Brutální svědectví o satanském dění pod rouškou šamanského turismu a výletů do Peru. Když se zlo maskuje jako duchovní poznání

14.1.2022 v Poselství 56

Čtenář mi poslal pořad ,,Řeklo se stalo se“, který byl odvysílán na Svobodném vysílači v roce 2019. Ze zvědavosti jsem si to pustila a nestačila jsem zírat, co tam rozkryli. Tak jsem postupně sjela úplně všechno. Pořad se na tři díly věnuje tématice peruánského šamanismu. Mluví tam svědek, který tam osobně byl, skoro kvůli tomu umřel a dělí se o své zážitky nejen ohledně samotného pobytu, také popisuje, co se mu začalo dít poté, co se z Peru vrátil. Bylo to silné kafe i na mě a to už jsem zažila a četla ledacos.Každý pořad má asi dvě hodiny, pokud si chcete poslechnout originály, najdete je všechny pod vloženými odkazy. Jinak si zde můžete přečíst mé shrnující poznámky s doprovobodným komentářem. Vypíchla jsem to, co mi připadalo nejdůležitější a dopsala, co mě k tématu napadlo.

Drogy nejsou sranda a nemají nic společného s duchovnem!
Jestli je tu náhodou nějaký čtenář, který by se snad naivně domníval, že je možné se prostřednictvím drog dostat k duchovnímu osvícení, hned na začátku zdůrazňuji, že drogy jsou způsob, jak otevřít démonům bránu do vaší bytosti. To, co lidé zažívají během zdrogovaných stavů, je komunikace s těmito démony, kteří vkládáním obrazů a jiných vjemů získávají nad člověkem kontrolu, snaží se ho ovládat a také se v něm usadit. Nejde o žádné duchovno, jde o posednutí démony a pád do temnoty. Proto satanisté při rituálech a černých mších užívají drogy, aby do nich mohl Satan vstoupit. Chlastání liány v Peru je úplně to samé, jedná se o démonické ceremonie a je úplně jedno, s kým tam jedete. Jsou to všechno naháněči duší, služebníci temných sil.
A nyní k tématu:

V prvním dílu host popisuje, jak jel do Peru a dal si tam liánu. V paměti mi utkvělo několik zajímavých bodů. Na zájezdu bylo více žen než mužů, ženy často jezdily opakovaně a byl tam vidět jakýsi zbožňující kult. Zatímco se pořadatel zájezdu/guru při osobních ,,konzultacích“ mužům věnoval jen povrchně, ženám se věnoval podezřele dlouho a docházelo i k fyzickému zneužívání.

Moderátor to trefně okomentoval tak, že tito černí mágové umí ženy uvrhnout kouzlem (nebo hypnózou) do zbožňujících stavů, kdy žena bez mága už nemůže být a vyhledává ho, nebo se mu i fyzicky oddá. Žena neví, že je očarovaná, myslí si, že je to láska.
Tyto věci skutečně existují a fungují, jde vidět, že se moderátor vyzná… Doplním k tomu, že je možné to očarování zrušit i sám doma když víte jak (záleží na tom, jak daleko jste to nechali zajít a jestli máte i démona v sobě, některé následky se zametají hůř než jiné), ale první si musíte umět přiznat, že jste pod vlivem kouzla. Samo to neodejde.

Svědek při konzumaci liány popsal, že měl velmi těžké stavy a v jednom případě mu z nich musela pomáhat šamanka. Domů se vracel s dojmem, že potřebuje ,,dočíst knihu“, patrně při užívání drog rozjel nějaký návazný příběh, kde se postupně něco dozvídal a měl dojem, že to nebylo dokončeno. Takže se o celkové téma dál zajímal, i si vzal kontakt na místní šamanku.

Ve druhém pořadu zazněla hluboká pravda. Moderátor vysvětluje, že představa o tom, že když je člověk dobrý, tak se ho zlo nedotýká, je velice naivní. Duchovní ezomainstream má tendenci lidi opíjet rohlíkem a o zlu se baví jen málo, nevaruje, nebo mnohdy lidi namotává na destruktivní praktiky typu šamanství a chlastání liány. Takže místo aby se lidem pomáhalo, tak se zase nahánějí do pařátů démonům.

Skutečnost je taková, že ve chvíli, kdy se člověk skutečně probudí z Matrixu a začne aktivně pracovat pro dobro lidstva v souladu s konstruktivními silami vesmíru, kdy se skutečně rozzáří jako žárovka, začnou kolem něj ,,kroužit dravci“ a hledat způsob, jak ho zlikvidovat. Proto jsou vysoce konstruktivní lidé na mušce a probíhají aktivní snahy o jejich odstranění. O tom jsem mimochodem napsala článek ,,Proč jsou vysoce konstruktivní lidé napadáni nízkými energiemi a jak moc jsou světelné bytosti ve skutečnosti vzácné?“ a jsem velice ráda, že to tam zaznělo.
Jste probuzení? Dávejte si pozor na kejhák… nemáte imunitu, naopak jste terč. Matrix tady takové lidi nechce.

Služba dobru nepředstavuje vaši úplnou imunitu proti zlu, prakticky nikdo není v Matrixu za vodou, ani když je probuzený, protože Matrix nikdy nespí a neustále se pokouší vás buď srazit zpátky do nevědomého bytí, abyste opět byli poslušný malý červíček, seděli pravidelně u televizky, nechali si vymývat mozeček a množili se. Pokud jste odolnější a tyhle věci na vás neplatí, zkouší vás uklidit natvrdo… Jaké máte šance proti této hydře? – Znáte matrix. Sledujete znamení, více na co dávat pozor, máte znalosti, víte jak nenaletět. A když se vám to vytrhne z ruky, stává se, že vyšší síla zasáhne za vás. Ale spoléhat se na to nedá. Musíte být obezřetní pořád. A hlavně jste neustále pod palbou spících skrytých agentů, kteří vás předvědčují o tom, že svět je jiný a vy jste paranoidní blázni… To je ošklivá nepříjemná pravda, kterou člověk nechce vidět, ale věřte mi, když se pravdě nebudete bránit, ušetříte si spoustu problémů.

V tomto druhém dílu svědek popisuje následky po užívání drog, kdy byl posednutý démony. V určité fázi pochopil, že je ,,zatracený“ a začal proti těmto silám aktivně bojovat. Démoni mu poté vnukli myšlenku, že když se zabije, může spasit svět. To svědek naštěstí nevykonal.. Moderátor to opět velmi trefně okomentoval. Že to byl způsob, jak by celou věc dotáhli do konce, že už na jeho duši čekali, padl by přímo do jejich pařátů. A že z tohoto důvodu mnoho lidí, kteří si potykali s drogama, páchají sebevraždy.

Svědek připomíná pohádku Hrátky s čertem, že je tam perfektně ukázáno, jak tyhle mechanismy fungují. Moderátor si přisadil, že Otec Školastikus je typický ezomainstream, co si hraje na duchovního a přitom je to prohnilec.

Svědek se vrací k té ,,knize“ co měl ve vidinách a potvrzuje, že skutečně žijeme v mechanickém Matrixu. Říká, že viděl přesně to, co je vyobrazeno na rytině Flammarion.

Svědek měl stále potíže s démony, chtěl je dořešit na druhé soukromější návštěvě Peru, takže se rozhodl, že si cestu zorganizuje sám. Vzal si na to dva ,,kamarády“. Tady mě zaujalo, že svědek mluví o znameních. Popisuje, že ten jeho druhý ,,kamarád“ byl temný a škodolibý, že měl na domě číslo šelmy, přestože to nebylo číslo popisné, měl doma tarantuli, sbíral lebky, na zádech mě vytetovaného dračího démona a jak jeli do Peru, mluvil o tom, že vidí kroužit draky, že výlet bude super. Zdůrazňuje, že mu tyhle věci vůbec nedocházely, že si až zpětně uvědomil, koho si vlastně vzal s sebou. Později zjistil, že měl i velké zkušenosti s temnými rituály.

Tohle určitě zažil, hlavně v počáteční fázi, každý z nás. Máte nějakého známého, všechna znamení křičí že je to špatný člověk a nemáte se s ním stýkat, kolikrát i Vesmír zasáhne, abyste se nesetkávali, ale vy to nevidíte. Buď nemáte potřebné znalosti, nebo to nechápete, nebo jste o tom možná už četli, ale nejste dost probuzení z Matrixu do té míry, abyste si to uvědomili a věřili tomu. Takže tyhle věci přejdete, řeknete si, že je to divná náhoda, důsledky z toho nevyvodíte a pak se nestačíte divit, jaké vám dotyčný nadělá problémy. Zkušenost je nepřenosná.

Třetí a poslední díl popisuje, jak se svědek dostal podruhé do Peru, tentokrát po vlastní ose. Cesta tam neprobíhala vůbec hladce, což bylo další znamení. Vesmír se snažil svědka ochránit a zamezit tomu, aby se tam dostal – a moderátor to opět trefně zdůranil. Je to tak, přesně takto daný mechanismus funguje. Někam se chystáte a záhadně se stane něco, díky čemu se tam nedostanete, nebo to místo vůbec nemůžete najít. To je zvednutý prst, máte to zabalit. Ale svědek to bohužel nepochopil, takže problémy překonal a do Peru se přesto dostal. Holt, životní zkušenosti nerostou na stromě, každopádně tato zkušenost byla zaplacena velice draze.
V podstatě skončili ve slumu, kde si je jakási šamanská rodinka (rozuměj skupina černých mágů) chystala na obětní rituál. První večer tam jakási stará paní celou noc zpívala a přišla umazaná od popela, další večer po celé chatrči rozstříkali ředidlo. Svědek ještě s jedním klukem za velice vyhrocených okolností uprchli na letiště, kam je tato černá skupina ještě dál pronásledovala.
Zajímavé je, že svědek sice správně zdůrazňuje i vyhodnocuje zásahy konstruktivních sil Vesmíru, i zdůrazňuje dobrá znamení (přelétla holubice, poté co jsme se hodně modlili a pustili nás dovnitř, když nás obklopovali hrdlořezové), ale tu hromadu špatných znamení, která dostal předem, ta tehdy vyhodnotit nedokázal.
To je zase věc, která se stává a svědek v tom rozhodně není sám, není zdaleka první ani poslední… Člověk o něco usiluje, po něčem moc touží, takže hledá jenom ty dobré, potvrzující jevy a cokoli varovného přehlíží a nechce to vidět, protože je to v rozporu s tím, po čem prahne. Zkrátka se nechce vzdát svého snu. Tato jednostranná slepota se ale člověku mnohdy velmi draze vymstí.

Moderátor situaci velice trefně vyhodnotil (jako obvykle), že šlo pravděpodobně o záměr tři české turisty upálit v chatrči a obětovat ďáblům, udělat z toho nehodu a sklidit jejich duše. Proto rituál s popelem, proto ředidlo, proto veliké prosení aby zůstali, že je to moc důležité, poté pronásledování a organizace skupiny, která je měla dopadnout, poté co uprchli.
Dále utrousil velice trefnou poznámku, že od člověka, co bydlí ve slumu, by si v životě nic dělat nenechal. A to je velká pravda, která platí i pro naše tuzemské podmínky. My sice nežijeme ve slumech, ale než si od někoho tak zvaně necháte ,,pomoct“, podívejte se, jak ten člověk žije a zhodnoťte si, jestli uměl pomoct sám sobě.

Třetí díl moderátor uzavírá jasným shrnutím, že se v Peru nejedná o ,,šamany“, že jsou to ve skutečnosti černí mágové a popisuje, jak dále tito smejdi manipulují a zneužívají nešťastníky a zejména ženy, kteří u nich hledají pomoc. Skutečně to bylo velice výživné povídání, klobouk dolů, že se odvážili tohle lejno rozhrábnout tak dobře, podrobně a do hloubky, jako málokdo.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2022-01-14 05:43:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc diky!!! je to presne tak, jak me varovala ma intuice. kolikrat jsem uz mela neco zazit nebo zkusit ci nekam jet za prirodni „medicinou“, nebo jen zkusit houbicky ci travu – ale mam silny odpor; pzdroj, ktery dava smysl a me pocity potvrzuje je skvela tecka za mymi pochybnostmi.
draha alue, mohla bys prosim nekdy sepsat clanek vsech new age praktik, ktere jsou nyni obecne brany jako zdrave a duchovni, ale jsou nebezpecne? ja nekdy stale tapu. ted se rika, ze nebezpecne je vse, i krystaly, joga, lapace snu, talismany, meditace.. ty jsi zminila i omovani. vse do jiste miry chapu a zaroven i nechapu. :‘) vypada to, ze vsemu, co je destruktivni – nebo destruktivnim castem techto temat (napr. strasidelne vyhlizejici jogove pozice pojmenovane po dablech) – jsem se intuitivne vyhnula, ale od te doby, co vse vychazi na povrch jako strasaky a je to tvrzeni jednoho zla proti druhemu, jsem lehce neklidna a nedokazu si jeste nektere veci ujasnit do hloubky, nebo spise stejne jako s prirodni drogovou medicinou – ujistit se, co a jak kdo citi a vykoumal stejne, ze jsem na spravne ceste. dekuji za vse, posledni tydny tyto clanky zachranuji spoustu lidi. citim velkou vdecnost. 🙂

Ikona diskutujiciho Martin 2022-01-23 11:05:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,
chtěl bych k tomuto mnoho říci. V mládí jsem zkoušel meditace a astrální cestování Jediné co mi to přineslo, tak byl velký neklid a silné spánkové paralýzy. Jakékoliv praktiky, které jsou spojeny se změnou vědomí, jsou otevíráním těla pro příchod démonů. Je to jako pozvánka pro ně, otevřené dveře do vašeho nitra. Otevřít se můžete alkoholem, drogami, meditací, dechovými cvičeními, hypnózou, jógou, atd.
Například jóga je postavená na energii kundalini, což je čistě démonická (hadí) energie. „Stimulací“ energetických center (čaker) jakoby had stoupá kolem páteře, omotává jí a stoupá stále výše až k čelu (třetímu oku), které když ovládne, nastává tzv. „osvícení“ člověka. Osvícení je alternativa okultistů a ezoteriků ke spasení Bohem. Ale je to alternativa, která vede k ovládnutí mysli člověka hadem/drakem/satanem – pánem démonů. Démoni jsou padlí andělé. Osvícení a všechny techniky vedoucí k němu jsou důmyslnou pastí a velkým svodem, který vede lidi do záhuby!
Co nestaví Bůh, to spadne …
V mém případě spánkové paralýzy, což není nic jiného než útoky démonů, dospěly až tak daleko, že mě něco silného chytlo ve spánku za nohy a táhlo mě to směrem ke schodům do sklepa. To už byl poslední impuls, kdy jsem se obrátil k Bohu, Stvořiteli nebe a země …
Začal jsem hledat informace o Bohu, číst Písmo svaté, nechal jsem se pokřtít od biblických křesťanů a měl jsem pokoj od všech hrůz okultních praktik a učení.
Pak už jakožto věřící člověk jsem křtil s mými bratry jednoho člověka, který měl podobné zážitky z Peru a se šamany jako ten pán, který mluví v nahrávce. Při křtu se svíjel, kroutil a bylo vidět, že byl hodně démonizovaný (posedlý), protože při běžném křtu to probíhá v klidu …
Mnoho lidí, kteří utekli od ezotetriků, okultismu, magie, ayahuasky a jiných (utekli před smrtí), přichází k Bohu a prosí jej o pomoc. A ze svých zkušeností jsem si naprosto jistý, že Stvořitel je jediný, který může člověka od takového zla očistit, protože On je tím světlem, které svítí v temnotě jako maják záchrany, je dveřmi ke svobodě a pramenem živé vody a věčného života …

Ikona diskutujiciho Michal 2022-01-25 12:03:21
Ikona diskutujiciho
sipka

reakce na Martina: nejsem zdatný v těchto vodách – bůh, křest, bible…..ale byl tady článek i o bibli a o bohu…..bible je xy-krát přepsaná, slovo bůh je zmiňováno v knihách černé magie a má to být snad synonymum pro satana. A někde jsem četl, že samotný obřad křestu je snad také satanské dílo, takže nevím Martine, jestli jsi našel toho „správného“ boha. Možná by se k tomu mohli vyjádřit další zkoumavé bytůstky nebo i Alue samotná 😉 předem děkuji za osvětu nebo vyvrácení nesmyslů 😉

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-25 12:25:39
Ikona diskutujiciho
sipka

vyhledávač je vpravo nahoře, napište tam slovo Ježíš a všechno vám to vyjede

Ikona diskutujiciho PaTrik 2022-02-15 21:07:11
Ikona diskutujiciho
sipka

No pěkné. Já už půl roku mám pozastavenou hojnost abych nemohl pracovat s lidmi a jen přežívál. Byla mi ukradená hojnost I hmotná a naštěstí mě podporují ti v lásce takže aspoň mohu konat pro nejvyšší dobro když už tedy ne za finanční hojnost protože stále něco konají aby ke mě lidé neměli důvěru.

Ikona diskutujiciho kiko 2022-01-14 07:05:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako má teda človek rozlišovať medzi „znameniami“ a ako to ty nazývaš „udičkami Matrixu“?

Ikona diskutujiciho hanka 2022-01-15 15:43:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Chápu to tak, že udička je pozlátko – lákavá past, a aby do ní člověk nespadl, chodí mu znamení

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-15 21:23:03
Ikona diskutujiciho
sipka

tak.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-14 11:29:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vďaka drogám sa šamani dokážu napojiť na akési informačné pole či možno nejakých duchov a odtial čerpajú dáta. Preto majú domorodé kmene také znalosti o používaní rôznych bylín, čo ani moderná veda nepozná a niektoré veci sa nedokážeme ani naučiť napodobniť. Drogy sú len pre skúsených šamanov. Keď to ale bezhlavo užívajú ,,duchovní turisti“ tak je to katastrofa.

Ikona diskutujiciho Dušan 2022-01-15 02:02:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Pán v príbehu ma domnienky a strachy, domnieva sa a domnieva, chceli nás upalit, lebo tam bola žena od popola, pane bože to fakt? Čo čaká že šaman bude bývať v hlavnom meste a mať vilu kde je 30 izieb?
Väčšina drog aktivuje presne centra ako pri zvýšenom vedomí, zvýšenie vedomie sa rovná tvorenie reality… Áno otvárajú sa všetky veci v nás, naše strachy, bolesti a tak ďalej idú na povrch… Taký ľudia nech radšej ostanú vo svojej bubline a neskusaju spiritualne sa rozvíjať… Mohol by som hovoriť svoju skúsenosť so samanmi z Peru. Veľmi rád by som bol keď som ňou urobíš rozhovor na toto téma a kľudne aj drog, niekoľko rokov už nič neberiem, môj email máš

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-15 09:50:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Dušane, upřímně, byla jsem ochotná a hodná udělat ty dva kliky navíc a odstranit z tvého příspěvku tu vulgární větu, aby byl vůbec publikovatelný. Vážně si zaměť před vlastním prahem, o rozhovory do médií se opravdu žádá jiným způsobem. Zkus dojít někam na pohovor, poslat je do pr. a pak je požádat o práci, budou určitě méně slušní, než já. Určitě nemám zájem se bavit o čemkoli s někým kdo se takto vyjadřuje, kdo má otevřené démonské kanály a ještě by chtěl drogám dělat reklamu. Taková nehorázná ztráta času… máme taky v ČR nějaké zákony, jestli si to náhodou neuvědomuješ.

Ikona diskutujiciho anelie 2022-01-14 11:31:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje teta na jedné takové akci, kde se pila ahyuayasca, byla. A byla jediná, s kým to absolutně nic neudělalo. Žádná nevolnost, zvracení, žádné vize, prostě nic. Ten, co to vedl, jí řekl, že to na ni moc nepůsobí, protože je silná osobnost.A to teda můžu potvrdit, že ona silná osobnost rozhodně je:-)

Jinak Mnislav Zelený -Atapana, etnolog, co jezdil za indiány do jižní Ameriky, a dokonce byl i jedním z nich adoptován, dostal od jednoho šamana radu, aby ahyuascu nepil, protože, přeloženo do našeho způsobu myšlení – to není součástí naší kultury a ty vize, co to vyvolává by nebyly pochopeny a nic by mu to nedalo.

Ikona diskutujiciho wyklar 2022-01-25 05:00:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Zažil jsem něco podobného jako tvá teta, anelie. Byl jsem v době hledání venku v Peru. Pozoroval jsem přesně popisované projevy závislostí, těžké stavy po požití liány, věnování velké pozornosti ženám… Vše byli velmi inteligentní lidé, ale nikdo si neuvědomoval. Mně to po konzumaci jen pročistilo střeva a trochu omámilo jako alkohol. Šaman mi jen řekl, že mám rozšířené vědomí. Ostatní mi vysvětlovali, že musím ještě hodně čistit, abych mohl zažít vize ve změněném stavu vědomí. Trochu těžce neslo mé ego, že si mne nikdo nevšímal. Užil jsem si výlet, přežil džungli. Přesto tam ta zkušenost někde je a funguje mi někdy jako barometr. Drogy, změny stavy vědomí, aktivování šišinky, snaha jít rychleji, něco přeskočit, nevážit si toho, co je tady a teď, zaměřovat se na budoucnost i minulost a nežít aktivně a tvořivě přítomný okamžik, není dobře. Jen v přítomném okamžiku se můžete spojit se svou Boží podstatou (a tím fakt nemyslím boha z pohledu jakéhokoliv náboženství) a pak jen tvořte to, u čeho pociťujete radost ve svém srdci.

Ikona diskutujiciho Heretik 2022-01-14 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

PSY drogy jsou vždy démonismus, i ty takzvané „lehké“ nebo „rekreační“. Ani huliči na mě nedělají žádný dojem.

Zkratka není Cesta.

Seriózně, znám případ z mého okolí, devadesátky, kdy mladý člověk, talentovaný programátor, kterého jsem učil několik let programovat, v šestnácti po prvním vyzkoušení marihuany skončil s těžkou psychózou na psychiatrii v Kateřinkách, a po elektrických šokách kterými se ti brutální barbaři snažili ho z toho „rychle“ dostat už tam zůstal natrvalo. Asi před patnácti lety jsem „náhodou“ potkal jeho matku v ulici hned vedle té psychiatrické kliniky, když ho šla navštívit, Všechno mi tehdy podrobně vylíčila, jak byl s kamarády na diskotéce, a to děvče co mu ubalilo se pak hájilo „vždyť nikomu jinému nic nebylo…“

Neberte drogy. Neberte drogy! Neberte drogy!!!
Jestliže berete drogy, vyhýbejte se praktikování magie. S drogama v hlavě nemáte proti nelidem vůbec žádnou šanci.
Drogy jsou leda pro vojáky, co jdou dobrovolně na smrt jako oběti a kořist.

Už pouhá smrt v bezvědomí (v nemocnici třeba, v anestézii) je vážný spirituální problém pro další možnosti. Natož umělé šílenství…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-14 14:02:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Množství lidí se stejným osudem mi psalo do poradny. Skutečně se to děje. Někteří lidé mají k duševním chorobám predispozici a droga jim to zapne. Pak už je ale pozdě plakat nad rozlitým mlíkem. Ještě jsem neslyšela, že by se někdo vyloženě vyléčil, maximálně se to třeba utlumilo.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-15 02:39:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Všetko závisí od génov, pokiaľ má niekto genetickú predispozici k problémom z marihuany tak keď si ju dá, tak sa mu tie problémy aktivujú. Preto niekomu sa nič moc nestane a niekomu z marihuany hrábne. Rovnako je to s fajčením cigariet, niekto môže fajčiť docela veľa a dožije sa vysokého veku a niekto si dá v živote zopár cigariet a má trvalý problém s pľúcami (to sa stalo jednému spolužiakovi ktorý bol nefajčiar a dal si len pár krát len tak aby zapadol do party).

Ikona diskutujiciho JanaSka 2022-01-25 08:02:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidíme drogy většinou u těch viditelných “ feťáků“. Kolik lidí si denně lupe kupy prášků , které ve svých kombinacích mají účinek lehčí drogy a pak je klidně pid hlavičkou “ léčby“ oficiálně převedou na morfín …… Kdo má v okolí onko člověka ( nejen onko ) , ví, o čem je řeč.

Ikona diskutujiciho Jami 2022-01-14 13:20:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to mě zaujalo, prosím Leeth o odpověď: které jsou to ty strašidelné pozice v józe? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho leeth 2022-01-15 03:20:19
Ikona diskutujiciho
sipka

mrkni do knihy 2100 asan, ja si ji jen prolistovala, nemam ji. byly to samozrejme hlavne ty pojmenovane po bozich (takze demonech). creepy stuff, dost podobne tem modernim choreografiim, ktere maji pripodobnovat posedlost demony nebo pohyby duse v pekle :‘) 🙁 jinak obecny princip jogy – prodychavat, tedy hluboce protahnout nase tkane pri strecinku – mi prijde skvely, je to zas jedna z matoucich veci :))

Ikona diskutujiciho Vap 2022-01-14 14:53:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidi, když se konečně dostanou od ateismu k duchovnu, tak většinou to jde přes satanský ezoterismus (důležité je duševní vzrušení, zbytek je nezajímá.)Kdysi jsem se kamarádil s jednim tradičně pomýleným (ale za to nemohl, to bylo prostě to tehdejší EZO duchovno na scéně), co všechno v rámci pozitivního myšlení obracel v dobro.Potkat zatočeného hada na lesní cestě (v ČR) si vysvětlil jako duševní bohatství, jednou šel na špatnou autobusovou zastávku i když jsem mu říkal, že musíme jít na tu jinou.Pak jsme samozřejmě zbytečně běželi kus vedle, když přijel ten náš autobus, kde zastavil.Ano, démoni ho zatemnily ani jsme si to tehdy neuvědomovali.(najednou mu selhala intuice).Když ho osud mírně podrazil, tak to vždy okomentoval „no, tohle?“.To byl najivní nešťastník, který věřil, že tyhle démonský rány jsou pro jeho dobro a duchovní vývoj (ale tohle všechno se odehrálo mezi lety 2002-2005, byla jiná doba).Jinak šamani jsou služebnící démonů, to je jasná věc a drogy skutečně boží nejsou.Narkománii jsem nikdy neuznával ani v dětství, když šly o těchto lidech pořady-už takový pořad byl v TV za minulého režimu (asi 1988), tak jsem na to nechápavě koukal.U mě je problém jiný, démonům jsem otevřen ve svých snech, které mají jistou obdobu, jakobych byl pod drogama i když nejsem (občas, když někomu řeknu, co se mi všechno zdá, tak jdou lidi do kolen).Mám teorii, že když je aktivní telepatické napojení s narkomanem, že to skutečně může „zfetovat“ na dálku druhou osobu, což vyvolá psychické změny, hlavou se začnou honit vtipné nesmysly a člověk se má tendenci řechtat každému nesmyslu až se sám za sebe stydí a musí zadržovat smích zejména když je na veřejnosti.Jinak oni i rituály Afrických domorodců jsou taktéž satanské, to je to samé jako mezi Indiány.Jinak také proč Thajské masérny bývají vyzdobeny různými soškami draků apod? Drak zcela jistě není mírumilovné stvoření (vyobrazení démona).
Démonské duchovno, kam se podíváš.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-01-15 03:17:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, mně se několikrát stalo, že když jsem se bavila s člověkem pod vlivem drogy nebo alkoholu, tak se mi motala hlava a taky to na mě mělo „vliv“ (i když ne tak velký, jako na něj). A to jsem se třeba ani nestihla napít a už jsem to cítila. Většinou mám ale z lidí pod vlivem tvrdé drogy panický záchvat (když jsem s nimi v přímém kontaktu), protože cítím cizí (ne jejich) vědomí, které je většinou u všech sjetých lidí podobné. A to i když o tom nevím, že si ten člověk něco vzal, tak se divím, proč když s ním mluvím, začínám cítit panický záchvat a on mi pak sám řekne že si vzal to a to a jestli chci taky.. (tak to konverzace končí)

Ikona diskutujiciho Jelenice 2022-01-27 20:42:24
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím napojením na někoho zdrogovaného to máte asi pravdu. Já celoživotně zažívám něco podobného, když jsem s někým na pivu nebo se sedí déle v hospodě. Alkohol mi nechutná, tedy to nepiji, nicméně pokud se sedí dlouho a někdo toho vypije hodně, tak já jsem regulérně opilá. Dřív jsem to měla opravdu hodně, že jsem se klidně i motala a měla jsem kocovinu. Teď už vím, že to u mne takto funguje, tak si dávám bacha. Ale dost dlouho mi trvalo, než jsem si připustila, že je to fakt a ne nšjaký nesmysl.

Ikona diskutujiciho klara 2022-01-14 17:10:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taktiež nie som podporovateľom takýchto rýchlych „spirituálnych zážitkov“, poznám príklady po holotropnom dýchaní a tiež po hypnóze s cieľom spoznať „minulé“ (paralelné) životy, ktoré viedli k depresiám a úzkostiam ešte niekoľko rokov (desaťročí) po tomto zážitku. Hlavne by si mali dávať pozor labilnejšie a citlivejšie povahy. Pre takéto povahy je lepšou terapiou ukotvovanie k zemskému elementu cez manuálnu prácu v záhrade, prírode alebo s prírodnými materiálmi ako ezoterické výjazdy po seminároch.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-14 17:27:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Inak strašne to pripomína tie americké filmy kde skupinka mladých ľudí sa vyberie na nejaké odľahlé miesto kde to na prvý pohľad vyzerá krásne a narazia tam na podivných ľudí a nakoniec bojujú o prežitie, takých filmov je veľa tak spomeniem len Rituál (2006) s Nicolasom Cage tam síce nie je skupinka mladých ale jeden přitroublý dospelý. Nikdy ma ale nenapadlo že by sa niečo podobné mohlo reálne udiať. Tak kto vie či v tom Peru nejakí turisti i nezařvali.

Ikona diskutujiciho ginze 2022-01-14 17:54:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šílený…ty nahrávky si musím poslechnout, až budu mít víc času, určitě to bude hodně přínosné. Z drog jsem měla odjakživa strach a ještě větší strach mám z lidí pod vlivem drog…když už jsem se s někým pod vlivem setkala, měla jsem pocit, že to není ani ten člověk, opravdu takový pocit, jakoby ho ovládalo něco jiného…a ono jo. A ještě tak jet někam, kde to neznám a něco tam brát a nechat se oblbovat od někoho cizího 😀 Ale jako znám lidi, které to láká, stejně jako lidi, kteří mi vždycky vysvětlovali, že drogy ti jen otevřou vědomí a takové kecy. S těmi šamany mě to překvapilo, nikdy jsem si to nespojila až takto dohromady, co by mohli být opravdu zač.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2022-01-14 23:09:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek a shrnutí, nahrávky si taky poslechnu.

Ikona diskutujiciho Lea 2022-01-15 19:27:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyvado 😬 no když vidím kolik známých se tam chce jet duševně osvítit, přitom ani nemají nějaký důvod, jen jsou prostě hloupí.. všimla jsem si v Dominikáně, že většina vyobrazení bohů má rohy a šamani 5+1 prstů, ta jižní amerika je celá jakási divná 🤷🏻‍♀️

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-15 21:27:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Jižní Amerika je bašta černé magie. Říká to i čarodějnice se kterou tu byl nedávno rozhovor. Tahle svědectví to potvrzují.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-15 22:48:06
Ikona diskutujiciho
sipka

A tiež asi Mexiko bude pod vplyvom mágie. V Mexiku majú stále veľkú moc drogové kartely a nikdy som nechápal ako je možné že to tam nevedia vyčistiť od narkobarónov, no zrejme majú nejakú magickú ochranu (a tiež asi podplatenú políciu).

Ikona diskutujiciho Fanda 2022-01-15 22:09:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážení přátelé, rád bych se s vámi podělil o jeden hrůzostrašný zážitek, který se mi přihodil v hlubokých křivoklátských lesích. Bylo zamračené počasí, občas lehce sprchlo. Šel jsem po úzké stezce, nikde ani živáčka, nad hlavou mi přeletěl čáp černý. Najednou stezka končila, stál jsem na strmém svahu porostlém statnými duby, nedaleko mě přebývala tajemná skála. A pak to přišlo. Na vlastní kůži jsem zažil síly Satanovy! Na kluzkém dubovém lupení mi ujela noha a sjel jsem kousek po svahu. Naštěstí jsem se včas zachytil o mladý nálet habru. Když jsem se rozkoukal, zkoprněl jsem a zatajil se mi dech. Něco takového se mi ještě nikdy nepřihodilo! Měl jsem před sebou Satana! Z dubového listí na mě civěla mladá plodnice hřiba satana (Rubroboletus satanas)! Rychle jsem nažhavil telefon a hle – internetová aplikace na určování hub záhy potvrdila můj Velký objev. Byla to super trefa! Skutečný Satan! A jelikož se jedná o vzácnější druh uvedený v Červeném seznamu hub České republiky, neprodleně jsem nahlásil jeho výskyt místnímu mykologickému klubu. Nu a pak jsem si s radostí otevřel tmavé rakovnické pivko a milému hříbečkovi připil na zdraví.

Ikona diskutujiciho irena 2022-01-25 08:02:00
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tento příspěvek hodnotíme jako velmi povedený 👍🏻😂

Ikona diskutujiciho Kora 2022-01-25 23:28:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se satanem, lepší jsou pravé hřiby, ty jsem našla na takovém strašidelném místě já, bylo jich asi deset.

Ikona diskutujiciho Dmk 2022-01-16 00:26:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak toto je ukážkový článok kde sa z takéhoto, povedzme typicky najhoršieho prípadu (viem bolo už takýchto viac, aj zo zlým koncom) očiernuje juhoamerický šamanizmus/vegetalizmus celkovo. Áno, špatný „šamani“ = čierny mágovia „bruchos“ existujú v južnej amerike početne a dá sa povedať že v peru aj dosť bežne. Tak isto je ľahké spájať všetky meniče vedomia a mnohé rastliny do jedného vreca s čiernou mágiou. To preto, že nízke bytosti a zlo všeobecne je samá ruka a o kontakt sa ani nieje treba veľa snažiť, vieme ako to je – reagujú na naše myšlienky, a hneď ich je tam plno, aj daľších… A sú aj rastliny ktoré sú tme naklonené naturálne, a po dobrom to s nimi takmer alebo vôbec nejde…(durmany vravý sa) Nie však klasické psychedeliká – z prírodných: kaktusy Huachuma, Ayahuasca a niektoré hubky. Podľa mojich skúseností nezneužívajú samotný proces myslenia a neberú človeku jeho slobodnú vôľu a osobnosť tak ako to dokáže pokúšať známa Cannabis-Mari-Chuana-Ganja. Ayahuasca má síce silnú vlastnú osobnosť, ale dobre navarená v rukách skutočného Šamana-Currandera či „Jačaka“ vie byť vzácnou medicínou a dokáže liečiť telo, myseľ, ducha. Má veľkú moc, a niekedy aj materinský odpúštajúci charakter – nieje až tak vážna a prísna ako veľká dávka húb. Samozrejme, tieto špeciálne prostriedky niesú vôbec automaticky pre každého, ani niesú ani vždy potrebné. Mnohé sa dá spoznať aj bez nich meditáciou – rozpametávaním sa na svoj pôvod (aj keď s nimi to ide večšinou rýchleǰšie). Názor, že Ayahuasca nieje pre ne-natívov dokonca mnohý natívny šamani-liečitelia neuznávajú, keď vidia ako sa niektorý ľudia z európy rýchlo a intuitívne adaptujú v šamanských stavoch a chápaní. Že vraj do niektorých vecí vidíme ešte lepšie ako bežný indiáni. Prečo že asi? No ja myslím preto, že mnohý to máme vo svojich koreňoch – pôvodná európska kultúra je viac-menej slobodný šamanizmus a život v prírode (Germáni, Slovania) Akurát sme požívali tie naše európske prostriedky.

Tuná tento konkrétny prípad však vyzerá na silné pôsobenie negatívneho (démonského) egregora už od samého začiatku, zlé znamenia, ďaľej špatný kamaráti….natrafiť na takú total blackmagic ritual dieru dokonca ani v peru nemohlo byť len tak, ak ho teda ozaj chceli upáliť…to sa človeku ani nechce veriť. Obťažovanie žien, zneužívanie alebo manipulácia a nabúravanie sa ľudom do snov, to je u tých špatných bruchos časté, ale toto už je satanizmus alebo voodo….Musel ísť na nejákej veľmi zlej energii…a tiež byť aj poriadne nevedomý, že si nezajednal ceremóniu v nejakom serióznom centre s čistým šamanom. Alebo chcel ušetriť. Ono je to tak, že kontakt so svetlými bytostami je odtiaľto oveľa tažší než so zlom, človek musí akoby sám „previbrovať“ zrovnať si myseľ, energie, nájsť svoje vedenie a začať vyžarovať svetlo/dobro…to sa píše strašne ľahko… „bohužiaľ“ ani Ayahuasca nieje iba svetlá, a je ju možné aj takto zneužiť k čiernej mágií… Kaktus by sa hádam nedal, neviem…

Koho by to zaujímalo, tu je rozhovor so skutočným šamanom-liečiteľom „jačakom“ a starešinou z kmeňa Kičua v Ekvádoru Donom Carlosom:
https://www.youtube.com/watch?v=ak–D1u96eo

Ikona diskutujiciho Lea 2022-01-16 01:39:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano Alue to jsem též četla a utkvělo mi to v paměti – hlavně, že tam mají tu sochu ježíše.. je to tam i tak samo o sobě hodně nebezpečné a on se tam ještě chce někdo jet osvicovat 🙄

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-16 11:52:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nie všetci šamani sú temný, aj keď ich je mnoho. Andskí šamani a ich kolegovia po celom svete vynaložili mnoho úsilia, energie a práce, aby v spolupráci so silami dobra zastavili túto “pandémiu” a obrátili situáciu v prospech ľudstva. Tak uvidí sa, ono to nijak rýchlo nepôjde ale pomaly sa má situácia obracať.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-16 14:06:14
Ikona diskutujiciho
sipka

no vlastně temní či netemní, možno ide aj o to že vďaka ,,pandémii“ majú úbytok turistov 😀

Ikona diskutujiciho Luboš 2022-01-18 12:07:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě že ted jsme všichni mentálně zdrogovaní a zfetování aniž bychom to tušili. A to všemi těmi Seznamy, Idnesy, televizí atd. Já jsem s tím nejmenovaným guru byl v Peru 2 x. Byl to fakt nářez, zvláště po druhé, kdy šlo i o fyzický život. Kromě gurua, který si tam řešil svoji agendu a zájmy tam byl i místní šaman. Ten byl fakt dobrej. Prošel jsem tam „smrtí“ při kterém se obnovilo mé propojení s Duchem (či duší, chcete-li) a jednou pro vždy ve mně zmizel veškerý strach. Pak jsem samozřejmě „uviděl“ co je guru vlastně zač. Nicméně ten druhý pobyt mne nesmírně posunul dál a posílil. Přesně podle hesla co tě nezabije, tak tě posílí. Chtěl jsem s tím guruem jet i na další výpravu, ale odmítnul mně a doneslo se mi, že se mně bojí. Mně byl ten guru už ukradenej, nezajímal mne, ale potřeboval jsem se znovu nějak dostat do málo navštěvovných lokalit v džungli k šamanovi a ayahuasce, tak proto jsem chtěl jet znovu s nim protože to měl on dobře zmáklé. Dnes jej nevnímám s nějakou nevolí. Prostě má tu svůj nějaký úkol, tak jako třeba klíštata, pijavice atd. Mě to vše nesmírně pomohlo. Ayahuasce se říká liána smrti a rozhodně není pro každého. Člověk fakt musí vnitřně cítit, že ho „volá“. Jinak to může být nebezpečné.

Ikona diskutujiciho Johnny 2022-01-29 19:06:20
Ikona diskutujiciho
sipka

(ano… ale neříkej tady radši to jméno)

Ikona diskutujiciho Johnny 2022-01-29 20:27:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za cennou odpověd. Ano, omlouvám se. Kdysy jsem dělal jeho meditace, nemohl jsem si tím nějak uškodit?

Sorry, jestli je to moc blbá otázka tak neodpovídej. 😀

Díky za tvou práci a nespočet užitečných a konstruktivních článků. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-29 22:44:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Na to neumím odpovědět, protože nevím, co jsi vymeditoval. Meditace zahrnuje hodně širokou škálu aktivit a obrazů.

Ikona diskutujiciho peace 2022-01-19 10:26:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak zrovna toto (pití ayahuasky apod.) mě ani moc nepřekvapuje. Pamatuji si, jak mě jeden kamarád co to pil tady v ČR přemlouval ať na to jedu taky. Byl na tom několikrát a moc to vychvaloval, ale po pár letech přiznal, že to tak dobré není. Teď „jede“ hodně ve Falun Gong. Neznáš to Alue? Napřed jsem si myslel, že by to mohlo být konečně něco konstruktivního, ale po zjištění co všechno je vlastně temné už si nejsem vůbec jist.
Nejvíce mě překvapil tvůj komentář u jiného článku, že zpívání „óm“ je také destruktivní. Jak je to prosím s alikvótním zpěvem a třeba zpěvem „áelíou“ – to bylo také v jedné duchovní knížce, že to je léčivé.. Mimo jiné se také podobné, ne-li někdy stejné cvičení používá v běžných lekcích zpěvu, to abych se pomalu bál i trénovat zpěv :-/ 😀
Poslední dotaz – jak je na tom 5 Tibeťanů? Právě uvažuji, že bych to začal zase cvičit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-19 10:30:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Na otázky k falun gongu a alikvotnímu zpěvu neznám odpověď, nezabývala jsem se tím. Možná se k tomu ješt dostanu časem, ale některé věci musí uzrát.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-01-19 13:24:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten poslední příběh stoho běhá mráz po zádech, nevím jak bych rágoval já pravděpodobně bych se vymluvil že sem v hotelu zapoměl léky a je důležité se pro ně vrátit, že se pak hned vrátím znělo by to důvěryhodně možná bych nenarazil na odpor a počítali by že se vratím ani by mě potom nesledovali místo toho bych jel rychle na letiště a mohl bych čekat klidně do rána ráno by mě šli hledat na hotelu by mě nenašli nevěděli by kde jsem mobil by byl vypnuty nedostupný tak by si řekli obět jsme stratili

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-19 19:18:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Si myslím že oni vedia vycítiť keď im niekto klame hlavne nejaký vystrašený turista tomu je hneď vidieť strach očiach a mohli by sa ťa spýtať aký presne to je liek, na to by som nemal odpoveď. Keď človeku dôjde že sa dostal do blbej situácie, nevymýšlať plány a výhovorky ale počkať na najbližšiu vhodnú príležitosť a zdrhať.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-01-20 00:33:51
Ikona diskutujiciho
sipka

ono je důležité dělat že o ničem nevíš hlavně zakrýt strach tedy usmát říct jim máte to tady pěkný ale musím vás na hodinku opustit vrátit se do hotelu musím si vzít léky když ve vás neuvidí strach nebudou tě podezřívat ze lží v případě kdyby se mi nepodařilo zamaskovat strach řekneš jim že máš cukrovku a že potřebuješ inzulín že se obáváš kolapsu tím odůvodníš strach a dokonale je tím oklameš a oni tě pustí proč by tě drželi když by věděli že se za hodku vrátíš

kdybych zvolil tvojí metodu bude mě nahánět 20 šamanů po městě

Ikona diskutujiciho paulusek 2022-01-22 08:59:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Absolutně s článkem nesouhlasím. Psychotropni látky jsou pro stvoření obrovský dar. Je to „Zlatý klíč“ na „Druhou stranu“. Skvělý a nenahraditelný prostředek pro přípravu na „smrt“. A že z toho jde někdy hrůza? Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. To je má životní zkušenost s těmito stavy. Nikdy nebudu za tuto příležitost dostatečně vděčný.

Ikona diskutujiciho Martin 2022-01-25 07:33:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsme magické bytosti a magii provozujeme vědomě i nevědomě a pořád. Každá naše myšlenka, slovo a čin jsou magické povahy a s dopadem na matrix. Nic není jenom dobré a nic jenom zlé. Obsahujeme světlou a temnou složku. Přijmout za své je třeba obojí. Dobro je harmonie obojího a zlo je disharmonie. Jinak pojmy dobro a zlo jsou lidský konstrukt. Smysl jim dáváme my a u každého člověka mají trochu jiný význam. Pít liánu v Peru a nechat se pokřtít v kostele. Proč je jedno špatné a druhé dobré? Samo o sobě je to neutrální nic. Význam tomu dáváme my. Každý dostává to co vysílá, co zaseje. Jeden je štísko a druhý od přírody smolař. Každý člověk má svojí chuť a vůni a charakter a od toho se odvíjí zda slyší svou intuici, nebo ne, co vyhledává za lidi a situace, co prožívá. Po ovoci poznáte je. Neseme odpovědnost za svůj život. Nikdo jiný za naše průšvihy a vítězství nemůže. Hrajeme si hru na život, škola hrou. Jiný smysl život nemá. Nedělám si iluze, proto pro ty, co tento text moc nechápou ve zkratce. Pít liánu může být pro jednoho dobré a pro druhého zlé a pro ostatní něco mezi tím. Nechat se pokřtít také může být pro jednoho dobré a pro druhého zlé a pro ostatní něco mezi tím. Každý jsme jiný, proto.

Ikona diskutujiciho Jarka Sabová 2022-01-25 10:31:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluška, aký je tvoj názor, resp. skúsenosti bytostí, ktoré podstúpili rituály so sibírskymi šamanmi, ktorí minulý rok navštívili ČR ? Ďakujem a moc držím palce.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-25 11:02:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádné info se ke mně nedostalo.

Ikona diskutujiciho Štefan 2022-01-25 15:09:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj kamarád v pubertě zkoušel houbičky. Jenže jednou je šel nasbírat sám a nasbíral nějaké špatné. Po těch houbičkách byl psychicky nemocný. Schizofrenie a nevím co ještě. Před půl rokem spáchal sebevraždu. Chci se zeptat kam půjde po smrti takový člověk? Je možné, že našel klid, nebo skončil na špatném místě?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-25 16:35:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O houbičkách som čítal toto: V dnešní době v našich zeměpisných šířkách je charakter užívání téměř bez výjimky profánní, tj. světský. Nejlépe to ilustruje líčení jedné kolegyně, která pochází z oblasti, kde se lysohlávky hojně vyskytují: „Když jsem se šla v  pátek podívat za kamarády do místní restaurace, vypadalo to jinak než obvykle. Na lístku měl každý 1 – 2 piva a přitom všichni vypadali, že pijou už od  rána. Nebyla s nima rozumná řeč. Až druhý den jsem se dozvěděla, že byli na  „houbách“. A podobně to vypadalo celý podzim, co lysohlávky rostly. Dva z kamarádů po tomhle podzimu skončili na psychiatrii a jeden se léčí dodnes pro psychotickou poruchu.“

Štefan: Či ludia ktorí skončili ako tvoj kamarát našli klid, nebo skončil na špatném místě nemôže nikto s istotou vedieť. Tu na webe bol napríklad článok prečo nesmieme spáchať samovraždu, keď si dáš najdiskutovanejšie články ale neviem či je ešte aktuálny.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-25 16:53:26
Ikona diskutujiciho
sipka

je tam pořád. ale každý týden někomu odpovídat na tu samou velice nepříjemnou otázku už se mi nechce

Ikona diskutujiciho Dana 2022-01-26 01:29:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Carlos Castaneda o tom napisal fantasticke knihy….
https://www.martinus.sk/authors/carlos-castaneda

Ikona diskutujiciho Ivo Benda 2022-01-26 14:31:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velkou část života – přes 20 let, vím, že tito tvorové, kteří lákají lidi na drogy v pralesích, jsou ovládaní ještěry z pekel. A to bez toho, že bych jim na to skočil. Tudy cesta vzhůru k výšinám NEVEDE !

Proto varuji lidi, dejtesi pozor na tyto ovládače, lákající lidi na drogy do pralesů !

www.jak-prezit.cz

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-26 17:56:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Ivo?? … jste to fakt vy, nebo se za vás jenom někdo vydává?

Ikona diskutujiciho Petra 2022-01-27 16:58:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V rámci pořadu Řeklo se, stalo se byl ještě příběh s hostem Ester – to bylo delší vyprávění, ale stojí také za to poslechnout a udělat si obrázek o dobru z Peru.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek