Archonti 4.díl: Pravda skrytá ve filmech

8.12.2020 v Symbolika 19

Mortal Kombat je jedna z nejpopulárnějších bojových sérií v herním světě. Zaměřím se v tomto případě pouze na filmy ohledně tohoto fenoménu. V prvním filmu Mortal Kombat (1995) přijdou na Zemi tajemní bojovníci v čele s čarodějem Shang Tsung z jiné dimenze a vyzývají lidstvo na souboj o lidský svět.
Tito tajemní bojovníci jsou zprostředkovatelé mezi naším světem a světem démonického Shao Kahna. Jsou symbolicky něco jako tajná elitní společnost nebo prostředníci, kteří komunikují s démony z jiného světa.Několik lidských bojovníků v čele s mystickým bohem Raidenem se vydá do jiné dimenze bojovat o Zemi. Souboje se odehrávají zejména ve věži, která připomíná známou babylonskou věž, a později i v království, které si Shao Kahn násilně přisvojil.
Je zde možné vidět plazí sochy. Jedna z postav se jmenuje Reptile ( ‚plaz‘ či ‚had‘).
Shang Tsung se snaží dostat náš svět pod nadvládu špatného Shao Kahna. Hlavním logem filmu je drak, symbol archontů.

Bojovník Reptile z filmu Mortal Kombat, který se přeměňuje na plaza.

Takže v prvním Mortal Kombat je ukázáno, jak se uctívači plazů a démonické bytosti snaží ovládnout náš svět prostřednictvím soubojů.

Ve druhém filmu Mortal Kombat: Vyhlazení (1997) Shao Kahn poruší pravidla a snaží se spojit náš svět s jeho světem. Dochází k ničivým následkům na Zemi. Nakonec se ukáže, že Shao Kahn se přeměňuje na plazovitou hydru (reprezentuje plazí archonty) a bůh Raiden je jeho bratr. Tito bratři mezi sebou vedou boj na život a na smrt. To symbolizuje souboje mezi archonty navzájem. Avšak celkový příběh série Mortal Kombat je ještě iluminátštější a zamotanější.


Astrofyzik Zane Zaminski (Charlie Sheen) ve filmu Invaze (The Arrival 1996) pracuje v astronomické laboratoři a snaží se zachytit mimozemský signál z vesmíru. Když se mu to konečně podaří, oznámí tento objev svému nadřízenému jménem Gordian z vedení speciálního oddělení NASA. Tomu se to nelíbí a dá Zaminskému výpověď. Zaminski pátrá po stopách signálu dál a dostane se až do Mexika, kde objeví tajnou základnu pod zemským povrchem.
V této základně působí bytosti z vesmíru, které připomínají plaza zkříženého se šedivákem. Tyto bytosti mění klima na Zemi, protože ji chtějí celou obsadit. Mají schopnost měnit se na lidi.
Ve filmu je řečeno, že existují bytosti, které mění naši atmosféru, co se děje i ve skutečnosti pomocí chemtrails (chemtrails jsou bílé pásy na obloze obsahující hliník, baryum, stroncium, nanočástice atd.), Technologie HAARP a radioaktivity z Fukušimy na naší planetě.
NASA v tomto filmu představuje špatnou stranu, což je pravdivě vystiženo. Pravda o zákeřných plánech mimozemšťanů se ve filmu nakonec dostane ven.

Mimozemská bytost v podzemní základně z filmu Invaze

Stargate (1994) je americký sci-fi film, ve kterém vědecká expedice najde v Egyptě zvláštní objekt pokrytý neznámými symboly. Přijde se na to, že je to hvězdná brána, kterou je možné cestovat na jiné světy.
Výzkumný tím se přes bránu dostane do soustavy Orion, v níž najde zotročenou lidskou civilizaci a pyramidy podobné těm našim v Egyptě.
Zjistí se, že mimozemská bytost podobná šedivákovi, která umírá, našla na Zemi lidské tělo, které posedla a které se snadno regeneruje, cestuje po vesmíru a zotročuje civilizace.
Kdysi se to samé dělo i na Zemi, ale pozemšťané se vzbouřili a bránu do jiných soustav zakopali.
Tento vesmírný vládce cestuje ve vesmírné lodi, která má tvar pyramidy s okem (to je jeden z hlavních symbolů Iluminátů a je masivně používán v hollywoodských filmech). Před lidmi se vydává za (falešného egyptského) boha. Ve své lodi má kolem sebe neustále děti. Společnost mu dělají paraziti v lidských tělech (jak se ukáže v seriálu Hvězdná brána – Stargate SG-1), kteří se také vydávají za (egyptské) bohy.
Maska faraonů ve skutečnosti představuje hada – kobru.
Sluneční kotouč, který mimozemský vládce (označovaný také jako Ré) nosí na zádech, je symbolem Saturna (Saturn, kterého symbolizuje Černé slunce, je také temné Božstvo, tedy jiný název pro Satana).
Ve filmu je výstižně zobrazena archontická agenda – falešný bůh a jeho služební archonti zotročují lidskou rasu a jsou schopni posednout lidské tělo, resp. mysl, a živí se energií lidí, zejména dětí.
Na konci filmu se všichni otroci, kteří se předtím ze strachu před falešným bohem klaněli a uctívali ho, vzbouří a vládce nemá jinou možnost, než utéct, aby si zachránil život (který si i tak nezachránil) – a totéž by měli udělat i lidé zde na Zemi, že?!

Ra z filmu Hvězdná brána. Pod maskou se ukrývá obluda podobná šedivákovi.

Filmem s egyptskou tématikou je i snímek Prokletí bohů (2004):

V New Yorku se na obloze objeví odněkud iluminátská vesmírná pyramida, v níž cestuje bůh Horus. Potřebuje potomka. Tak procestoval polovinu vesmíru, aby našel mutantku jménem Jill a zplodil s ní dítě.
Horus posedne jednoho muže, kterého si vybral jako svůj pohlavní „nástroj“ a mutantku svede. Ona zplodí polobožského syna.
Očividnou myšlenkou tohoto filmu je, že bohové, neboli archonti, se rozmnožovali s lidskými ženami, které jim porodily potomky (satanistické pokrevní linie).
Mutantka Jill v tomto případě představuje výjimečnou lidskou bytost na rozdíl od jiných lidí ve filmu – představuje dokonalého neposkvrněného člověka, který se ale po Horově archontickém plánu stane obyčejným člověkem. Změna skvělé Jill na všední lidskou bytost představuje tzv. pád člověka.


Archontický bůh Horus z filmu Prokletí bohů, který se přišel na Zemi pářit a zplodit potomstvo.

Divoká planeta (1973) je starší francouzský animovaný fantasy / sci-fi film pojednávající o bytostech, tzv. Draga, kteří zotročili lidskou rasu. Příběh se odehrává na planetě zvané Ygam. Lidé jsou pro Dragy pouze hračky.
Dragové jsou velké bytosti podobné obojživelným mutantům. Mají modrou barvu, podobně jako hinduističtí archontičtí bohové. Mají k dispozici vyspělou technologii, kterou se vzdělávají.
Človíček jménem Ter, který slouží jako hračka jedné takové bytosti, má dovoleno využívat tuto technologii. Jednoho dne se mu podaří od Dragů utéct i s tímto zařízením a dostane se k divokým lidem, kteří žijí volně v přírodě.
Když se to Dragové dozvědí, rozhodnou se zahájit tzv. vylidňování.
Všichni divocí lidé se budou muset spojit, využít technologii Dragů na rozvíjení znalostí a zachránit se, než je Dragové zcela vyhubí. Nakonec se jim podaří najít slabinu Dragů a uzavřou s nimi mír.
Opět je tu motiv, jak nás vesmírné bytosti zotročily. Ty mají k dispozici tajné znalosti, které jsou lidem odpírány. Je zde zobrazena i agenda redukce populace, která je reálná a kterou chtějí elity na Zemi uskutečnit.
Cílem Iluminátů je zredukovat populaci na pět set milionů obyvatel a proto stále více a více je díky nim naše jídlo toxičtější, voda a vzduch nebezpečnější, léky více ničící zdraví a modifikující DNA, a technologie více poškodzující lidské tělo.

Americký film Oni žijí! (1988) je béčkový snímek z pera kultovního režiséra Johna Carpentera. Je to vlastně symbolický dokument.
Chlapík zjistí, že svět chtějí zcela ovládnout mimozemské robotické bytosti, které vypadají jako lidé. Je tam dokonce zmíněný rok získání jejich definitivní nadvlády, a to 2025. Tyto bytosti jsou viditelné pouze díky speciálním slunečním brýlím. Všude je pomocí těchto brýlí možné shlédnout podprahové zprávy, kterými jsou lidé nevědomě krmení.
Mimozemšťané mají k dispozici vyspělou technologii, která je dokáže teleportovat. Ve filmu jsou zobrazeny i tajné vojenské základny – takové máme na Zemi i ve skutečnosti.
Líbí se mi myšlenka, kterou jeden charakter ve filmu řekl, a to, že lidé se dají snadno koupit.
Je zde zmíněna Antigravitační technologie a cestování ve vesmíru. Tyto technologie samozřejmě existují, ale jsou před lidmi utajované. Bytosti jsou zde zobrazeny jako roboti. Archonti jsou také přirovnáváni k robotům, protože nemají empatii, jsou jako softwarové programy bez duše. Myšlenka robotických archontů je ve filmech častá.
V závěru filmu jsou bytosti odhaleny, protože se poškodí hlavní satelit, který „skrýval“ jejich pravou podobu. Realita je jen frekvence, vibrace, proto symbolika satelitu je tu důležitá a symbolická.


Velmi důležitá scéna ve filmu Oni ​​žijí! (They Live, Jsou mezi námi)

Pokračování příštěwww.aluska.org 2020

Komentáře

Ikona diskutujiciho adri 2020-12-08 02:19:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no tak to je síla to video o těch brýlích fuj – hned jsem dala na fb, většinu filmu neznám ale imhortel jsem kdysi viděla, byla jsem z toho uplně hovova, smutná a nastvaná, jak si dovolujou …

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-08 10:19:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Immortel mám na dvd dvakrát som si ho kedysi pustil ale nedal som to a zaspal už na začiatku. A potom som zabudol že ten film existuje až mi ho pripomenul tento článok tak ešte tomu niekedy dám šancu. Invaze dávajú často na stanici film plus, ten je dobrý ale pozor na film UFO mimozemská invaze s Van Dammom, to je kravina.

https://youtu.be/45G6fc_GD9w

Ikona diskutujiciho standa 2020-12-08 16:02:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro většinu populace těžko stravitelná pravda, jejíž odhalení nenechá na sebe dlouho čekat.

Ikona diskutujiciho Peter 2020-12-08 19:30:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni nám tu pravdu ukazujú cez holyvúd už nejedno desaťročie…lenže oči majú všetci, ale málokto vidí.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-12-08 23:27:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Film Oni žijí, v češtině Jsou mezi námi, je super.
Hlavní představitel se v jednom rozhovoru po letech zmínil:“ y jsem než film, točili spíš dokument.“
A má pravdu
Zdravím

Ikona diskutujiciho asdf 2020-12-09 07:25:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych chtěl upozornit na zajímavý sci-fu seriál (běžel i u náv v 90. letech) „V jako vítězství“ https://www.csfd.cz/film/116647-v/prehled/
Je zajímavé že obsahuje opět všechna hlavní témata – zakuklení ještěři, plození hybridů, lidé jako zdroj potravy atd… buď od sebe všichni opisují, nebo na tom asi opravdu něco bude…

Ikona diskutujiciho Nika 2020-12-09 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja si myslím, že nás takto postupne a opatrne pripravujú na odhalenie

Ikona diskutujiciho Robin 2020-12-13 20:47:08
Ikona diskutujiciho
sipka

pro: Nika – To máš naprostou pravdu. Takto nás připravují na odhalení. Jen „menší“ detail….že to odhalení neudělají dříve, dokud nebudeme všichni očipovaní a nebudeme pod naprostou totální kontrolou jako jsi to viděla v mnoha „scifi“ filmech. Protože kdyby došlo k odhalení dříve..tak by se lidé mohli začít ptát..jaký mají mimozemštaěé systém vlády a řízení společnosti atd..a že když jsou vyspělejší, tak už tam určitě nemají něco jako korupci, války, chudobu, hlad, násilí, vraždy apod…a to ti nejmocnější světa, nechtějí za žádnou cenu připustit.

Ikona diskutujiciho Rickie 2020-12-09 08:30:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Väčšinou keď som niekomu poukázal na filmy, ako nám ukazujú dianie na zemi ,tak som bol za prinajmenšom podivína. To ma však neodradilo v hľadaní a vo viere, že všetko je inak ako sa to javí. Táto doba, keď pravda vychádza na povrch je z určitého pohľadu ako vianoce pre mňa.Aj keď na druhej strane sú to poväčšine strašné a odsúdeniahodné deje, fakty. Úplne neuveriteľné.

Ikona diskutujiciho peace 2020-12-10 11:44:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten poslední zmíněný film mi připomněl jak kdysi dávno dávali v TV, myslím na stanici SuperMax (dnes už asi neexistuje, nevím) pořad „Bojíte se tmy?“ A tam byly strašidelné příběhy. V jednom bylo taky o brýlích které když si nasadíte, vidíte bytosti z jiných dimenzí.
Jinak zajímavé, že už více než před 15lety jeden můj kamarád ač se vůbec nevěnoval (nebo o tom vůbec nemluvil) duchovnu, konspiracím ani ničemu podobnému (v té době skoro nebylo ani kromě knih z čeho) tak jak jsme se jednou bavili o filmech tak říkal taky tu myšlenku, že co když jsou sci-fi filmy pravda..

Ikona diskutujiciho Petra 2020-12-10 18:32:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Filmy jsem přestala sledovat před několika desetiletíma, v době kdy mi bylo asi 19 let jsem zjistila, že to co předkládají nekoresponduje s mým vnímáním a prožíváním. Poslední dva filmy, které jsem viděla, když šly v kině, byly Dračí srdce a Matrix. Nabyla jsem dojmu, že filmová „tvorba“ člověku mého typu nemá co nabídnout. Jakmile je film tmavý, rozmazaný, je v něm hnusná hudba (většina!), nebo hned v prvních záběrech je „jakobynic“ úplně zbytečně zobrazován boj nebo násilí, tak vypínám. Já to nechápu, nezajímá mě to, nesouzním. Ti „tvůrci“ vůbec nic netvoří, není tam žádný posun, stále dokola tentýž obraz. Nabyla jsem dojmu, že mají drogama totálně vypatlané mozky a neví o čem je život. Mám ráda jemnou a především melodickou hudbu. Z tohoto důvodu nemohu být ani konzumentem produktů hudebního průmyslu. Ve filmech žádné „skryté poselství“ nevnímám, za mě je to naprosto zbytečná oploštělá změť skákajících barevných skvrn (v posledních desetiletích spíše temných stínů než barev) doplněná kakofonickými pazvuky, ze kterých má běhat mráz po zádech. Proč ? Abych se na film podívala, chci tam mít světlo, louku s voňavými květy a motýly, chci tam mít krásu života jaká opravdu je. Z toho co je nabízeno bych leda onemocněla, takže to vidět opravdu nepotřebuji. Jestli to někomu přijde normální neustále dokola a dokola sledovat jak se furt někdo bije a poslouchat zvuky křupajících kostí a čvachtající krve, tak mě tedy ne. Dětem nic nezakazuji a normálně se dívají na všechno na co chtějí, a co je zajímá. Jen se toho neúčastním. Raději si něco přečtu nebo věnuji čas šití a konstrukci střihů, to mě baví. Neláká mne prožívat pocity, které se snaží vzbuzovat aktuální filmová tvorba. Mi se líbil třeba film „Ten svetr si nesvlíkej“, ale tohle už dnes nikdo nenatočí. Je to příliš obyčejné a málo úchylné. Škoda, protože ta technologie by asi jinak nějaký potenciál měla.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-12-13 20:42:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že nám ukazují pravdu přes Holý úd (Hollywood) má podle mě více důvodů, ale jedním z těch hlavních je, že nás na to tak připravují, aby ze strany většinové populace byl menší odpor. Kdyby ty všemožné opatření proti svobodám a právům lidí, které udělali globalisti za posledních 50 let, udělali třeba během 5 let, tak jsou po celém světě revoluce. A že těch omezení, zákonů, nařízení za posledních cca 50 let bylo!

Alue…jak zmiňuješ, že je tam ten rok 2025 jako ten, kdy získají definitivní nadvládu. To sem úplně zapomněl, protože už je to dlouho, co jsem ho viděl, ale tak nějak mi začíná dávat smysl, proč globalisti/ilumináti/deep state nebo to nazvěme, jak chceme….nechtěli absolutně za žádnou cenu připustit výhru Trumpa (i když vyhrál naprosto drtivě, ale volby byly totálně zfalšované a důkazů je celá horda..jen mainstreamová média pořád jedou svojí agendu)…tak sem si s kámošem říkal…že je to fakt divné, že to zotročení lidí globalisti chtějí tak moc urychlit a nejsou schopni nechat Trumpa ještě 4 blbé roky u moci…dyť ten plán dělají stovky let (nebo minimálně posledních 200), tak musí být nějaký HODNĚ ZÁVAŽNÝ DŮVOD nebo se MUSÍ V POZADÍ ODEHRÁVAT NĚCO HODNĚ VELKÉHO, proč tak spěchají a proč nechtěli za žádnou cenu připustit Trumpa k moci na trapné 4 krátké roky. Docela to koresponduje s tím rokem v tom filmu 2025 jako finálním, kdy už budou mít tzv. splněno. Možná dokonce budou na obloze nějaké konstelace planet, které jim ten plán umožní dokončit a když to propásnou, tak budou muset třeba čekat kdo ví jak dlouho. Jen přemýšlím nahlas.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-14 09:37:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Už spoustu let se všude říká, že jim dochází čas. Možná jim už skutečně došel úplně. A 4 roky si dovolit nemůžou.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-12-14 10:25:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak no. Spousty věcí, které sem (nejen já) očekával tak na rok 2050, už se odehrávají teď v roce 2020. Šílené.

Ikona diskutujiciho kiana 2020-12-14 23:41:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Invaze – jo to je výstižný film
Hvězdná brána – to jsem se koukala na seriál a říkám si „vždyť to se děje = to je až moc podle skutečnosti“
Prokletí bohů – ten film mě dostal..docela ze života (co jsem zažila, ostatní lidi asi nic moc podobného nezažili)
Oni žijí! – starší film, ale jak si sundá ty brýle, tak to je přesný (divný je, že jsem jednou viděla v realitě něco podobného, i když ony se prodávají např. kšiltovky s nápisem OBEY – jednu dobu, zrovna když jsem viděla tento film, jsem to viděla fakt často takovéto oblečení na lidech)
https://www.stylehunter.cz/assets/clanky/2012-06/clanek02545/original_title_clanek02545.jpg

Ikona diskutujiciho Jakub 2020-12-21 01:07:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jupiter vychází je o sběru adrenochromu a pěstování lidí 😉

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-12-21 01:49:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je neco, ufff, to posledni video. 😮 Cela leta nam to ve filmech z Pedowoodu ukazujou a my to brali jako scifi zabavu….

Ikona diskutujiciho Pepetoa 2020-12-22 10:43:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kreslený film Titan E.I. tiež stojí za zmienku. Film Duna ale ten pôvodný nie tá nová zlatanina.

Ikona diskutujiciho Elis 2020-12-30 20:32:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píši po své Vánoční pauze, ale nakonec mi to za to stojí.
Je mi 16 a už v dětství jsem se uchýlila k různým vymyšleným příběhům fantazy a sci-fi, už se to lepší, mám už to spíše pro pokecy. Velmi mě v 10 ovlivnil Luke Skywalker ze Star Wars ve své víře v dobro v lidech. Nepředpokládám, že to většina tady zná, zejména ty nové filmy, ale v rychlosti : Luka v nich zprasili a tak jsem se uchýlila k doprovodnému materiálu před vládou Disney. Momentálně čtu sérii nový řád Jedi (2007) a příběh je: Do Galaxie dorazily z vnějšího vesmíru bytosti, kteří jsou prakticky reptiliáni (Yuuzhan-vongové). Mají složitou víru soustředěnou kolem bolesti, prakticky mají zakázané existovat jako individua, štítí se droidů a berou je jako největší zlo (Mají pokročilou organickou náhradu ve všech ohledech, dokonce se vzdávají svých končetin, nahrazují je) a hlavně : neexistují v té mystické Síle, která tam všechny poutá dohromady. Možná je Síla projevem Všehomíra, možná jen jakýsi společný egregor Galaxie, ale je tam hezky ukázané, že nejsou součástí našeho soužití s vesmírem. Poslední díl jsem ještě nepřečetla, ale pochytila jsem, že jejich systému velmi oddaný člen po svém pádu z mocenského žebříčku až na samé dno postupně odhalí, že jsou vlastně generace vymývaní svým vedením a prakticky to, co se u nás snaží zavést. Zajímavá je i role planety, která byla tak vědomá a naživu, že dokázala komunikovat s okolím a pohybovat se dle své vůle a to, jak moc se jí ti ještěři báli.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek