Buňky vašeho těla vyzařují světlo a dokonce ho používají jako zdroj komunikace

22.9.2022 v Zprávy 6

Některé teorie a objevy zní tak divoce, že by mohly klidně pocházet ze stránek sci-fi románu. Například myšlenka, že naše buňky komunikují vyzařováním světla, a dokonce „zhasnou“, když umírají, jako malinké hvězdy.

Ruský vědec Alexander Gurwitsch jako první objevil existenci endogenního světla, tedy myšlenku, že naše vlastní buňky produkují světlo. Gurwitschův objev inspiroval výzkumy a studie, které se snaží lépe porozumět tomuto fascinujícímu jevu.Německý vědec Fritz Albert Popp posunul Gurwitschův výzkum o krok dál. Analyzoval způsob, jakým je světlo využíváno v komunikaci a jaká sdělení se naše buňky mohou snažit předávat. Jeho výzkum odhalil, že toto světlo může poskytnout náhled na celkové zdraví a pohodu našeho organismu. Lepším pochopením tohoto světla bychom mohli být schopni identifikovat vzorce jeho vyzařování, které by nás mohly upozornit na nemoci v těle.

F. A. Popp zjistil, že ve zdravých tělech bude toto světlo, známé jako biofotony, sledovat předvídatelný biologický rytmus, který je v souladu s okolním světem. Při studiu tohoto světla u nemocných pacientů, například u těch, kteří bojují s rakovinou, se však přirozený rytmus ztrácí a biofotony jsou nesouvislé. Tím je zřejmě narušena jejich schopnost komunikovat s ostatními buňkami v těle i s okolním světem.

Zajímavé je, že když se jedinec dostane do nadměrného stresu, začne vyzařovat vyšší množství biofotonů a produkuje ještě více světla.
Dokonce těsně před tím, než buňka odumře, vyzáří něco jako malý výbuch životní energie (světla) podobný umírající supernově. Výrazně zesílí své světlo krátce před tím, než zemře.

Je to jeden z mnoha okamžiků, kdy se poznatky vědy potkávají na společné cestě s duchovními vědami.
Všeobecně uznávaná pravda v duchovní oblasti je, že nás s vesmírem spojuje energie a světlo. A že tato energie/světlo nás spojuje i se všemi ostatními lidmi, i se Zemí, i s kompletním vesmírem. Podle duchovních nauk jsme malé světýlko v obrovském vesmírném soukolí, jsme jako buňka v organismu, jsme světelné bytosti.
Je to věčná přeprostupující energie, která vše tvoří a je nezničitelná bez ohledu na čas, prostor, nebo naši smrt.

I když tento objev vyžaduje další studium, lepší pochopení biofotonové komunikace může vést k novým lékařským objevům. Možná zde leží budoucnost medicíny.

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jan Novák 2022-09-22 09:33:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám mnoho neuvěřitelného,které souvisí s „nemocí“mého syna se kterým jsem pro něho hledal pomoc….až v Asii jsme našli mnoho positiv,věřím,že všechno má souvislosti se světlem a energiemi….dloudoé pobyty jsme střídali a v lidech v Asia jsme nacházeli energie jenom positivní….návraty byly kruté,časem jsme se i stímto vypořádali….ne jenom se zdravím syna ale i v mé osobě nastaly změny,kterm říkám zázraky….KTERÝM NIKDO NEUVĚŘÍ…..ale já děkuji Pánu Bohu..Amen,Amen,Amen

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-09-22 10:02:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před chvílí jsem dočetl seriál o matrixu – ohromující, výstižné, geniální, často povzbuzující a občas strašidelné:) Dnes už je téměř jasně vidět, kteří jsou probuzení, kteří mají našlápnuto a kteří nemají žádnou šanci. Tak jsem přemýšlel, co bude vlastně s tou třetí skupinou, protože zhroucení tohoto matrixu už se blíží každým okamžikem a pak mi došlo, že bez nich tu bude vlastně mnohem líp. Já už se tedy každou chvíli snažím si vizualizovat ten nový reálnější svět a tím si usnadnit situaci, která teď panuje na Zemi a která se ještě v dalších nejbližších dvou až třech měsících rapidně zhorší. Světlo na konci tunelu je už ale pořádně zářivé. Mějte pevné nervy a dostatečné zásoby doma a těším se ve svobodném světě s všeobjímající láskou.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-09-22 10:14:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tohle mě poslala jedna známá –
Sebeléčení – 7 Nejúčinnějších způsobů, jak zvýšit svou vibraci
https://www.youtube.com/watch?v=GV_iIVk8ojo
zmiňuje tam, jak je důležité udržet si vysoké vibrace a dávat pozor na nebezpečné emoce. Video mi připomenulo knihu – Emoční kod od Nelsona, která je takový praktický manuál jak si vyčistit tělo od nasbíraného emočního,.. balastu….

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-09-22 14:39:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřte mi, když říkám, že nás čekají těžké časy. Ale máme-li být na ně připraveni, musíme se teď zbavit svého strachu. Já tu stojím před vámi a strach nemám. Proč? Věřím snad v něco, v co vy ne? Ne! Stojím tady beze strachu proto, že jsem nezapomněl. Nezapomněl jsem ne díky tomu, co mě ještě čeká, ale díky tomu, co jsem už prožil. Morpheus.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-09-23 16:57:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak toto jsem si myslela, že „všichni ví“ (prý scifi..).

„Zajímavé je, že když se jedinec dostane do nadměrného stresu, začne vyzařovat vyšší množství biofotonů a produkuje ještě více světla.“
– proto je v zaměstnání neustálý stres (všemi možnými záminkami se násilně snaží, aby člověk vyzařoval více energie dokud neodpadne, pak ho vymění za jiného zaměstnance=jiný zdroj energie..na tom, co se v práci jakože „dělá“, vůbec nezáleží)

Ikona diskutujiciho dodo 2022-09-24 15:54:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže to tak byť, že bunka niečo vyžaruje v podobe svtela. Ak predpokladáme, že vesmír má holografickú podstatu a je vytvorený z informácií, tak svetlo budú najskôr informácie opúšťajúce túto dimenziu. Tieto informácie sa potom stanú jedným celkom univerzálneho vedomia. To by mohlo vysvetliť liečenie na diaľku. A naopak, informácie vstupujúce do tejto dimenzie sa stávajú atómami, ktoré tvoria prvky, molekuly, bunky…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek