Astrální cestování pro pokročilé

11.8.2006 v Paranormální jevy 11


Astrální cestování pro pokročilé:

Předpokládám, že od vašeho prvního mimotělního zážitku uběhlo už alespoň dvacet čtyři hodin.
Pravděpodobně vás ještě neopustilo nadšení z toho, že jste to dokázali a chcete to zkusit znovu. Tentokrát si obře rozmyslete, čeho chcete při své astrální cestě docílit. Nepochybně byste se již rádi vydali na cestu mimo svůj pokoj. Můžete zkusit jednoduchý test.

DOBRÉ JE NĚKOHO POŽÁDAT ABY NA KUS PAPÍRU NAPSAL NĚKOLIK ČÍSEL a papír umístil do svého pokoje. Během své astrální cesty tento pokoj navštivte a číslice přečtěte.

Pomaloučku se uvolňujte. Není kam spěchat. Čím klidnější a uvolněnější budete, tím lehčeji své tělo opustíte. Napodruhé to obvykle jde o mnoho snáz. Strach z neznáma, který všichni prožíváme, se mezitím rozplyne a nahradí jej pocit očekávání. Jakmile dokončíte postupou relaxaci, představte si, že se propadáte do nicoty.

Znenadání zjistíte, že jste se ocitli mimo své fyzické tělo. Prevděpodobně se budete vznášet cca 30cm nad ním. Představte si sami sebe jak vstáváte a okamžitě se napřímíte. Pozorněji si prohlédněte své astrální tělo. Představujte si sami sebe v různých šatech a všimněte si, že hned jak na ně pomyslíte, se v nich ocitnete.

Tentokrát si povšimněte i tenoučké stříbrné šňůry, která spojuje astrální tělo s tělem fyzickým. Obvykle je spojena k čelu fyzického těla. Jiní lidé tvrdí, že je připojena k pupku obou těl a nebo k hlavě. Tradiční nauka praví o tom, že když se přetrhne šňůra, dotyčný člověk zemře. V bibli je např. psáno, že člověk zemře …“když se přetrhne provaz stříbrný“…

Jakmile jsme důvěrně seznámení se svým okolím, opustíme svůj pokoj. Možná zjistíte, že musíte použít oken nebo dveří, ale můžete též projít stropem nebo zdí. Záleží na tom, jak pevné je vaše atrální tělo. Pokud jste zahlédli stříbrnou šnůru, teď zjistíte, že se vzpíná do nekonečna, ale i to, že s přibývající vzdáleností od vašeho fyzického těla slábne. Též síla, poutající vás k fyzickému tělu s přibývající dálkou slábne.

Nyní si všimněte tří rychlostí astrálního cestování. První z nich je běžná rychlost, tempo krokem. Druhá se označuje za rychlost střední. Připomíná jízdu vlakem nebo autem, kdy vidíte míhající se krajinu. třetí je nadprůměrná rychlost. Ta působí, když se během okamžiku přemisťuje na určité vzdálené místo. Kromě těchto tří rychlostí existuje též levitace, kterou jste již poznali, kdž jste se znášeli nad svým fyzickým tělem.

Představte si sami sebe v pokoji svého přítele, který napsal na papírek ony číslice, které máte přečíst. Porozhlédněte se po pokoji a pokud je v něm i váš přítel, podívejte se , co právě dělá. Najděte kus papíru a zapamatujte si je. Není to tak lehké, jak se zdá. Pro některé lidi je totiž obtížné číst, jsou-li v atsrálním těle. Proto číslům věnujte nadměrnou pozornost. Nakonec vizualizujte sami sebe ve vašem pokoji a přeneste se ke svému fyzickému tělu. Představte si sami sebe ve svém fyziském těle a okamžitě se v něm ocitnete. Zapište si čísla. Až se spojíte s přítelem, zjistíte nakolik správně se vám podařilo přečíst čísla. Zjistěte si též, jestli váš přítel poznal, že jste jej navštívili.

Při své další cestě můžete třeba zkusit experiment – manipulaci s předměty z fyzického těla. Nakolik pro vás třeba bude obtížné přenést nějakou lehkou věc. Tak například otočit list v knize by pro vás nemělo být nijak obtížné, ale nejspíš se vám už nepodaří přenést celou knihu někam jinam. I zkušení astrální cestovatelé mají s přemisťováním věcí ve fyzickém světě problémy.

Pokuste se při svých mimotělních zážitcích navštívit co nejvíce míst. Při astrálním cestování můžete okamžitě navštívit jakékoliv místo jen tím, že na něj pomyslíte. Nejpve pro vás bude snažší navštěvovat místa, kde jste už někdy byli a které jst viděli, než ta o kterých máte mizivé představy. Chcete-li navštívit nějaké neznámé místo, je dobré, když si o něm něco přečtete a nebo si seženete fotografii, abyste si je mohli lépa představit. Není třeba na určité místo letět po stejné trase, jak byste to udělali ve fyzickém světě. K cestování na větší vzdálenosti je potřeba nějaké touhy. Nemáte-li dost touhy, na požadované místo se prostě nedostanete. Občas zažijete nějaký šok, ale nebude to ic děsivého. Čas od času budete vtaženi do svého těla dřív, než byste si přáli a nebo když to budete nejméně čekat. Můžete při tom utrpět otřes i šok. Stane-li se to, v klidu seďte , a snažte se pravidelně dýchat. K náhlým návratům do těla dochází ze dvou důvodů. Buď jste si během cesty na své fyzické tělo vzpomělia nebo vás fyzické tělo potřebovalo k vyřešení nějaké situace. Setkáte-li se na astrální pláni s něčím děsivým, stačí jen pomyslet na návrat do těla, hned se v něm ocitnete.

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho mara 2007-03-13 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, rad bych si neco ujistil, treba ze skusenosti jo. kdybych si sehnal fotku mista, kde zije moje kamaradka, prenesu se tam, ze. ale kdyz tam budu a uvidim ji (my jsme se totiz nevideli asi dva roky), nemyslite, ze bude snadne vzpomenout si na sve fyzicke telo. ja bych se moc nerad od tama vytratil nejak necekane. zalezi na skusenostech koncentrace?

Ikona diskutujiciho karolka - Alue 2007-04-15 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ptáš se na nechtěný návrat do fyzického těla? hmm.. na tohle neznám vhodnou odpověď.. tak dobrá v AC nejsem.

Ikona diskutujiciho pro maru 2007-06-08 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

do fyzickeho tela se muzes vratit i necekane ,pri astralni cestovani se totis energie rychla vycerpava ,tak ze by ses vlastne necekane vratit mohl

Ikona diskutujiciho Lucia 2009-05-22 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímalo by mě jestli třeba když pudu moc daleko jestli nehrozí že se ta nit přetrhne:-(?prosím o odpověď:-) kdyžtak icq 402560226

Ikona diskutujiciho Midnight 2012-02-20 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím pomyšlení na návrat do těla mi trochu připomíná noční sny. Prostě že si myslíš že je to skutečné, ale zároveň víš že spíš. Pak si představíš jak moc se potřebuješ probudit a fakt se probudíš.

Ikona diskutujiciho Samuel 2012-05-30 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jo! Dnes to opět zkusím a podaří se mi to! Vím to! :D

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-27 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak daleko se můžu vzdálit, aby se "provázek" nepřetrhl??

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-02-22 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:[4]: nit se jen tak nepřetrhne, je velice pružná. Můžete ji natáhnout na jakoukoliv délku, není omezená 🙂

Ikona diskutujiciho Kačka (H.) 2013-02-23 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsem si oddechla

Ikona diskutujiciho Kačka (H.) 2013-02-23 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, pardon, zapoměla jsem napsat. na co je to reakce… Takže na komentář č. 8 :D

Ikona diskutujiciho Michal 2013-03-21 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestliže v astrálu člověk nejeví strach ke smrti, může si tedy představit stříbrnou šňůrku přetrženou a následně zemřít?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek