Některé teorie a objevy zní tak divoce, že by mohly klidně pocházet ze stránek sci-fi románu. Například myšlenka, že naše buňky komunikují vyzařováním světla, a dokonce „zhasnou“, když umírají, jako malinké hvězdy.
Ruský vědec Alexander Gurwitsch jako první objevil existenci endogenního světla, tedy myšlenku, že naše vlastní buňky produkují světlo. Gurwitschův objev inspiroval výzkumy a studie, které se snaží lépe porozumět tomuto fascinujícímu jevu.
Německý vědec Fritz Albert Popp posunul Gurwitschův výzkum o krok dál. Analyzoval způsob, jakým je světlo využíváno v komunikaci a jaká sdělení se naše buňky mohou snažit předávat. Jeho výzkum odhalil, že toto světlo může poskytnout náhled na celkové zdraví a pohodu našeho organismu. Lepším pochopením tohoto světla bychom mohli být schopni identifikovat vzorce jeho vyzařování, které by nás mohly upozornit na nemoci v těle.
F. A. Popp zjistil, že ve zdravých tělech bude toto světlo, známé jako biofotony, sledovat předvídatelný biologický rytmus, který je v souladu s okolním světem. Při studiu tohoto světla u nemocných pacientů, například u těch, kteří bojují s rakovinou, se však přirozený rytmus ztrácí a biofotony jsou nesouvislé. Tím je zřejmě narušena jejich schopnost komunikovat s ostatními buňkami v těle i s okolním světem.
Zajímavé je, že když se jedinec dostane do nadměrného stresu, začne vyzařovat vyšší množství biofotonů a produkuje ještě více světla.
Dokonce těsně před tím, než buňka odumře, vyzáří něco jako malý výbuch životní energie (světla) podobný umírající supernově. Výrazně zesílí své světlo krátce před tím, než zemře.
Je to jeden z mnoha okamžiků, kdy se poznatky vědy potkávají na společné cestě s duchovními vědami.
Všeobecně uznávaná pravda v duchovní oblasti je, že nás s vesmírem spojuje energie a světlo. A že tato energie/světlo nás spojuje i se všemi ostatními lidmi, i se Zemí, i s kompletním vesmírem. Podle duchovních nauk jsme malé světýlko v obrovském vesmírném soukolí, jsme jako buňka v organismu, jsme světelné bytosti.
Je to věčná přeprostupující energie, která vše tvoří a je nezničitelná bez ohledu na čas, prostor, nebo naši smrt.
I když tento objev vyžaduje další studium, lepší pochopení biofotonové komunikace může vést k novým lékařským objevům. Možná zde leží budoucnost medicíny.
© aluska.org 2022
Poslední komentáře
-Alue K. Loskotová No, pripomenulo mi to hudobný klip od Priessnitz…
-mariankosnac Teda ja neviem jak je to s tými…
-mariankosnac Otázka zda pomoci a nebo nechat chcípnout, tvrdě,…
-není Tak já jsem znal osobu, co měla takového…
-*****