Běžící duch zachycen na video

8.5.2014 v Zajímavosti 9

Na následujícím videu můžete vidět, jak vypadá duch zachycen na video. Podle jeho barvy je jasné, že to byla nějaká černá bytost. Jak jinak. Na místech jako jsou stadiony, kde je velká koncentrace různých lidí, se tyto bytosti objevují rády.

Toto bylo natočeno v La Paz (Bolívie, Jižní Amerika), v přímém přenosu na kanálu televize Fox Sports. Probíhalo zrovna fotbalové utkání.

Na videu jsou i zpomalené záběry, kde jde perfektně vidět černá postava v podobě člověka, jak běží. Obě nohy jsou zřetelné.


Někteří diskuzní omezenci pod videem píší, že se jedná o letadlo, nebo velkého ptáka, což je samozřejmě nesmysl. To by byl pouze stín, nebyl by tak ostrý a nebyl by perfektně vidět pohyb nohou. Nemohl by ani přesně kopírovat lavice, ale šel by alespoň mírně šikmo, svým směrem.

Nemůže to být ani člověk, protože takto rychle žádný člověk běžet neumí, nota bene aniž by u toho někoho srazil. Tato bytost při běhu přímo prolétla skrz lidi, kteří jí stáli v cestě. Na kameře jde krásně vidět, jak jimi postupně prochází skrz. Tedy žádné zpomalování, vyhýbání, nic podobného.

Je zajímavé, že se nám i tyto bytosti čas od času zjevují. Aby je kamera byla schopná zachytit, je nutné, aby destruktivní energie (černá) byla dostatečně silně koncentrovaná, často i podpořená vhodným prostředím, odkud bytost nabere energii navíc. Myslím, že mezi fotbalovými fanoušky není většinou žádný problém takovou energii sehnat v dostatečné koncentraci. 🙂

Football Spectators Spooked By Stadium Ghost

https://www.youtube.com/watch?v=FM8FI2NRuhY

Football spectators spooked by ‚ghost‘ which appears to run through fans during match in Bolivia
Football spectators have been spooked by a ghostly figure that appears to run through fans during a match in Bolivia.
The unexplained shadow glides quickly through the stands during a game in Hernando Siles Stadium in La Paz, Bolivia, on Thursday night.
It even appears to run straight through a barrier at speed.
The video, shot during a television broadcast of the match, has gone viral with internet sleuths sharing their theories on the apparition.
This is not the first time an unexplained apparition has been spotted at a South American stadium.
Some Venezuelans believe the ‚ghost‘ of their deceased President Hugo Chaves was responsible for saving an otherwise certain goal during an international match against Colombia.
A figure can be seen tapping the ball over the goal post.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-08 08:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chodil jsem na stadiony pouze jako člen pořádkové jednotky. Dnes už tam převládá spíše jen agrese, zlo a nenávist. Jam mají černé bytosti pré. Jen tak na fotbal, na odívanou bych tam určitě ani nevpáchl. Ještě by tam na mně něco skočilo. 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-05-08 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že ty konkrétní lidi přes které probíhal v ten moment kdy byl "v nich" něco cítili, emoce, bolest cokoliv? A proč myslíš že tam takhle utíkal jen tak pro nic za nic, věděl že ho kamera zabírá a chtěl se zviditelnit? Mohl to být bývalý fanoušek, který tam chodil a chodí i stále? Může tím sledováním zápasu "zabit čas" a zabavit se? Určitě ho má teď spousty.

Ikona diskutujiciho Avalien 2014-05-08 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je fakt zajímavý… taky bych  chtěla umět tak rychle běhat :D Ale kdybych to potkala na vlastní oči, tak fakt nevím co  bych dělala.

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-05-08 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:. co bys dělala? Já ti řeknu, co bys dělala. :D pos…la by ses strachy. :D

Ikona diskutujiciho Míra Svobodný 2014-05-08 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždyť duchové existují. Všichni jsme přece duchové akorát ve hmotných tělech. Klidně to mohl být duch, proč by jako nemohl? Vždyť jsou všade duši.. byl to nějakej černej fotbalista duch.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-05-08 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla to byť kamera, zavesená nad štadiónom ktorá sa posúva po lane. Ale je fakt že kamera nemá nohy. Tieto bytosti sa radi vyskytujú v miestach ako podniky či štadióny, kde je veľa (nervóznych fanúšikov) ľudí, z ktorých môžu čerpať energiu. Škoda že niesu nejaké výpovede svedkov či to videli.

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-05-08 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky je možnost, že to je nějaký americký prank, který oznámí za pár dnů,  jednou už se něco podobného stalo.

Ikona diskutujiciho Alcatraz 2014-05-08 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jak mašíroval co, ten musel mít v sobě energie, asi běžel na centr..

Ikona diskutujiciho Alue 2014-05-08 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: … anebo na záchod :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek