Alue K. Loskotová – Svět za oponou

21.11.2011 v Vyšlo knižně 0

SVĚT ZA OPONOU, Nahlédněte do říše zázraků: Základní údaje o knize

Popis knihy:

Kniha Svět za oponou je duchovně laděná beletrie, inspirovaná vlastním životem autorky.

Vypráví příběh dívky na hranici dospělosti, která cítí vnitřní nenaplněnost v životě a proto si velmi přeje, aby poznala něco, co jí ukáže smysl jejího života.

Postupně naváže kontakt s říší nehmotných bytostí, které ji mnoho naučí a pod jejichž vedením prožije mnoho dobrodružství.

Čtenář prostřednictvím příběhu získá základní a ucelené vědomosti o nehmotném světě a bytostech, které se v něm vyskytují, zároveň prožije nevšední napínavý příběh.

Kniha je proto vhodná pro každého, který se zajímá o věci mezi nebem a zemí, rovněž pro začátečníky, kterým poskytne spolehlivý základ a inspiraci.

Tato kniha je zároveň niternou zpovědí, která byla přenesena do symbolického příběhu.

Opis ze zadní strany knižní obálky:

Lenka je obyčejná studentka, jako každá jiná. Jen do té doby, než ji touha po nalezení skutečného smyslu života zavede ke Světu za oponou.

Kam až ji přivedou jasnozřivé schopnosti, náhlý duchovní růst a touha pomáhat lidem?

Poutavý příběh mladé dívky, která se dostane za hranice všedního světa a naváže kontakt s říší bytostí, které předtím znala pouze z pohádak, je inspirován skutečnými událostmi.

V této knize na Vás čekají víly, andělé, neuvěřitelné zvraty napětí, láska, ale také mnoho vědomostí a pravd, pečlivě propletených do inspirujícího příběhu.

Video upoutávka:

Přejít do základní sekce ,,VYŠLO KNIŽNĚ“ : Zde

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek