Archonti 3.díl: Skuteční vládci planety Země

6.12.2020 v Symbolika 28

Archonti se živí nízkovibrační emoční energií, proto potřebují lidi udržovat v nízkovibračním stavu pomocí vyvolávání strachu, hněvu, násilí, nenávisti, viny a studu ve společnosti. „Realita“ je vibrace. Pokud by lidstvo zvýšilo své vibrace (cestou porozumění, lásky a poznání), tyto bytosti by se nemohly živit naší energií. Živí se strachem.Satanistické rodiny jsou součástí tajných společností, které spoza opony řídí svět. Jejich údajně nejznámější tajnou společností jsou tzv. Ilumináti, kteří mají zastřešovat ostatní tajné společnosti – tedy alespoň navenek.
Tajné společnosti rovněž měly kdysi jiné názvy.
Kdysi nám vládli prostřednictvím panovníků, později pomocí náboženství a dnes hlavně pomocí masmédií, zábavního průmyslu a propagace materialismu. Elitní rodiny mají styk s dětmi, unášejí je a obětují je při satanských rituálech.

Jsou incestní, rozmnožují se mezi sebou kvůli zachování určitých vzorců chování a ,,čistoty krve“.
Využívají k prosazování své agendy lidi, kteří jsou na očích veřejnosti a kteří jsou tak výborně zaplacení a zmanipulovaní, že následky jejich činů jsou jim naprosto ukradené. Za peníze nemoudrý člověk udělá cokoli, i když peníze ve skutečnosti jsou jen prostředkem, jak zničit lidskou svobodu. Nastrčení idioti ale ani neznají celou pravdu, pouze tu její část, kterou potřebují vědět pro jejich roli v agendě.
V tomto hraje roli i MK Ultra programování mysli. Všechny (nebo téměř všechny) vlády jsou pod kontrolou tajných společností.
Slovenská politika je nepochybně řízena zednáři v pozadí a různými finančními skupinami.
Elita a archonti bojují o moc i mezi sebou, ale v případě dosažení Nového světového řádu jsou schopni se spojit a pomáhat si.

Nathan Mayer Rothschild řekl: ,,Nezajímá mě, která loutka je posazena na anglický trůn, aby vládla nad říší, nad kterou Slunce nikdy nezapadá. Muž, který kontroluje oběh peněz v Británii, kontroluje celé Britské impérium. A oběh peněz v Británii kontroluji já.“
Rothschildové jsou považováni za nejhlavnější elitní rodinu, satanistickou pokrevní linii, která má kontrolovat všechny ostatní pokrevně spřízněné rodiny.

Nathan Mayer Rothschild

A zde je britská královna Alžběta II. před zrcadlem:


V jistém smyslu je ten obrázek pravdivý, protože britská královská rodina je součástí archontických pokrevních linií.

Na dalším obrázku je zobrazena stručná pyramidální struktura řízení globální agendy:

Na vrcholu pyramidy sedí Archonti v čele s Demiurgem (satanem). Demiurg je podle zednářů Velkým architektem vesmíru.
Zkratka RT znamená Rothschildové.
Vrchol pyramidy zná celou pravdu o agendě. Čím nižší je stupeň řízení, tím méně informací má k dispozici o skutečných plánech vrcholu pyramidy. Spodní vrstvy pyramidy nevědí téměř nic o pravých plánech a pouze slepě slouží svým pánům.

Motivy a vyobrazení hadích bohů, démonů, ďáblů a nelidských bytostí lze nalézt po celém světě. Důkazů o jejich existenci je mnoho. Tyto bytosti existují a otravují nás už pěkně dlouhou dobu.

Indický hadí bůh zvaný Naga. Tyto bytosti jsou popsány v indických vědách.

Drak symbolicky reprezentuje reptiliánské bytosti. Tohoto najdeme v centru města Londýn.


Tato ilustrace pochází ze Střední Ameriky. Plazí bytost Quetzalcoatl pojídá člověka.


Existují různé erby a znaky, kde plazí bytosti pojídají lidi – jsme pro ně (zejména energetickou, ale při rituálech i fyzickou) potravou.

Démonická modla Bafomet: astrální archontický démon (s hady v rozkroku).

V indických Védách máme démony, kteří se nazývají rákšasa:

Jsou to nestvůry, které jsou schopny měnit vzhled podle své vůle. Jsou posedlé mocí a majetkem. Jsou většinou špatné a nebezpečné, ale ne všechny. Na obrázku je zobrazen špatný Rakši jménem Ravan, který je zmíněn v Rámájanu. Má kolem sebe omotané hady (had je symbolem Reptiliánů či archontů).

Archonti v zábavním průmyslu
V dnešních dobách, kdy archontická elita nutně potřebuje, aby byla její agenda přijatá celosvětovou veřejností, provádí to prostřednictvím tzv. znecitlivění. Agenda, která může být proti zájmům veřejnosti, je pomalu, postupně a opakovaně světu představována prostřednictvím filmů, hudby, hudebních klipů a masmédií. Takto otupují lidskou pozornost. Lidé jsou mentálně programovaní a po neustálém vystavování konkrétní agendy prostřednictvím zábavního průmyslu jsou obecně lhostejní a masy agendu pak pasivně akceptují.
Tato manipulační technika má původ v psychoterapii. Lidé se adaptují na děsivé situace, pokud jsou jim neustále vystavováni.

Ve sci-fi filmech nám elita v současnosti symbolicky předkládá zejména budoucnost, jakou si přeje mít, tak se lidé na ni pomocí filmů připravují nebo jsou zpracováváni. Připravují lidstvo na apokalyptický archontický svět plný lidských robotů kontrolovaných pomocí mikročipů a technologie ovládání mysli, kteří dělají to, co po nich vládci chtějí.
Ale předkládají nám také pravdu o tom, jak je svět ve skutečnosti řízen a kdo za systémem stojí.
Také rádi odhalují něco z naší minulosti. Často do filmů vkládají prvky dezinformací, ale ty se dají odhalit – to pak záleží od úrovně vašich znalostí o agendě.
Pokud člověk pozná, co se skutečně skrývá v námětech filmů, filmy získávají okamžitě jiný, skutečný smysl. Běžní lidé vidí ve filmech pouze zábavu a nevěří jejich poselstvím, což samozřejmě elita chce a vyhovuje jí to.

Zaměříme se nyní na archontické bytosti a reptiliánske prvky v iluminátském umění
Ve filmu Strach a hnus v Las Vegas (z roku 1998) od iluminátskeho režiséra Terryho Gilliama je scénka, ve které frčí Raoul Duke (alias Johnny Depp) na psychedelických drogách. Sedí v baru, v němž se baví mnoho smetankových požitkářů. Duke se dostává pomocí drog do jiné dimenze vnímání a vidí kolem sebe místo požitkářů samé reptiloidní bytosti. Pouze svého přítele právníka vidí jako lidskou bytost. Kromě toho je zde také zmiňovaná pedofilie v souvislosti se satanismem. Terry Gilliam natočil mnoho snímků zobrazujících iluminátske manýry.


Plazí bytosti v barové scénce ve filmu Strach a hnus v Las Vegas (Fear And Loathing In Las Vegas)

Bývalý kolega otce Petera Parkera (herec Andrew Garfield), doktor Curt Connors (hraje ho Rhys Ifans) má ve filmu Amazing Spiderman (2012) alter ego zvané Lizard (znamená ‚ještěr‘). Je to plazí bytost, která se snaží změnit obyvatele města New York na jemu podobné bytosti pomocí speciální technologie a chemikálie.
Archonti jsou schopni posednout mysl člověka, jak již bylo řečeno, a v tomto filmu je to symbolicky zobrazeno:

Doktor Lizard ve filmu Amazing Spiderman

Pokračování příštěwww.aluska.org 2020

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-06 03:44:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Značka ALFA ROMEO hádam už i zanikla. Úplně asi nie ale dávno som nevidel od nej nejaké autíčko. A ani som si nevšimol že mali v logu hada, myslel som že leva alebo tak niečo. Ale fakt to bol had s koronou teda korunou, žerúci človeka.

https://1000logos.net/wp-content/uploads/2018/11/Alfa-Romeo-Logo-history.jpg

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-06 08:09:08
Ikona diskutujiciho
sipka

a ještě s krvavým křížem

Ikona diskutujiciho Tinka 2020-12-06 11:49:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Alfa Romeo nezanikla, jen u nás není moc oblíbená. Ta auta jsou dost poruchová, sazí se tam hlavně na vzhled…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-06 12:18:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, a ešte som tam zabudol napísať že mi to pripadalo ako had chrliaci oheň (drak?). Nenapadlo by ma že je to had žerúci človeka. Až keď som videl tú históriu loga, tam to bolo jasne vidieť.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-06 12:56:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, ono to tak na první pohled skutečně působí… dokud si nevšimneš, že ten prostřední ,,plamen“ je kulatý jako hlavička. A najednou to má úplně jiný kontext :O

Ikona diskutujiciho Pěkný 2020-12-06 06:55:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten quetza.. něco mi připomíná z hvězdné brány ghoauldy. Něco jako hadi v těle.

Ikona diskutujiciho claudie 2020-12-06 09:25:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím tomu, tato témata už se ke mně dostala asi před deseti lety, kdy jsem na internetu viděla nějaký rituál a bylo jasné,
že s ,,normálním chováním “ to nemá nic společného. Sama jsem měla dost zlý sen asi před dvěma roky, mluvil na mě muž cizím jazykem, kterému jsem ale rozuměla a měl červené oči, které mu jakoby hořely. Měla jsem zrovna nelehké období, z kterého jsem se snažila vyhrabat. Řekl mi, že jsme ještě neskončili. Od té doby mám strach, aby se nestalo něco, co by mě zase poslalo ke dnu, protože tam čeká. Jinak si s tím neumím poradit a každý den ten sen mám před sebou i to zděšení z něho.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-06 10:10:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Dala bych se do rituálů a pomůcek na odpojení energetických parazitů z aurického obalu a také bych se zaměřila na očistu své energie. Tyhle potvory nevydrží tam, kde nejsou vítány a kde nezaklapne stejná rezonance. Zvýšením své vlastní rezonance začne odpadávat bahno, které už se neudrží.

Ikona diskutujiciho claudie 2020-12-06 16:37:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našla jsem si u tebe na stránkách astrální larvy, co jsou zač a jak se jich zbavit. Myslíš něco takového?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-06 17:36:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo rituál na spojení s vlastním zdrojem (kniha Svítání), nebo rituál na očistu energií u stromu, nebo s křišťálem pod vodou, nebo nosit energetický krystal, večerní modlitba, vykouřit dům každý týden… postupně bych dělala všechno co jde, abych to setřásla.
https://aluska.org/moje-mysl-je-orientovana-na-zlo-jak-se-to-da-spravit/
https://www.alue.cz/p/svitani-alue-k-loskotova/
https://aluska.org/jak-spravne-nasavat-energii-ze-stromu/
https://www.alue.cz/prirodni-nebrousene-kristaly/
https://www.alue.cz/kompletni-specifikace-energetickych-krystalu/
https://www.alue.cz/?collection=energeticke-krystaly-extra-silne
https://aluska.org/vykurovani-odvedte-ze-sveho-domova-zle-duchy/
https://aluska.org/pouziti-vykurovadel-pri-ociste-sve-vlastni-energie/
https://aluska.org/jak-okouzlit-predmet-a-vlozit-do-nej-svou-vuli/

Ikona diskutujiciho claudie 2020-12-06 18:20:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju moc. Jsem ráda, že vím o někom, komu to můžu nejen popsat, ale kdo mi i poradí. Když jsem viděla, že jsi mi odepsala a poradila, tak už teď mám pocit, že to zvládnu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-07 11:37:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Blbé akorát je, že já takhle na dálku v diskuzi nepoznám, kde jsi tu bytost mohla nabrat nebo jakého je charakteru, popsat případ víc dopodrobna, dalo by se asi mířit víc specificky. Takhle doporučuji všechny texty co jsem poslala pečlivě pročíst, popřemýšlet nad nimi a pocitově se rozhodnout podle sebe a podle svých možností, kterou metodu budeš dělat. Kdyby nezabrala, přejdi na druhou, která ti přišla také sympatická. Člověk většinou vnitřně intuitivně vycítí, které řešení je pro něj vhodné a které mu pomůže, líp než lidi zvenku, kteří v té situaci nejsou. Také intuitivně vycítí, co s jejich problémem souvisí, většinou si umí vybavit příběh, který za tím vězí. Osobu, aktivitu, myšlenku, vizi, sen, věc, místo. A ten příběh bývá klíčový pro určení, jaké řešení je na to vhodné.

Ikona diskutujiciho Dayananda 2020-12-06 18:52:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co lékaři a jejich Aeskulapova hůl? Patří sem také?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-06 22:00:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Obraz té hole s hady ani není celý, v originálu je tam lebka.

Ikona diskutujiciho nagualista 2020-12-06 19:28:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2020-12-06 10:10:44

ano , jdete správným směrem, páč jim přestáváte chutnat. Naštěstí mají spoustu potravy kolem a okolo. V dávných dobách se lidem ukazovali, ale teď jsou mazanější . Každý jeden bojovník či bojovnice proti vlastním slabostem se s nimi nejdříve utká ve snu a pak i ve snění, kde je porazí svou neúprosnou bezúhonností a nebo svým neochvějným záměrem.

Ikona diskutujiciho Ján 2020-12-07 10:01:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dúfam že Velkopopovický kozel je v poriadku lebo ten mámn rád.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-07 12:40:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďalšia reptiliánka, bývala to v Německu obľúbená komička. Jej nová šou nemala moc veľký úspech, ľudia jej to zhodnotili na dve a pol hviezdičky, takže na dve veci a predviedla i reptiliánske oči. Mám taký pocit že s reptiliánmi to ide dolu vodou, nevedia už ani zabaviť ľudí 🙂 Video si treba spomaliť a v 6:54 sú tie oči. Keďže je to komédia možno to pridali umelo na pobavenie diváka ale skôr to vyzerá byť real

https://www.daserste.de/unterhaltung/comedy-satire/carolin-kebekus-show/videos/die-carolin-kebekus-show-folge-1-video-108.html

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-07 16:19:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je moc.. ofotila jsem dvě fotky kde to má skoro stažený a kde úplně přes celý oko… a vypadá to pravě, přes blánu jí jdou vidět ještě prosvítat zornice… milosti, já se asi pobliju.

Jak jsi to našel?

Ikona diskutujiciho Robin 2020-12-07 17:10:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky si myslím, že je to pravé. Hodně videí na YT je sice falešných, ale toto vypadá pravě. A není náhoda, že se jí to stalo právě v tom čase, kdy mluvila o Trumpovi. Nerozumím co říkala..ale určitě o Trumpovi nic dobrého. A co sem slyšel, tak ti reptiliáni se takto někdy prozradí právě v čase, kdy jsou jejich emoce (např. nenávist ke Trumpovi) na maximu. A jelikož Trump jde proti Globalistům a tedy proti reptiliánské agendě, tak by to tomu i odpovídalo, že se prozradila.

Mohu na toto téma doporučit autora jménem: David Icke. Knihy..nebo na YT je jako zázrakem jeho cca 8 hodinová přednáška s CZ titulky s názvem: Lev již nedřímá. 8 hodin vypadá jako šíleně dlouhá doba, ale je to tak poutavé, že to ubíhá fakt rychle. Před cca půl rokem mu smazali YT kanál, kde měl kolem jednoho milionu odběratelů. To bylo proto, že začal lidem říkat pravdu okolo agendy koronaviru.

Taky se mrkněte na film: Oni žíjí/ They live nebo „spešl“ český překlad: Jsou mezi námi. Je to starý béčkový film z roku 1988, ale je tam lidem hodně ukázáno. Neprobuzení to berou jako Scifi, tak jako kdysi já jako dítě. Později sem ten film viděl úplně jinak.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-07 18:35:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Třepe takový nezajímavý rádoby ,,vtipný“ pindy. Že nastane konec vlasových vší, pak že v době korony je nějaké nařízení jak bezpečně provozovat sex… ALE. V čase 5:10 jak se tam změní pozadí ta pinda začne sugestivně mluvit o tom, jak putin a trump zachraňují svět a odhalují obrovský pedofilní kruh. Že jich bylo kopa pod německem a žrali tam speciální hormon (asi myslí adrenochrom) Pak se v čase 5:30 vrací do normálního světla a tvrdí, že je to celé doslova ,,kopa hoven a že je to prostě až moc ujetý“ a kdo by to celý jako organizoval. Jakože bys snad, když víš že má někdo někde pedofily, měl zavolat normální policii a ne nějakýho trumpa, ne? (až na to že policie v tomhle jede s nima 😀 blbka blbá… anebo mystifikuje záměrně, protože je to reptiliánka a je naštvaná, že už nemá kam chodit na žrádlo) Máš pravdu v tom, že se asi v rozčilení na chvilku přestala ovládat, takže jí ,,ujelo voko“. Odporná je hrozně.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-07 17:30:47
Ikona diskutujiciho
sipka

V noci či nad ránom som len tak prebehol diskusiu na tadesco a bolo to tam pod zprávami od meldy. Nič moc naraziť na toto hlboko v noci, ešte že som mal pivo, na ten deň som si ho intuitívne kúpil. Napadlo ma síce i že možno videli Žanu a okopírovali to aby upútali pozornosť, ale asi nie.

Ikona diskutujiciho Daniela 2020-12-08 12:48:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím. Všimli jste si někdo toho zvuku v tom, když jí ty oči sklapnou? Je tam u toho cvaknutí. Pouštěla jsem to několikrát a cvakne to jak závěrka na některých foťácích. Organické víčka určitě neklapou. Možná jí to tam dali schválně, protože už neví, jak se více lidem vysmát.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-08 16:07:53
Ikona diskutujiciho
sipka

já měla pocit, že mlaskla ta baba… že to vyšlo z ní

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-08 20:15:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Tá ,,komička“ je tak odporná že som fakt myslel že je reptilián. Ale je tiež fakt že u skutočných reptiliánov to mrknutí není až takto nápadné.

Ikona diskutujiciho kešo 2020-12-07 19:42:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliánom sa v krátkometrážnom filme Rakka venuje Neill Blomkamp. Tvorca filmov Elysium, District 9.
https://www.csfd.cz/film/520839-rakka/prehled/
Tu je film na youtube:
https://m.youtube.com/watch?v=VjQ2t_yNHQs

Ikona diskutujiciho Ld 2020-12-08 23:19:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem ako mozete brat ten trik s ocami vazne. Ved je to jasny trolling, zvlast v kontexte toho co hovori. Vysmieva sa z “konspiracnych teorii” o podzemnych zakladniach kde sa zneuzivaju deti, a ze Gates stoji za pandemiou covidu atd, no a v tomto kontexte spravili efekt s ocami aby si z tzv konspiratorov spravili srandu. Je to trolling, nic viac.

Ikona diskutujiciho laco 2020-12-20 13:02:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dr. Walter Veith vysveľluje slobodomurársku problematiku citáciami z ich kníh. Je to dlhé video, ale stojí za zhliadnutie, napr. slobodomurárskym-satanistickým znakom je značka volkswagenu, citroenu, …. Najvyšší slobodomurár čiernej pleti bol svojho času (neuveríš) Neson Mandela…..https://www.youtube.com/watch?v=btrmYm2Wqxw

Ikona diskutujiciho Pavel 2020-12-20 23:09:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebyl spíš Quetzalcoatl předchůdcem Krista? Bílí bohové byli také v Americe, ale byli vytlačeni?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek