Astrální cestování pro ještě pokročilejší

11.8.2006 v Paranormální jevy 0


Astrální cestování pro ještě pokročilejší:

Výpravy do jiných světů

Nyní když si při astrálním cestování jiř důvěřujete a cítíte se uvolnění, nadešel čas vydat se na průzkum do jinch světů. Vzpomeňte si na období, které vás nejvíce fascinovalo. Pečlivě rozvažte kam se chcete vydat a proč.

Jakmile opustíte tělo, řekněte si kde chcete být, a ihned se v čse a prostoru přenesete do období, které jste si přáli vidět na vlastn oči. Až budete na místě podívejte se, co máte na sobě. Obvykle to bude odpovídající dobový oděv, avšak pakliže ne, stačí o něj pouze požádat a ihned budete náležitě přioděni. Takovéto cestování v čase není nijak nebezpečné. Kdykoliv si budete přát, můžete se okamžitě vrátit do svého fyzického těla. Ve skutečnsti bývá zvykem že se v těle ocitnete mnohem dříve, než jste si vůbec přáli.

Je něco, co byste chtěli říct příbuzným, nebo přátelům, kteří už nejsou naživu? Vraťte se o několik let zpátky, abyste je mohli znovu spatřit a říci jim, jak je máte rádi. Na astrální pláni je možné navštěvovat zemřelé příbuzné i přátele. Namísto toho, abyste se s nimi setkali ve fyzickém světě, s nimi můžete promlouvat ve světě astrálním. Dozvíte se tak spoustu věcí.

Připadá mi zajímavé, že můžete bez zábran hovořit s lidmi z různých dob a kultur. Jazykové bariéry v astrálním světě totiž neexistují. Toužíte se podívat do bodoucnosti? Jednoduše udejte místo a čas a hned se tam ocitnete. Chcete vědět, jak bude vypadat váš život za deset let? Posuňte se o tuto dobu vpřed, a přesvědčt se na vlastní oči. Nejste-li spokojeni s tím co vidíte, zeptejte se, co je třeba změnit. Všichni bychom toho v životě dokázali mnohem víc, kdybychom vděli, co je zapotřebí změnit, aby vaše budoucnost byla jiná.

Někteří astrální cestovatelé zažívají setkání s tzv. pomocníky. Jsou to lidé, kteří o ně během astrálního cestování pečují. Tito lidé pokaždé vypadají jinak a i vnímání některých lidí pro ně se různí. Já třeba zatím žádného nepotkala.

Nepochybně to vypadá, že existují astrální cesty dvojího druhu. Ty první zkoumají svět, který je v každém směru totožný s tím naším a druhé, které podávají svět mystický, plný mnoha odlišných realit. Nekteří lidé si své astrální cesty vysvětlují jako návštěvy paralelních světů, kde je vše stejně jako v našem fyzickém těle, avšak zároveˇv jiné. Por většinu lidí je tent paralelní svět téměř totožným s naším každodenním světem.

I v astrálním světě s vyskytuje láska a to v mnoha podobách. Máte-li hluboký vztah k někomu, kdo zemřel, můžete v něm pokračovat a navštěvovat milovanou osobu na druhém břehu. Ve vztau je možno pokračovat, jste-li od sebe z nějakého neznámého důvodu vzdáleni. Nemáte-li partnera ves vém fyzickém, můžete jej najít ve světě astrálním. Avšak buďte opatrní, stejně jako ve světě fyzickém , tak i ve světe astrálním si musíte dát pozor, a dobře si vybírat. Až budete cestovat častěji, zjistíte, že astrální svět bývá osamělým místem, kde si mnohdy není s kým popovídat. Řada lidí věří, že astrální milenec je někdo, koho jste již znali milovali v jednom z vašich minulých životů. Takového člověka snadno poznáte, hned jak ho najdete. Spolu potom budete moct cestovat do míst, které pro vás v minulosti mnoho znamenaly. Výpravy do astrálních světů vám přinesou mnoho úchvatných zážitků. Vaše vědění a porozumění nesmírně porostou. Ostatní si toho nejspíše všimnou, ale je zcela na vás, zda jim o svém počínání řeknete nebo ne.

 

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek