Ve filmovém snímku Smrtihlav z roku 1998 starobylá umírající rasa s lidskou podobou a výjimečnými schopnostmi drží lidi uvězněné v temném vesmírném městě. Lidé o této manipulaci nevědí. Každý den jsou jim měněny vzpomínky, aby tak byli drženi daleko od chápání skutečnosti. Programují jim mysl. Naprogramují jim každou chvíli nový život.
Tyto bytosti, které mají energetického archontického parazita v mozku, se snaží pochopit a získat lidskou duši. Nakonec jsou bytosti poraženy, protože jeden člověk probudí svůj pravý potenciál. Lidé jsou mocnější než oni, ale tato moc jim je odpírána.
Vidíme zde opět tentýž motiv – zmanipulované lidstvo ovládané cizí rasou, která jejich životy do puntíku řídí.
Starobylá archontská rasa ve filmu Smrtihlav (Dark city).
Ve filmu Správci osudu (2011) je použit podobný motiv jako ve Smrtihlavovi. Agenti sloužící „tomu, jehož voláme mnoha jmény“ (Satan? Lucifer? Bůh? Jehova? …) jsou správci osudu lidstva. Tito správci mají přesný plán, který jim „ten nahoře“ zadal.
Rovněž programují lidské mysli. Pohybují se v jiných dimenzích, symbolizovaných chodbami s dveřmi.
Avšak v jedné chvíli se jim plán řítí a snaží se tomu zabránit. Snaží se zabránit projevu skutečné lásky mezi lidmi. Lásku totiž ve světě Demiurg (satan) nechce.
Láska je tu (jako v mnoha jiných filmech) symbolizovaná jako vztah mezi mužem a ženou, ale v podstatě je tím myšlena univerzální láska.
Agenti představují pokrevní linie archontů a jejich pán je Demiurg. Nakonec ve filmu láska zvítězí a agenti s Demiurgem už tomu nemohou zabránit.
Agenti plnící plány Demiurga ve filmu Správci osudu.
Americký sportovní hrdina Flash Gordon musí ve sci-fi fantastickém filmu Flash Gordon (1980) zachránit planetu Zemi před zákeřnými dobyvateli z jiné dimenze v čele s diktátorem Mingem. Mingovi nejvyšší sluhové mají podobu robotických bytostí.
Kromě agendy napadení Země zde jsou zobrazeny i náznaky incestních vztahů (mezi Demiurgem Mingem a jeho dcerou, princeznou Aurou).
Symbolika použitá ve filmu je očividná a velmi okultní. Najdeme zde i konkrétní odkazy na plazí bytosti.
Na horním obrázku je robotický generál Klytus. Všimněte si symbolu Zednářů na jeho hrudi.
Plazí bytosti z filmu Flash Gordon.
Archontská agenda je lidstvu prezentována také v díle Avengers: Mstitelé (2012). Skupina fiktivních superhrdinů se snaží zachránit planetu před zloduchem Lokim (Loki je bůh ze severské mytologie. Je to bůh lsti, falše a mnoha jiných špatností, zároveň ale i rybářských sítí.), který chce dobýt a zotročit svět pomocí robotických plazích bytostí zvaných Chitauri (tak říkají v Africe archontům).
Loki svůj úmysl zdůvodňuje tak, že lidé potřebují mít nad sebou vládce, který je zbaví svobody, která je pro lidi nebezpečná. Lokiho božský bratr Thor stojí na straně lidstva.
Okultní iluminátské symboliky je zde mnoho. Vláda USA v tomto filmu stojí na straně lidí, což je typický dezinformační prvek používaný v mnoha filmech, protože vláda je ve skutečnosti do spiknutí kompletně zapojena.
Vidíme zde tedy agendu zotročení lidstva, Reptiliány z jiné dimenze, iluminátskou symboliku a podobně.
Ve filmu je zmíněna technika Iluminátů, kterou se jim daří ovládat lidstvo, a tou je metoda ,,rozděl a panuj“.
Reptiliánský Chitauri z filmu Avengers: Mstitelé, využívající vyspělou robotickou technologii.
V iluminátském veledíle nazvaném Matrix (1999) od zasvěcených bratrů Wachowských je symbolicky zobrazena snad celá archontská agenda.
Stroje, které nám vytváří falešnou realitu a živící se lidskou energií, představují archonty a agenti plnící úkoly zadané stroji či architektem představují Ilumináty.
Architekt spravující falešnou realitu je zednářským „Velkým architektem vesmíru“.
Archontské stroje sloužící centrálnímu počítači – architektovi (Demiurgovi) ve filmu Matrix.
Zmíním ještě některé filmy, ve kterých je možné nalézt archontské a reptiliánské prvky: John na konci zemře (2012), Terminátor (1984), Prometheus (2012), Predátor (1987), Strážci (2009), Harry Potter série (2001 – 2011 ), Indiana Jones a Chrám zkázy (1984).
V Harry Potterovi máme ukázaného baziliška, je tu Zmijozelská kolej (má spojitost s hady). Je to stejné reptiliánské téma, jako v mnoha jiných filmech.
Film Indiana Jones a Chrám zkázy: Máme tu reptiliánské prvky, je zde saturnská bohyně Kálí, obětování lidí, pití krve, únosy dětí.
Vesmírné Reptiliány máme ukázané i ve filmu Zku*vená nuda (Nowhere 1997). V tomto filmu je na konci prozrazeno, že mimozemšťané se připravují převzít kontrolu nad Zemí. Režisér Gregg Araki má na kontě více iluminátských snímků, než jen tento.
Ve filmu Muži v černém 2 (2002) přistane na Zemi malá vesmírná plazovitá příšera, která se mění na lidi a požírá je.
Ve filmu Fakulta (1998) je velký mimozemský obojživelný lord Archont měnící se na člověka, který velí malým archontům. Ti převezmou vládu na vedením školy a infiltrují se i do policie.
V mysteriózním snímku Jakubův žebřík (1990) vidí často hlavní postava různé plazovité a jiné bytosti. Hhrdina zjistí, že se stal součástí MK Ultra experimentu s psychedelickými drogami během konfliktu ve Vietnamu.
Ve Futuramě máme Roboďábla, robotického Demiurga, který vládne peklu. Oheň je symbolem astrálního světla v okultismu, peklo je tedy symbolem jiné dimenze. Ve Futuramě je mnoho dalších odkazů na archontskou agendu.
V počítačové hře Devil May Cry (2013) skrytě řídí svět démoni a hlavní hrdina se s nimi musí vypořádat.
Plazí propaganda je všude. Firma Nike udělala reklamu, kde vystupuje reptiliánský sportovec s plazí kůží, který je lepší než ostatní, jak tvrdil snímek.
Zpěvák Michael Jackson se ve svém hudebním klipu objevil s reptiliánskýma očima.
A nezapomeňme ani na Sauronovo oko z Pána prstenů.
V Simpsonových v jedné epizodě Bart prodal svou duši a v jistém okamžiku měl reptiliánské oči. Do kontextu to vůbec nezapadalo a působilo to jako nějaká ,,chyba“. Ve skutečnosti to bylo symbolické sdělení divákům.
James Earl Jones se změnil na hada / Reptiliána ve filmu Barbar Conan (1982).
Ve druhé sérii seriálu Lovci duchů (originální název je Supernatural) byla epizoda, v níž se bytost, známá jako džin, živila lidskou krví a energií a uvrhla své oběti do iluzorní reality. V epizodě je i symbolicky zobrazena archontská inverze (vše je ve světě naopak, tedy ne tak, jak by mělo být).
V sedmé sérii seriálu Lovci duchů máme bytosti zvané Leviathan, které žijí v lidských tělech, jsou infiltrovány ve vysokých společenských kruzích a snaží se ovládnout lidstvo. Požírají lidí. K účelu vládnutí využívají i jídlo – fastfood, které z lidí dělá živé tupé ,,zombie“.
Hlavním motivem seriálu je posednutí lidských těl archonty.
V epizodě seriálu Městečko South Park s názvem ‚Program byl zrušen‘ se dozvíme, že mimozemské bytosti, podobné plazím netvorům, pozorují dění na Zemi. Sledují nás jako reality show. Společnost jim dělají Šediváci.
Mimozemšťané zde například říkají, že Židé přišli z vesmíru na planetu Zemi, což se zmiňuje i ve starověkých textech (spíše to odkazuje na archontské pokrevní linie, které se vydávají za Židy).
V jedné speciální spizodě Simpsonových, mimozemšťané unesou kandidáty na prezidenta. Zduplikují jejich těla a vydávají se za ně, protože se chystají volby a oni se chtějí zmocnit světa.
Homer to ví a snaží se varovat před mimozemšťany lidi, ale nikdo mu nevěří.
Nakonec Homer odhalí jejich pravou podobu před lidmi, ale ironicky si lidé musí zvolit nového prezidenta, protože jinou možnost nemají a musí volit ve volbách mezi dvěma stranami (které jsou pod kontrolou mimozemšťanů). A tak plazí bytosti ovládnou planetu a zotročí lidstvo.
Je zde symbolicky poukázáno na politické divadlo, kdy jsou kandidáti ve skutečnosti na stejné straně, na lidskou nedůvěru ve spiknutí a na plazí bytosti v zákulisí světového dění.
Archontská propaganda je široce prezentována v iluminátském umění. Někdy je až výsměchem do obličeje pozemšťanů.
konec seriálu
2. až 5. díl série jsou založeny na původním článku autora Mário Oláh s názvem ,,Archonti v popkultúre„. Úpravy a překlad www.aluska.org 2020
Poslední komentáře
-armag ... nebo naopak můžeš žít blaze a meditovat,…
-Alue K. Loskotová Souhlasím, současná doba je velice nebezpečná a duchovní…
-Silentus Někdo někdy řekl, že věda je to, co…
-není Vhodným synonymem by mohl být termín moudrost, či…
-Alue K. Loskotová