje na kalibraci a přezkoumání, protože měření vykazovala již delší dobu zvyšující se frekvence a sami tomu nechtěli věřit když už se tam začaly objevovat další vyžší harmonické. Měřit začali znovu cca únor 2015, možná březen (už sem byl jak na trní). Měl bych o tom co napsat, ale nebudem se zdržovat.

Frekvence se skutečně zvyšují, mnozí to pociťují sami na sobě. Někteří už od r. 2013/14 vědí jak os. frekvencí ovlivnit elektroniku. Jak přijít k pasoucím se srnám klidně po větru, navázat kontakt a sednou na pařízek kousek od nich a čučet jak se pasou a občas s něma prohodit slovo.

Parkrát sem to už psal, že vše je jen o frekvencích, ty změny na té elektronice, jsou dány změnou frekvence daného prostoru, zrovna tam sou třeba ty hodiny, nebo se tam pohybuje člověk a dívá se na něco co tam přibylo, nebo tam už najednou není. Pořád se najdou tací, kteří píší, že se nic neděje.

Díval se z nich někdo třeba na barvu slunce? No jo, je jasnější, zářivější, s nádechem modré (i podzimní). Co to znamená? Jiná vlnová délka světla. Nojo, to je přece zase vyšší frekvence. A tak máme další důkaz na světě.

U té elektroniky je to ve zkratce tak, že tam je to jasné, má to oscilátor, zběrnice, paměť, procesor, to vše běží na nějakých komunikačních frekvencích, to lze zblbnout nebo zničit jako nic. No a s těmi objevujícími se a mizejícími a nebo časovou smyčkou? Takový místní „filadelfský experiment“ jenže teď je to změnami frekvencí zatím v různých místech v důsledku celkového dění ve Vesmíru a působením Konstruktivní Síly. Tak snad to bude stačit.“

Měla jsem zajímavou zkušenost s anomálií teploty ohně, což se stalo v sobotu 16.3.2019. Ten den jsem pak raději ani nezatopila v krbu, protože když jsem to viděla, nechtěla jsem riskovat, že se to dostane mimo kontrolu, aby nedošlo k podobnému přehřátí a neprdla mi třeba nádrž, nebo pojistný ventil, nebo trubka ve zdi… Ale nebudeme předbíhat.

V 9:45 jsem dala vařit klasický vídeňský guláš. Kilo hověziny, kilo cibule, protlak, jak se to poctivě dělá. Nechávám gulášek pořádně zalitý vodou a chodím po 20, maximálně 30 minutách kontrolovat a míchat. Vařím na co nejmenším plameni pomaličku, jenom aby to probublávalo, minimálně tři hodiny. Výsledný gulášek pak bývá exkluzivní… Stejně dělám pomalu i vývary, vařím 4 hodiny na nejslabším plameni. Připravila jsem ho jako vždycky, zahřála ho, pak stáhla na nejmenší plamen a chodila po půlhodince kontrolovat.

V půl dvanácté se vaření poněkud zvrhlo. Přišla jsem k hrnci a zjistila, že z něj nějak rychle ubyla voda a bublá to jako blázen i přes nejmenší plamen. Probublávací idylka byla v kelu. Zamíchala jsem to a zjistila, že mám naspod černý spečenec… Tak než vařit guláš na připálenině, vzala jsem nový hrnec. Přelila jsem guláš do nového a dodala znova dost vody, aby mohl ještě hodinku v klidu pobublávat.

Už v této fázi jsem byla překvapená, protože se mi to nikdy nestalo (dělám ho takhle pořád stejně a vždycky naprosto bez problému a bez připálení) a naštvaná, protože jsem nechápala, co jsem udělala jinak, nebo co jsem udělala blbě.

Abych měla jistotu, že nedojde znova k připálení, přendala jsem druhý hrnec na nejmenší a nejslabší plotýnku na sporáku a na ní nastavila ten nejslabší možný plamínek, jen aby gulášek držel teplotu a lehce bublal… Říkala jsem si že s dolitím nové vody a s nejmenším plamenem se absolutně nemůže nic stát.

Za 20 min. dojdu, že ho promíchám a koukám jako blázen. Guláš bublá, jako kdybych pod ním založila metrovou vatru, přestože měl vody dost a naspod měl zase připáleninu… nechápala jsem. V životě jsem tyhle hrnce neměla spálené ze slabého ohně a už vůbec ne za tak krátkou dobu, když je tam vody dost.

Vypla jsem tedy sporák.

Když vypnete sporák, obvykle vám hrnec přestane bublat, ale teď stojím u hrnce a on si bublá dál. Prskal tak, že nešel ani pořádně promíchat, jenom na něj hodit pokličku a modlit se ,,hrnečku dost“. Dokonce začal víc vřít ve chvíli, kdy jsem do něho hrábla vařečkou, což obvykle bývá naopak.

Už to byly tak dvě minuty a guláš pořád skákal v hrnci, přestože byl sporák vypnutý.

To jsem v životě neviděla… Říkala jsem si, jestli jsem magor já, nebo sporák, nebo kdo… Opravdu je plamen vypnutý… Že by se podělal hořák? Třeba je to vypnutý, ale hoří dál a já si toho nevšimla…?

Vzala jsem prkýnko a postavila hrnec na prkýnko. Mezitím kontroluju sporák. Opravdu byl vypnutý. Nejvíc mě ale dorazilo, že i dvě minuty po odstavu a přesazení na prkýnko, guláš pořád bublal jako splašený. Po dalších dvou minutách marného stepování u hrnce a lámání si hlavy nad tím jak to ještě může vřít, jsem to vzdala a šla pryč.

Po deseti minutách jsem se vrátila a konečně ležel jak měl. Za celou svoji kuchařskou kariéru (a jakože vařím doma denně všechno možné) jsem tohle nezažila. A ještě jedním gulášem oddělat rovnou dva hrnce, to je taky rekord.

Později jsem to hlásila přátelům. Nahřívají taky nádrž přes krb, ale ne do topení jako já, ale do bojleru na teplou vodu. Říkali, že i přes vyhaslý krb s pár uhlíky ráno zjistili, že mají v nádrži abnormálně horkou vodu a nechápali, od čeho se to mohlo tak moc nahřát, když se v krbu přes noc netopilo. Měli tam asi o 20 stupňů víc, než by měli mít. Takže anomálie nebyla jenom u mne.

Přesné vysvětlení není. Možná se to dozvíme dodatečně, protože podobné zvláštnosti se obvykle dějí, když dochází k výrazným manipulacím (změnám) v programu. Například (o tom zde byl článek) jedna výrazná časová anomálie, kdy zmizelo několik hodin a zaznamenalo to mnoho lidí, byla spojená s vrácením času a změnou některých dějů v Německu. Nebudu specifikovat, kdo to četl, ví o čem je řeč. Něco trochu podobného se mohlo teoreticky stát i v sobotu, ale tentokrát se nezbláznil čas, ale fyzika.

Pokud se vám o víkendu také doma zbláznily hrnce a kotle napište, vaše zkušenosti mě zajímají.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-03-18 02:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Probublávací idylka byla v kelu." Promiň, ale to mě pobavilo :-D

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-03-18 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

každý  to cítí jinak já se třeba cítím dobře za to okolí má slušný migrény bolí je hlava ale každy to svádí na chřipku a to jim maso všechno možný a neni mi špatně tohle jídlem nebude akorat piju hodně vody v práci do 2,5 litru deně asi to bude podle psychické urovně a uvědomění-))

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-03-18 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fíha

Ikona diskutujiciho Milan 2019-03-18 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pamatuju si jak se z bovisů před roky šílelo přestože jsem tvrdol že graf je teprve na začátku a že si ještě nějaký ten rok počkáme, no ještě si počkáme, něco zajimavého se přibližuje nicméně je stále čas…

Ikona diskutujiciho romča 2019-03-18 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ňo… Je pravda, že voda z hrncov "zdrhne" celkom rýchlo, v poslednej dobe rýchlejšie než obvykle a aj to pripekanie jedla na spod hrnca je častejšie… Ani neviem prečo, vôbec mi nenapadlo to prisudzovat zblbnutej fyzike, ale zvláštne mi to rozhodne bolo. Mne sa dejú divné veci celý život, takže si niekedy skoro nevšimnem, že je niečo inak než by malo

Ikona diskutujiciho Macin 2019-03-19 07:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho hanka 2019-03-19 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O víkendu se mi nestalo takového nic, četla jsem tento článek a říkala si, tohle se mě netýká. A dneska ráno vstanu, dávám ručník na topení a úplně jsem ztuhla, protože topení topí. Nechápu. Od března netopím, všechna topení jsou na nule, včetně tohoto, a ono si normálně topí. Možná to souvisí s víkendovou anomálií, ale možná je to jen nějaká technická věc které nerozumím, třeba to jde od sousedů, no nevím:) ale nikdy se mi to nestalo.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2019-03-19 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s těma hrncema je zajímavé, u nás jsem nic takového nezaznamenala a, upřímně řečeno, ani po tom netoužím. :-D

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-03-19 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K poznamke o potrave by som rad uviedol toto:

Ikona diskutujiciho Alue 2019-03-20 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  První to tak pocitově skutečně je, ta jídla jsou lehká, dobře stravitelná a cítíš se lehčí… než přijdou zdravotní problémy. To se stane tak po půl roce. Energeticky tam rozdíl není.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2019-03-20 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Je to možné, nicméně ty zdravotní problémy jsou spíš tím, že si špatně seskládáš jídelníček – nenahradíš ty živiny, které obsahuje maso, nějakou alternativou. Po energetické stránce to asi nedokážu srovnat.

Ikona diskutujiciho Ananas 2019-03-21 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já jsem osobně kromě změny barvy slunce zaznamenala něco podobného i u měsíce, nevím, jestli jsem to třeba jen dříve nepřehlížela, ale poslední dobou kolem něj často vídám takové oranžové až fialové prstence (ať už je jasno nebo zataženo)

Ikona diskutujiciho Alue 2019-03-21 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  tak to jsi včetně mě pátý člověk, co měl v tento den nehodu s teplem, o kterém vím… jinak od té doby žádné problémy nebyly, evidentně jenom specialitka jednoho dne.

Ikona diskutujiciho df 2019-03-22 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsou na grafu shum. rezonance ta bílá místa s naprosto příšernou frekvencí, bych řekl, že zas nějací magoři něco pouští. Ať už systémy harp, nebo věže mob. operátorů (instalovaný příkon 80-100kW, co 10-15km naprosto zbyt. pro běžný chod) atd. Podívejte se třeba na net co poví o alfa, beta, théta vlnách a mozku. Dřív měla Matka Země kolem 32Hz, což je bdělý stav, a to nám vzali. Probíhá přechod ze spánkového útlumu k bdělému stavu. Prdel je, že když se ptali kontaktéra "Cobry" zda frekvence Země stoupá, řekl že NE. Hele je to kecal, loni v září se prolátl docela fest.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek