Bylinky a rady do každé rodiny na každou nemoc

5.2.2012 v Doporučení 7

Vážení přátelé, dnes vám přináším doporučení čtenářky na jednu velice zajímavou knihu, která ji pomohla…..

__________________________________________

Nemohu ti Alue neposlat k uveřejnění další knihu od Zdeničky Sládkové. Zároveň chci moc poděkovat za knihu tvou. Doporučila jsem tě mé známé, protože se nedá jinak popsat než úžasná. Prosím piš dále, za nás za všechny. Dáša

Bylinky a rady do každé rodiny na každou nemoc
Je moc přehledná, dobře se čte a již jsem si udělala lektvary. Pozitivum, celá rodina měla chřipku, já ne, teď užívají lektvary i mé děti.

Tato kniha vám napomůže v boji se zákeřnou nemocí rakovinou, chřipkami, pánové najdou lektvar na potenci, elixír zdraví, dozvíte se o léčivém zlatu a stříbru. Dietě podle Luny, kořením na všechny nemoce. Kardiaci dostanou návod na elixír srdce. Najdete cestu na problémy s erekcí, plodností, neplodností. Návod na zdravé vlasy, ale najdete tu i královnu Peruánských
rostlin a jeho příbuzné, kteří zachraňují životy.

Všechny bylinky mám odzkoušené, díky nim jsem dostala pod kontrolu jednu z nejbolestnějších
nemocí na světě, zánět trojklanného nervu. Má kamarádka se vyléčila z rakoviny III.stádia, bez použití chemoterapie. A zastavila svou nemoc.


Dozvíte se zde o energii, orgonitech které dělá pan Vojtíšek. O alergiích, mléku, léčivé ačokče, ale i chemii v našem životě . Zavedu vás mezi ayahuascu. Peruánskou drogu. Najdete zázračné studánky, kouzelný kaštan.
Ale naučíte se i dělat aktivovanou mléčně kvašenou zeleninu s živými kulturami. Připomeneme si životnost spermiií a co po ně udělat. Melasu a meltu, poruchy spánku, ženšen, goji neboli kustovnicí čínskou, jedno nejlepší ovoce na světě apod.

Autorka: Zdeňka Sládková žije vysoko v Orlických horách na statku se psy, stádem koní a nádhernou přírodou. Postupem času jí život přinesl certifikáty na Čínskou medicínu, Reiki-Sensei Široi, Tibetian Reiki, Feng Shui , Akupunkturu, Akupresuru, Bylinkářství.

Pracuje s endogenním dýcháním, čistí auru, rehabilituje organismus, zabývá se psychoenergií a léčí bolístky duše . Mistr který ji moc naučil byl sám život a Mistr Son Sinh Huong na což je právem pyšná. Je to žena zrozená v roce Draka. S přírodou pracuje více než 20 let. Prošla bojovými sporty až po Nin-po, které ji přivedlo na cestu Reiki.
S manželem, rodinou a několika lidmi v roce 2011 založila neziskovou organizaci na ochranu přírody a koní – Stáj Český Dvůr o.s., kde znovu učí děti, školy a školky jak to dříve vypadalo na Českém dvoře. Jaká se zde chovala zvířata, proč pod okny pěstujeme bylinky a na co se používaly.
Autorské honoráře z knih půjdou na účet této neziskové organizace a na rozvoj Naučné stezky pro děti.

Koupíte zde: ,,Stahuj-knihy.cz: Sládková Zdenka – Bylinky a rady do každé rodiny na každou nemoc”

Náhled obálky:

Otevřt rubriku ,,Knihy” pro další doporučenou četbu – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho vojta 2012-02-05 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Autorka vás zasvětí do 4 stupnů Reiki a některá dělá na dálku.No pokud je tak výjmečná a má schopnosti,tak by měla vědět co vlastně dělá.Tohle není narážka na lidskou bytost,jen osoba samotná není na takové úrovni a nemá takové schopnosti,jak si mnozí myslí.

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-02-05 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vypadá to dobře, určitě je to pěkná knížka.

Ikona diskutujiciho Farah 2012-02-05 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Prakticky tu ani nejde o pani autorku, ale o ty cenne rady 🙂 Ja mela taky hodne krece a z nich mi pomohlo pravidelne piti bylinkoveho caje (jsem vubec cela cajickova)- byla tam kontryhel, mesicek, hermanek, trezalka..ufff ale uz si dalsi nepamatuju, dle chuti. Zkusenost je asi nejlepsi a pani zajiste zkusenosti ma, kdyz zije v horach.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-02-06 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Lidé nejsou pouze černí nebo bílí, že paní dělá Reiki je v podstatě její problém, ale nemůžeme kvůli tomu hodit do koše úplně všechno, co zná.

Ikona diskutujiciho Jaja 2012-02-06 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Mě se to moc líbí, Reiki je dle mě možné vystudovat až tak vysoko a pokud autorka bydlí v horách v přírodě a ne jako my v paneláku, má širší možnosti. Dle mě to funguje i na dálku, vezměte si přítelkyni našeho ministra zemědělství Petru Filipovou, která to též dělá na dálku a je to taky energie. Když to lidem pomáhá, proč by to nefungovalo. Mě se to moc líbí i kniha, určitš o moc lepší než léky a  jejich vedlejší ůčinky. Jarka

Ikona diskutujiciho Vepřík 2012-02-07 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja piju zázvorovej čaj a nestěžuju si.

Ikona diskutujiciho Bára 2012-02-08 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám tuto knihu doma a je moc pěkně napsaná a dobře se čte, obešla celou rodinu.  Bára

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek